FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
چند نفر هستند که از اول بازی گلا ساز مخالف کوک کردن از ایراد بنی اسرائیلی میگیرن

بعد از ابدیت همه از تغیرات راضی بودن این دوستان نه میگفتن فرقی نکرده

بخدا این یه گیم برا سرگرمی و لذت بردن ساخته شده نمیدونم چرا بعضی دارن خودشون رو اینقدر درگیر میکنن که بگن این بازی مضخرف و EAشرکت جهانخواری

در مجموع همون Fifa 15هم که اشغال بود خیلی بهتر از بازی محبوب شماست

147147

کاربر سایت
Sep 17, 2017
54
دوست عزيز من به عنوان يه فيفا فن هيجان فيفا رو در همين كند بودن و تاكتيكي بودن گيم پلي و بازي خوني و.. ميدونم، شما اگه گيم پلي سرعتي و ٥٠ تا گل تو هر بازي ميخواي بنظرم راه رو اشتباه اومدي بايد به PES مراجعه ميكردي، سرعتي كه بازي رو فيفا داره با تمام اين به قول شما كند بودنا هنوز خيلي سريع تر از فوتبال دنياس! يه مقايسه كوچيك بكنين متوجه ميشين
ضمن اين كه هنر بازي خوني هم به اين راحتي ها نيس و خيلي تمرين ميخواد و پيدا كردن نظم سوييچ كردن طرف مقابل و هنوزم تمام هيجانات و غيرقابل پيش بيني بودن هارو داره
براي من به شخصه نتيجه ي برد ١-٠ خيلي خيلي شيرين تر از بردهاي ٦-٥ و اين مدل برد هاي شبيه هندباله، چون براي اون يه گل كلي فكر كردم و دفاع محكم حريفمو تونستم يجوري جا بذارم و از اون سمت با يه دفاع منطقي نذاشتم گل بزنه! اما شما كه حرف از فوتبال مدرن ميزني نتيجه ١-٠ و ٢-٠ و ٣-٠ و اين حرفا بيشتر داره يا ٦/٧ و اين حرفا؟
پس اگه به دنبال يه شبيه ساز فوتبالي هستيم بنظرم EA داره اين كارو ميكنه ، كه البته اين نسخش بنظرم واقعا دفاع رو ضعيف كرده بخاطر شايد فن هايي با سليقه ي شما كه طرفدار اركيد و بازياي پرگل هندبالي هستن.
با عرض معذرت البته فکر کنم دیگه خیلی راحت گرفتی شما داداش. مطمئن باش اینجوریم که شما میگی نیستش نمیدونم چرا فکر میکنین پی اس خیلی راحته. شما برو رو درجه سختی لجند بازی کن اصن لجند نه همون سوپر استارشو بازی کن بینم میتونی نه 50 تا گل بلکه بیشتر از دوتا بزنی.یه طرف نباید قاضی رفت. البته نه از شرکت ea به من چیزی میرسه نه از شرکت کونامی. ولی خب نباید اینجوری قضاوت کرد. همین فیفایی که شما میگی خداییش من 17 رو گرفتم بخدا اصلا بلد نبودم چجوریه ولی رو درجه لجند و سه بار با اختلاف دو سه گل بردم بازی رو.در صورتی که عمرن اگه بشه بازی پی اس رو حتی رو درجه سوپر استارش اینقدر راحت ببری.پس اینقدرام که شما میگی راحت نیست پی اس و اینکه مطمئن باش بخصوص درجه سختی لجند راحت یه سروگردن قوی تر از لجند فیفاست

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
عزیز دل شما pes رو لیجند بازی کردی که میگی 7 -8 تا گل رد وبدل میشه؟؟!!بچه ها اشکشون در امده تو این درجه سختی!!برو تاپیک pes بچه ها ویدیو گذاشتن ببین چقدر بازی خونی شده

با عرض معذرت البته فکر کنم دیگه خیلی راحت گرفتی شما داداش. مطمئن باش اینجوریم که شما میگی نیستش نمیدونم چرا فکر میکنین پی اس خیلی راحته. شما برو رو درجه سختی لجند بازی کن اصن لجند نه همون سوپر استارشو بازی کن بینم میتونی نه 50 تا گل بلکه بیشتر از دوتا بزنی.یه طرف نباید قاضی رفت. البته نه از شرکت ea به من چیزی میرسه نه از شرکت کونامی. ولی خب نباید اینجوری قضاوت کرد. همین فیفایی که شما میگی خداییش من 17 رو گرفتم بخدا اصلا بلد نبودم چجوریه ولی رو درجه لجند و سه بار با اختلاف دو سه گل بردم بازی رو.در صورتی که عمرن اگه بشه بازی پی اس رو حتی رو درجه سوپر استارش اینقدر راحت ببری.پس اینقدرام که شما میگی راحت نیست پی اس و اینکه مطمئن باش بخصوص درجه سختی لجند راحت یه سروگردن قوی تر از لجند فیفاست

دوست عزيز من و فك كنم ٩٠ درصد افرادي كه فيفافن و فيفا باز هستيم اينجا، بجاي سر و كله زدن با cpu و بازي كردن نميدونم با لجندري و .. ميشينيم از مود هاي انلاين بازي لذت ميبريم و با هوش واقعي و خلاق سر و كله ميزنيم نه هوش مصنوعي بازي!
اينكه من ميگم PES پر گل تره هم در مورد بازياي رو در رو و دو انسانه نه بازياي cpu و اين حرفا كه كلا ما كاريش نداريم :)
اما اگه فك ميكني فيفا ضعيفه cpu اش، بهت پيشنهاد ميكنم تو مود التيميت تيم بازي وارد شي و اسكواد بتل رو درجه سختي التيميت بذاري، اگه ٤ بازي پشت هم بردي و اسكرينشو دادي، من همينجا ميگم با اختلاف بهتره در سختي PEs و كلا از بازيسنتر براي هميشه ميرم :)

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
امروز بتل زدم گذاشتم رو وردکلاس تیم هم قوی نیست
ولی خدا شاهد یه گلای میخوردم یعنی هوش مصنوعی هدفش گل زدن باشه دیگه هیچکسی جلو دارش نیست یعنی یه کارای میکنه دیقه 80 پارک باس کردم تو زمین خودمم مدافینم وسط زمین دارن جا به جا میشن میرن دنبال بازیکنای حریف
هوش مصنوعی هم یه شوت میزنه پشت 18 اونم چی کات دار دروازبان فقط کافیه دستشو دراز کنه لاززم هم نیست بپره ولی دوزبان از این کار خودداری میکنه که مبادا ما ببریم EA ورشکست شه

• Like
Reactions: ALI77 and 147147

147147

کاربر سایت
Sep 17, 2017
54
دوست عزيز من و فك كنم ٩٠ درصد افرادي كه فيفافن و فيفا باز هستيم اينجا، بجاي سر و كله زدن با cpu و بازي كردن نميدونم با لجندري و .. ميشينيم از مود هاي انلاين بازي لذت ميبريم و با هوش واقعي و خلاق سر و كله ميزنيم نه هوش مصنوعي بازي!
اينكه من ميگم PES پر گل تره هم در مورد بازياي رو در رو و دو انسانه نه بازياي cpu و اين حرفا كه كلا ما كاريش نداريم :)
اما اگه فك ميكني فيفا ضعيفه cpu اش، بهت پيشنهاد ميكنم تو مود التيميت تيم بازي وارد شي و اسكواد بتل رو درجه سختي التيميت بذاري، اگه ٤ بازي پشت هم بردي و اسكرينشو دادي، من همينجا ميگم با اختلاف بهتره در سختي PEs و كلا از بازيسنتر براي هميشه ميرم :)
من اصن از این اصطلاح فیفا فن و پی اس فن خوشم نمیاد. کاری به مود های بازی ندارم. اصن به صورت طبیعی بازی رو قیاس کنیم درجه سختی رو.لجند فیفا و لجند پی اس . باید قبول کرد خارج زمین فیفا برتره وداخل زمین پی اس.بعدش اصن یه توپایی رو گل نمیکردن هوش مصنوعی فیفا عجیب غریب !! دروازه خالی توپو میزد اسمون !!! باید قبول کرد تو زمینه گیم پلی واقعا پی اس سرتره و تو زمینه انلاین و مود ها و .. فیفا

147147

کاربر سایت
Sep 17, 2017
54
امروز بتل زدم گذاشتم رو وردکلاس تیم هم قوی نیست
ولی خدا شاهد یه گلای میخوردم یعنی هوش مصنوعی هدفش گل زدن باشه دیگه هیچکسی جلو دارش نیست یعنی یه کارای میکنه دیقه 80 پارک باس کردم تو زمین خودمم مدافینم وسط زمین دارن جا به جا میشن میرن دنبال بازیکنای حریف
هوش مصنوعی هم یه شوت میزنه پشت 18 اونم چی کات دار دروازبان فقط کافیه دستشو دراز کنه لاززم هم نیست بپره ولی دوزبان از این کار خودداری میکنه که مبادا ما ببریم EA ورشکست شه
متاسفانه اینا از باگ های بازیه ولی نمیدونم چرا طرفدارای فیفا قبولش نمیکنن این حقیقت رو بخصوص فیفا 18 که واقعا افتضاحه البته تا قبل اپدیت تا جایی که من خبردارم بعدشو نمیدونم

• Like
Reactions: Siamak61

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من اصن از این اصطلاح فیفا فن و پی اس فن خوشم نمیاد. کاری به مود های بازی ندارم. اصن به صورت طبیعی بازی رو قیاس کنیم درجه سختی رو.لجند فیفا و لجند پی اس . باید قبول کرد خارج زمین فیفا برتره وداخل زمین پی اس.بعدش اصن یه توپایی رو گل نمیکردن هوش مصنوعی فیفا عجیب غریب !! دروازه خالی توپو میزد اسمون !!! باید قبول کرد تو زمینه گیم پلی واقعا پی اس سرتره و تو زمینه انلاین و مود ها و .. فیفا

اين نظر شماس، و بنظرم كاملا سليقه ايه
من بدترين نسخه ي فيفا رو با گيم پلي بيشتر حال ميكنم تا PEs
اما اين كاملا سليقس، و براي شما pes بهتره و كاملا قابل احترامه، اما اين كه فكت صادر كنيم اصلا درست نيس بنظرم..
هوش مصنوعي فيفا هم اين مودي كه من عرض كردم و درجه سختي كه گفتم بذار، دروازه خالي كه هيچي گلايي رو ميزنه كه بايد يه سه چهار ساعت رو. دفاع تمركز كني تا نخوري..

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
فازت چیه :)) اومدی بحث مقایسه راه انداختی گیم پلی pes باید با راکت لیگ مقایسه کنی نه فیفا !

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
اما اين كاملا سليقس، و براي شما pes بهتره و كاملا قابل احترامه، اما اين كه فكت صادر كنيم اصلا درست نيس بنظرم..
هوش مصنوعي فيفا هم اين مودي كه من عرض كردم و درجه سختي كه گفتم بذار، دروازه خالي كه هيچي گلايي رو ميزنه كه بايد يه سه چهار ساعت رو. دفاع تمركز كني تا نخوري..
به نظر من فقط یه چیز مهمه . عادت. همه ما عادت کردیم به اون بازی که میکنیم و سخته که بخواییم عادت مون رو عوض کنیم. pes از لحاظ گیم پلی فک کنم یه سر و گردن بالاتره (فقطم به خاطر همین مورده که متاش با فیفا فقط یه دونه اختلاف داره) وگرنه تو بقیه موارد خیلی فیفا بهتر عمل کرده. در نهایت یه نتیجه گیری که کردم اینه که اگه بخوایید دورهمی یه فوتبال سرگرم کننده بازی کنید ۱۰۰ درصد pes. ولی اگه بخوایید تنها بازی کنید(که تو این دور و زمونه اکثرا ملت دیگه مثل سابق رفت و آمد ندارن و همه تنهایی بازی میکنن) ۱۰۰ درصد فیفا. (نظر شخصی)من به شخصه خودم خیلی دوس دارم فیفا رو بازی کنم چون به جز گیم پلی بقیه مواردش به مراتب بهتر کارشده نسبت به رقیبش ولی تو تابستون ۱ ماه کامل فیفا ۱۷ بازی کردم ولی متاسفانه از گیم پلی بازی لذت نبردم(همون بحث عادت). چون ۸ ساله مداوم دارم pes بازی میکنم یه جورایی دیگه اون متد بازی تو pes برام تو ذهنم تثبیت شده . در کل نه پیس اونقد بده امسال که ادم ازش زده بشه نه فیفا. هرکی با هرکدوم بیشتر حال میکنه بازی کنه و صفا کنه.

147147

کاربر سایت
Sep 17, 2017
54
فازت چیه :)) اومدی بحث مقایسه راه انداختی گیم پلی pes باید با راکت لیگ مقایسه کنی نه فیفا !
البته این طرز حرف زدن اصن درست نیستش بحث نقد هستش اونم با احترام. ینی چی فازت چیه این شد طرز حرف زدن؟ من فقط نظرات منتقدین رو گفتم همین و بس به دوست عزیزمون LeBron James 6 هم عرض کردم نه ea نه کونامی از هیچکدومشون چیزی به من نمیرسه. ولی بهتره ادبیات حرف زدن رو درست کنیم. یجوری فیفا فن راه انداختین انگاری چیزی بهتون میرسه !!! دوست محترم.شما باید نظرات منتقدین رو بخونی من گفتم گیم پلی فیفا ضعیف تره صد در صد هم ضعیف تره اینو نه من بلکه منقدین میگن. اما گفتم صد در صد تو زمینه انلاین و مود و یه سری چیزا خارج از گیم پلی بدون شک فیفا بهتره. پس بهتره سعی کنیم ادبیات صحبت کردن رو درست یاد بگیرم

147147

کاربر سایت
Sep 17, 2017
54
اینم از لینکش http://www.metacritic.com/browse/games/genre/date/sports/pc بازم میگم فقط و فقط امتیازات و نظرات منتقدین رو میگم البته اگه بازم از لفظ فازت چیه و .. اینجور ادبیات استفاده نکنین این لینک میتونه گواهی بر حرف من باشه دوست عزیز

147147

کاربر سایت
Sep 17, 2017
54
ممنون از پاسخگوییتون من اصن بحث اینکه من نظرم چیه یا فلانی چیه رو ندارم. میگم قصد من قیاس پی اس 18 و فیفا 18 البته از روی نظرات منتقدین بودش. حرف شمام قابل احترامه من بدون هیچ تعصبی گفتم . و از این فن بازی و این چیزام اصن خوشم نمیادش. چون تجربه شخصیم بودش از هردوتا بازی

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
البته این طرز حرف زدن اصن درست نیستش بحث نقد هستش اونم با احترام. ینی چی فازت چیه این شد طرز حرف زدن؟ من فقط نظرات منتقدین رو گفتم همین و بس به دوست عزیزمون LeBron James 6 هم عرض کردم نه ea نه کونامی از هیچکدومشون چیزی به من نمیرسه. ولی بهتره ادبیات حرف زدن رو درست کنیم. یجوری فیفا فن راه انداختین انگاری چیزی بهتون میرسه !!! دوست محترم.شما باید نظرات منتقدین رو بخونی من گفتم گیم پلی فیفا ضعیف تره صد در صد هم ضعیف تره اینو نه من بلکه منقدین میگن. اما گفتم صد در صد تو زمینه انلاین و مود و یه سری چیزا خارج از گیم پلی بدون شک فیفا بهتره. پس بهتره سعی کنیم ادبیات صحبت کردن رو درست یاد بگیرم
اول اینکه منظور بدی نداشتم و بیشتر سوالی بود اون کلمه چون واقعا نمیدونم چرا اینقدر دارین تاکید میکنید سر این موضوع دوم اینکه ما باید بازی کنیم و لذت ببریم ، بخوای درگیر این موضوعات بشیم که فلان بازی گیم پلی بهتری داره و نمیدونم گرافیک این یکی اینجوره هیچی رو عوض نمیکنه اگه بحث مقایسه گیم پلی فیفا یک شبیه ساز واقعی از دنیای فوتباله این که شما تاکید میکنی رو گیم پلی ارکید گونه و ساده pes که بهتره و نظر منتقداست بحث سلیقه شما و اون منتقدیه که بازی رو نقد کرده ،جدا از بحث سلیقه و اگه بخوای حرفه ای و فنی به گیم پلی بازی نگاه کنیم ، به راحتی متوجه این موضوع خواهید شد که فیفا تجربه نزدیک به واقعیت تری ارائه میده ، همون حس واقعی فوتبال ، همون هیجان دنیای واقعی فوتبال .... و این چیزیه که یک عشق دنیای فوتبال بهش نیاز داره

• Like
Reactions: 147147

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر