FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
بچه ها شیدا گیم معتبره؟ بعضی ها تو همین تاپیک از شیدا گیم سر فیفا بد گفتند
اقا بگیر ازش. اگه بهر دلیلی مشکلی پیش بیاد یه اکانت دیگه میدن. برای منم همینکارو کردن.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: danielo

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوتا باگ بزرگ داره بازی رو اعصابه
از رئال مادرید میگذریم اون هیچ کاری ندارم بهش
باگ اول اینکه پشت 18 قدم توپ 80 درصد گله اخه چرا برگشتید فیفا 15 16
باگ بعدی شما گل میزنید یا حریف گل میزنه تو برگشت یعتی تو شروع مجدد احتمال جبران کردن بازی خیلی زیاده بعنی خدا بشی نمیتونی توپ را بگیری اخر گل میشه برا حریفم همینطوره من با چند نفر بازی کردم طرف تو بازی 30 درصد توپ دستش بوده من گل میزدم اونم جبران میکرد بقیه بازی حتی شوت طرف دروازه هم نداشت
کاش این مسائل مثل هندی کپ حذف میشد

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
ديدم دوستان اكثرا التيميت باز اومدن اين تاپيك!
نميدونم براي شما هم اينطوريه يا نه اما فوت چمپ به صورت عجيبي امسال براي من لگ و ديليش خيلي خيلي كمتر از سيزن و درفته! سيزن و درفت دو ساعت وايميسم اخر سر هم يه خط مياره و پر از لگ و بازي قشنگ فريم به فريمه! حتي پينگمو گرفتم سرعت اپلود و دانلودم همه چيش روال بود فوت چمپ هم حتي ٤ بازيشو بردم.. نميدونم كلا نااميد شدم از رفتن سيزن انلاين سال پيش با همين نت مثل اينه تا ديو ١ اومدم الان اصن نميتونم بازي كنم..
---
بازي رو نميدونم ميتونم به اپديت دادن و بالانس كردنش اميد داشته باشم يا نه .. نميخوام شروع به صحبت كنم در مورد اين فيفا اما خب تا اينجاش كه شديدا رو اعصاب من بوده، سيستم دفاعش كه معلوم نيس يهو ميخواستن چه بلايي به سر بازي بيارن كه بازي شبيه بسكتبال شده، گل ميزني طرف يه موقعيت هم نداشته ميره تو گلت، گل زدن خيلي غير طبيعي تر و اركيد تر از سال پيش شده، پاس ها شديدا بد فرم به بازيكنا ميرسه و عملكرد گلرا كه هيچي.. لااقل شيرجه ي نزديكشون هم نميزنن.. پنالتي هاي شديدا بدتر و رو اعصاب تر و الكي تر از ١٧، مقدار خيلي درصد بالاي تيرك تو موقعيتاي ١٠٠ درصد گل، ..
در كل اگه اين اوصاف باشه و گيم پلي با اپديت دستكاري نشه( كه بعيده بشه با تجربيات سالاي قبل ) اين فيفا يكي از بدترين ( شايد بدترين ) فيفايي بوده تو مود التيميت از لحاظ گيم پلي تجربه كردم. مود ها و تنوعش كه خب هر ساله بهتر ميشه و حسابي درامد هم داره ازش.
--

راسي دوستان اگه احتياج به كوين داشتين من ميشناسم كسي كه با قيمت خيلي خوب و پايين تر از سايتا ميفروشه كوين و حتي ميليوني هم داره..
در كل گفتم پولتونو حروم فيفا پوينت يا سايتا نكنين

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چه تغییری کرده مصطفی؟

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
سيستم upgrade عوض شده بازيكني كه capitain هست بازوبند ميبنده فورميشن ها شكيلتر شدن و ميشه قبل بازي انتخاب كرد كي كرنر penalty و...... بزنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ديدم دوستان اكثرا التيميت باز اومدن اين تاپيك!
نميدونم براي شما هم اينطوريه يا نه اما فوت چمپ به صورت عجيبي امسال براي من لگ و ديليش خيلي خيلي كمتر از سيزن و درفته! سيزن و درفت دو ساعت وايميسم اخر سر هم يه خط مياره و پر از لگ و بازي قشنگ فريم به فريمه! حتي پينگمو گرفتم سرعت اپلود و دانلودم همه چيش روال بود فوت چمپ هم حتي ٤ بازيشو بردم.. نميدونم كلا نااميد شدم از رفتن سيزن انلاين سال پيش با همين نت مثل اينه تا ديو ١ اومدم الان اصن نميتونم بازي كنم..
---
بازي رو نميدونم ميتونم به اپديت دادن و بالانس كردنش اميد داشته باشم يا نه .. نميخوام شروع به صحبت كنم در مورد اين فيفا اما خب تا اينجاش كه شديدا رو اعصاب من بوده، سيستم دفاعش كه معلوم نيس يهو ميخواستن چه بلايي به سر بازي بيارن كه بازي شبيه بسكتبال شده، گل ميزني طرف يه موقعيت هم نداشته ميره تو گلت، گل زدن خيلي غير طبيعي تر و اركيد تر از سال پيش شده، پاس ها شديدا بد فرم به بازيكنا ميرسه و عملكرد گلرا كه هيچي.. لااقل شيرجه ي نزديكشون هم نميزنن.. پنالتي هاي شديدا بدتر و رو اعصاب تر و الكي تر از ١٧، مقدار خيلي درصد بالاي تيرك تو موقعيتاي ١٠٠ درصد گل، ..
در كل اگه اين اوصاف باشه و گيم پلي با اپديت دستكاري نشه( كه بعيده بشه با تجربيات سالاي قبل ) اين فيفا يكي از بدترين ( شايد بدترين ) فيفايي بوده تو مود التيميت از لحاظ گيم پلي تجربه كردم. مود ها و تنوعش كه خب هر ساله بهتر ميشه و حسابي درامد هم داره ازش.
--

راسي دوستان اگه احتياج به كوين داشتين من ميشناسم كسي كه با قيمت خيلي خوب و پايين تر از سايتا ميفروشه كوين و حتي ميليوني هم داره..
در كل گفتم پولتونو حروم فيفا پوينت يا سايتا نكنين
ببين fut champ سرورهاي اختصاصي داره بايدم كمتر lag داشته باشي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر