FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
خوش به حالتون که میرین من از ترس افت قیمت 17 2 ماه زودتر فروختم الانم تو کف ظرفیتیم دوستان یه سوال تیم چلسی تو بازی چطوره اخه اسطوره اروپاست :pولی در کل همین که بازیم دارین راضی باشین بقیه بسپارین به اپدیت

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با این گندی که زد EA رسما الان آمادست همه چی و تو نسخه های بعد درست کنه
ولی باز میایم مینالیدم به عملکرد EA , یهع سری سهام دار EA میپریدن بهمون
معتبره مشکلی نداره ، بنده خداها سر فیفا هم تقصیری نداشتن! به من که یه اکانت دیگه دادن
داداش ادرس سايتشو خصوصي migi اكانت قانوني داره؟ميشه فروخت بعد؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوست عزیز دیگه این مقدار تعصب هم خوب نیست . این که بگی این بازی کامل کامله و هر مشکلش رو با یه دلیل توجیه کنی بیشتر خودت رو داری گول میزنی
این فیفا با شایستگی میتونه با ۱۵ برای بدترین فیفا چند سال اخیر رقابت کنه

پ.ن : دوستان برید چند دستی online بازی کنین تا بیشتر با دسته گل EA آشنا بشید
دوستمون تازه با التيميي كه از فيفا 09اومده اشنا شده harchi كسي bege در جوابش mige التيميت احتمالا توي مدرسه هم اسم فاميلشو miporsan جواب ميده التيميت تيم

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
بابا طبیعی هست بازی هنوز دو روز از اومدنش نگذشته معلموه ایراد داره
من تو فیفا 17 یادمه تو هفته اول مثله چی رو کرنر ها گل میزدم بعدش آپدیت داد دیگه نتونستم به اون راحتی گل بزنم اینم مطمئنم با چندتا آپدیت حلش میکنه
فعلا لذت ببرین از بازی خودتونو ناراحت نکنین.

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
چیه هی میای میگی دفاع سخت تر شده اینجوری کنی گل نمیخوری...کور هم باشی میفهمی دفاع ها سنگینن با یه چپ راست میرن تو باقالیا .... وقتی اینهمه آدم میگن مشکل داره دیگه شما نیا فاز من بیشتر میفهمم نگیر ...دریبل مشکل داره.. عمق دفاع مشکل داره جا گیری هافبک دفاعیا مشکل دارن . شوت ها مشکل دارن . تور دروازه مشکل داره .. نوع پا انداختن مشکل داره

ضعیفترین فیفایی هست که بازی کردم در حد همون 15 هست... من خودم رکورد رد و بدل شدن گل تو یه بازی 12 تا بوده

انیمیشن ها هم گل میزنی یه حالتی مثل افساید میشد تو 17 گل میزدی همئن حالت میاد بی حال و بی رمق

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
من موندم تو فوتبال واقعی کی اونجور پا میندازه اخه :|

شوت هارو به احتمال قوی درست میکنن اما سیستم ایراد دار دفاعی چیزی نیس که با اپدیت حل بشه

راستی چه سیستمی رو مناسب این فیفا میبینید؟

• Like
Reactions: Siamak61

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
خوش به حالتون که میرین من از ترس افت قیمت 17 2 ماه زودتر فروختم الانم تو کف ظرفیتیم دوستان یه سوال تیم چلسی تو بازی چطوره اخه اسطوره اروپاست :pولی در کل همین که بازیم دارین راضی باشین بقیه بسپارین به اپدیت

هر کی هرچی میگه باور نکن...تا وقتی که خودت بازی رو انجام بدی و ببینی چی به چیه...من که 17 داشتم و الانم دارم...18 رو بازی میکنم خیلیم راضی هستم...هم دفاعش هم حملش هم همه چیزش...

چلسی هم که سالار بوده همیشه الانم سالاره... :cool2::cool2:

اون وسط باکایوکو و کانته خدایی میکنن...حضرت کانته که تکلیفش معلومه...ولی این باکایوکو هم خیلی خوبه لامصب...منو یاد پاتریک ویرا میندازه...دراز و لاغر اما قلدر و توپ گیر... :Boxing:

تقریبا تو مایه های ماتیچ هستش ولی فرزتر و چُست و چابک تر :Laughing:

دوستان ایراد جدید هم اگه گرفتین بگین ما فیض ببریم.... :D خدا وکیلی خسته نشدین بس که ایراد گرفتین...؟؟ 8->

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
برای شوتا و دروازه بانا و سرعت پاسا که حتما باید اپدیت بدن و همینجور مدافعا رو باید بالانس کنن تو کورس با مهاجما و جا نموندنشون این تیکشو مث 17 میکردن عالی میشد
ولی سیستم جدید دفاعی رو من الان دو روزه تمرین کردم و خیلی نسبت به اولا پیشرفت کردم اول اینکه برید تو قسمت تمرینا حتما همه قسمتای دفاعی رو با حوصله انجام بدید خیلی تاثیر داره و من اونجا بهم خیلی کمک کرد

تو بازی هم درسته نباید مث فیفاهای قبل تو پای بازیکن بری مگر جایی که مطمعنی توپو ازش میگیری
teame mate contain برگ برنده کسیه تو 18 بلدش باشه
به این صورت که هر وقت از team mate contain استفاده میکنی و به اصطلاح به هوش مصنوعی میگی پرس کنه باید شماره دار رو خیلی عوض کنی تا بازیکن مناسب اتومات بره پرس کنه جاهای اضطراری هم باید حتما جاشو پر کنی که جاش خالی نمونه

وقتی هم میخوای خودت یک به یک کنترل کنی دفاعتو حتما از contain استفاده باید کنی و الکی stand tackle نباید بزنی و مهاجم رو به اصطلاح باید تعقیب کنی با ترکیب و همراه نگه داشتن دکمه پاس و دکمه contain (همون دکمه ای که باهاش پاسای نمایشی میدیم) بدون گرفتن دکمه سرعت بازیکن خودش اتومات مهاجم رو تعقیب میکنه و نیاز نیست خودمون همراهش بریم این نکات دفاعی رو خیلی باید دقت کرد چون فعلا که دروازه بانا و شوتا باگن باید سعی کرد هر جور که میشه فضاهارو بست

در مورد تور هم احتمالا خیلیا میدونن ولی تو تنظیمات قسمت visual برید net tension رو روی حالت loose بزارید تور بهتر میشه و شل و ول تر میشه

آخرین ویرایش:

FCB_G18

کاربر سایت
May 12, 2017
169
من تو 17 هم تو 120 دقیقه 11-8 شدم
ببخشید اینو میگم ولی تو 17 دیگه دو طرف باید خیلی داغون باشن که همچین نتیجه ای بدست بیاد :D من مسابقات تقریبا کم و بیش فیفا 17 شرکت کردم نتایج دیگه نهایت با اختلاف 2-3 تا یکی میبرد و بیشتر از 3-4 گل برنده نمیزد . اکثر نتایج هم 2-1 و 1-0 و 3-1 و اینا بود ولی خوب فیفا 18 این چند روز دیدم نظراتو اکثرا میگن نتایج پرگله و عادیه و دروازبان ها خیلی داغونن

• Like
Reactions: mskyhd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر