FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
خوب شد شریکی خریدم نرفت تو پاچم بازی . همون فیفا 17 با یه دفاع ضعیف تر که راحت باز میشه و دروازه بان های مثل همیشه شلغم با درصد بالاتر شد 18.

نکردن حداقل دو تا فیس بسازن دیگه اینقد اعصابمو خراب نکنه. فک کن آسنسیو و کاسمیرو با صورت فیک و شخماتیک میرن تو بغل هوادارا با چهره هایی خفن و آپدیت :|

به یاد ندارم یه نسخه از فیفا اینقدر بدون تغییر . حالمو گرفت

ALI77

کاربر سایت
Sep 20, 2017
110
من کاملا راضیم،اینو در نظر بگیرین که EA در حال حاضر رقیبی نداره و فروشش در حالت عادی بالاس و این کم کاریا طبیعیه،در ضمن مگه چقدر میشه تو یه بازی فوتبال تغییر ایجاد کرد؟نمیشه مثل کال اف دیوتی بیاد زامبی و موجودات فضایی اضافه کنه،مطمئن باشین EA تغییرات بازیو تا چند سال اینده طراحی کرده،فقط میخاد با تاخیر این تغییراتو عرضه کنه که بازیاش هر سال جذابیت داشته باشن.ولی خداییش فیسو موافقم،امروز با بارسا بازی کردم سمدو به دمبله پاس گل داد،شادی بعد از گلو که با هم اجرا کردن هر کی غیر از فیفا بازا میدید میترسید،ینی یه اپسیلونم مو نمیزدن با هم:|

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
لطفا یکی بگه بهترین جا برای خرید ظرفیت دوم یا سوم بازی کجاست که قابل اعتماد باشه . با این تعریفی که شنیدم دارم بیخیال خرید نسخه فیزیکی میشم

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
من که خیلی از بازی راضی هستم.... :*:clap:

دوستان یه پیشنهاد برای دفاع کردن و الکی گل نخوردن...خودم استفاده میکنم و میکردم توی 17 خیلی خوب بوده...به سختی گل میخورم.... :)

توی کاستوم تاکتیک قسمت آخری wid رو بیارین روی 0....من خودم با توجه به ترکیبم روی 20 جواب گرفتم ...شما هم با توجه به تیمتون و ترکیبتون کم و زیادش کنین...

یه چیز دیگه که کامل احساس میشه...حصور هافبک دفاعی هستش...کاملا لازمه که داشته باشتش هر تیمی...و دادن وظیفه بهش که بزرگوار نرو جلو موقع حمله :D

یه چیز دیگه که توی بازی هست...مهاجم نوک فیزیکی باشه بهتر نتیجه میگیرین...من یه مهاجم ریزه میزه با اسکیل 5 گزاشته بودم نوک...ولی وقتی با دفاع تنه به تنه میشد راحت توپو لو میداد...بازی خیلی فیزیکی شده...من که هافبکام همه فیزیکشون بالای 80 بود توی بازی وسط زمینو کامل گرفته بودن....

دوستان این نقل و انتقالا رو کجا باید برم درستشون کنم ؟؟یادم رفته از بس درگیر آلتیمت بودیم یادمون رفته چی به چی بود...

امباپه و دمبله توی تیماشون نیستن...

یه چیز دیگه چقدر توی کاتالوگ بازیکنای قرضی خوب و زیادی هست... حداقل اگه نتونیم بخریمشون اقلا میتونیم تستشون کنیم... :D

آخرین ویرایش:

omid.2016

کاربر سایت
Feb 10, 2017
76
اقا من یدونه اشتراکی گرفتم میزنم استپ فایل ها رو میریزم وقتی میزنم فایل ها رو بشناسه افلاین مود میشه و ازفایل ها فقط3گیگ میشناسه اما تمام 44گیگ رو ریختم از سایت دانلود ها هم دان کردم

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
من که خیلی از بازی راضی هستم.... :*:clap:

دوستان یه پیشنهاد برای دفاع کردن و الکی گل نخوردن...خودم استفاده میکنم و میکردم توی 17 خیلی خوب بوده...به سختی گل میخورم.... :)

توی کاستوم تاکتیک قسمت آخری wid رو بیارین روی 0....من خودم با توجه به ترکیبم روی 20 جواب گرفتم ...شما هم با توجه به تیمتون و ترکیبتون کم و زیادش کنین...

یه چیز دیگه که کامل احساس میشه...حصور هافبک دفاعی هستش...کاملا لازمه که داشته باشتش هر تیمی...و دادن وظیفه بهش که بزرگوار نرو جلو موقع حمله :D

یه چیز دیگه که توی بازی هست...مهاجم نوک فیزیکی باشه بهتر نتیجه میگیرین...من یه مهاجم ریزه میزه با اسکیل 5 گزاشته بودم نوک...ولی وقتی با دفاع تنه به تنه میشد راحت توپو لو میداد...بازی خیلی فیزیکی شده...من که هافبکام همه فیزیکشون بالای 80 بود توی بازی وسط زمینو کامل گرفته بودن....

دوستان این نقل و انتقالا رو کجا باید برم درستشون کنم ؟؟یادم رفته از بس درگیر آلتیمت بودیم یادمون رفته چی به چی بود...

امباپه و دمبله توی تیماشون نیستن...

یه چیز دیگه چقدر توی کاتالوگ بازیکنای قرضی خوب و زیادی هست... حداقل اگه نتونیم بخریمشون اقلا میتونیم تستشون کنیم... :D
عرضو کم کنی برای پرس خوب میشه ولی عوضش کناره ها اتوبان میشه و فرت و فرت از سانترا گل میخوری

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
من بازی رو اجرا کردم

یک دست افلاین زدم و چند دست انلاین سیزن

چه بلایی سر گیم پلی فیفا آوردین^#(^^#(^:((:((

فیفا 17 ای که با فکر و کلی استرس تو انلاین بازی می کردم اینجا متاسفانه بلایی سر بازی اومده که .....
در نگاه اول سرعت کلی بازی بالا رفته مثل سرعت پاس ها ولی حرکات خود بازیکنا بالانس تر و سنگین تر شده ولی این بالا بودن سرعت بازی کل تعادل گیم پلی رو شاید به هم ریخته

بازی متاسفانه باید بگم که دارای باگی بسار وحشتناک هست که ضربه مهلکی به هسته گیم پلی زده اون هم شوت های بغل پا از پشت محوطه جریمه هست جوری که وقتی عقب میفتادم سریع توپ رو میاوردم پشت محوطه و اقدام به شوت زنی میکردم که برای اولین بار تو کل سری های فیفا میبینیم که شوت های پشت محوطه دقتشون وحشتناک بالاست

مساله دوم دفاعا هست در کورس ها کم میارن در برابر مهاجم های سرعتی مثلا مارکوس روخو که جز مدافع ها سرعتی هست و توی 17 واقعا آقایی میکرد در برابر مهاجمای سرعتی تو سوراخ موشه

البته من دفاعم خوبه این مسعله دفاع رو یجوری میتونم کنترل کنم

و باگ سوم دروازه بان ها هستن که متاسفانه در تایید صحبت دوستان اکثرا گیج تشریف دارن

ولی خب نکات مثبت زیادی هم اضافه شده اما این 4 نکته منفی که بالا گفتم گیم پلی رو در حد نابودی خراب کرده

یاد فیفا16 و17 بخیر:(:(:(:(:(چقد بالانس بودن

اگه ea با اپدیت موارد بالا رو فیکس نکنه متاسفانه با یکی از بدترین فیفا های تاریخ طرف هستیم

این رو منی میگم که فن چند آتیشه فیفا هستم ولی نمیتونم چشمم رو به واقعیات ببندم من عاشق فیفام بخاطر گیم پلی جذاب و چالشیش نه این گیم پلیی که باهاش تو 18 طرفیم%-(%-(

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
عرضو کم کنی برای پرس خوب میشه ولی عوضش کناره ها اتوبان میشه و فرت و فرت از سانترا گل میخوری

وقتی تیم حریف حمله میکنه من هافبکا رو با یار عوض کردن سریع میارم عقب و وقتی از کنار میان وقتی دفاع کناری رو میبرم سمتش...جای خالیش رو با هافبکا پر میکنم...

ولی به هر حال دفاع وا نمیره و گل اعصاب خوردی نمیخورم...کلا روش تمرکز کردم و برام خوب جواب داده...

• Like
Reactions: navid_x360

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان توجه داشته باشن که سانتر به تیر دوم هم باگه و راحت گل میشه.عین فیفا 14
امتحانش ضرر نداره
من فعلا همین مشکل گلر و سانتر به تیر دوم و آسون بودن لجندری رو دارم.بقیه چیزا که فعلا اوکیه بنظرم.مشکل نورم حل شده
=========
دوستان آلتیمت باز اون آبجکتهایی که باید اول انجام بدیم مثل اینکه امسال آبجکتهای روزانه گذاشتن و هر 24 ساعت رفرش میشه.این تا آخر هست یا آبجکتهارو انجام بدیم میرن؟چیز جالبیه بنظرم
اسکاد بتل هم عالیه.دمشون گرم که همچین چیزی برا قسمت افلاینش پیاده کردن

• Like
Reactions: navid_x360

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
دوستان این‌ کریر مود جدید یکی توضیح میده چی به چیه ؟ من میخوام با یه بازیکن تمدید قرارداد کنم بعد از اینکه بهش میگم به عنوان بازیکن مهم یا ... هستی نوبت به سال قرارداد میرسه که تا اینجاش معلومه بقیش لطفا یکی‌راهنمایی کنه اینجا مینویسه که پاداش میخواد و یه قسمت دیگه هم هستش به اسم Appearances این جریانش چیه ؟

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
یه اپدیت بدن قشنگ میتونن تبدیلش کنن به فیفا 15 خخخخخخخخخخخخخ

یعنی طرف میاد پشت محوطه جریمه اگه سویچ بازیکنات افتاد رو مدافع اخر فاتحه .....

این نیم متر پایین تیر عمودی چی میگه :| تو هر بازی چهارتا توپ میخوره بهش :|

یعنی با یه حریف خیلی قوی بازی کنی دوتا گل بخوری تا 10 تا هم جا داری چون مدافع میشه هویچ آب پزززززززز

ما اینارو میگیم معنیش این نیست ها pes بهتره اگه pes انلاین درست حسابی داشت تو نیم ساعت میشد از باگ ها و ضعف هاش یه کتاب نوشت ...

• Like
Reactions: danielo and R3ZN0V

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر