FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
چه وضع داغونیه که توپا راحت گل میشن.سر دمو هرچی انتقاد داشتیم تقریبا حل شده به غیر از این یه مورد
با این وضع بخوایم آنلاین بازی کنم اعصابم خورد میشه.برا همین میذارم 2-3 تا اپدیت دیگه بدن درستش کنن تا برم سمت آنلاین
=======
دوستان راهی نداره دفاع کردن حریفو سخت ترش کرد با اسلایدرها؟

• Like
Reactions: navid_x360

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
هرچی میزنی میره تو گل...هر 10 حمله 7 تاش گله این چه مسخره بازییه؟ عجببب!

کلا به حالشون فرقی نداره با کی بشوتی چه با رونالدو چه با واران همه شوتا گل میشه

بازی متاسفانه اصلا سخت نیست چه با هاردکورش بازی کنی چه با نوجوان تازه به بلوغ رسیده کلی گل رد وبدل میشه . نه یک چالشی درگیری ای فیزیکی چیزی آرکید بود آرکید تر شد رسما :| این فراسبایت چه بلایی بود که نازل شد بر فیفا :((:((:((:((:((

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
مشکل دروازه بان نیست. مشکل اینه همه توپا سه کنجه. معلوم نیس پیش خودشون چی فکر می کنن. اه. امسال که یه مقدار سنگینتر شده بازی تر زدن دقت شوتا. با یکی بازی می کردم. تحت فشار با اگرو در حال چرخش سه کنج میزد. نمیگم تو فوتبال واقعی نمیشه ولی از هر ۱۰ بازی. نه هر بازی n بار.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
مشکل دروازه بان نیست. مشکل اینه همه توپا سه کنجه. معلوم نیس پیش خودشون چی فکر می کنن. اه. امسال که یه مقدار سنگینتر شده بازی تر زدن دقت شوتا. با یکی بازی می کردم. تحت فشار با اگرو در حال چرخش سه کنج میزد. نمیگم تو فوتبال واقعی نمیشه ولی از هر ۱۰ بازی. نه هر بازی n بار.
تو بازی واقعی هم همچین چیزی نهایت یکبار شانسی بشه

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اقا از صبح سه تا لایی خورده دوناروما :|...
با اپدیت درس می کنن بنظرم اما بوی فیفا 15 میده این لامصب

باچندتا پاس عرضی پشت محوطه دفاع ها وا میرن
شوت انگار موشک کروز هست با سرعت و ارتفاع معین به نقطه مشخص ....

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
تو بازی واقعی هم همچین چیزی نهایت یکبار شانسی بشه

منم همینو میگم دیگه . تازه از 25 متری هم می چرخید شوت میزد. برین preview یوروگیمر رو بخونید. خیلی شیک و مجلسی تهیه کننده بازی گفته بود از این که تو فیفا 17 کم گل رد و بدل می شد هوادارا ناراضی بودن و تو 18 قرار گلهای زیادی ببینیم هر بازی. همون موقع من نگران شدم که قرار چه گندی بزنن. ولی این دیگه خیلی مسخرس. تو 7-8 تا بازی بالای 40 تا گل رد و بدل شد.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
منم همینو میگم دیگه . تازه از 25 متری هم می چرخید شوت میزد. برین preview یوروگیمر رو بخونید. خیلی شیک و مجلسی تهیه کننده بازی گفته بود از این که تو فیفا 17 کم گل رد و بدل می شد هوادارا ناراضی بودن و تو 18 قرار گلهای زیادی ببینیم هر بازی. همون موقع من نگران شدم که قرار چه گندی بزنن. ولی این دیگه خیلی مسخرس. تو 7-8 تا بازی بالای 40 تا گل رد و بدل شد.
باز اونور کونامی تا این مشکلات نیگی پچ میدن الان مثلا یکسری گفتن اقا سوییچ بازیکنا مشکل داره خطاها کمه دارن پچ میدن درست کنن اینور هر چی بگی به .. میگیره EA Sport اصلا براشون مهم نیست حداقلش اینه دقت شوت کم کنن پایینترین حد خطاش ببرن بالا

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
ما که هنوز سرورای اوریجین برامون باز نشده ولی از صحبت دوستان اینجور بوش میاد که نگرانی که داشتم دروازه بان ها تو 17 تازه من بهشون انتقاد هم داشتم و میگفتم بالانس نیستن تو 18 دیگه افتضاح شدن و متاسفانه این یه مشکل بزرگ هست و حتما باید با اپدیت برطرفش کنن(اگه البته عمدی تو کار نبوده جهت پر گل تر شدن بازی ها) خداکنه گیم پلی چالشی و کم باگ 17 رو خراب نکرده باشنx_x

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
ما که هنوز سرورای اوریجین برامون باز نشده ولی از صحبت دوستان اینجور بوش میاد که نگرانی که داشتم دروازه بان ها تو 17 تازه من بهشون انتقاد هم داشتم و میگفتم بالانس نیستن تو 18 دیگه افتضاح شدن و متاسفانه این یه مشکل بزرگ هست و حتما باید با اپدیت برطرفش کنن(اگه البته عمدی تو کار نبوده جهت پر گل تر شدن بازی ها) خداکنه گیم پلی چالشی و کم باگ 17 رو خراب نکرده باشنx_x
رفیق مشکل از دروازبان نیست شوتا حالت سوباسایی داره میره تو سه طاق انقدر دقت و سرعتش بالاست

ali770

کاربر سایت
Aug 27, 2017
115
یعنی الان دیگه واقعا به gamespot ایمان اوردم نمره 7 واقعا درخورشه
شوتها افتضاح، از 10 شوت 9 تاش صددرصد گله
دروازه بان هویج
بازیکنان سرعتی خدا، مگه میشه بگیریشون
گند بزنم این شرکت رو یکسال بازی خوب میده سال دیگه میرینه به بازی، البته سیاست کثیف ea هست

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
من که فعلا برگشتم همون فیفا 17 تا ببینیم اپدیتی چیزی میده این مشکل مسخره درست کنه یا نه ! رونالدو گذاشتم تو دروازه بیشتر سیو کرد واسم تا نویر 20-30 تا بازی کردم با رفیقم هنوز یه بازی نشده کمتر 3-4 گل بخوریم توی فیفا 17 چقدر خوشحال میشدیم گل میزدیم اینجا اینقدر گل زدن راحت شده که باعث شده اون گل زده واسمون بی ارزش بشه اصلا اگه هم درستش نمیکنن همون 17 رو یه جور باش سر میکنیم تا سال دیگه ! کاشکی دست به گیم پلی و هسته اصلی فیفا 17 نمیزدن فقط مشکلات بر طرف میکردن گرافیک ارتقا میدادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر