FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ممنون مطلب مفیدی بود فقط میشه راجع به این دبل X + مربع و تنه زدن با L2 بیشتر توضیح بدی و راه مقابله باهاش رو هم بگی (تو سیزن دسته های بالا راحت توپ از دست میره)

من فقط اونم گاهی از L2 استفاده میکنم.
خواهش میکنم
توضیح خاصی نداره دوسته عزیز، شما استفاده از l2 باید ملکه ذهنت بشه چه تو حمله چه تو دفاع مخصوصا وقتی تنه به تنه اید حالا تو 17 با همه میشد زد ولی 18 خیلی بالانس شده با بازیکنایه فیزیکی خیلی خوب میشه مثلا هوملس بواتنگ مولر لواندوفسکی
دو مربع به همراه l2از بقل خودش پرت میکنه جلویه بازیکن و میان توپ محاجم قرار میگیره از پشت محاجم بزنید که مثله قبل بازیکن میگیره ول میکنه از سرعتش کم میکنه فقط از این l2 باید زیاد استفاده کنید مخصوصا تو فرارایه بازیکنایه سرعتی که توپ میندازن جلو!
بهترم هست l2 بگیرید ول کنید یعینی دکمه یزنید ول کنید بزنید ول کنید سریع
راه مقابلشم خوده l2 یعنی هم محاجم میتونه بزنه هم مدافع دیگه بر میگرده به قدرت بدنیه بازیکنات ولی ازش همیشه استفاده کنید
دکمه های ترکیبیرو باید زیاد استفاده کرد مثلا l2,r2به همراه l3 که میکشی عقب توپ بین پاهاش نگه میداره
زمانی که توپ دستتونه دوبار l1 بازیکن فرار میکنه
زمانی که توپ دستتونه دوبار r1 بازیکن بهت نزدیک میشه
البته شاید همتون اینارو بلد باشین ولی خب شاید کسی تازه فیفارو شروع کرده بخواد بدونه خوبه

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
من بالاخره مجبور شدم ظرفیت سوم رو بگیرم. رونالو ادیشن. چون قیمت دیسک که زیاده حالاحالا ها هم پایین نمیاد. ظرفیت دو هم کلا نبود. چون من کلا 2-3 تا سایت میشناسم که یکیش رو یکی از دوستان اینجا برام فرستاد. ازون خریدم امیدوارم تو زرد از آب در نیاد. 108 تومن برام درومد. ولی خب متاسفانه ظرفیت سه هست.نمیتونم رو اکانت خودم بزنم. فقط دوستان کدوم دیتا رو باید برای ریجن یک دانلود کنم؟ دوتا هست تو سایتا

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
دوستان من بازی رو یک اکانت ساختم و پیش خرید کردم. الان میخوام یک ظرفیتشو بدم به کسی. اگه بخوام پک هاشو خودم استفاده کنم باید چه کار کنم؟ اکانتی که باهاش خریدم و خودم استفاده کنم( ظرفیت ۳) یا باید بدم به نفره دیگه؟ یکی میشه توضیح کامل بده؟ البته اوون نفر اصلا فوت بازی نمیکنه، واسه همین میخواستم ظرفیت ۳ رو به اوون بدم.

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
میدونم جاش اینجا نیست. ولی بی زحمت یک نفرشسته رفته اموزش انتقال دیتای فیفا 18 رو بنویسه. یا برا پیام خصوصی کنه. کنسولم ps4 pro هست و یک لپتاپ دارم با یه مودم tplink یه دونه هم tdlte ایراسل دارم. ممنونم. فقط چقدر طول میکشه نصبش؟

Nathan Drake14

کاربر سایت
May 19, 2016
309
میدونم جاش اینجا نیست. ولی بی زحمت یک نفرشسته رفته اموزش انتقال دیتای فیفا 18 رو بنویسه. یا برا پیام خصوصی کنه. کنسولم ps4 pro هست و یک لپتاپ دارم با یه مودم tplink یه دونه هم tdlte ایراسل دارم. ممنونم. فقط چقدر طول میکشه نصبش؟
@H141414h به ایدی تل پیام بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر