FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
بازی رو گرفتم اومدم ایران سریع بازی کردم توپ سنگین شده پاس های هوایی عالی و به واقعیت نزدیک هست فیسها خیلی خوب شدن گیم پلی همون 17 هست ولی یکخورده انیمیشن ها زیاد شده بازی فیزیکی شده تکلها عالین ولی پاسها همون 17 بغیر از پاس های عمقی که روش کار کردن دفاع کردن سخت شده و مانوئل یعنی باید دفاع بلد باشی تور دروازه مشکلی نداره من نمیدونم مشکل برخی دوستان چیه نور پردازی بد نیست عالی نیست و جو استادیوم ها خیلی خوب شدن و تماشاگرها اکشن در کل همون 17 هست با 30 در صد بهتر شدن تا اینجا البته راستی 970 مگ آپدیت داره ولی مشکل من با کد هست نمیدونم کجا بزنم اگه میدونید به من بگید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازی رو گرفتم اومدم ایران سریع بازی کردم توپ سنگین شده پاس های هوایی عالی و به واقعیت نزدیک هست فیسها خیلی خوب شدن گیم پلی همون 17 هست ولی یکخورده انیمیشن ها زیاد شده بازی فیزیکی شده تکلها عالین ولی پاسها همون 17 بغیر از پاس های عمقی که روش کار کردن دفاع کردن سخت شده و مانوئل یعنی باید دفاع بلد باشی تور دروازه مشکلی نداره من نمیدونم مشکل برخی دوستان چیه نور پردازی بد نیست عالی نیست و جو استادیوم ها خیلی خوب شدن و تماشاگرها اکشن در کل همون 17 هست با 30 در صد بهتر شدن تا اینجا البته راستی 970 مگ آپدیت داره ولی مشکل من با کد هست نمیدونم کجا بزنم اگه میدونید به من بگید
اكانت امارات بساز بزن ولي pack ها هرهفته ميان توي اماراتيت

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دفاعش رو باز من تا حدودی کشف کردم چرا اینطوری شده و باید چیکار کرد تا مدافعا از قالب هویج در بیان :D
ولی دروازه بانو چه خاکی به سرمون بریزیم ؟ قشنگ تعطیلن

خیلی ساده هست....باید مدام یار عوض کنی و با L2 یار دیگت رو ببری طرف بازیکن حریف که توپ زیر پاشه و با اون بازیکنی که دست خودت هست فضا ها رو پوشش بدی....

برا یار عوض کردن هم پیشنهاد میکنم از آنالوگ سمت راست استفاده کن ....این طرز یار عوض کردن رو یاد بگیری دفاع کردن و پرس کردن خیلی برات راحت میشه...

یکم طول میکشه تا کامل یادش بگیری و بهش عادت کنی ولی وقتی یادش بگیری خیلی راحت میتونی توپ گیری بکنی....

خیلی از این حرفه ای هایی که توی فوت چمپیونز بازی میکنن از همین روش استفاده میکنن....

• Like
Reactions: ALI77

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان یه جا اکانت قانونی ronaldo edition ظرفیت 2 155 و ظ 3 105 میفروشه اگه کسی میخواد بگه پ.خ کنم براش

ظرفیت 2 رونالو ادیشن به نظرم با نسخه استاندارد یکی هست .....چون این پک های جومبو روی اکانتی میاد که بازی باهاش خریداری شده که یعنی موقع شیرینگ میشه ظرفیت 3...

اساتید شیرینگ اگه درست نمیگم لطفا درستش رو بگن که ما هم بدونیم... :)

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
ظرفیت 2 رونالو ادیشن به نظرم با نسخه استاندارد یکی هست .....چون این پک های جومبو روی اکانتی میاد که بازی باهاش خریداری شده که یعنی موقع شیرینگ میشه ظرفیت 3...

اساتید شیرینگ اگه درست نمیگم لطفا درستش رو بگن که ما هم بدونیم... :)
فکر نکنم اینجوری باشه. پک ها واسه ظرفیت 2 میشه به نظرم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی با اکانت آمریکا اون امکانات رو بهت نمیده؟ اگه بخوام استفاده کنم باید با اکانت امارات بازی کنم؟
pack ميده فقط اونم ب اكانت اماراتيت mage اونكه محتوياتشو بفروشي انتقال بدي pack ها توي التيميت هستن بازي نميكني اين بخشو نزن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

اساتید شیرینگ اگه درست نمیگم لطفا درستش رو بگن که ما هم بدونیم...
درسته ظرفيت سه

• Like
Reactions: 947947

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
حرف شما تا حدودی درسته
مثلا با تیم یووه خیلی راحت تره دفاع کردن چون واقعا دفاعشون خوبه
ولی اخه رئال مادرید چرا دفاعش پرته؟ یعنی در واقعیت هم دفاع رئال مالی نیست؟؟؟
من که لذت نبردم از این نوع دفاع کردن امیدوارم بهبود پیدا کنه.
دوسته عزیز اول از همه تنظیمات دکمه های دستتو به من میگی؟
ببین پیشفرض من خودم رویه وان و ps4اینجوری تنظیم میککنم
Rb,r1 پرس توسط کامپیوتر
Rt,r2 سرعت
Lb,l1 تغییر بازیکن
Lt,l2 تنه
X,مربع کشیدن بازیکن
B،دایره تکل
این دکمه هایه عملکردی رو دفاع خب ما به فرض که شما اینستراکشنایه هر پست تنظیم کردی که اینا هم تنظیمات خودشون دران مثلا دفاع آخرا درگیرانه بازی کنن و ،،،،،،،
اول از همه دفاع از هافبک شروع کنید به این روش
شما باید عادت کنید که تا جایی که میتونید به بازیکن حریف نزدیک نشید بزارید اون بیاد طرفتون و با گرفتن rb,r1 پرسو درست انجام بدید تو این حالت cpu یه بازیکنتون به صاحب توپ نز دیک میکنه و اینجا بازیکنی که شما کنترلش میکنید در زمان( توپ گیری) اگر فاصلتون نزدیک بود بدون گرفتن دکمه سرعت !تاکید میکنم بدون دکمه سرعت مواضی با بازیکن صاحب توپ و یاره خودی که در نزدیکی صاحب توپ حرکت کنید اولین راه دفاع!توپ گیری توپو وسط زمین قطع کنید بیشتر بازیکنا تا نزدیک شدن یک یار بهشون سریع پاس میدن(دقت کردین تو آنلاین فلشایه بازکن بالاسرش مخص نیست از شما مشخصه ول از طرف مشخص نیست از این روش میتونید یه چلینج درست کنید چون طرف نمیدونه خودتون اومدین توپاش یاcpu) اگر شما بتونید حدس بزنید به کی میخواد پاس بده دکمه rb,r1 که دارید cpu پرس میکنه شما بازیکنی که کنترلش دارید میرید بازیکنیو میبندید که میخواد پاس بهش داده بشه
این قضیه یه تمرکز خیلی خیلی بالایی میخواد و تا جایی که میتونید نبایدم از دکمه سرعت استفاده کنید
حالا فرض کن توپ به دفاعت رسیده میخوای بگیری کنار به کنار یه بازیکن دارید میرید مثلا راموس کنترل میکنید سعی کنید جلوتر از بازیکن قرار بگیری حالا دوبار سریع x،مربع بزنیدو یا در هین کنار به کنار حرکت میکنید سریع دکمه lt,l2 سریع بزنید یه حالت تنه میزنه که محاجم کنترلش از دست میده اینجا با دوبار زدن x, مربع توپ ازش میقاپید
نکته وقتی که 4 نفره دفاعتون بودن و rb,r1 میخواید بزیند وقتی دیدید کامپیوتر دفاع اخرتون انتخاب کرده که بره پرس کنه حتمی و حتمی کنسلش کنید نزارید دفاع اخرتون برایه پرس بازیکن ببره دفاع کنار اشکال نداره!
این کارا تو 17 تقریبا cpu خیلی خیلی کمک میکرد هم فضارو میبست هم فضاهایه خالیرو پر میکرد و اگر دفاعتون جلو بود دفاع جایگزین میکرد از هافبک ولی تو 18 کاملا همه این قضایا مانوءل شده و باید خودتون انجام بدید
به هیچ عنوان به هیچ عنوان با دفاع آخر و جلو نکشید اصلا و عبدا اگر بازیکن داشت نزدیکتون میشد شمانرید توپاش شما حرکت کنید سمت دروازه خودی و وقتی داشت نزدیک میشد حتمی قبله زدن دکمه ای lt,l2 بگیرید یه حالتی دفاع به خودش میگیره دستاشو باز میکنه انگار میخواد مرغ بگیره!و در یه لحظه مناسب x،مربع بزنید از بقل B,دایره که تکل کنه بیشتر با x،مربع سعی کنید توپو بگیرید
فیفا یعنی این یعنی با فکر بازی کردن درست مثله 12،13،14 وقتی که تمرین تمرین و تمرین داشته باشید و تمامه زمین و بازیکنا در کنترل شما باشه اون موقه لذت بازیو میچشید
نامید نشو دوسته عزیز تمرین کن و با حوصله و تمرکز کار کن مطمءنم عاشق بازی میشی
خوده من 1000تا مشکل دارم وخیلی وقتا توپ ازم رد میشه ولی بازم سعی میکنم با تمرکز و انتخاب درست بازی کنم مطمءنم موفق میشی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر