FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

david10069

کاربر سایت
Feb 21, 2014
82
دوستان بازی رسیده دستم
نسبت به دمو فوق العاده تغیر کرده
دفاعه خیلی بهتر از دمو شده
تور دروازه به همون بدی دمو
لیگ آلمان لایسنس نیست فعلا
Cpuقویتر شده
فیسها هم مثل دمو

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دفاعش رو باز من تا حدودی کشف کردم چرا اینطوری شده و باید چیکار کرد تا مدافعا از قالب هویج در بیان :D
ولی دروازه بانو چه خاکی به سرمون بریزیم ؟ قشنگ تعطیلن
اگه راهکاری هست ارایه بدید :)
والا من مشکلی از دروازه بان ها ندیدم همین نویر به تنهایی خیلی از توپای منو گرفت
فقط مشکل دفاع هستش که هویجه.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اگه راهکاری هست ارایه بدید :)
والا من مشکلی از دروازه بان ها ندیدم همین نویر به تنهایی خیلی از توپای منو گرفت
فقط مشکل دفاع هستش که هویجه.

ببینید چیزی که من تا اینجا فهمیدم اینه که دفاع تاکتیکال میخواد دیگه از حالت پوشش دادن اتوماتیک خارج بشه
تو نسخه قبلی با یه مدافع درجه یک (اوورال حداقل بالای ۸۰) وقتی یک بازیکن رو "Contain" میکردی پوشش کامل رو انجام میداد
مهاجم حریف راحت نمیتونست از کنار شما رد شه. شوت از راه دورش قطعا توسط شما بلاک میشد و تقریبا میشه گفت بازیکن رو خیلی ساده مهار میکرد

اما الان دیگه مثل قبل نیست و باید از "Teammate Contain" حتما استفاده کنید

بهتره تعویض بازیکن رو روی حالت اتوماتیک نذارید و سعی کنید در نقش هافبک دفاعی اقدام به توپ گیری کنید از پشت مهاجم حریف
چون مدافعا اگر کند باشن و تیم رو به رو با دو مهاجم بازی کنه "Teammate Contain" بعضا حسابی دردسر ساز میشه

من تقریبا تو دفاع در مقابل تیم حریف موفق بودم اما دروازه بانم یه زاویه بسته هایی گل میخوره که تو فیفا تا حالا ندیده بودم :|

راستی نگه داشتن دکمه "Tackle/Push or Pull" هم در مواقع لازم کمک زیادی میکنه تو FIFA 17 بهتر بود در لحظه مهم فقط یک بار بزنید اما تو FIFA 18 میشه دکمه رو نگه داشت و ریسک کمتری داره

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
من که از این مدل دفاع خوشم اومده (فقط دمو رو بازی کردم). کاملا باید حساب شده عمل کنی یه تکل اشتباه به قیمت شاید یه گل خورده تموم بشه. وقتی حریف داره حمله میکنه باید با سویچ کردن بازیکنا رو بکشیم عقب فضا ها رو ببندیم. قبلا وقتی حریف حمله میکرد چشممون فقط به بازیکن صاحب توپ بود ولی الان باید اطراف بازیکنو ببینیم و سعی کنیم فضا های خالی رو ببندیم. من تو دمو معمولا محوطه جریمه رو شلوغ میکنم واغلب توپها رو میتونم بگیرم ولی چون شوت ها خیلی دقیقن گاهی وقتا با یه پاس عقب ویه شوت پشت محوطه حریف گل میزنه که البته تو نسخه نهایی با اومدن اسلایدر ها میشه این مشکلو حل کرد.

• Like
Reactions: ALI77 and atzoriha

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
اینا ک فتوشاپن مام همه پی اس بازیم فقط اومدیم ترول کنیم :))
دوست عزیز چه نکته خاصی توی این ویدیو هست مگه؟ یه حمله کردی نشد اونا حمله کردن دفاعت دفع اشتباه کرد گل خوردی دیگه؟! مثل اینکه تحت فشار هم بودی توی بازی چون گزارش گر میگه حسابی حق تیم مقابل بود گل بزنه؟!

البته این بحثها نشون میده چقدر فیفا تونسته سطح انتظارات ما رو بالا ببره

ممنون

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
یه نکته اضافه کنم دوستان اگر فیفا به قول معروف تو اپدیت ها این مدل دفاعو خراب نکنه به نظرم بازم یه گام به فوتبال واقعی نزدیک تر شده
تو فوتبال واقعی تیمی که دفاع خوبی نداره معمولا نمیتونه موفق بشه ما تاریخچه فوتبال ملی وباشگاهی رو هم مرور بکنیم متوجه میشیم که معمولا تیمهایی که قهرمان میشن دفاع خوبی داشتن.
فیفا داره این پیامو میده که اگر میخوای تو فیفا18موفق بشی باید اول دفاع کردن بلد باشی.
با این حساب توبخش انلاین کسی که مبتدی هست با وجود هندیکپم شاید نتونه از پس حریف قدر بربیاد دفاع تقریبا حالت دستی پیدا کرده و کسی که ناشیه نمیتونه با یک کار کشته رقابت بکنه البته اینا پیشبینی هست باید ببینیم در نهایت چه اتفاقی میوفته

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
یه نکته اضافه کنم دوستان اگر فیفا به قول معروف تو اپدیت ها این مدل دفاعو خراب نکنه به نظرم بازم یه گام به فوتبال واقعی نزدیک تر شده
تو فوتبال واقعی تیمی که دفاع خوبی نداره معمولا نمیتونه موفق بشه ما تاریخچه فوتبال ملی وباشگاهی رو هم مرور بکنیم متوجه میشیم که معمولا تیمهایی که قهرمان میشن دفاع خوبی داشتن.
فیفا داره این پیامو میده که اگر میخوای تو فیفا18موفق بشی باید اول دفاع کردن بلد باشی.
با این حساب توبخش انلاین کسی که مبتدی هست با وجود هندیکپم شاید نتونه از پس حریف قدر بربیاد دفاع تقریبا حالت دستی پیدا کرده و کسی که ناشیه نمیتونه با یک کار کشته رقابت بکنه البته اینا پیشبینی هست باید ببینیم در نهایت چه اتفاقی میوفته

فیفا از 14 به اینور بعد دو ماه میشه همون میگ میگ ...همیشه اولش اینجوریه ...هندیکپ هم همیشه بوده و هست ...

• Like
Reactions: SleepyTurtel

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
دوست عزیز چه نکته خاصی توی این ویدیو هست مگه؟ یه حمله کردی نشد اونا حمله کردن دفاعت دفع اشتباه کرد گل خوردی دیگه؟! مثل اینکه تحت فشار هم بودی توی بازی چون گزارش گر میگه حسابی حق تیم مقابل بود گل بزنه؟!

البته این بحثها نشون میده چقدر فیفا تونسته سطح انتظارات ما رو بالا ببره

ممنون
این ک ویدیوی من نیس ولی شما واقعا خطا رو ندیدی ؟:))
حتی تیتر رو هم نگا نکردی و بدو بدو اومدی ج بدی ؟
FIFA 17 when the momentum/handicap is 100, a foul is not a foul

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
  • Like
Reactions: ehsas1 and ALI77

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟