FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
اقا این اکانت لعنتی اوریجن ما لاک شده
کانکتاشونم فقط تماس دارن چت رو برداشتن
شماره ایران هم بلاک هست الان چی کا کنیم؟!

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
نخر ازشون..همین نسخه رو یکی دیروز تو دیوار گذاشته بود 370 هزار تومن ریجن 2 ! حالا اون باز منطقی بود...50 ت روش میخورد..اما اینا 470 500 میزارن رو این نسخه رونالدو ادیشن که فقط به دو نفر مایه دار بفروشن
ارزشی هم نداره چون چیز خاصی هم نمیده همون نسخه معمولی رو بگیری بهتره که البته فعلا نیس تو بازار
چقدر حرومی شدن این فروشنده ها.تف به آدم دروغگو به من گفتن World cup 2018 هم که بعدا میاد رایگان میتونی با کد توش دانلود بکنی.با تمام DLC ها.

• Like
Reactions: danielo

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
فرقش نمیدونم چیه ولی دقت کنید قبل دانلود لینک رو با برنامه psx بیرون بیارید و چک کنید و بعد نسخه مربوطه رو دانلود کنید . من دیشب چک نکردم اشتباهی دانلود کردم امشب از نو گذاشتم دانلود بشه .

شاتل لند اصلا 8006 رو نزاشته شما چطور گرفتید ؟ من امشب گذاشتم از اسیا دی ال دانلود بشه .

شاتل لند | عدم دسترسی

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
آپلود سنتر

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
برای من سر به بازی اینجوری شد psx پاک‌ کردم رفتم تو خود سایتش دان‌کردم بعد زدم تو‌کنسول ۵ مگ گرفت لینکشو گرفت Pause کردم دانلودو تو‌کنسول فولدر دیتا انتخاب کردم تو برنامه psx زدم ادامه دانلود تو ps4 راحت انتقال داد

اون دیتای که دان‌کردی اپدیتم همراهش دانلود کردی؟
آره آپدیتاش کامل هست ، میزارم خود کنسول هم دانلود کنه بازی رو ولی باز همون نقطه مشخص ( 1.163 ) ارور میده ، همه کاری رو امتحان کردم ولی درست نمیشه . احتمالا مشکل اینه که بازی هنوز نیومده و کسایی که استاندارد ادیشن دارن براشون ارور بده .

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
چقدر حرومی شدن این فروشنده ها.تف به آدم دروغگو به من گفتن World cup 2018 هم که بعدا میاد رایگان میتونی با کد توش دانلود بکنی.با تمام DLC ها.
:)) یا خدا ..نه اقا این چه حرفیه ..اینا حاظرن هر کاری کنن بتونن یه سود گنده کنن اولش بعد 1/2 هفته قیمتو میارن پایین..بازم دزدیشون رو دارن البته...بهترین کار دیجیتالی خریدنه ..البته خودم فیزیکی رو ترجیح میدم و صبر میکنم اما اگه صبر نداری به نظرم پول به اینا نده
بهشون زنگم بزنی میگن نسخه معمولی هفته بعد میاد :D میخوان کاری کنن هر جور شده همینو همه بخرن ..
هر سال یکی باید قیمت خوب بزاره تا بقیه هم همونطور بزارن..به نظرم قبل پنجشنبه اوکی بشه و نسخه معمولی موجود شه با قیمت مناسب

• Like
Reactions: Sony+

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوستان سوال!
۱- این نسخه Icon دقیقا چه مزیتی داره؟! یعنی میشه از همون اول التیمیت تیم بازیکنهایی مثل دلپیرو-مارادونا و رونالدو رو بیاری تیمت یا باید چندماه بازی کنی تا قفلشون باز شه؟! چون تا حالا التیمیت تیم نزدم نمیدونم دقیقا چطوریه
۲- اگه همین نسخه استاندارد رو بگیریم بعدا میشه پک بازیکنهایی مثل دلپیرو و ... رو خرید یا نمیشه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آره آپدیتاش کامل هست ، میزارم خود کنسول هم دانلود کنه بازی رو ولی باز همون نقطه مشخص ( 1.163 ) ارور میده ، همه کاری رو امتحان کردم ولی درست نمیشه . احتمالا مشکل اینه که بازی هنوز نیومده و کسایی که استاندارد ادیشن دارن براشون ارور بده .

نه داداش من استاندارد ادیشن دارم الان دیتاشو منتقل کردم مشکلی نداشت کامل هم منتقل شد
یکم از فضا هاردت رو خالی کن دوباره امتحان کن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اقا این اکانت لعنتی اوریجن ما لاک شده
کانکتاشونم فقط تماس دارن چت رو برداشتن
شماره ایران هم بلاک هست الان چی کا کنیم؟!
منم چند وقت پیش اکانتم لاک شد چت انلاین داره ea چنتا سوال پرسید بعد بازش کرد

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
نه داداش من استاندارد ادیشن دارم الان دیتاشو منتقل کردم مشکلی نداشت کامل هم منتقل شد
یکم از فضا هاردت رو خالی کن دوباره امتحان کن

منم خریدم ولی cannot downlod میزنه برام

not avaible for purchase

بعد ادامه رو میزنم میگه شما این بازیو دارید ولی گزینه دانلود نداره:|

آخرین ویرایش:

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار

برا من کلا گزینه دانلود نمیاره رو کنسول :|

mskyhd

کاربر سایت
Dec 3, 2016
29
منم خریدم ولی cannot downlod میزنه برام

not avaible for purchase

بعد ادامه رو میزنم میگه شما این بازیو دارید ولی گزینه دانلود نداره:|
واسه منم اینجوری بود با اپ موبایل پلی استیشن رفتم تو اکانتم زدم فیفا بعد زدم دانلود بعد اول تم رو تو پلی استیشن زد دانلود بعدش دوباره اپ رو باز کردم باز زدم دانلود پیغام اد فیفا 18 اومد رو پلی استیشن!!!

• Like
Reactions: ALI77

ALI77

کاربر سایت
Sep 20, 2017
110
برا منم همین ارور امد یه بار نتو قطع و وصل کردم درست شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر