FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
qsny_1.jpg

دقیقه 40 بازی 4-2 عه
اگه ب این میگین شبیه ساز فوتبال من دیگه حرفی ندارم :|

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
qsny_1.jpg

دقیقه 40 بازی 4-2 عه
اگه ب این میگین شبیه ساز فوتبال من دیگه حرفی ندارم :|

روش ها جدید ایراد گیری از بازی
دوست عزیز چند تا نکته مهمه و الکی دنبال ایراد های تخیلی نگرد

1.زمان بازی چند دقیقس؟
طبیعتا خیلی فرق هست بین 4 دقیقه با 10 دقیقه به عنوان مثال

2.گیمرها تو چه سطحی هستن

3.چقدر بازی جدی گرفتن و به دفاع اهمیت میدن
منم بعضی وقتا واسه فان بازی میکنم و گل زیاد رد و بدل میشه و دلیلی بر ایراد بازی نیست که

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دقیقه 40 بازی 4-2 عه
اگه ب این میگین شبیه ساز فوتبال من دیگه حرفی ندارم
اولا ربطي نداره دوما مجبور نيستي فيفا 18 بازي كني pes بهتره برو سراغ اون

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI

1.زمان بازی چند دقیقس؟

2.گیمرها تو چه سطحی هستن

منم بعضی وقتا واسه فان بازی میکنم و گل زیاد رد و بدل میشه و دلیلی بر ایراد بازی نیست که
عزیز من از بازی ک روش تعصب داری با دلیلای مسخره حمایت کنی چی بت میدن ؟ سال 2010 ک ملت همه دنبال پی اس بودن و خودم 7-8 سال هر سال پی اس میزدم وقتی فیفا 11 رو بازی کردم پی اس و انداختم دور با اینکه دوسش داشتم الانم همونه فقط تفاوت اینجاس ک الان پی اس هم ری.مانه... فیفا قشنگ هر سال داره از ریشه هایی ک تو فیفا 11 داشت دور میشه
تو آلتیمیت هم نمیشه دلبخواهی زمان بازی برا خودت بزاری
سطح گیمرا چ ربطی به دفاع افتضاح و دروازه بانای افتضاح تر و شوتای فضایی داره ؟
جواب 3 رو هم خدایی خندم گرف بدم

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397

۱.زمان بازی چند دقیقس؟

2.گیمرها تو چه سطحی هستن

۱. چه زمان بازی ۱ دقیقه باشه چه ۱۵ دقیقه، شبیه ساز بودن یعنی بازی بتونه سرعت رو جوری تنظیم کنه که ۴۵ دقیقه واقعی توی اون مدت زمان بازی ست بشه. اگه اینجوری باشه که شما میگی، اگر بازی گزینه ۴۵ دقیقه هم داشت باید حدود ۳۰ گل در هر بازی فیفا شاهد بودیم و این اصلا نمیتونه شبیه ساز فوتبال باشه.

۲. این میتونه تا حدی منطقی باشه.

۳.وقتی ۴۰۰ نفر دارن توی اون سایت بازی رو میبینن، یارو مگه احمق باشه به صورت مسخره بازی و شخمی بخواد بازی کنه:|

• Like
Reactions: Adroit and 4058423

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
فرقش چیه دوست عزیز؟
شاتل لند که فقط CUSA08038 گذاشته!!!
فرقش نمیدونم چیه ولی دقت کنید قبل دانلود لینک رو با برنامه psx بیرون بیارید و چک کنید و بعد نسخه مربوطه رو دانلود کنید . من دیشب چک نکردم اشتباهی دانلود کردم امشب از نو گذاشتم دانلود بشه .
8038 برای برزیل هست. من 8006 رو از شاتل لند گرفتم و راحت هم نصب شد.
شاتل لند اصلا 8006 رو نزاشته شما چطور گرفتید ؟ من امشب گذاشتم از اسیا دی ال دانلود بشه .

شاتل لند | عدم دسترسی

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: db07

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
۱. چه زمان بازی ۱ دقیقه باشه چه ۱۵ دقیقه، شبیه ساز بودن یعنی بازی بتونه سرعت رو جوری تنظیم کنه که ۴۵ دقیقه واقعی توی اون مدت زمان بازی ست بشه. اگه اینجوری باشه که شما میگی، اگر بازی گزینه ۴۵ دقیقه هم داشت باید حدود ۳۰ گل در هر بازی فیفا شاهد بودیم و این اصلا نمیتونه شبیه ساز فوتبال باشه.

۲. این میتونه تا حدی منطقی باشه.

۳.وقتی ۴۰۰ نفر دارن توی اون سایت بازی رو میبینن، یارو مگه احمق باشه به صورت مسخره بازی و شخمی بخواد بازی کنه:|

شبیه ساز چیه فاز گرفتین شماها!

فیفا اول و آخر گیم هست و برای سرگرمیه
مگه الان رو 4 دقیقه بازی کنی سرعت بازی 2 برابر میشه که بخواد رو 45 دقیقه مثلا کند بشه
یه حرفایی میزنیدا

400 نفر یا 4 میلیون نفر ربطی نداره
حالا یه بازی گل زیاد رد و بدل میشه:D

آقا من که میرم از بازی لذت ببرم و اینجا نظرات خیلی تخیلی هستن!:-h

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
من تا پارسال احتمال میدادم که هندیکپ وجود داره ولی الان نود ونه درصد مطمئن هستم که برای حداقل بخش انلاین هندیکپ وجود نداره فقط تو لدر شما وقتی چند دست ببری به رنک های بالاتر میخوری و خوب کلا شوتای کسی که رتبه اش 20000 هست با کسی که 2000 هست خیلی متفاوته
اگر هندی کپ بود اینهمه ادم الان رکوردای بردهای پشت سر هم بیست و سی و چهل نداشتن
کلا هندی کپ احتمالا تو بخش سینگل هست ولی عمرا تو انلاین نیست
البته فیفا بخش روحیه داره که اصلا ربطی به هندیکپ نداره و تا حدودی هم خودتون میتونید تعویض و حفظ و توپ و حتی شوتای از راه دور کنترلش کنید و روحیه تیمی که بهم میریزه رو بالا بیارید
من بهت اثبات میکنم هندیک وجود داره
خصوصا تو 17 به قدری شاهدش بودم حد نداره
درست چند بازی میبری میفتی جلو آدم قوی
اون طرف هم قویه شکی درش نیست ولی قرار نیست هر اتفاقی تو بازی افتاد بذاریم پا قوی بودن طرف
بازی پره باگه شکی توش نیست ولی یهو یبنی کله باگهای بازی بر علیه ته
اینام نمونش از 17
الان به نظرت کجای این یارو قوی بود
من نمیتونم این چیزا رو بذارم بابت قوی بودن طرف چون بخوام از این جور گل های که تو 17 خوردم فیلم بدم باید 1 گیگ فیلم بدم بیرون
هندیکپ هست خوبش هم هست
نمیخوام بگم هندیکپ همش بر ضدم بوده بعضی جاها به نفعم بوده ولی بخوام نبست بدم 90٪ بر ضدم بوده
طوری که منی که تو 16 خیلی خوب بودم با دوستام 17 میزدم اکثرا دلشون برام میسوخت میگفتن نسخه تو باگ ادیشن
حتی میتونم بگم هندیکپ نیمه ی داریم یعنی یهو میبینی تا دیقه 70 بازی بر ضدته بعدش درست میشه بر علیه طرف ساز و کارش معلوم نیست

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
من بهت اثبات میکنم هندیک وجود داره
خصوصا تو 17 به قدری شاهدش بودم حد نداره
درست چند بازی میبری میفتی جلو آدم قوی
اون طرف هم قویه شکی درش نیست ولی قرار نیست هر اتفاقی تو بازی افتاد بذاریم پا قوی بودن طرف
بازی پره باگه شکی توش نیست ولی یهو یبنی کله باگهای بازی بر علیه ته
اینام نمونش از 17
الان به نظرت کجای این یارو قوی بود
من نمیتونم این چیزا رو بذارم بابت قوی بودن طرف چون بخوام از این جور گل های که تو 17 خوردم فیلم بدم باید 1 گیگ فیلم بدم بیرون
هندیکپ هست خوبش هم هست
نمیخوام بگم هندیکپ همش بر ضدم بوده بعضی جاها به نفعم بوده ولی بخوام نبست بدم 90٪ بر ضدم بوده
طوری که منی که تو 16 خیلی خوب بودم با دوستام 17 میزدم اکثرا دلشون برام میسوخت میگفتن نسخه تو باگ ادیشن
حتی میتونم بگم هندیکپ نیمه ی داریم یعنی یهو میبینی تا دیقه 70 بازی بر ضدته بعدش درست میشه بر علیه طرف ساز و کارش معلوم نیست

شما این کلیپارو امده داری هر 10 روز یبار میزاریشون :D
کلیپ اول باگ هست که عادیه تو گیم..
کلیپ دوم شما دیر میزنی.. اوتو تکل حریف توپو میگیره..

فیفا هندیکپ نداره به قول یوتوبر ها aids داره برا همه پیش میاد.. هم ضد ت هم برعکس..
یادمه 16 دیو 1 fut با برد تایتل رو میبردم
خوردم یه بخت برگشته ای 22 تا سیو داشت دروازه بانم که فک کنم لنو بود.. دقیقه 92 با مودریچ تک موقعیت پشت 18 یک شوت خوشگل زدم بردم بازیو در صورتی که لیاقتم باخت با اختلاف +6 گل بود :D
یا تو درفت امسال نیمه اول 2 تا زدم بعد اقا ronaldo st 97 اورد تو تیم من به هیچ توپی نه نگفت 5_2 باختم.. مومنتوم شیفت تو بازی هست اما بیشتر ذهنیه..
تنها چیز مسخره kick off boost هست که تو 16 و 17 هم هست..

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
شما این کلیپارو امده داری هر 10 روز یبار میزاریشون
حیفف که کل کل بی جاست دو روز دیگه فوتبال میاد
ولی 10 تا از این فیلما دارم
این که اون صحنه توپ و دور دادم بازیکن حریف زد من اصلا کاری نکردم پاس رو به اونور دادم بازیکن دور زد
مدل دیگش هم دارم دروازه خالی فورواردم رفته توپو استپ کرده پشتش و کرده دروازه تیم حریف
حالا این aids جدیده؟ نکنه HIV ـه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر