FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
در جا زدن از نظر دوستان یعنی بهبود محسوس گیم پلی قابل قبول 17 و چالشی تر شدن بازی در دفاع و بهبود نسبی کلی بازی و همینجور پیشرفت در کریر مود اولتیمیت و جورنی... معنی در جا زدن رو هم خداروشکر بهش پی بردیم... آره عزیزان محترم و قابل احترام به کی بگیم گیم پلی بازی مورد علاقتون بسیار تا بسیار برای ما بی روح و فاقد ارزش برای بازی کردنه... امیدوارم دیگه این بحثا رو بیخیال شید و بزارید پست مفید و جنبه خبری و اطلاعات از بازی باشه تا حرفای به دور از واقعیت!!!

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
در جا زدن از نظر دوستان یعنی بهبود محسوس گیم پلی قابل قبول 17 و چالشی تر شدن بازی در دفاع و بهبود نسبی کلی بازی و همینجور پیشرفت در کریر مود اولتیمیت و جورنی... معنی در جا زدن رو هم خداروشکر بهش پی بردیم... آره عزیزان محترم و قابل احترام به کی بگیم گیم پلی بازی مورد علاقتون بسیار تا بسیار برای ما بی روح و فاقد ارزش برای بازی کردنه... امیدوارم دیگه این بحثا رو بیخیال شید و بزارید پست مفید و جنبه خبری و اطلاعات از بازی باشه تا حرفای به دور از واقعیت!!!
خدا پدرتو بيامرزه بجاي اينكه چار تا اطلاعات بدن اونايي كه بازي كردن ميان از بازي كه اينجا جاي بحثش نيست حرف ميزنن
من از ظهر پرسيدم كسي تغييرات آب و هوايي و تاثيرش رو بازيرو ديده تا الان رفرش ميكنم ميبينم فقط جنگ و دعواست

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: alexamir

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
:((

باشه اصن فیفا خوب هوا بَد

همون در جهت تخریب pes گام برداری موفق تری تا الکی تعریف از فیفا! اونم شرایطش اینه که چشماتو ببندی در مقابل پیشرفت pes و درجا زدن فیفا

موفق باشی . .
اینقدر پیشرفت میکنه هر سال امتیازاش عقب گرد میره فروششم کم و کمتر میشه!
فیفا هم هرچی بدتر میشه فروشش بیشتر میشه!
البته اینارو ولش کن جنسا داره هر سال بهتر و بهتر میشه که شما این پستارو میدی:))

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
pes هم خوبه مخصوصا طراحی چهره ها خیلی بهتره....اما تو گیم پلی و جو ورزشگاهها دقیقا یک نسل از فیفا عقبه....گیم پلی رو تاکید میکنم ....

امار جهانی فروش هم نشون میده چند چنده قضیه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
خدا پدرتو بيامرزه بجاي اينكه چار تا اطلاعات بدن اونايي كه بازي كردن ميان از بازي كه اينجا جاي بحثش نيست حرف ميزنن
من از ظهر پرسيدم كسي تغييرات آب و هوايي و تاثيرش رو بازيرو ديده تا الان رفرش ميكنم ميبينم فقط جنگ و دعواست

Sent from my iPhone using Tapatalk
شما اینجارو دنبال کن خیلیا لایو میزارن از سراسر جهان
FIFA 18 - Watch Live Streams on Twitch
میتونی ببینی چیزای مد نظرتو

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
امروز یکی لایو گذاشته بود دوستان ..20 هزار پوینت داشت و 3 میلیون کوین هم تو حسابش بود :D بعد این دوست عزیزمون 20 هزار تا پوینتو تموم کرد دوباره رفت 12 هزارتا دیگه خرید و پک باز میکرد دوباره..هر روز خیلی اینطور میبینم لایو گذاشتن...شما دارین با همچین جونورایی رقابت میکنید تو التیمیت :D یعنی اصلا عدالتی وجود نداره :D

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
دوستان فیفا باز
خواهش میکنم ... خواهش میکنم ... خواهش میکنم
1-بحث vs دیگه نکنید
2-جواب فن های رقیب و بی طرف ها(!)رو ندید
3-فقط و فقط اخبار و ... فیفا 18 رو اینجا بذارید
4-توتاپیک رقیب هم نرید و کل نندازید اونجا
تا تاپیک
بیشتر از این به بیراهه نره...!!!

[[اون دوستان هم وقتی ببینن اینجا جدی گرفته نمیشن و جوابی واسشون ارسال نمیشه ،احتمالا! ایشالا! بر میگردن به تاپیک بازی مورد علاقشون و اونجا هم یه رونقی میگیره و اینجوری به نفع همه میشه...]]

تنکیو وری ماچ از همگی:)

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
آقا لطفا یه نفر که بازی رو تجربه کرده بیاد بگه چجوریاس بازی؟! اصلا تغییری کرده؟! چه تغییراتی ایجاد شده؟! گیم پلی بازی نسبت به 17 چجوریه و خلاصه اینکه بازی بهتر شده یا نه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر