FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوست عزیز شما بیخیال fifa شو یه راس بچه رو ببر pes باهاش بازی کن. درخواستی هم داری اتفاقی نمیفته بدون توهین بگی.

من چند صفحه از تاپیک pes رو رفتم خوندم اصلا هیچ فیفا بازی نرفته اونجا صحبتی کنه جالبه همون جا هم بیشتر از pes حرف از fifa میزنن. دیگه نباید ازشون انتظار داشت این جا حرفی نزنن.
توهین نکردم دوست من ، متن کاملا مشخصه در جهت شاد کردن روح عزیزان نگارش شده ;) وگرنه دو تا بازی که هر سال دارن با فروششون جیب یه سری آدم رو پر پول میکنن ارزش نداره که بخوام به خاطرش به کسی توهین کنم ، ولی جدی گفتم آخه من هر سال کلی حجم میزارم و دموی فیفا رو میگیرم آخرشم بازی نکرده پاک میکنم :p البته که ایراد از منه اما انصافا هرچی مهمون کم سن و سال میاد خونه ما میگه چرا فیفا نداری من چیکار کنم آخه ؟! :D

• Like
Reactions: Siamak61

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
توهین نکردم دوست من ، متن کاملا مشخصه در جهت شاد کردن روح عزیزان نگارش شده ;) وگرنه دو تا بازی که هر سال دارن با فروششون جیب یه سری آدم رو پر پول میکنن ارزش نداره که بخوام به خاطرش به کسی توهین کنم ، ولی جدی گفتم آخه من هر سال کلی حجم میزارم و دموی فیفا رو میگیرم آخرشم بازی نکرده پاک میکنم :p البته که ایراد از منه اما انصافا هرچی مهمون کم سن و سال میاد خونه ما میگه چرا فیفا نداری من چیکار کنم آخه ؟! :D

ادم باید چکار کنه دسترسی امثال تو قطع بشه از تاپیک ای مرد پیر

ragbar12

کاربر سایت
Nov 20, 2008
26
من نمیگم pes مضخرفه یا هر چی سوال من اینه که چطوری یه عده هزینه میکنن برای خرید این بازی؟حتی اگه بخوای از اکانت ترکیبی وهکی این حرفا هم استفاده بکنی بازم نمی ارزه به نظرم.

به نظر من گیم پلی pes دقیقا مناسب افراد نوجوان وخرد ساله . قشنگ توپو میبرن گوشه سانتر و گل... مهم نیست اسم تیمت رئاله یا بارسا یا
شاخدار دونسک ارومیه. با هر تیمو هر سبکی به همون روش میتونن گل بزنن وبپرن هوا
فیزیک وگرافیک pes خوبه و خوبیهای دیگه هم داره ولی چه فایده که توی گیم پلی همیشه میلنگه این بازی

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان دموی FIFA 18 کی میاد ؟! هر سال دموشو میگیرم بازی هم نمیکنما ! اما به درد میخوره !

مخصوصا وقتی یه بچه بیاد خونه و بگه PES چیه بازی میکنی ! فیفا نداری ! بعد اون موقع یه دست با هم فیفا میزنیم و میریم سراغ PES و میفهمه بازی فوتبال یعنی چی ;)

یعنی مزخرف ترین نظری که کسی میتونست در مورد فیفا بده تو این یه خط خلاصه شده بود

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
قرار بو تو گیمزکام چیزهای جدیدی معرفی بشه و تریلر بیشتری بدن ولی خیلی معمولی بود
استادیومهای مستایا و سیگنال پارکم که از دستشون پرید
توپ لیگ اروپا رو مثل اینکه لایسنس کردن.حالا این به معنی لایسنس لیگش هست یا نه رو باید صبر کرد
تاریخ دقیق دمو هم مشخص نیست.هرکسی یه تاریخی میگه.فقط مونده شرکت لوح زرین نیکان هم یه تاریخ بگه الا خود ea

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
قرار بو تو گیمزکام چیزهای جدیدی معرفی بشه و تریلر بیشتری بدن ولی خیلی معمولی بود
استادیومهای مستایا و سیگنال پارکم که از دستشون پرید
توپ لیگ اروپا رو مثل اینکه لایسنس کردن.حالا این به معنی لایسنس لیگش هست یا نه رو باید صبر کرد
تاریخ دقیق دمو هم مشخص نیست.هرکسی یه تاریخی میگه.فقط مونده شرکت لوح زرین نیکان هم یه تاریخ بگه الا خود ea
لوح زرين نيكان رو خوب اومدي =))=))
مو به تن آدم سيخ ميشه اسم اين شركتا رو ميشنوه :D
.....
.....
چي ميشه شايعات حقيقت باشه فيفا استريت اضافه بشه
يعني كولاك ميشه
يه چيزي كه من بعد از اينهمه فيفا ١٧ بازي كردن بدم اومد اينه كه تو بازي سرعت خيلي نقش پر رنگ تري داره تا قدرت
به نظرم تو واقعيت تاثيرشون برابره اينو قشنگ ميشه تو بازيكني عين ادين ژكو ديد كه پارسال آقاي گل سري آ شد ولي خب هيشكي تو آلتيميت تيم يه بارم ازش استفاده نكرد چون همه ميرفتن گابريل خسوس ميخريدن ~X(
انصافا به اين بازيكنا هم بايد توجه شه چرا احمد موسي كه اصن بازيش نميدن بايد از ژكو بيشتر طرفدار داشته باشه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اگه عزیزان نخوان شما روحشونو شاد کنی باید کیو ببینن؟! گوله نمک

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
لوح زرين نيكان رو خوب اومدي =))=))
مو به تن آدم سيخ ميشه اسم اين شركتا رو ميشنوه :D
.....
.....
چي ميشه شايعات حقيقت باشه فيفا استريت اضافه بشه
يعني كولاك ميشه
يه چيزي كه من بعد از اينهمه فيفا ١٧ بازي كردن بدم اومد اينه كه تو بازي سرعت خيلي نقش پر رنگ تري داره تا قدرت
به نظرم تو واقعيت تاثيرشون برابره اينو قشنگ ميشه تو بازيكني عين ادين ژكو ديد كه پارسال آقاي گل سري آ شد ولي خب هيشكي تو آلتيميت تيم يه بارم ازش استفاده نكرد چون همه ميرفتن گابريل خسوس ميخريدن ~X(
انصافا به اين بازيكنا هم بايد توجه شه چرا احمد موسي كه اصن بازيش نميدن بايد از ژكو بيشتر طرفدار داشته باشه
نميشه انصافا ويدئو گيم عين فوتبال واقعي باشه. تايم كوتاه بازي و تمايل هر دو طرف به حمله متوالي كردن نميزاره. ايرادي هم نميشه گرفت خدايي.
بخش افلاين امثال اين مهاجما خيلي به درد بخور ميتونن باشن چون ميتوني تايم بازيو زياد بزاري و مثلا حريف اتوبوس بچينه يا تو دفاعي بازي كني.
ولي خب انلاين متفاوته شرايطا.
البته بگم بوده پليري كه امسال با ژكو يا كالينيچ اينفورم دهن منو سرويس كنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
خیلیل فکر میکنن مشکل اصلی فیفا که گل زیاد رد و بدل میشه ضعیف بودن دروازباناست ولی سخت در اشتباند
مشکل اصلی نبود هوش مصنوعی مطلوب برا بازیکنای تو زمینه اگه هوش مصنوعی قوی داشت بازی دفاع اینقدر راحت وا نمیداد و فقط پیروی از چند دستور ساده نمیکرد اینطوری بازی عمق پیدا میکرد نه مثه الان همش بازی شده فرار رو به جلو
که بازیکنهای سرعتی همش تو بورسند

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان دموی FIFA 18 کی میاد ؟! هر سال دموشو میگیرم بازی هم نمیکنما ! اما به درد میخوره !

مخصوصا وقتی یه بچه بیاد خونه و بگه PES چیه بازی میکنی ! فیفا نداری ! بعد اون موقع یه دست با هم فیفا میزنیم و میریم سراغ PES و میفهمه بازی فوتبال یعنی چی ;)

کلی خندیدم...... =))

دمت گرم.... :-bd

و دیگر هیچ... :|

• Like
Reactions: atzoriha

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
خداوکیلی یکی از روی مخ ترین چیزایی که توی آلتیمیت هست این حریفایی هستن که موقع سرچ کردن میان و بعد لفت میدن....

باید یه کاری کنن بشه مثل ویکند لیگ که آدم ندونه با کی بازی می کنه و غافلگیر بشیم...

مثل سیزن آنلاین که فقط آی دی طرف رو نشون میده بشه...

• Like
Reactions: ehsas1 and aminda

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
خداوکیلی یکی از روی مخ ترین چیزایی که توی آلتیمیت هست این حریفایی هستن که موقع سرچ کردن میان و بعد لفت میدن....

باید یه کاری کنن بشه مثل ویکند لیگ که آدم ندونه با کی بازی می کنه و غافلگیر بشیم...

مثل سیزن آنلاین که فقط آی دی طرف رو نشون میده بشه...
اتفاقا التیمیت سرچش بهتره سیزنه واسه این که کیفیت ارتباطی و نشون میده خیلی وقتا با افرادی میفتم یه خط دارند لفت میدم

• Like
Reactions: RohFa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر