FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
قبلا با دیدن چندتا گیم پلی از یوتوب گفتم دروازبانا ضعیف تر شدن که البته برخی اونو خوب میدونن که مثل ۱۷ واکنشهای خیلی خفن نمیبینیم وطبیعی تر شده ! واقعا تک به تک ها هیچ چالشی ندارن !
توی دفاع cpu کمکت نمیکنه که این البته خوبه ولی دروازبانها رو نمیپسندم ، فقط یکم تفاوت توی قدرتها رو بیشتر میکردن ولی دیگه نه اینجوری ، امسال بازیها به شدت پر گل میشه !

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
من شک ندارم خیلی از این مشکلاتو تو نسخه نهایی حل میکنن . ساخت این بازی مال چند ماه پیشه قطعا بازخوردا رو دریافت کردن
دوما واقعا اسلایدر ها تو بازی موثر هستن شما شوت ارور رو بالا ببر ببین میشه فرتو فرت از دور گل زد با نه
همین اسلایدر هایی که فیفا داره می ارزه به کل انمیشنو مدلینگو گرافیک بازی pes
pes یه آش میپزه برای یک سال وباید با همون خوراک یه سال سر کنی ولی تو فیفا این اسلایدر ها بازی رو اغلب نجات میدن و میتونی شرایطو برای بازی سخت تر یا اسونتر بکنی.

ولی اگر به فرض مثال این مسئله شوت پشت محوطه حل نشه حتی با اسلایدر به نظرم مرگ بازی و گیم پلیو میشه رسما اعلام کرد. تو فیفا 17 تقریبا همه چیز رندومی بود نمیشد حساب کنی این بازی از راه دور گل میزنی یا با سانتر یا هر چی بسته به شرایط بازی از موقعیت استفاده میکردیم عین خود فوتبال واقعی. ولی الان با دمو دغدغه اصلی من اینه توپو ببرم پشت محوطه جریمه یه شوت بزنم وگل. این میشه( باگ بازی ) نه فوتبال همون چیزی که pes برای مردم ارائه میده. توpes اغلب بازی تو گوشه های زمین جریان داره چرا؟
چون بیشترین گل ها وموقعیت ها با سانتر ایجاد میشه و همین باگا با عث شد که pes سالها پیش نابود بشه خرما وحلواشم خیلی زود خیرات بشه.

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,060
سلام
یادآوری:
نسخه دمو فیفا17 باگ گل زدن از روی ضربات کرنر رو داشت خیلی هم شدید بود!
ولی
تو آپدیت اول این مشکل رو حل کرد
تازه
بعد از اون 10 تا آپدیت دیگه هم برای بازی منتشر کرد و سعی کرد تو هر آپدیت بازی رو بهینه تر کنه،یعنی در مجموع 11 آپدیت!
تقریبا ماهی یک آپدیت...!!!
پس
نگران نباشید
ایشالا مشکلات حل خواهد شد;)

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
389
من از گیم پلی خوشم اومد ولی خوب انگار دروازره باناش توپ هایه بلند رو شرجه نمیزنن همش شیرجه با پرش کم میزنن اگه نورپردازی رو درست کنن نسخه اصلی بهتر باشه تا دمو میخرمش حتمن

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
اون ویژگی هتریکی که تو پس اضافه کردن(همونی که بازیکنی که هتریک کرده توپو برمیداره آخر بازی)تو فیفا هم اضافه شده من با جیووانی دوس سانتوس هتریک کردم یهو آخر بازی دیدم توپ دستشه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
اون ویژگی هتریکی که تو پس اضافه کردن(همونی که بازیکنی که هترک ککرده توپو برمیداره آخر بازی)تو فیفا هم اضافه شده من با جیووانی دوس سانتوس هتریک کردم یهمو آخر بازی دیدم توپ دستشه
پارسال هم بود این مورد!

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,060
اون ویژگی هتریکی که تو پس اضافه کردن(همونی که بازیکنی که هتریک کرده توپو برمیداره آخر بازی)تو فیفا هم اضافه شده من با جیووانی دوس سانتوس هتریک کردم یهو آخر بازی دیدم توپ دستشه
فکر کنم این از 16 تو فیفا بود:-?

• Like
Reactions: **AMIR** and ehsas1

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
ربطی به گیگ نداره. هسته گیم پلی بازی شاید نهایتش ۲ گیگ باشه که به طور کامل توی دمو گنجانده شده.
بقیه حجم واسه لباس و کیت و فیس و استادیوم و از این حرفاست.
درسته ربطی به گیگ نداره ولی هیچوقت نسخه اصلی باگ های دمو رو نداشته و نخواهد داشت
همیشه سرعت بازی در نسخه اصلی با دمو متفاوت بوده ... سختی و آسونی بازی و ...
ولی ریتم کلی یا همون گیم پلی به دمو نزدیک خواهد بود

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
درکل بازی نسبت به 17 سریع تر شده تعجب میکنم انقدر گفتن بازی کند شده.

خدایی چطور میگی بازی سریعتر شده...!!

کافیه 18 بازی کنی و بعدش پشتش بری 17 بازی کنی....کاملا معلومه بازی سنگین تر و کند تر شده...

آخرین ویرایش:

.PinkFloyd.

کاربر سایت
Jun 23, 2010
226
مطمعن هستین حالا 45 گیگ بازی اخه خیلیه برا فوتبال همش 20 تا 25 بود
pes با استادیوم های کمتر و لایسنس های کمتر 22 گیگ هست اگر اشتباه نکنم با این حساب چطور توقع دارید فیفا هم همین حدود باشه ؟:D

• Like
Reactions: ehsas1

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157

خسته نباشی... خیلی وقته این ویژگی رو داره بازی...

• Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر