FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
شما سالاری...و هر چی بگی من قبول دارم...

ملاک پذیرش یوزر و احیانا فن نیست بزرگوار

یه عده میان بازی میکنن و حالا یا خوشون میاد یا بدشون میاد ....

دیگه این همه فیفا زدن باید دلیل بیاریم که خوشمون مییاد یا بدمون مییاد یا نه!
ایراد گرفتن که کار هرکسی هست....
خیر یوزر نَر میخواهد و مَرد کُهَن:D
ولی خداوکیلی مثل تاپیک pes بازی رو با خاک یکسان نکنید...

اون چ ارتباطی ب این داره! الکی !
همینه که هست...هم pes و هم fifa ....میتونیم بازی نکنیم و میتونیم بازی کنیم...
همینه که هست! عجب! یعنی هرچی ea بده بیرون بگیم بهَ بَه و چهَه چَهه!
یجورایی مثل همین جریان غذا خوردن تو خونه ها هست... کلی ایراد از غذا میگیریم ولی از اونور تا آخرش هم میخوریمش

عجب مصداق بارزی کمرم شکست

آقا بازی کنید و لذت ببرید...

آقا مگه مشکلاتش میذاره لذتی ببریم:/

ورزشگاه تاریکه ؟؟؟؟؟ برو توی تنظیمات نور بازی یا تلویزیون درستش کن....

بعدش خواستیم کراش بازی کنیم چیکار کنیم؟ بریم تنظیمات تی وی نورو کم کنیم:D

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
هممونو اوسکول کردن. میان تو ی سری از فیفا دریبلینگ بدن اومدن رو معرفی می کنن با کلی تریلر از مسی که بدن میاد و... هایپ میکنن ملتو... بعد تو یکی دو نسخه بعد ورش میدارن. الان دیگه L1 نگهدارین بدن نمیده به توپ :))))) الان چی هایپ کردن؟! انالوگ ریز بدین هوش مصنوعی هرچی حال کنه ی انیمیشن میزنه.
مشکل اساسی : نور افتضاح بازی و داغون شدن فیزیک توپ و موشکی شدن پاسا. قشنگگگگ پینگ پونگیه. از هیکلا هم گفتم که دیگه حوصله ش نیس. من که از سر درد رفتم بخوابم. ارزو به دل ی فوتبال خوب موندیم ما

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
هر کسی یه سری انتظارات داره از بازی ..بیشتر به نظرم کسایی که نمیتونن ارتباط برقرار کنن با بازی انتظارای عجیب غریب دارن
فیفا همینه دوستان ..خوب یا بد پایه فیفا همینه ..من میدونم شما چی میگید شایدم حق داشته باشید اما همیشه همین بوده
بازی بیس اصلیش همون 17عه اما کامل تر شده و بهتر

شما فکر کنی یه بازی دیگس نسبت به نسخه های قبل بیای بازی کنی فحش میدی مطمعنن.. اما کسی فن این نوع گیم پلی باشه مطمعنن لذت میبره
حالا من نمیدونم چی بگم اما در کل واسه شخص خودم لذت بخش بود بازی
با همه تیما هم تقریبا بازی کردم از ویسل کوبه ! تا رعال و بایرن ...انتظارات عجیب غریب اگه دارید مطمعنن خوشتون نمیاد
موقع حمله و دفاع دستتون خیلی بازه اما تو جفتش یه اشتباه کوچیک باعث یا گل خوردن یا از دست رفتن موقعیت میشه
باور کنید اینقدر نکات مثبت زیادی اضافه شده واقعا حوصله میخواد تک تک بنویسی..همینطور مختصر میگم این چیزارو
شما فیفا رو دنبال کرده باشی فرقای خیلی زیاد نسبت به 17 رو با یه دست بازی کردن هم متوجه میشی

دروازه بانا واقعا خوبن من نمیدونم چی میگن دوستان
بعد 11 12 دست بازی باید نشون بده مطمعنن که مشکل دارن یا نه
اما بازم من کار ندارم به اینکه کی چی میگه خودتون بازی کنید بهتره به نظرم

اینجا نظرات شخصیه و اگه واقعا شما وابسته به نظرات دیگرانین من توصیه میکنم بیخیال حرف دیگران خودتون بازی کنید ..مطمعنن یه پیس باز حال نمیکنه و بر عکس همونطور که یه کسی فیفا خوشش میاد نمیتونه بره سمت پیس
و اما نکته اصلی
بازم شدیدا منتظرم روی نسخه اصلی انلاین بازی کنم بشه فهمید این گیم پلی باگ داره یا نه
چون واقعا این پلی باگ داشته باشه خیلی حیفه
امیدوارم که مشکل خاصی نباشه

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
بازی خیلی خیلی آسونه یعنی دفاعی که توی 17 میومد و سریع پرس میکرد و روی کرنر ها حداقل میپریدن روی هوا اینجا خیلی سرخوش و راحت نگاهت میکنن
پاسها تقریبا بدون خطا میرسن به هم تیمی فرقی نمیکنه پشت به یار باشی یا روبروش اینجا مثل همون 17 هست
توپ خیلی تنبله یجورایی انگار توپ فوتسال رو آوردی توی چمن باهاش بازی کنی اینا اومدن توپ رو سنگین کنن ولی دیگه خیلی سنگین شده ولی در کل بهتر از 17 شده فیزیک توپ
استایل بازیکنا خصوصا موقع دویدن فاجعه س موقع استپ کردن بجای اینکه به توپ نگاه کنن به تماشاچیا نگاه میکنن :D همه ی بازیکنا چارشونه هستن و عین همدیگه
چمن رو چرا اینجوری کردن ؟ مگه 17 چه مشکلی داشت چمنش؟
نور استادیوم هم مثل حافظیه شیرازه هیچ فرقی هم نداره که کدوم ورزشگاه باشه , کناره های زمین که باید بازیکنا با کلاه معدنچیا برن بس که تاریکه
در کل امیدوارم نسخه نهایی اینی نباشه که الان بازی کردم
ویرایش:
نور ورزشگاه استابهاب سنتر توی روز خیلی عالیه
مثل 17 بازی سرعتی نیست بنظرم و اینکه با بازیکنای سرعتی نمیشه راحت استارت زد و دریبل زد خیلی خیلی عالیه فقط امیدوارم نسخه نهایی گند نزنن توش

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نطرم اونایی که pes بازی کردن این نسل و عادت کردن به دردشون نمیخوره بی خودی وقتشون تلف میکنن چون فیزیک و استایل و.. نمیتونن تحمل کنن مگر زیاد بازی کنن عادت کنن اونایی که فیفا بازن کنار میان و نقات ضعف و قوت بهتر میبینن دقت کنید اکثر پس بازا مخصوصا اونایی که نسل ۸ گرفتن کلا همش منفی نوشتن

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
منم دمویه فیفارو تونستم تست کنم جالب بود دقیقا وقتی به گیم پلی فیفا 17 کامل عادت کردی بازی جدید که روبرو میشی حسه یه چالشه جدیدو داری!
مخصوصا الان که کلی دکمه به عملکرد گیم پلی تو بازی اضافه شده و بعض دکمه هام جابجا شدن و اون عادتی که رویه فیفا 17 دارید رو باید بزارید کنار!
مثلا من وقتی با پلتفرم ایکسباکس بازی میکردم حالت بدن اومدن با دکمهlb بود الان شده rb و همچنین دکمه هایه ترکیبی زیاد شده مثلا گرفتن rt با lt یا rt با rbو lb و....
کلی این اضافه شدن دکمه ها گیم پلی بازیو وسعت میده، که یجورایی استارتش از 17 خورده شد دیگه بازدن چند دکمه اصلی شوت و پاس و سانتر خالی نمیشه بازی کرد
البته انتقادم دارم حس میکنم بازی روی اورده میشه به حرکات تکنیکی و تو بخش انلاین یجورایی شاید شورش در بیاد
خود گیم پلی حس میکردم آزادی توپ خیلی بهتر شده بازیکنا بیشتر حالت مانوءل داشتن و کمتر cpu کمک میکرد به شدت 17 نبود پاسا و شوتا بهتر بود یجورایی انگار حالت پیشفرض semi باشه تا اسیست که من خوشم اومد
حالت دیگه دفاع کردن مقداری چالشیتر شده که عوامل مختلفی توش دخیله اولی همون حسه ازاد بودن توپ که باید دفاعو هدایت کنی سمت توپ ویا کمتر شدن کمک cpu و از همه مهمتر عملکرد دکمه lt همون شیلد یجورایی خیلی خیلی بهینه شده یجورایی عملکرد بازیکن تو این حالت نرمالتر شده و مثله 17 نیست که همش دستت رویه این دکمه باشه حریفتم از این دکمه استفاده نکنه برگ برنده با شما باشه بازی یجورایی فیزیکی تر شده
شوت ارورشم بد نبود خوب بود
درکل نظر من مثبت بود به دمو حالا باید بیشتر بازی کرد!

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
بازی خیلی خیلی آسونه یعنی دفاعی که توی 17 میومد و سریع پرس میکرد و روی کرنر ها حداقل میپریدن روی هوا اینجا خیلی سرخوش و راحت نگاهت میکنن
پاسها تقریبا بدون خطا میرسن به هم تیمی فرقی نمیکنه پشت به یار باشی یا روبروش اینجا مثل همون 17 هست
توپ خیلی تنبله یجورایی انگار توپ فوتسال رو آوردی توی چمن باهاش بازی کنی اینا اومدن توپ رو سنگین کنن ولی دیگه خیلی سنگین شده ولی در کل بهتر از 17 شده فیزیک توپ
استایل بازیکنا خصوصا موقع دویدن فاجعه س موقع استپ کردن بجای اینکه به توپ نگاه کنن به تماشاچیا نگاه میکنن :D همه ی بازیکنا چارشونه هستن و عین همدیگه
چمن رو چرا اینجوری کردن ؟ مگه 17 چه مشکلی داشت چمنش؟
نور استادیوم هم مثل حافظیه شیرازه هیچ فرقی هم نداره که کدوم ورزشگاه باشه , کناره های زمین که باید بازیکنا با کلاه معدنچیا برن بس که تاریکه
در کل امیدوارم نسخه نهایی اینی نباشه که الان بازی کردم
ویرایش:
نور ورزشگاه استابهاب سنتر توی روز خیلی عالیه
مثل 17 بازی سرعتی نیست بنظرم و اینکه با بازیکنای سرعتی نمیشه راحت استارت زد و دریبل زد خیلی خیلی عالیه فقط امیدوارم نسخه نهایی گند نزنن توش

من که هنوز در حال دانلودم، دستگاه رو رست مود بود دانلود قطع شده بود :|
ولی اگه واقعا چمن از 17 ضعیف تر شده احتمالا میتونه به خاطر این باشه که تو 17 کلا بازیکنا در حد نسل قبل پردازش میشدن (هیکل و انیمیشن و حرکات و ...) بیشتر توان سخت افزار رو گذاشته بودن رو پردازش چمن !! حالا هر چی که به پردازش بایکنا اضافه کنن مجبورن از پردازش چمن کم کنن
همونطور که تو pes بازیکنا از نظر ظاهر و حرکات و انیمیشن فوق العاده پردازش میشن ... ولی چمن ضعیفه ...
البته میگم ... خودم هنوز نتونستم بازی رو تست کنم ... رو حساب حرف شما حدس زدم اینجوری باشه

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
من که هنوز در حال دانلودم، دستگاه رو رست مود بود دانلود قطع شده بود :|
ولی اگه واقعا چمن از 17 ضعیف تر شده احتمالا میتونه به خاطر این باشه که تو 17 کلا بازیکنا در حد نسل قبل پردازش میشدن (هیکل و انیمیشن و حرکات و ...) بیشتر توان سخت افزار رو گذاشته بودن رو پردازش چمن !! حالا هر چی که به پردازش بایکنا اضافه کنن مجبورن از پردازش چمن کم کنن
همونطور که تو pes بازیکنا از نظر ظاهر و حرکات و انیمیشن فوق العاده پردازش میشن ... ولی چمن ضعیفه ...
البته میگم ... خودم هنوز نتونستم بازی رو تست کنم ... رو حساب حرف شما حدس زدم اینجوری باشه
علی جان مشکل اصلا پردازش نیست، چمن مثل قبل تخریب داره و سه بعدی هستش از نزدیک، ولی رنگ چمن و بافتش انگار مات و بیروح شده، نمیتونم درست منظورم رو برسونم ، فقط باید ببینید و با 17 مقایسه کنید،رنگها اصلا دلچسب نیستن
بنظرم تنها ورزشگاهی که چمنش خوب بود همون هاب سنتر اونم فقط توی روز زیبا بود،سانتیاگو و ملک فهد و اون ورزشگاه آمریکای جنوبی اصلا نورپردازی و رنگ بندی جالبی ندارن، چشم درد می‌گیری بازی میکنی توشون

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
فیزیک و انیمشین جای بحثی نمیذاره:D

در حالی که یک دفاع مقابله به لطف انیمشین مرجانی انگار 3نفر مقابلشه!

ار هرجا بشوتی گله چ چپ چ راست

نمیدونم دوستانی که بدون هیچ دلیلی تعریف میکنن نظرشون چیه! نهایت تهش میگن سلیقه ست یکی با این حال میکنه یکی با اون! با آپدیت حله! چیزه خاصی نیست . چو میگذرد غمی نیست . بزرگ میشی یادت میره . هشتگ سالادشیرازی

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
خب بازي كردم.
من نگرانيم اين بود گيم پلي ١٧ كه تقريبا راضي بودم ازش رو خراب بكنن.
قبل از همه بگم كه رئال تيم OP امساله و كروس بهترين هافبكش! به شكل مسخره اي با پيس ٥٦ در حد بازيكن پيس ٨٦-٧ ميدوعه. تست كنيد. گيم پلي دمو تو بقيه بازيا عاليه اما رئال يه جور قوي تريه اصلا.
فيسا يا خوبن يا افتضاح! مثلا گريزمن و گاميرو خيلي خوبن. اومدن كاراسكو رو كچل كردن فك كردم اسكن شده ولي اصلا تكون نخورده:)) اوبلاك و اسنسيو و كواچيچ و سائول و كاسميرو هم همين طور با چند نفر ديگه كه يادم رفت. لامصب اينا تو تاپ ١٠٠ بازيكناي بازين!
فيساي پي اس جي از همه بهتره تا جايي كه ديدم. مربيا خوب شدن! امري خصوصا. انيميشن تعويضا هم بهتر شده مثلا ميبيني مربي داره با اوني كه ميخواد بياره تو حرف ميزنه. اين تو كرير خوب ميتونه باشه. تماشاگرا هم خيلي بهتر شدن البته اهميت خاصي نداره. استاديوم كينگ فهد هم بهترين بود بين اونايي كه من ديدم... كلا گرافيكو قابل قبول ميدونم اما فيساي كار نشده به اضافه يه سري انيميشنا نه. كريستيانو بازيكن رو كاوره اصلا فرم صورتش موقع خوشحالي گلش افتضاحه! اينا اميدوارم رفع بشه.
گيم پلي اما عاليه. مخصوصا براي مني كه انلاين برام چند برابر افلاين اهميت داره...
خدا رو شكر سي پي يو از اسكيلراي تيمش بيشتر استفاده ميكنه و چيز خوب ديگه اينه كه حين حركت با توپ هم بيشتر شيلد ميكنن. از حركتايي مث درگ بك هم بيشتر استفاده ميشه. من اصلا توقع ندارم بازي عذاب اور باشه به هرحال فوتباله و فان. هركي ميخواد پيرش تو بازي در بياد با اسلايدرا ور بره.
وزن توپ سنگين شده، تسلط خيلي از بازيكنا رو توپ كمتر شده + استوپ ها سخت تر. از نظر من اين كه بازيكناي ضعيف تر هم ميتونن شيلد كنن مشكلي نيست تو فوتبال واقعي هم اين هست. فقط مثل امثال لوكاكو نيستن بازيم اينو تا حدودي رعايت كرده.
نورپردازي خصوصا تو برنابئو خيلي تاريكه. سيستم standing tackle كلا عوض شده كه خيلي خوبه و برعكس قبل بازيكن پاشو بيشتر دراز ميكنه و تايمينگ درست نداشته باشيد كلا دفاع ميره پي كار و زندگيش.
درگ بك رو راحت تر كردن و fake shot ها هم يه تغييراتي داشته. تست كنيد اينم.
از گيم پلي راضيم. فيس ها كاملا رو مخ. خوباش واقعن خوبه بداش واقعن افتضاح.

Sent from my iPhone using Tapatalk

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
جا داره تقدیر کنیم از تیم مویشن کپچرینگ ea و سوپراستار و کاوره بازی

# ساق #میچرخه ولی نمیشکنه # ارتوپدی
View attachment 79306

دوست عزیز امیدوارم ناراحت نشی ولی وقتی کامنت های شما رو میخونم حس میکنم یه مشکلی از طرف شما هستش و خیلی داری گیرهای الکی میدی!

بازی قراره ازش لذت ببری نه اینکه بگردی دنبال یه چیزی و بگی بیا فیفا بدرد نمیخوره چرا چون توی دمو تونستم با کلی گشتن یه صحنه ایراد دار که اصلا مشخص نیست پیدا کنم!

کلا مفهوم گیم زیر سوال بردی شما یه نفری...

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خب من خیلی نتونستم بازی کنم چون دیشب تا دیروقت فوتبال دیدم الانم مجبورم برم سر کار :(
چیزی که مشهوده بهتر شدن انیمیشن ها و کنترل بازیکناس! قبل عالی بود الان بهتر از اون شده! دقیقا هر کاری میخوای میکنی!
دفاع همونطوری که قبلا گفته بودن سختتر شده و دیگه AI کمکت نمیکنه!
بازی فیزیکی از قبل هم بهتر شده و خیلی شبیه به واقعیته! دفاع ها بد شکل بهت میچسبن و ولت نمیکنن:D قشنگ اشک آدمو در میارن
انیمیشن ها خیلی بیشتر شده اینو با یه دست بازی میشه فهمید.
تو جورنی حرکات صورت یه چیز عجیبی خوبه! ولی خب هنوز من با صداگذاریش مشکل دارم یه جوریه کاش بیشتر روش کار میکردن
دروازبانا مشکل دارن و خیلی الکی تو شوتا میخوابن زمین(مشخصه که تا نسخه نهایی این حل شدس)
گیم پلی ....گیم پلی! فوق العاده شده! نامرد EA به رقیب شانس رقابت نمیده و امسال از قبل هم بهتر شده!
چمن خوبه من متوجه تغییر خاصی نشدم
نورپردازی تو روز شاهکاره تو شب معمولی.
تعویضای جدید خیلی کار خوبیه مخصوصا برای UT دیگه هی pause نمیکنن!
فیزیک توپ واقعا خوبه تقریبا هیچ فرقی با توپ واقعی نداره!

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
خب من خیلی نتونستم بازی کنم چون دیشب تا دیروقت فوتبال دیدم الانم مجبورم برم سر کار :(
چیزی که مشهوده بهتر شدن انیمیشن ها و کنترل بازیکناس! قبل عالی بود الان بهتر از اون شده! دقیقا هر کاری میخوای میکنی!
دفاع همونطوری که قبلا گفته بودن سختتر شده و دیگه AI کمکت نمیکنه!
بازی فیزیکی از قبل هم بهتر شده و خیلی شبیه به واقعیته! دفاع ها بد شکل بهت میچسبن و ولت نمیکنن:D قشنگ اشک آدمو در میارن
انیمیشن ها خیلی بیشتر شده اینو با یه دست بازی میشه فهمید.
تو جورنی حرکات صورت یه چیز عجیبی خوبه! ولی خب هنوز من با صداگذاریش مشکل دارم یه جوریه کاش بیشتر روش کار میکردن
دروازبانا مشکل دارن و خیلی الکی تو شوتا میخوابن زمین(مشخصه که تا نسخه نهایی این حل شدس)
گیم پلی ....گیم پلی! فوق العاده شده! نامرد EA به رقیب شانس رقابت نمیده و امسال از قبل هم بهتر شده!
چمن خوبه من متوجه تغییر خاصی نشدم
نورپردازی تو روز شاهکاره تو شب معمولی.
تعویضای جدید خیلی کار خوبیه مخصوصا برای UT دیگه هی pause نمیکنن!
فیزیک توپ واقعا خوبه تقریبا هیچ فرقی با توپ واقعی نداره!
میگم تو اصلا تو پستهات متلک به pes نندازی نمیشه؟
فقط یه سوال تو دمو چند تا تیم هستند
ایا تمرین هم تو دمو هست؟
امسال میخوام هر طور شده 50 دست به بالا بازی کنم شاید تونستم از فیفا خوشم بیاد
اینجوری ممکنه هر سال از دو تا فوتبال لذت ببرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر