FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,620
عرض کردم اون بالا ایکس وان اس دارم...بدون اکانت ماکروسافتم رفتم همین وضعیته...کلا تا آن نباشی که نمیتونی بری اکانت که
شاید باگ اکانت اکس باکست
من همین مشکلو تو ps داشتم
یه بار از اکانت sign out کردم درست شد

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اقایون کریر باز بهترین مبلغ برای تعیین فسخ قرارداد چقدر هست؟ یعنی نسبت به قراردادی که با بازیکن امضا میکنم چندبرابر مبلغ فسخ قرارداد تعیین کنم ؟ و اصلا میشه نذارم؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اقایون کریر باز بهترین مبلغ برای تعیین فسخ قرارداد چقدر هست؟ یعنی نسبت به قراردادی که با بازیکن امضا میکنم چندبرابر مبلغ فسخ قرارداد تعیین کنم ؟ و اصلا میشه نذارم؟
در مورد فسخ شما هر مبلغی بگی ایجنت بازیکن یه دلارم کوتاه نمیاد از مبلغی که مدنظرشه.مثلا اون بگه 20میلیون و شما بگی 20میلیون و 1دلار اعصابش خورد میشه قهر میکنه میره :grinning:
به نظر من نذاری بهتره.چون وقتی فسخ نداشته باشه باشگاه خریدار مستقیم میاد با خودت صحبت کنه و شما باید چونه بزنی که اینجا لجاجت کمتره و راه میان معمولا.یه خوبی دیگه هم این کار دار داره اینه که بازیکنت ممکنه 1 تا 3 سال آینده به دو برابر قیمت فسخ برسه پس به صرفه نیست فسخ بذاری وقتی اینجنت ها راه نمیان و یهو میبینی یه باشگاه بازیکنتو خریده و دستت تو پوست گردو میمونه
فسخ بنظرم خیلی مسخرست که اینطوری لجاجت درمیارن.شایدم باگه نمیدونم ولی با این وضع نباشه از بودنش به این شکل بهتره.
اینکه میگی اصلا میشه نذارم اره میشه.وقتی بحث فسخ اومد وسط بگو نوچ ولی درعوض فکر میکنم دستمزد و پاداش بیشتری بخوان که بنظرم می ارزه.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان این آبجکت رو چطوری بدست بیارم؟
هرکاری میکنم بازم نمیشه گرفت.بهترین حالتش 10/21 شد که اخرش نتونستم بدستش بیارم
اگه به میزان فروش بلیط بازی های خانگیه که آماری از ظرفیت و میزان فروش بهمون نمیده که دستمون بیاد چی به چیه
تو فروم های خارجی یه عده میگفتن با کلین شیت تو بازی های خانگی میشه اینو بدست آورد ولی دور از ذهنه
هرچی جامم بود گرفتم ولی نشد که نشد
خلاصه هرکی میدونه یه راهنمایی بکنه

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
روال توپگیری من اینطوریه ک توپو نمیگیرم کلا یا اینکه باز میرسه ب خودش یا پاس گل میشه توپگیریم !!! بعدش اگه خدا خواست و 2 ثانیه بعدش توپم لو نرفت میتونم اسمشو توپگیری بزارم :|

• Like
Reactions: Siamak61

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
در مورد فسخ شما هر مبلغی بگی ایجنت بازیکن یه دلارم کوتاه نمیاد از مبلغی که مدنظرشه.مثلا اون بگه 20میلیون و شما بگی 20میلیون و 1دلار اعصابش خورد میشه قهر میکنه میره :grinning:
به نظر من نذاری بهتره.چون وقتی فسخ نداشته باشه باشگاه خریدار مستقیم میاد با خودت صحبت کنه و شما باید چونه بزنی که اینجا لجاجت کمتره و راه میان معمولا.یه خوبی دیگه هم این کار دار داره اینه که بازیکنت ممکنه 1 تا 3 سال آینده به دو برابر قیمت فسخ برسه پس به صرفه نیست فسخ بذاری وقتی اینجنت ها راه نمیان و یهو میبینی یه باشگاه بازیکنتو خریده و دستت تو پوست گردو میمونه
فسخ بنظرم خیلی مسخرست که اینطوری لجاجت درمیارن.شایدم باگه نمیدونم ولی با این وضع نباشه از بودنش به این شکل بهتره.
اینکه میگی اصلا میشه نذارم اره میشه.وقتی بحث فسخ اومد وسط بگو نوچ ولی درعوض فکر میکنم دستمزد و پاداش بیشتری بخوان که بنظرم می ارزه.

دمت گرم برای باقی بازیکن ها فسخ قرارداد تعیین نکردم ولی قرارداد اولی که با یک دروازه بان بستم فکرکنم رفت تو پاچم 360 هزارتا خریدمش ولی 700 هزارتا فسخ قرارداد گذاشتم ! 5 ساله هم باهاش بستم و خیلی خیلی خوبه شک ندارم سال دیگه هایجک میشه :D

بعد داداش دوتا سوال دیگه
1. تو قراردادم امده که با حداقل با یک بازیکن اکادمی قرارداد امضا کنم و بیارمش به تیم اصلی ولی خب بخش اکادمی باشگاه قفله
2. این قراردادهای قرضی چه طوری هست ؟ یک درصدی مطرح میکردند مثل 60/40 و ... کلا نفهمیدم چی به چی هست !
3.من دارم تمام بازیهارو دارم میبرم خب ولی ریت خودم شده 75 نمیدونم چرا! البته یک خرید بزرگ کردم برای وسط زمین که 2.5 میلیون قیمتش بود. فکرکنم زیادی گرون بوده

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دمت گرم برای باقی بازیکن ها فسخ قرارداد تعیین نکردم ولی قرارداد اولی که با یک دروازه بان بستم فکرکنم رفت تو پاچم 360 هزارتا خریدمش ولی 700 هزارتا فسخ قرارداد گذاشتم ! 5 ساله هم باهاش بستم و خیلی خیلی خوبه شک ندارم سال دیگه هایجک میشه :D

بعد داداش دوتا سوال دیگه
1. تو قراردادم امده که با حداقل با یک بازیکن اکادمی قرارداد امضا کنم و بیارمش به تیم اصلی ولی خب بخش اکادمی باشگاه قفله
2. این قراردادهای قرضی چه طوری هست ؟ یک درصدی مطرح میکردند مثل 60/40 و ... کلا نفهمیدم چی به چی هست !
3.من دارم تمام بازیهارو دارم میبرم خب ولی ریت خودم شده 75 نمیدونم چرا! البته یک خرید بزرگ کردم برای وسط زمین که 2.5 میلیون قیمتش بود. فکرکنم زیادی گرون بوده
در مورد اون گلرت بنظرم بذار یه فصل بگذره بعد بهش تمدید قرارداد یه ساله بده بدون بند فسخ.بعد که موافقت کرد ببین تو اسکاد هاب رقم فسخ براش میزنه یا نه.شاید این کلک بگیره.
تو این 2سالی که کریر با باشگاه ضعیف میزنم گلر با پتانسیل بالا و قیمت مفت بنظرم lafont هست.اگه سال اول نتونستی بخریش سالهای بعد قیمتش بشدت میره بالا از بس خوبه
1-برای بخش اکادمی باید استعدادیاب استخدام کنی.از همون بخش آکادمی یه بخش داره برا خرید استعداد یاب و فرستادنش برا پیدا کردن استعداد.بعد اینکه خریدی روش بزن و بهش بگو کدوم کشور بره چند وقت بگرده و تو چه پستایی برات دنبال استعداد بگرده.سعی کن استعدادیاب فول ستاره بخری.حالا هر3تا بودجت نکشید بخری حتما یکی رو بخر.بازیکنای آکادمی هم که سعی میکنی بیاری پتانسیل بالا داشته باشن.93-94 .کمتر پیشرفتشون طول میکشه
2- اون 60/40 هم به این صورته که دستمزد اون بازیکن رو سرشکن میکنه بین 2باشگاه.دیگه باید چونه بزنی کی چقد بده
3-اینکه ریتت با وجود برد و بردن جام کمتر میشه به این دلیل هست که اهداف هیئت مدیره رو انجام ندادی.همون آبجکتهایی که هر فصل بهت میده که چند بخشه.مثلا آکادمیی که خودت گفتی یا بخش مالی یا بردن جام و افزایش ارزش و برند باشگاه.اینارو طبق اون دستورات انجام بدی ریتت میره بالا.تو باشگاه های فلج آدم بیچاره میشه تا بهشون برسه ولی اگه خوب مدیریت کنی خیلی چالش لذت بخشیه.مثلا باشگاه قوی بودجه خوبی داره و راحت میشه انجامشون داد.

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من یه مشکلی پیدا کردم .... وقتی قهرمان لیگ میشم خبری از مراسم اهدای جام نیست! ولی تو حذفی و لیگ قهرمانان یا اروپا قهرمان میشم مراسم وجود داره!!! من نسخه اکس باکس وان رو دارم کسی این مشکلو داشته؟

• Like

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من یه مشکلی پیدا کردم .... وقتی قهرمان لیگ میشم خبری از مراسم اهدای جام نیست! ولی تو حذفی و لیگ قهرمانان یا اروپا قهرمان میشم مراسم وجود داره!!! من نسخه اکس باکس وان رو دارم کسی این مشکلو داشته؟
کسی اینجا کریر نمیزنه؟ این مشکلو کسی نداشته؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر