FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من اصلا مشکلی با WL ندارم مشکل افت فریم وجود داره ؟
نه . دیلی هست تو اون قسمت ..یعنی چیز غیر عادیه واسه هممون اکثر ایرانیا یا این کشورای عربی این مشکلو دارن .. لگ هم نیسا دیلی هست ..ولی فقط تو این بخش این مشکل هستش و مود های دیگه بازی عادین بازی کردن توشون
حالا نمیدونم شاید نت شما خیلی خوب باشه اما اخه ربطی نداره واقعا چون حتی کسایی که تو کشورای همسایه هم هستن با نتای خوبشون مینالن از این موضوع ..این موضوع بخاطر سرورای خود ea هست

Vahid-Khazayi

کاربر سایت
May 4, 2017
118
فوری : اطلاعات جدید از فیفا 18
1_60.jpg
dan.jpg

ازلحاظ گیم پلی، EA باور دارد که فیفا 18، بزرگ‌ترین گام در تاریخ سری بازی‌های فیفا است و دلیل آن را معرفی فناوری حرکت واقعی بازیکنان می‌داند. آن‌ها باور دارند که این تکنولوژی می‌تواند سطح جدیدی از عملکرد و شخصیت بازیکنان را در بازی‌های ویدیویی به نمایش بگذارد. فیفا همچنین سیستم کنترل ارسال‌های کاملاً جدیدی را طراحی کرده است تا بازیکنان بتوانند با دقت بسیار زیادی توپ‌های شان را در محوطه حریف بریزند.

EA برنامه‌ای هم برای طراحی لحظات دراماتیک بیشتر در بازی دارد. یکی از طراحان این بازی به کوتاکو می‌گوید: "وقت بیشتری گذاشتیم تا مطمئن شویم مفاهیم و زمینه‌های فوتبالی که در زندگی واقعی، تنوع آفرین هستند، در فیفا هم به همان شکل وجود داشته باشند". پس می‌توانیم انتظار داشته باشیم که هر شوت، داستان خودش را داشته باشد و احتمالات بی‌شماری در بازی باشند. فیفا برای نزدیک‌تر کردن بازی‌اش به حقیقت، سبک بازی بسیاری از تیم‌ها را مخصوص به خودشان طراحی کرده است.

همچنین در فیفا 18 می‌توانیم شاهد پیشرفت استادیوم‌ها و اتمسفر درون آن‌ها باشیم. موتور فراست بایت، به EA کمک می‌کند تا فضایی بسیار حقیقی بسازد و حتی جزییات ریز مانند زاویه تابش آفتاب و چمن‌های کنده‌شده را نیز بسازد.

برترین بازیکن که خواهد بود؟

سخت است که کسی به‌جز کریستیانو رونالدو را در صدر لیست بازیکنان فیفا ببینیم. بعید نیست که امتیاز رونالدو نسبت به سال قبل، پیشرفت داشته باشد و به 95 برسد.

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
فوری : اطلاعات جدید از فیفا 18
1_60.jpg
dan.jpg

ازلحاظ گیم پلی، EA باور دارد که فیفا 18، بزرگ‌ترین گام در تاریخ سری بازی‌های فیفا است و دلیل آن را معرفی فناوری حرکت واقعی بازیکنان می‌داند. آن‌ها باور دارند که این تکنولوژی می‌تواند سطح جدیدی از عملکرد و شخصیت بازیکنان را در بازی‌های ویدیویی به نمایش بگذارد. فیفا همچنین سیستم کنترل ارسال‌های کاملاً جدیدی را طراحی کرده است تا بازیکنان بتوانند با دقت بسیار زیادی توپ‌های شان را در محوطه حریف بریزند.

EA برنامه‌ای هم برای طراحی لحظات دراماتیک بیشتر در بازی دارد. یکی از طراحان این بازی به کوتاکو می‌گوید: "وقت بیشتری گذاشتیم تا مطمئن شویم مفاهیم و زمینه‌های فوتبالی که در زندگی واقعی، تنوع آفرین هستند، در فیفا هم به همان شکل وجود داشته باشند". پس می‌توانیم انتظار داشته باشیم که هر شوت، داستان خودش را داشته باشد و احتمالات بی‌شماری در بازی باشند. فیفا برای نزدیک‌تر کردن بازی‌اش به حقیقت، سبک بازی بسیاری از تیم‌ها را مخصوص به خودشان طراحی کرده است.

همچنین در فیفا 18 می‌توانیم شاهد پیشرفت استادیوم‌ها و اتمسفر درون آن‌ها باشیم. موتور فراست بایت، به EA کمک می‌کند تا فضایی بسیار حقیقی بسازد و حتی جزییات ریز مانند زاویه تابش آفتاب و چمن‌های کنده‌شده را نیز بسازد.

برترین بازیکن که خواهد بود؟

سخت است که کسی به‌جز کریستیانو رونالدو را در صدر لیست بازیکنان فیفا ببینیم. بعید نیست که امتیاز رونالدو نسبت به سال قبل، پیشرفت داشته باشد و به 95 برسد.
اين پست نبايد اينطوري شروع ميشد:
عشقهااااااا چطوريد؟ :D

• Like
Reactions: yonestm

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این اطلاعات بدرد خودشون میخوره سناریو داره هر شوت و این حرفهارو هرسال دارن میزنن و اخرشم خبری از سناریو نیست و اصلا نیازی هم به این چیزا نیست! برن همون کریر رو درست کنن این سناریو و .... پیشکش تعداد استادیوم هایی که هرسال اضافه میکنن به شدت کم شده پارسال فقط اگر اشتباه نکنم سویتا سیتی استادیوم رو اضافه کردن که ورزشگاه یه تیم از لیگ ژاپنه بهتره به جای دری وری درباره هرشوت و سناریو احساسی پشت سرش برن دو سه تا ورزشگاه به بوندس لیگا و لیگ فرانسه و سری آ اضافه کنن البته لالیگا هم دچار فقط ورزشگاهه و نیوکمپ هم مثل لیگ قهرمانان قل دادن تو دستای کونامی!!!

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
فقط لجند و ديگر هيچ ، كاش ميشد تو مستر ليگم از بازيكناي لجند استفاده كرد ، خيلي دوست دارم با كرايوف و بست دفاع ها رو بتركونم ،شايد تو تيم منتخب اينا رو بزارن

• Like
Reactions: WCW

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
تریلر جدید اومده :)
با تمرکز روی سانتر های جدید اضافه شده. کیفیت چمن خیلی خوب بود و اینکه نور پردازی شب بهتر شده و اون تیرگی نبود به نظرم.
میریم که دوباره مثل فیفا ۱۴ سانتر ها op شن :)

کجاست میشه لینک بدین ؟؟
والا تویتر ea گذاشته.

آخرین ویرایش:

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
خواسته خودم از فیفا 18 :

امیدوارم حداقل چهره مربی های لیگ اسپانیا ، آلمان ، ایتالیا رو اسکن کنن ، آب و هوای داینامیک اضافه بشه ، اصلی ترین چیز هم چهره کامل بازیکنان سه لیگی که گفتم کامل اسکن کنن اگه این چیزا اتفاق نیوفته به نظر شخصی خودم فیفا 18 هرچیزیش هم که تغییر کنه بازم جز یه آپدیت معمولی واسه من به حساب میاد هرچند مجبورم بازیرو بازم مثل هرسال بگیرم اما در کل نسخه فیفا 17 واسه من به طور کلی خوب بود ولی کامل نبود ، بیشترین بازیهام با تیم های لیگ برتری بود واسه اینکه چهره های زیادی هستش که فیس بودن ، مربی ها و جو این لیگ به واقعیت نزدیک بود ، امیدوارم نسخه 18 بخش کریر رو دگرگون کنن واقعاً دیگه این بخش خسته کننده شده هر سال موارد تکراری با کمی تغییرات ، به امید یه فیفا 18 جدید و کمتر تکراری .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بخش کریر که حتما به تغییرات اساسی نیاز داره وگرنه طوری میشه که همه ول کنن برن سراغ اون بخش کارتی و سرکاری اولتیمت تیم! واقعا حیفه کریر فیفا میتونه سناریوهای جذاب و درگیرکننده ای داشته باشه نه اینکه صرفا بری یه تیم برداری و تیمهای هوش مصنوعی هم هر فصل یه سری کارهای تکراری بکنن! هر سیزن جدیدی که تو کریر شروع کردم بارسا داره اوزیل رو میخره منچستر گریزمن و البته هر تابستون یه مهاجم تاپ میره منچستر و تعدادشون تو فصل چهارم میرسه به 5 تا مهاجم پنج ستاره! اینارو تو فیس بوک و توئیتر فیفا هم گفتم منتها خیلی بعیده تغییر خاصی بکنه همون مکانیزم ناقص رو یه دستی به سروگوشش میکشن و چهارتا رنگ به منو و دوتا رنگ به دسته کارتهای اولتیمت تیم اضافه میشه و 250 هزارتومن پیاده مون میکنه!

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
بخش کریر که حتما به تغییرات اساسی نیاز داره وگرنه طوری میشه که همه ول کنن برن سراغ اون بخش کارتی و سرکاری اولتیمت تیم! واقعا حیفه کریر فیفا میتونه سناریوهای جذاب و درگیرکننده ای داشته باشه نه اینکه صرفا بری یه تیم برداری و تیمهای هوش مصنوعی هم هر فصل یه سری کارهای تکراری بکنن! هر سیزن جدیدی که تو کریر شروع کردم بارسا داره اوزیل رو میخره منچستر گریزمن و البته هر تابستون یه مهاجم تاپ میره منچستر و تعدادشون تو فصل چهارم میرسه به 5 تا مهاجم پنج ستاره! اینارو تو فیس بوک و توئیتر فیفا هم گفتم منتها خیلی بعیده تغییر خاصی بکنه همون مکانیزم ناقص رو یه دستی به سروگوشش میکشن و چهارتا رنگ به منو و دوتا رنگ به دسته کارتهای اولتیمت تیم اضافه میشه و 250 هزارتومن پیاده مون میکنه!
بعید میدونم تاوقتی این بخش آفلاینه ea یه انقلابی توش بوجود بیاره
میتونه این بخشو بصورت التیمیت آنلاین بکنه که برا خودشم سوددهی داشته باشه بلکه این مود رو یه تغییراتی توش بده
غیر از این نباید منتظر انقلاب در کریر شد و هرسال دارن با اضافه کردن یه ویژگی معمولی ادامه میدن
این بخشم باگ کم نداره تو حوزه فایننس و قرارداد
میشه با دستکاری کردن رقم بودجه و دستمزد بازیکنا بودجه باشگاهو زیاد کرد.ینی زحمت فیکس کردن این موردم نکشیدن.باگی که از فیفا15 وجود داشته تا الان

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بعید میدونم تاوقتی این بخش آفلاینه ea یه انقلابی توش بوجود بیاره
میتونه این بخشو بصورت التیمیت آنلاین بکنه که برا خودشم سوددهی داشته باشه بلکه این مود رو یه تغییراتی توش بده
غیر از این نباید منتظر انقلاب در کریر شد و هرسال با اضافه کردن یه ویژگی معمولی ادامه میدن
این بخشم باگ کم نداره تو حوزه فایننس و قرارداد
میشه با دستکاری کردن رقم بودجه و دستمزد بازیکنا بودجه باشگاهو زیاد کرد.ینی زحمت فیکس کردن این موردم نکشیدن.باگی که از فیفا15 وجود داشته تا الان
دقیقا! این بحث آنلاین شدن به نون دونی EA و بقیه کمپانی های بازیسازی تبدیل شده هرچند من فکر میکنم با آنلاین شدن کریر مود فروش فیفا کاهش پیدا میکنه چون خیلی ها حاضر نیستن 60 دلار بدن بازی ناقص بخرن و 6000 دلار دیگه هم برای کامل بازی کردن اون عنوان ناقص بریزن تو جیب EA با این حال کاملا از فعالیت های اکانت های فیفا تو شبکه های اجتماعی میشه فهمید که التیمت تیم چون توش پول داره به مرکز فعالیت های EA تبدیل شده و حتی سعی کرده این بخش مضحک رو به بازیهای ورزشی دیگه اش هم منتقل کنه! با این حال استقبال شدید از التیمت تیم باعث شد تا EA کمترین تغییرات ممکن رو تو بخش کریر بده و یه جورایی از سرش باز کنه این بخش پرطرفدار و کلاسیک بازی رو

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
دقیقا! این بحث آنلاین شدن به نون دونی EA و بقیه کمپانی های بازیسازی تبدیل شده هرچند من فکر میکنم با آنلاین شدن کریر مود فروش فیفا کاهش پیدا میکنه چون خیلی ها حاضر نیستن 60 دلار بدن بازی ناقص بخرن و 6000 دلار دیگه هم برای کامل بازی کردن اون عنوان ناقص بریزن تو جیب EA با این حال کاملا از فعالیت های اکانت های فیفا تو شبکه های اجتماعی میشه فهمید که التیمت تیم چون توش پول داره به مرکز فعالیت های EA تبدیل شده و حتی سعی کرده این بخش مضحک رو به بازیهای ورزشی دیگه اش هم منتقل کنه! با این حال استقبال شدید از التیمت تیم باعث شد تا EA کمترین تغییرات ممکن رو تو بخش کریر بده و یه جورایی از سرش باز کنه این بخش پرطرفدار و کلاسیک بازی رو
این اولتیمیت گیم پلیش هم ارکد تر از سیزن هست یکی که سیزن بازی کنه بره اولتیمیت تیم اونو بازی کنه میفهمه چی میگم به نظرم که با اینکه سرگرم کننده هست ولی واقعا فقط برای پول ساخته شده خیلی واضحه که گیم پلیش رو ارکد تر ساختن تا پلیرای نوب هم بیشتر جذبش شن

به قول دستمون اسکن مربیا و ورزشگاه های اون سه تا لیگ که اتفاقا لایسنس هم هستن کمترین توقعیه که میشه داشت جالب هم هست برام با این کار میتونن خیلی فروششونو بیشتر کنن ولی فعلا که اقدامی نکردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر