FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
اون قفل شدن دفاعو که تو صفحه قبل گرفتم رو داری؟
من با سوییچ کردن روی بازیکنام مشکل دارم. یا اشتباه سوییچ می کنه. چند بار باید دکمرو بزنی تا بره رو یار خودی که خب همین رو دفاعت تاثیر میذاره. یا اینکه مثلا دارم با یه بازیکن میرم دنبال حریف روش فشار میارم. یه دفعه خودش سوییچ می کنه رو یکی دیگه !!
منکه همش فکر می کنم مشکل از دستگاه و دسته و input lag تی وی و ایناست:D اصن یه اتفاقایی میفته آدم میمونه. تو بحث ساختار و نظم تیمی، بازیکنا هر کی واسه خودش یه وری میدوه! یعنی مثلا احمق اینقدر حالیش نمی شه که اگر حالا یه بازیکن خودی رفته تو منطقه اون توپا گرفته نیاد بره تو شکمش. مثلا یجوری شده یه هافبک تو منطقه دفاع چپ توپو از حریف گرفته. یه دفعه می بینی دفاع چپت هم داره میدوه به سمت تو. علاوه بر اینکه باید از دست مهاجم حریف فرار کنی از دست یار خودی هم باید فرار کنی سریع پاس بدی. من فورمیشن دیفالت تیمهارو بازی می کنم.
بدترین مشکل دفاعهای کنارین. طرف از کناره ها از دفاع خودش مثلث و پر می کنه، یه بازیکن سرعتی میذاره با همون تقریبا تا محوطه جریمه میره. دفاع کناری ها هم اگه سرعتشون خوب باشه نهایتا نزدیک محوطه به طرف برسن. اینا چیزایی هست که من تو سیزن می بینم. تا دیویژن 3 خوبه. به 2 و 1 که میرسی میخوری به اینا که از باگا زیاد استفاده می کنن. به این خنگ بازی بازیکنای خودی هم اضافه کنید. اصن یه وضعیتیه !!!

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
دوستان این نوع دفاع ها کدومش بهتره؟
latency یا اون یکی؟
legacy سیستم قدیمه که دکمه سرعت و X رو نگه میدارید میره تو پای طرف برای توپگیری.
tactical باید به بازیکن حریف نزدیک بشید و در فرصت مناسب دکمه O رو بزنید.

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
ولی دوستان خودمونیم فیفا ببینید چقدر انتظارها رو بالا برده که از یک بازی فوتبال چقدر انتظار داریم. ولی بازم دمشون گرم ما که لذت میبریم.
یکی از دوستانم که با EA در ارتباطه و در شرکت خودشون با اونها قرارداد دارن میگفت EA واقعا داره سعیشو میکنه اما بازی فوتبال اینقدر پیچیده شده که درست Tune شدنش خیلی سخت شده. مثلا اگر فقط تنظیمات یک حرکت کوچیک را تغییر بدن کل بازی تحت تاثیر قرار میگیره.

منم گفتم به عنوان یک گیمیر که از آتاری ۲۶۰۰ شروع کردم همچنان بازی میکنم و تا نسخه ای که بشه داور رو کتک بزنیم، ادامه میدم! خوشحالی درآوردن پیراهن هم ایده خوبیه.

حالا چرا جر و بحث میکنیم نمیدونم. بقول یکی از دوستان گفت که این نسخه را نمیخره تا نسخه بهتر بیاد... دوست عزیز در تئوری شما میتونید برای همیشه صبر کنید اما این درحالیه که بقیه دارن از بازی لذت میبرن.

Qorbon

کاربر سایت
Oct 19, 2017
2
سلام.
من مشکل دعوت تو فیفا18 رو دارم،وقتی میرم تو قسمت انلاین میخوام دعوت بفرستم به دوستم ارور میده.کسی میدونه مشکل چیه؟؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,442
نام
علی
نسخه ای که بشه داور رو کتک بزنیم
روزی که این قابلیت بیاد باید به عنوان آغازی نوین در فرهنگسازی گیمرا ثبت بشه! لول من خودم انقد فوش میدم به داور که حد و حساب نداره!:| اونموقه دیگه نیازی به فوش نیست برا اینکه خالی شی از نا داوری!:D میری میگیری میزنی صدا که داد ولش میکنی! لول

AminMoradiXL

کاربر سایت
Sep 27, 2017
41
آنلاین اونجوری که فک میکردم نبود. خیلی لگ و باگ الکی. ارزش اعصاب خوردیو نداره.
مخصوصا که واسه بدنم ضرر داره استرس. حدود ۱.۳ میلیون کوین دارم تو آلتیمیت. میفروشم یکجا ۵۰۰ تومن.
هر کی خواست تلگرام پیام بده. یا تو گروه بازیسنتر آلتیمیت تیم.
@AminMoradiXL

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر