FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

R3ZN3V

کاربر سایت
Oct 8, 2017
16
کلا منم یکم برام عجیبه قضیه اینایی که تو رده های بالا هستن. حالا من از التیمیت خبر ندارم چجوریه. ولی تو سیزن نفر اول لیدربورد آخرین بار که نگاه کردم 46 تا بازی بود که پشت سر هم برده بود. در حقیقت current unbeaten ش 46 بود. البته این یعنی اینکه می تونه این وسطا مساوی هم کرده باشه. ولی تو بازی فیفا اگه تو مساوی کنی current unbeaten ت میشه 0!!!!
پس این طرف 46 تا بازی هست که فقط برده. یکم عجیبه این. یعنی تو اگه خدای فیفا هم باشی بالاخره یه سری دیگه هم هستن که قوی هستن. و تو دیویژن 1 پر این پلیراست. اینکه حتی یه مساوی هم ندی مشکوکه. آدم کاشکی یبار می تونست ببینه اینا چجوری بازی می کنن ! کلا کسی اینجا سیزن میزنه!؟ تو دیو 1 و 2 کسی هست ؟
من تو 17 تو 24 بازی نباخته بودم ک ب لطف اینترنت این رویه قطع شد
سیستم بازیمم 5-5-0 بود ولی بازیکنا جوری ب حمله اضافه میشدن ک انگار آخرین بازیشونه

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
ممنون
میشه بگی تنظیمات این تاکتیک ها کدوم قسمته؟
من اون قسمت بالا و پایین اوردن حالت تیمی که پیش فرض همه روی 50 هست رو میدونم اما این ضد حمله و ultra attack و...... نمیدونم کجاست
این تاکتیک ها توی سربرگ tactics هست همونجایی که میگی پیش فرض روی 50 هستن کنار همون هستن
counter attack :ضد حمله
high pressure:پرس شدید از نیمه حریف
posseision:بازی مالکانه و نزدیک بازی کردن بازیکنان کنار هم برای پاس کاری کوتاه
long pass:بازیکنای گوشه بیشتر تو عرض میرن برای پاسای بلند کلا بازی مستقیم
custom tactic :همون قسمتی خودت گفتی که خودت با توجه به نوع بازیت تنظیمش میکنی

این ultra attackاینا هم داخل بازب شوکت( انالوگ) روشن باشه بعد فلش جلو عقب بزن تنظیم میشه که شیش تا حالت داره

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
کلا منم یکم برام عجیبه قضیه اینایی که تو رده های بالا هستن. حالا من از التیمیت خبر ندارم چجوریه. ولی تو سیزن نفر اول لیدربورد آخرین بار که نگاه کردم 46 تا بازی بود که پشت سر هم برده بود. در حقیقت current unbeaten ش 46 بود. البته این یعنی اینکه می تونه این وسطا مساوی هم کرده باشه. ولی تو بازی فیفا اگه تو مساوی کنی current unbeaten ت میشه 0!!!!
پس این طرف 46 تا بازی هست که فقط برده. یکم عجیبه این. یعنی تو اگه خدای فیفا هم باشی بالاخره یه سری دیگه هم هستن که قوی هستن. و تو دیویژن 1 پر این پلیراست. اینکه حتی یه مساوی هم ندی مشکوکه. آدم کاشکی یبار می تونست ببینه اینا چجوری بازی می کنن ! کلا کسی اینجا سیزن میزنه!؟ تو دیو 1 و 2 کسی هست ؟
دوست عزیز کانال های یوتوبشون رو که دنبال کنی تفاوتش رو متوجه میشی 46 تا بازی که چیزی نیست توی آلتیمیت بخش weekend league که هر هفته 40 تا بازی هست توی ماه طرف مثلا 159 تا برد گرفته یا آمار کلیش مثلا بیستر از هزار تا برده باخت هاش به 100 هم نرسیده

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
اگه خواستید بفهمید چه جوری بازی میکنن، تو بخش التیمیت، قسمت چمپیونز چنل می‌تونید بازی های نفرات برتر رو ببینید. از هر کدوم از نفرات تاپ ۱۰۰ چند تا بازی هست.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
آقا خواهشا جواب بدین
یادتونه اون اپدیت 1.03 که حجمش بالا 1 گیگ بود اومد و همه چی اوکی شد و تو انلاین افلاین اوکی بود گیم پلی

الان حدود یک هفتست اون اپدیت 300mb دادن برا pc که خوب در نگاه اول همه چی اوکیه حتی شاید دروازه بانا بهتر شدن
اما الان که یک هفتست گذشته کامل تو انلاین حس میکنم سرعت بازی خیلی بیشتر از قبل شده اصلا بعضی بازیا سرعت پاسا و بازیکنا مث همون بازی اول بدون اپدیته حالا نه به اون شدت ولی سرعت بازی واقعا بالا میره اینو شک ندارم تاثیر همون اپدیت 300 مگابایتی هست
جوری برا من که به شدت رو سرعت بازی حساسم ازار دهندست
بازی بعد اپدیت 1.03 عالی شده بود اوکی بود هم انلاین هم افلاین
برا ps4یا xbox هم این اپدیت اخری اومده؟؟
انگار که اصلا گیم پلی که تو سیزن همیشه با اولتیمیت فرق داشت و یکم سنگین تر بود الان هیچ فرقی ندارن و سرعت بازی بالاست همه چی هم بعد این اپدیت اخری دوباره برگشته

ALI77

کاربر سایت
Sep 20, 2017
110
آقا خواهشا جواب بدین
یادتونه اون اپدیت 1.03 که حجمش بالا 1 گیگ بود اومد و همه چی اوکی شد و تو انلاین افلاین اوکی بود گیم پلی

الان حدود یک هفتست اون اپدیت 300mb دادن برا pc که خوب در نگاه اول همه چی اوکیه حتی شاید دروازه بانا بهتر شدن
اما الان که یک هفتست گذشته کامل تو انلاین حس میکنم سرعت بازی خیلی بیشتر از قبل شده اصلا بعضی بازیا سرعت پاسا و بازیکنا مث همون بازی اول بدون اپدیته حالا نه به اون شدت ولی سرعت بازی واقعا بالا میره اینو شک ندارم تاثیر همون اپدیت 300 مگابایتی هست
جوری برا من که به شدت رو سرعت بازی حساسم ازار دهندست
بازی بعد اپدیت 1.03 عالی شده بود اوکی بود هم انلاین هم افلاین
برا ps4یا xbox هم این اپدیت اخری اومده؟؟
انگار که اصلا گیم پلی که تو سیزن همیشه با اولتیمیت فرق داشت و یکم سنگین تر بود الان هیچ فرقی ندارن و سرعت بازی بالاست همه چی هم بعد این اپدیت اخری دوباره برگشته
هنوز که نیمده.فکر کنم فهمیدن خراب کردن برا کنسولا ندادن بیرون.اصن فکر کنم دلیلی که برا PC زودتر میدن همینه که امتحانشو پس بده بعد برا کنسولا میدن.چون طبیعتا کاربرای کنسولا بیشترن.

• Like
Reactions: alexamir

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
هنوز که نیمده.فکر کنم فهمیدن خراب کردن برا کنسولا ندادن بیرون.اصن فکر کنم دلیلی که برا PC زودتر میدن همینه که امتحانشو پس بده بعد برا کنسولا میدن.چون طبیعتا کاربرای کنسولا بیشترن.
الان رفتم فرومای ea دیدم نه مث اینکه اشتباه نمیکنم همه شاکی ان
پس خدا کنه اصا برای ps4 و xbox نیاد
میدونی چیه اصا سرعت بازی بالاست تو انلاین تو افلاینم همینجوره ولی باز بهتره
جوری که برای من که به شدت رو گیم پلی حساسم و بعد اون اپدیت 1 گیگابایتی از بازی لذت میبردم الان ازار دهندست مخصوصا اینکه تو انلاین حتس سیزن هم دیلی و لگ زیاد دارم در صورتی تو فیفا17 با همین نت روون بود بازیام تو انلاین خدا کنه بازی رو برگردونن به همون بعد از اون اپدیت بزرگ و تاثیر این پچ رو حذف کنن تو گیم پلی
هم نجور که گفتم هیچ تفاوتی تو گیم پلی اولتیمیت و سیزن حس نمیکنم در صورتی که تو همه فیفاها سیزن سیمولیت تر و سنگین تر از اولتیمیته و متاسفانه سرعت بالاست و لذت بازی نصف میشه

ALI77

کاربر سایت
Sep 20, 2017
110
الان رفتم فرومای ea دیدم نه مث اینکه اشتباه نمیکنم همه شاکی ان
پس خدا کنه اصا برای ps4 و xbox نیاد
میدونی چیه اصا سرعت بازی بالاست تو انلاین تو افلاینم همینجوره ولی باز بهتره
جوری که برای من که به شدت رو گیم پلی حساسم و بعد اون اپدیت 1 گیگابایتی از بازی لذت میبردم الان ازار دهندست مخصوصا اینکه تو انلاین حتس سیزن هم دیلی و لگ زیاد دارم در صورتی تو فیفا17 با همین نت روون بود بازیام تو انلاین خدا کنه بازی رو برگردونن به همون بعد از اون اپدیت بزرگ و تاثیر این پچ رو حذف کنن تو گیم پلی
هم نجور که گفتم هیچ تفاوتی تو گیم پلی اولتیمیت و سیزن حس نمیکنم در صورتی که تو همه فیفاها سیزن سیمولیت تر و سنگین تر از اولتیمیته و متاسفانه سرعت بالاست و لذت بازی نصف میشه
امیدوارم مشکل PC رفع بشه
برای من و شما و کلا کسایی که سبکشون سرعتی نیست قبل اپدیت بازی خیلی عذاب اور بود.امیدوارم برا شما هم با اپدیت جدید بازی به رویه قبل اپدیت برگرده.

• Like
Reactions: alexamir

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
در مورد التیمیت یک سوال دارم اولین باره بازی میکنم و میخوام بدونم بعد از یکسال زحمت در التیمیت فیفا 18 و خرید کارت ها چه چیزهایی به فیفا 19 منتقل میشه؟
مثلا اونی که یکسال زحمت میکشه رونالدو و مسی رو میخره در فیفا 19 باید از اول شروع کنه؟

R3ZN3V

کاربر سایت
Oct 8, 2017
16
در مورد التیمیت یک سوال دارم اولین باره بازی میکنم و میخوام بدونم بعد از یکسال زحمت در التیمیت فیفا 18 و خرید کارت ها چه چیزهایی به فیفا 19 منتقل میشه؟
مثلا اونی که یکسال زحمت میکشه رونالدو و مسی رو میخره در فیفا 19 باید از اول شروع کنه؟
فقط فیفا پوینت

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوست عزیز کانال های یوتوبشون رو که دنبال کنی تفاوتش رو متوجه میشی 46 تا بازی که چیزی نیست توی آلتیمیت بخش weekend league که هر هفته 40 تا بازی هست توی ماه طرف مثلا 159 تا برد گرفته یا آمار کلیش مثلا بیستر از هزار تا برده باخت هاش به 100 هم نرسیده
البته من صحبتم درباره سیزن هست. فکر می کنم گیم پلی التیمیت و سیزن یه مقدار فرق دارن. با این حال از این معروفایی که میشناسی ترجیحا اوناشون که سیزن بازی می کنن اگه آیدیشونو میدونی و تو یو تیو ب کانال دارن بگو برم بازیشونا ببینم.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
البته من صحبتم درباره سیزن هست. فکر می کنم گیم پلی التیمیت و سیزن یه مقدار فرق دارن. با این حال از این معروفایی که میشناسی ترجیحا اوناشون که سیزن بازی می کنن اگه آیدیشونو میدونی و تو یو تیو ب کانال دارن بگو برم بازیشونا ببینم.
این ها همشون دیگه به جز آلتیمیت چیزی بازی نمیکنن حتی اکانت هاشون رو توی کنسول فالو کنی هم میبینی حتی یه بازی هم سیزن نرفتن چون دیگه همه مسابقات مهم با تیم آلتیمیت باید برن ولی خب تفاوت آنچنانی نداره بازیهاشون رو که ببینی چیزای آموزشی زیاد دارن. توی یو تیوب این ها رو سرچ کن خیلی خوبت
hashtagg harry - hashtag mike - tass - huge guerilla - august rosenmeier - boras legend

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر