FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
507
کلا تاپیک شده بحثای مزخرف :|
به جای این حرفا دوستایی که نسخه اصلی رو تجربه کردن بیان در مورد موارد جدید یه توضیحی بدن
اون تمریناتی که به حالت Career Mode اضافه شده چیاست کسی چک کرده ؟ میشه سرعت و شتاب بازیکن رو بالا برد تو این نسخه یا نه ؟
دقیقا یکی نمیاد اطلاعات تکمیلی بده ، مثلا اون سختی اولتیمت واقعا وجود داره ؟! فقط تو انلاین؟! یا افلاین هم هست
دروازه بان ها بهتر شدن یا مثل دمو رو اعصابن ؟! این مورد خیلی مهمه لامصب میتونه کل لذت بازی نابود کنه
و کلی نکته دیگه

• Like
Reactions: Horror

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
topic كه نيست محل بحث و مشاجره هست در مورد قيمت فيزيكي بنظرم كسي فيفا باز باشه بازيو فيزيكي نخره بهتره بخاطر اينكه بازي اي هست ادم يه سال لذت ميبره ازش كم كم 240 هم بخره توي تيرماهم بخواد بفروشه زير 90 كسي نميخره يعني 140 در بهترين حالت ضرر بخاطر اين بنظرم sharing يا شريكي با دوست خريدن بهتره
يه سري انتقادها از بازي ميشه بعضياشون بجاهست ea نسل قبل اولين company بود ك online pass رو اورد يعني يه كد كه قيمتش 15 دلار بود بايد حتما ميزدي تا بتوني انلاين بزني بعد اينكار بازيهاي يوبيسافت مايكروسافت و حتي اخر نسل سوني هم online pass دار شدن تا اينكه توي يه نظرسنجي ea به عنوان منفورترين company شناخته ميشه و ea از سياستش عقب ميشينه و بيخيال ميشه بقبه هم همينجور اينجور company اي بنظرم شايسته اينجور دفاع نيست كه هركي از در مياد تو جفت pa ميريد توي صورتش

مسئله بعدي فن بوئيسم هست فن يه بازي كسي هست كه همه سري اون بازيو ارجينال ميخره يه سري از دوستان نسل قبل توي ايكس باكس لايو هرسال فيفارو copy ميخريدن اين نسل بواسطه عدم هك كنسولها مجبورن ارجينال بخرن ادعاي فن بودنم دارن من nemigam طرفداري نكنيد و فن نباشيد طرفداري بكنيد فن باشيد ولي بامنطق الان هرسال اتلتيكو مادريد ميره نيمه نهايي معتبرترين تورنمنت جهان رئال مادريد دو بار posht سر هم قهرمان معتبرترين تورنمنت جهان ميشه تيم napoli يكي از دو تيم مطرح ايتالياست chera فيسشون فيك هست ؟ فيفا ضعف انيميشن داره chera اضافه نميكنن بهش دليلش فقط يكي هست اونم اينه بازي رقيب درست حسابي نداره ea اين نسل داره ميتازونه gamer ها هم اصلا براش مهم نيستن

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
دقیقا یکی نمیاد اطلاعات تکمیلی بده ، مثلا اون سختی اولتیمت واقعا وجود داره ؟! فقط تو انلاین؟! یا افلاین هم هست
دروازه بان ها بهتر شدن یا مثل دمو رو اعصابن ؟! این مورد خیلی مهمه لامصب میتونه کل لذت بازی نابود کنه
و کلی نکته دیگه
درجه سختی التیمیت فقط برای بخش التیمیت تیمه.
دروازه بان ها به نظر میرسه تو تک به تک ها بهتر شدن ولی تو شوت از فاصله همچنان ضعف دارن.
نکته دیگه خاصی هم خواستید، بفرمایید، بدونم عرض می‌کنم.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
من برام مهم نیست کی چی میخره یا نمیخره.....منتها دوست عزیز ادم عاقل بازی رو میخره و امیدواره که بازی اشغالی باشه؟! این با عقل جور درمیاد؟! بعد کی گفته فیفا گند زده که شما ژست دلسوزانه گرفتی که ایشالا امسالم گند بزنه سال دیگه گند بزنه که بلکه 20 خوب باشه؟! فکر نمیکنی که مارو مثل خودت فرض کردی؟ بهتر نیست الان که سایت ها نحوه دانلود پچ برای پس گذاشتن بری پچ دانلود کنی؟
یعنی از دید فیفا فن هرکی بر علیه فیفا حرف بزنه PES فنه
حاجی منطقتو
من که گرفتم
دممو هم بازی نکردم
ولی اگه بخوام بر اساس نمرات و بعضی دیدگاه های بچه ها حرف بزنم که میگن کامل کننده 17 رسما گند زده
19 هم نمیگیرم واسمم مهم نیست ولی امیدوارم حداقل فیفا 20 درست شه خیلی چیزا
اون چیزی هم که شما فکر میکنی من خودمو فرض کردم
خود شما خودت , خودتو همون چیزی فرض کردی که به من نسبت دادی و حال میکنی EA تورو همون چیز فرض میکنه
من به شخصه حاضرم 2 سال پیاپی FIFA تغییر نکنه بلکه اینا از رو برند
نه این که الان با بهترین شبیه ساز های فوتبال PES و FIFA سروکار داریم , هر دو عنوان هم خیلی خفنند خیلی شبیه فوتبال واقعیند , من و این همه خوشبختی محاله محاله

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
آقا بزنید شبکه ورزش بازی بارسا - خیرونا رو‌ ببینید، نورپردازیش عین نورپردازی شب فیفاست.
نمیدونم فیفا از اینا تقلید کرده یا اینا از فیفا:-s
چقدر ترسناکه:D

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
نقد وبسایت ها زیاد مهم نیست تو فیفا ؛ چون اکثر ایرادا بعده یه مدت با آپدیت حل میشن ، یادم میاد 17 هم ایرادای زیادی داشت که کم کم حل شدن بعده 1.2 ماه

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
نقد وبسایت ها زیاد مهم نیست تو فیفا ؛ چون اکثر ایرادا بعده یه مدت با آپدیت حل میشن ، یادم میاد 17 هم ایرادای زیادی داشت که کم کم حل شدن بعده 1.2 ماه
داداش اگه میخواست با آپدیت حل بشه مشکل حمله‌اول (kick off boost) رو بعد از ۴ سال حل میکردن

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
به نظر من مهمترین مشکل هر دو فوتبال هندیکپ بود! تو فیفا که طرف با دوتا شوت گل میزد من 20 تا شوت هیچ گلی نمیزدم! pes هم دفاع با سرعت 60 به کریس رونالدو میرسید و خیلی راحت هم میرسید!
این نسخه فیفا دفاع رو تقریبا دستی کرده و همین باعث میشه حداقل تو دفاع هندیکپ کم بشه! در نتیجه اگه درست و اصولی دفاع کنی مشکلی نداری
من با شما تا چند وقت پیش هم عقیده بودم ولی همین هندیکپ هم یه جور تعادل تو بازی برقرار میکنه!
البته این تعادلش موقعی فهمیدم که یه مدت آفلاین دو نفره با دوستام بازی میکردم یه کی از بچه ها که تازه همین امسال فیفا شروع کرده بود همین قضیه هندیکپ به قدری کمکش کرد که خیلی راحت بازیو یاد بگیره و از باختهایه عجیب قریب نجات کنه انگیزه دار بشه که بازیو انجام بده وقتی که فهمید هرکدوممون 7،8سال بلکه بالایه 10 سال مثلا این بازیو انجام میدیم اخر سر نتیجرو میدید مثلا 1:0 باخته یا مساوی کرده یا حتی برده بازیو!به قدری انگیزش بالا میرفت که حد نداشت اینقدر عاشق بازی شد که رفت یه دستگاه گرفته الان تو خونشم بازی میکنه!خلاصه بنده خدا خیلی معتاد شد به بازی
حالت مثبت دیگه هندیکپم این میتونه باشه که جلویه باگایه بازیو بگیره مثلا شوت از یه نقطه خاص یا ضربه سرایه کرنر از یه نقطه خاص!از این قبیل باگا!
ولی قبول دارم حالت آنلاین خیلی ستمه این هندیکپ چون شما نحایت با طرف یک بازی که بیشتر انجام نمیدید که cpu چطوری این هندیکپ پخش میکنه بین دو نفری که فقط یک بارباهم بازی میکنن و این قضیه یجورایی ظلمه مخصوصا برایه هاردکورا!اونایی که اولا اومدن طرف بازی خیلیم لذت میبرن!البته نکته ای که تو فیفا17 من دیدم یجورایی حس کردم هندیکپ تو 90 دقیقه بین دو طرف پخش میشه همش یک طرفه برایه یک نفر نیست من اینجوری حس کردم!
البته علمه برنامه نویسی ندارم نمیدونم آیا برنامه نویسی اینقدر پیشرفت کرده برایه پیشنهادی که دارم اجرایی بشه یا نه مثلا سیزن چون این بخشو زیاد بازی میکنم بیان هندیکپو دیویژنی میزانشو بیارن پایین مثلا هندیکپ تا دیویژن 3یا 2 فقط باشه از اون به بعد کلا هندیکپ برداشته بشه وبراساس بازی سالاری نتیجش معلوم بشه.
به قضیه هندیکپ برای اینکه راحتر باهاش کنار بیایین مثله داوری نگاه کنید البته داوری که قبله این مسخره بازیا ویدیوچک بیاد!یه روز به نفعتونه یه روزم به ضررتون،ولی من حس میکنم بودنش بهتر از نبودنشه مخصوصا برایه کساییی که میخوان تازه بازیو شروع کنن!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من با شما تا چند وقت پیش هم عقیده بودم ولی همین هندیکپ هم یه جور تعادل تو بازی برقرار میکنه!
البته این تعادلش موقعی فهمیدم که یه مدت آفلاین دو نفره با دوستام بازی میکردم یه کی از بچه ها که تازه همین امسال فیفا شروع کرده بود همین قضیه هندیکپ به قدری کمکش کرد که خیلی راحت بازیو یاد بگیره و از باختهایه عجیب قریب نجات کنه انگیزه دار بشه که بازیو انجام بده وقتی که فهمید هرکدوممون 7،8سال بلکه بالایه 10 سال مثلا این بازیو انجام میدیم اخر سر نتیجرو میدید مثلا 1:0 باخته یا مساوی کرده یا حتی برده بازیو!به قدری انگیزش بالا میرفت که حد نداشت اینقدر عاشق بازی شد که رفت یه دستگاه گرفته الان تو خونشم بازی میکنه!خلاصه بنده خدا خیلی معتاد شد به بازی
کاملا درسته اما آخه اعصاب نمیمونه برای آدم! 100 تا شوت میزنی آب خوردن میگیره
یکی از دوستام هست کلا 10 دست فیفا نمیزنه برگشته میگه تو همچینم که میگفتی قوی نیستی من با چند دست از 7-0 باختن رسیدم به 2-1 شدن...الان باید این دوستمونم تحمل کنیم:D
تو واقعیت هم هندیکپ هست اما طوریه که منطق حکم میکنه! مثلا یه اتفاقی باعث میشه تیم خاصی روحیه بگیره! مثل اتفاق منچستر جلوی بایرن یا رئال جلوی اتلتیک تو فینال ...نه که هر بازی تیم ضعیفتر روحیش دو چتدان شه. اگه تعادل داشت خیلی قابلیت جالبی میشد

Last edited by a moderator:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یعنی از دید فیفا فن هرکی بر علیه فیفا حرف بزنه PES فنه
حاجی منطقتو
من که گرفتم
دممو هم بازی نکردم
ولی اگه بخوام بر اساس نمرات و بعضی دیدگاه های بچه ها حرف بزنم که میگن کامل کننده 17 رسما گند زده
19 هم نمیگیرم واسمم مهم نیست ولی امیدوارم حداقل فیفا 20 درست شه خیلی چیزا
اون چیزی هم که شما فکر میکنی من خودمو فرض کردم
خود شما خودت , خودتو همون چیزی فرض کردی که به من نسبت دادی و حال میکنی EA تورو همون چیز فرض میکنه
من به شخصه حاضرم 2 سال پیاپی FIFA تغییر نکنه بلکه اینا از رو برند
نه این که الان با بهترین شبیه ساز های فوتبال PES و FIFA سروکار داریم , هر دو عنوان هم خیلی خفنند خیلی شبیه فوتبال واقعیند , من و این همه خوشبختی محاله محاله
ببین دوست عزیز من اینجا بیشتر از هرکس دیگه ای ایرادات بازی رو گفته ام و میگم .... اینکه EA مارو خر فرض کرده و بهمون میندازه بازیشو صحیح نیست البته که ایناهم نثل سابق تکون نمیدن به خودشون ولی ضعف های فیفا اینقدری که بزرگ میکنی نیست من ضعف های 17 رو گفتم الانم میگم ضعف داره ولی گند زدن و..... قبول ندارم دوتا فوتبال با دو سبک متفاوت هست تو بازار یکی شبیه ساز و اونیکی هم فان و سرگرم کننده هردو هم ضعف دارن اینجا ما اونی رو بازی میکنیم که ضعف کمتری داره و به واقعیت نزدیک تره فیفا مشکل داره و 18 هم خواهد داشت ولی با توجه به توانایی شرکت سازنده اش راضی کننده است و به هیچ وجه گند زدن نیست

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
حالا سوای نظرات این انجمن

توی بازار که هر سال فیفا حرف اول میزنه و فروش خیلی خیلی بیشتری به نسبت رقیب توی همه جای دنیا و البته ایران داره!

این ایرادهایی هم که اینجا میگیرین و والا ما با کسانی که بازی میکنیم نمیگیرن و یا شماها خیلی ریزبین هستین یا ماها قدرت تشخیص یه همچین فاجعه ای رو که میگین نداریم

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
حالت مثبت دیگه هندیکپم این میتونه باشه که جلویه باگایه بازیو بگیره مثلا شوت از یه نقطه خاص یا ضربه سرایه کرنر از یه نقطه خاص!از این قبیل باگا!
ولی قبول دارم حالت آنلاین خیلی ستمه این هندیکپ چون شما نحایت با طرف یک بازی که بیشتر انجام نمیدید که cpu چطوری این هندیکپ پخش میکنه بین دو نفری که فقط یک بارباهم بازی میکنن و این قضیه یجورایی ظلمه مخصوصا برایه هاردکورا!اونایی که اولا اومدن طرف بازی خیلیم لذت میبرن!البته نکته ای که تو فیفا17 من دیدم یجورایی حس کردم هندیکپ تو 90 دقیقه بین دو طرف پخش میشه همش یک طرفه برایه یک نفر نیست من اینجوری حس کردم!
البته علمه برنامه نویسی ندارم نمیدونم آیا برنامه نویسی اینقدر پیشرفت کرده برایه پیشنهادی که دارم اجرایی بشه یا نه مثلا سیزن چون این بخشو زیاد بازی میکنم بیان هندیکپو دیویژنی میزانشو بیارن پایین مثلا هندیکپ تا دیویژن 3یا 2 فقط باشه از اون به بعد کلا هندیکپ برداشته بشه وبراساس بازی سالاری نتیجش معلوم بشه.
به قضیه هندیکپ برای اینکه راحتر باهاش کنار بیایین مثله داوری نگاه کنید البته داوری که قبله این مسخره بازیا ویدیوچک بیاد!یه روز به نفعتونه یه روزم به ضررتون،ولی من حس میکنم بودنش بهتر از نبودنشه مخصوصا برایه کساییی که میخوان تازه بازیو شروع کنن!
من تا پارسال احتمال میدادم که هندیکپ وجود داره ولی الان نود ونه درصد مطمئن هستم که برای حداقل بخش انلاین هندیکپ وجود نداره فقط تو لدر شما وقتی چند دست ببری به رنک های بالاتر میخوری و خوب کلا شوتای کسی که رتبه اش 20000 هست با کسی که 2000 هست خیلی متفاوته
اگر هندی کپ بود اینهمه ادم الان رکوردای بردهای پشت سر هم بیست و سی و چهل نداشتن
کلا هندی کپ احتمالا تو بخش سینگل هست ولی عمرا تو انلاین نیست
البته فیفا بخش روحیه داره که اصلا ربطی به هندیکپ نداره و تا حدودی هم خودتون میتونید تعویض و حفظ و توپ و حتی شوتای از راه دور کنترلش کنید و روحیه تیمی که بهم میریزه رو بالا بیارید

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من تا پارسال احتمال میدادم که هندیکپ وجود داره ولی الان نود ونه درصد مطمئن هستم که برای حداقل بخش انلاین هندیکپ وجود نداره فقط تو لدر شما وقتی چند دست ببری به رنک های بالاتر میخوری و خوب کلا شوتای کسی که رتبه اش 20000 هست با کسی که 2000 هست خیلی متفاوته
اگر هندی کپ بود اینهمه ادم الان رکوردای بردهای پشت سر هم بیست و سی و چهل نداشتن
کلا هندی کپ احتمالا تو بخش سینگل هست ولی عمرا تو انلاین نیست
البته فیفا بخش روحیه داره که اصلا ربطی به هندیکپ نداره و تا حدودی هم خودتون میتونید تعویض و حفظ و توپ و حتی شوتای از راه دور کنترلش کنید و روحیه تیمی که بهم میریزه رو بالا بیارید
بله اینم نظر شماس و میتونه درست باشه
ولی خودمم به اندازه شما که مطمءنید نیست تو انلاین هندی کپ ، من همونقدر مطمءنم هست دلایله خودمم دارم مثلا بعض ی بازیا نمیشه که نمیشه!دقیقا هم بعد بردهایه پشت سر هم بوجود میاد!حالا اینکه به حریفه قدر هم میخورید درسته!ولی خیلی وقتا بوده خلافشم پیش اومد من بعد هر برد باخت میرم قسمت فورمیشن ببینم با کی بازی کردم رتبش چقدر بوده چه دیویژنی بود برد باختاش چقدر بوده!خیلی بازیا شده حالا چه بردم یا باختم به طرفی که برد یا باخت دادم حقم نبوده!
منکه نمیتونم قبول کنم که تو آنلاین هندیکپ وجود نداره ولی نظر شما محترم دوست عزیز.
اول از همه حتی دیگه هندیکپم کمکی نمیکنه برایه کسی که بازی بلد نیست یا لاقل دفاع کردن بلد نیست!بازی بقدری تو دفاع چالشی شده که قول میدم اگر با یه آپدیت نخوان خرابش کنن شما پایان فیفا 18 قطعا کچل خواهید شد:D
خیلی سخت شده قشنگ خوده فیفا 12 دیگه شک ندارم!جوری که دوستان تازه کاری که باهم 17 میزدیم بازیا همیشه نزدیک بود امشب این 3 ساعت تریالی که موندو زدیم زیر 7 گل 6 گل نمیخوردن!
وای از اینکه حریفتون فورمیشنشو ادیت کنه اینستراکشنارم درست انتخاب کنه و تاکتیکشم دفولت عدادشو بفهمه چطور درست کنه دیگه هندی کپم هیچ کمکی نمیتونه بکنه مگه اینکه کمتر گل بخوره حریفی که بازی بلد نیست!
دروازبانا خیلی دوست داشتم به خودم به قبولونم که خوبن بد نیستن ولی یه گلایی خوردم یا زدم که خندش میگرفت آدم واقعا نمیشه رو دروازبان زیاد حساب کرد توپو تو دفاع گرفتین گرفتین رسید به دروازبان مگه شانس بیارین گل نخورین امیدی نمیشه زیاد به دروازبان داشت
اینم نیست که هر توپی گل بشه ولی اشتباه دروازبان خیلی بیشتر به چشم میامد
تجربه این 10 ساعتم برایه دفاع اون دفاع کردن 17 فراموش کنید که هرچی کمتر بازیکن عوض کنید موفقترید اینجا برعکسه باید سریع به موقه بازیکن عوض کنید و تا جاییی که میشه فضاهایه خالیرو ببندید حتمی این کارو باید کرد تازه حریفتون قدرم باشه همه اینکارارم بکنید بازم اذیت میشید برایه توپ گیری!
من خودم به شخصه کاملا راضی بودم نمیگم سیمولیشن کامل شده ولی مطمءن میگم بازی چالشی شده شدید باید بافکر بازی کنید و امیدوارم ea بعد از ریلیز بازی با آپدیت نخواد بازیرو تغییر بده چون مطمءنم خیلیا اعتراض خواهند کرد! بینه پلیرا باید تفاوت باشه کسیکه بازیو بلده با کسی که تازه بازیو شروع کرده!
خدا کنه با آپدیت خرابش نکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر