FIFA 17

header.jpg

FOOTBALL HAS CHANGED
طبق روال هر ساله و با نزدیک شدن به فصل تابستان از جدیدترین نسخه سری محبوب فیفا رونمایی شد. رونمایی که البته به نسبت سالهای قبل بسیار متفاوت بود و خبر از وجود تغییر و تحولات بسیار زیاد در نسخه 17 میداد.

• Powered With FROSTBITE: تغییری که میتوان از آن به عنوان بزرگترین تغییر صورت گرفته در بازی در طی سالیان اخیر یاد کرد. موتور ایگنایت که از ابتدای نسل 8 در بازیهای ورزشی EA مورد استفاده قرار میگرفت، از نسخه 17 جای خود رو به موتور قدرتمند فراستبایت خواهد داد. از جمله عناوینی که در این نسل با موتور فراستبایت ساخته شده اند میتوان به عناوین Dragon Age: Inquisition، Starwars: Battlefront، Need For Speed و Battlefield 4 اشاره کرد.
  • The Journey: برای اولین بار در تاریخ سری، فیفا 17 میزبان بخش داستانی کاملا جدید خواهد بود. Alex Hunter نام بازیکن جوانی است که سعی دارد با بازی در یکی از بهترین لیگ های دنیا برای خود اسمی دست و پا کند. در این بخش قابلیت بازی با هریک از 20 تیم حاضر در لیگ جزیره را خواهید داشت و این انتخاب کاملا در دستان شما خواهد بود که آینده الکس در این لیگ و در کدام تیم صورت بگیرد.
  • Own Every Moment: بازی در بخش گیم پلی، انیمیشن و هوش مصنوعی تغییرات شگرفی به خود خواهد دید تا دستور ها، تاکتیک و حرکاتی که در نظر دارید با دقت عمل بیشتری در بازی اجرا شوند. تغییری که میزان کنترل شما در بازی را به حداکثر در تاریخ سری خواهد رساند.

features.png
set piece.jpg
ضربات ایستگاهی
تمامی ضربات ایستگاهی فیفا، از کرنر گرفته تا ضربات پنالتی دچار بازنگری هایی شده و در مکانیزم تک تک آنها تغییراتی صورت گرفته است.
ضربات آزاد مستقیم: نوع ایستادن و ضربه زدن بازیکن ها به توپ بسیار مهم تر از قبل شده و قابلیت شخصی سازی بیشتری را داراست. نتیجه این تغییر نواخته شدن ضرباتی است که پیچش ها و کاتی به توپ میدهد که قبلا نواختن آنها در بازی امکان پذیر نبود. هم اکنون زدن ضرباتی همچون بیرون پا در ضربات آزاد امکان پذیر است.
ضربات کرنر: مکانیزم زدن کرنر ها تغییراتی داشته است. سیستم هدف گیزی جدیدی در این نوع ضربات بکار رفته است که این امکان را به شما میدهد که بر روی بازیکنان خاصی تمرکز کنید. حرکت هم تیمی هایتان در محوطه جریمه نیز به شکلی صورت میگیرد که سرزن ترین بازیکنانتان در بهترین موقعیت ها قرار بگیرند.
ضربات پنالتی: آزادی در ضربات پنالتی به بیشتر میزان خود در سری رسیده است. اکنون میتوانید نوع دورخیز خود، سرعت نزدیک شدن به توپ و زاویه ضربه زدن به آنرا کاملا به صورت شخصی شده انجام دهید.
پرتاب اوت: پرتاب های اوت نیز تغییراتی داشته اند. میتوانید موقعیت و سرعت خود را با قدم زدن در کنار خط طولی زمین تنظیم کنید و یا با وانمود کردن به پرتاب توپ مدافعین رو فریب دهید.

physic.jpg

نبرد های تن به تن
نبرد های تن به تن داخل زمین همانند سالهای گذشته دچار تغییراتی شده و در جنگ های موقعیت و تصاحب توپ کنترل بیشتری به بازیباز داده خواهد شد.
تکنولوژی عقب زدن (عقب رانی): به لطف این سیستم، راه های جدید بسیاری در طراحی حمله هایتان، زمانی که در حال نبرد بر سر توپ با بازیکن تیم حریف هستید، به شما داده خواهد شد. این سیستم این امکان را به شما میدهد تا در درگیری های تن به تن با استفاده از بدن بازیکن صاحب توپ و ایجاد مانع در مقابل بازیکن حریف برای خودتان زمان بیشتری بدست آورده و فرصت بیشتری برای طراحی نقشه های خود داشته باشید. برای مثال زمانی که در مقابل چند بازیکن حریف هسیتد با نگه داشتن توپ، فرصت فرار و اضافه شدن را به بازیکنان دگیر تیم بدهید.
تعاملات فیزیکی جدید: سطح درگیری ها با اضافه شدن امکانات جدید بسیار بیشتر از قبل شده است که سطح جزئیات و واقع گرایانه بودن بازی را بیش از پیش خواهد کرد. برخورد های دروازه بان با بازیکنان روی توپ های هوایی، توپ های 50-50، نبرد روی توپهای هوایی، سپر کردن بدن و ... .
حمل توپ 360 درجه با شیلد: همانطور که از عنوان مشخص است به لطف این قابلیت میتوانید در حالی که بدن بازیکنتان را در مقابل مدافعین سپر کرده اید، در جهت های دلخواه حمل توپ داشته باشید.

int.jpg

سیستم هوش فعال
سیستم جدیدی که قابلیت های جدیدی از آنالیز و بازیخوانی توسط هوش مصنوعی را به ارمغان دارد و به کمک آن، بازیکنان هم تیمی رفتار های جدیدی از خود در موقعیت های مختلف نشان خواهند داد.
سیستم آنالیز موقعیت: اکنون بازیکنان میتوانند با توجه به میزان فاصله و فضایی که در قسمت های مختلف بازی و اطراف بازیکنان مختلف است تصمیمات بهتری بگیرند. مثلا زمانی که پا به توپ هستید هم تیمی ها با توجه به فضای خالی در اختیار شما و اطراف خود در زمین پخش شوند.
انواع جدیدی از حملات و اضافه شدن ها به حملات: تنوع در اجرای نقشه های شما توسط هم تیمی هایتان بسیار بالاتر رفته است. فرار های ارکستره شده، فرار های فریب دهنده، درخواست ساپورت و پشتیبانی از هم تیمی ها در حملات و ... تنها چندین مورد از امکانات جدید شما در حملات خواهند بود.

Attack.jpg

تکنیک های جدید در حملات
آپشن ها و نوع ضربات جدیدی که در حملات دست شما را برای گلزنی باز تر خواهند کرد.
تمام کنندگی های با ضربات فنی: سیستمی که بطور خلاصه به شما این امکان را میدهد ضربات مختلف از حمله والی، بغل پا و ... را فنی تر و با دقت تر بزنید.
پاس های بسیار با دقت تر و ظریف: در موقعیت های سخت با فضاهای کم پاس های با دقت و با ظرافت برای هم تیمی هایتان ارسال کنید.
ضربات دروازه با دقت تر: شروع مجدد های سریع تر و با دقت تر که امکان زدن ضد حملات سریع را در اختیارتان خواهد گذاشت.
ضربات سر رو به زمین: کنترل بیشتر بازیکنان روی توپ های هوایی این امکان را به شما خواهد داد ضربات سر را به سمت زمین زده و کار دوازه بان ها را برای مهار آنها سخت تر کنید.

screen.png
اسکرین شات ها:
تصاویر | FIFA 17 | بازی‌سنتر

ویدئو ها:
فیلم‌ها | FIFA 17 | بازی‌سنتر

news.png
تیمهای ری اسکن شده (تایید شده و قطی):
Juventus
Bayern Munchen
Manchester United

شایعات مربوط به اسکن ها:
Premier League (rescan)
Bundesliga
Additions to the Women's roster
Special mention: Possible body scans
PSG (rescan)
Inter Milan
LA Galaxy

- EA Sports قرداد پارتنرشیپ ـش رو با Premier League تمدید کرده برای 3 فصل دیگه و یجورایی به بزرگترین و اصلی ترین اسپانسر لیگ برتر تبدیل شده. سوای یه سری موارد مربوط به پخش تلویزیونی و اسپانسرینگ بازیکن ماه و اینا در مورد خود بازی هم مزیت این قرارداد میتونه ارتباط هرچه بیشتر و بهتر EA با تیم های جزیره باشه.

- دموی بازی طبق اطلاعاتی که اومده 13 سپتامبر عرضه میشه.

آخرین ویرایش:

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
خدا لعنتتون کنه(شوخی):D
منی که تنها سرگرمیم فیفا بازی کردنه هر بار که میام اینجا احساس میکنم شدیدا فیفا ۱۷ خونم کم شده:D
همین طور ادامه پیدا کنه دیگه فیفا ۱۶ بهم حال نمیده !فیفا ۱۷هم که تا مهر نمیاد!
با این وضع تو این ۳ماه و اندی میفرمایید چیکار کنم هان؟؟؟
با ...مام بازی کنم:|
منظورم با این بود داداش:D

• Like
Reactions: atzoriha

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
فن های پی اس رو دلسرد نمیکنم و نمیخوامم زود قضاوت کنم چون هنوز حتی نمیدونیم محتویات اصلی دوبازی چی هستند مخصوصا فیفا چون پی اس تصاویر و جزییاتی هم ارایه داده از 17 ولی اگه همون چیزایی تو ذهنم هست و اون شناختی که از موتور جدید فیفا دارم باشه دیگه پی اس در افق محو خواهد شد جوری که دیگه خیلی از فن هاش حتی حاضر نمیشن لحطه ای اون رو به فیفا ترجیح بدن ...

• Like
Reactions: mamadreza4444

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
تقریبا خیلی از مشکلاتی که گفتید وجود داره، حالا نمیخوام وارد بحث و جزئیات بشم که کجا رو اغراق کردید و کجا رو نه ...
اما تقریبا به خاطر همین مشکلات بود که بعد از 3-4 ماه، دیگه pes 2016 بهم نچسبید ...
فیفا رو هم سه سال بازی کردم (12 و 13 و 14 و چند ماه اولِ 15) ... فیفا 16 هم (از سیستم مسخرۀ هندی کپ که بگذریم) با اینکه گیم پلی اش رو دوست داشتم به دلیل مشکلاتی که تو پست قبل گفتم بهم نمیچسبید ... شاید رو نسل قبل برام دیدن چنین تصویری از فوتبال قابل قبول بود ... اما با پیشرفت بصری ای که pes کرد دیگه توقعم از فیفا هم در این زمینه بالا رفت
(البته pes 16 گیم پلی اش هم پیشرفت کرد ولی بازم از فیفا عقب بود به نظرم)
به قولی از اینجا رونده و از اونجا مونده شدم ! هم گیم پلی فیفا رو میخواستم، هم لذت تصویری pes ... این بود که هیچکدوم راضیم نکرد ...
من قبول دارم Fifa بازی کاملی نیست.مشکلات زیادی داره.ورژه 15 و 16 یجورایی راه رو برای نسل بعد باز کردن و پر از مشکل بودن مخصوصا 15.ولی با انجین جدید و قابلیت های جدید مخصوصا تو زمینه انیمشین و گیم پلی میتونه در نسخه های بعدی به یکی از بهترین بازی های فوتبال تبدیل بشه.پیشرفت بصری صرفا مدلینگ و تکسچر صورت که نیست.بازی PES حس زده بودن رو نداره به نظر من.گزارش واقعا ضعیفه و گیم پلی به شدت تکراری.

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
فن های پی اس رو دلسرد نمیکنم و نمیخوامم زود قضاوت کنم چون هنوز حتی نمیدونیم محتویات اصلی دوبازی چی هستند مخصوصا فیفا چون پی اس تصاویر و جزییاتی هم ارایه داده از 17 ولی اگه همون چیزایی تو ذهنم هست و اون شناختی که از موتور جدید فیفا دارم باشه دیگه پی اس در افق محو خواهد شد جوری که دیگه خیلی از فن هاش حتی حاضر نمیشن لحطه ای اون رو به فیفا ترجیح بدن ...

امیدوارم اینطوری نشه ...
چون محو شدن کلی یه بازی در درازمدت باعث میشه رقیبشم ضعیف بشه
به هر حال مایۀ خوشحالیه که امسال به نظر میاد فیفا فوق العاده باشه :D
امیدوارم pes 17 هم پیشرفت زیادی بکنه که کماکان دو شرکت فشارشون رو همدیگه حفظ شه و هر سال مجبور باشن بازی شون رو ارتقا بدن
لذتش رو من و شمای گیمر میبریم ! :D

• Like
Reactions: Romell and alexamir

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
من قبول دارم Fifa بازی کاملی نیست.مشکلات زیادی داره.ورژه 15 و 16 یجورایی راه رو برای نسل بعد باز کردن و پر از مشکل بودن مخصوصا 15.ولی با انجین جدید و قابلیت های جدید مخصوصا تو زمینه انیمشین و گیم پلی میتونه در نسخه های بعدی به یکی از بهترین بازی های فوتبال تبدیل بشه.پیشرفت بصری صرفا مدلینگ و تکسچر صورت که نیست.بازی PES حس زده بودن رو نداره به نظر من.گزارش واقعا ضعیفه و گیم پلی به شدت تکراری.

اتفاقا من زیاد فیس برام مهم نیست
هیکل و انیمیشن و شبیه سازی حرکات خیلی مهمه که خدا رو شکر به نظر میرسه در فیفا 17 درست میشه :D

• Like
Reactions: aliatlas

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
امیدوارم اینطوری نشه ...
چون محو شدن کلی یه بازی در درازمدت باعث میشه رقیبشم ضعیف بشه
به هر حال مایۀ خوشحالیه که امسال به نظر میاد فیفا فوق العاده باشه :D
امیدوارم pes 17 هم پیشرفت زیادی بکنه که کماکان دو شرکت فشارشون رو همدیگه حفظ شه و هر سال مجبور باشن بازی شون رو ارتقا بدن
لذتش رو من و شمای گیمر میبریم ! :D

Pes مگه به فیفا فشار هم میتونه بیاره=))=))=))
من که یه زمان PES باز بودم تا حدود سال 2008-2009 دیگه بعد از اون نتونستم با PES ارتباط برقرار کنم و الان که دیگه حتی تمایل ندارم تا منو بازی PES برم از بس بازی ضعیفه!:-w
تک قطبی شدن بازی هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه و EA هر سال داره بازی رو بهتر میکنه و این روند ادامه خواهد داشت چه PES باشه و چه نباشهB-)

mamadreza4444

کاربر سایت
Apr 15, 2016
56
این موتور frosbite اول باگ بوده بعد شده موتور. امیدوارم توی بازی از باگ‌های این موتور توی بازی نبینیم. pes هم که کلا تعطیله اگه اینم باگی باشه یکسال فوتبال نداریم بازی کنیم.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
مصطفی جان یه توضیحاتی داد ........

دقیقا همین داستان کپی رایت هستش و یکی این که مثلا EA نمایندگی فروش داشته باشه تو ایران و بازی هاش به صورت رسمی داخل ایران بشه تا مثلا بازی هایی که در ایران فروخته میشه تو فروش جهانی سری فیفایی که منتشر میشه مثلا گفته بشه فروش بازی داخل ایران انقدر بوده مثلا !! که این طور نیست متاسفانه !

الان آمار هر فروشی که از خاور میانه به منبع اصلی EA میرسه همگی به امارات و کلا کشور های عربی دیگه حتی عربستان متاسفانه ختم میشه !!! :|:(

یعنی نکته فاجعه بار داستان اینه که هر فروشی از بازی ها تو ایران صورت بگیره این فروش بازی تو منابع فروش کشور هایی که نام بردم ختم میشه و البته کشور های دیگه ای هم هستن مثل ترکیه و ........... کلا پیچ و خم زیاد داره این داستان .

بازی هایی که داخل ایران میان همگی به صورت دلال و یا یک هزینه شخصی از طرف یه مغازه دار و کلا به صورت فردی وارد میشه و نه به صورت نمایندگی و به صورت رسمی !!

یه سری چیز ها مثل زنجیر به هم متصل هستن که متاسفانه این داستان های کپی رایت و نبودن نمایندگی رسمی و خیلی موارد دیگه و نبود این ها منجر به این میشه که حتی سال های آینده هم با این وضعیتی که داریم باید خواب بودن لیگ ایران رو در فیفا ببینیم :|

چقدر بده که این همه ادعا وجود داره تو کشور و اما هنوز که هنوز رو این موضوع نه تنها هیچ پیشرفتی نکردن هر روزم اوضاع کپی رایت بدتر میشه
بعد میگن که ما پیشرفت کردیم ..نمیدونن که همچین مواردی خیلی مهم تر از سایر چیزاس ..حیف

• Like

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
به شخصه اصلا برام مهم نیست لیگ ابکی و سیاسی ایران تو بازی باشه حالا اصلا باشه بریم با پرسپولیس استقلال با اورال 60 اینا با فیس fake بازی کنیم چی میشه اونم فقط روزای اوله بعدش دیگه سمتش نمیریم در حالت کلی برای شناخت بیشتر دنیا با ایران خوبه ولی از این لحاظ که کشور ما کوچکترین فرهنگ و احترامی به بحث کپی رایت نداره اصلا حقش نیست لیگش یا تیم ملیمون تو بازی باشه ....
بنظرم خیلی خوش خیالیم فک کنیم یه روزی EA بیاد لیگ ما رو بزاره تو بازی 1ریال اینا حاضرن پول بدن به EA??محاله

پول به EA که دیگه اوج خوش خیالیه اینا حاضر نیستن ورزشگاه ازادی (به حساب ورزشگاه اصلیمون) رو در اختیار تیم ملیمون بزارن پول بدن دو تا بازی دوستانه درست حسابی بزارن برا تیم ملی بعد ما توقع داریم ....
خدا خیر بده این مسعولای EA قفل رو بازی گذاشتن امسال کرک نشد تا مردم ما از خواب بیدارشن فرهنگ پول دادن بابت زحمت یه شرکت رو یاد بگیرن (حداقل اونایی واقعا عاشق یه بازی هستن) امیدوارم امسال هم بازی اصلا کرک نشه برا pc اینجوری احتمال پیگیری ea برا ساخت بازی هاش برا pc هم بیشتر میشه
درسته که خیلی توان مالیو ندارن برن اورجینال بخرن اما من به شخصه مثل شما خیلی حال کردم که خیلیا دستشون کوتاه موند از بازی..یه عده میتونن بگن تو پولداری و همچین داستانی ...اما من این موضوع رو چیز دیگه میدونم و خوشحالم واقعا دیگه هر کسی نمیتونه بازی کنه اینو
و واقعا کارشون خوب بود سر این قفل گذاشتن
حرفات راجب فرهنگم دقیقا درسته و کامل منظقی
فقط باید تاسف خورد ...

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
Pes مگه به فیفا فشار هم میتونه بیاره=))=))=))
من که یه زمان PES باز بودم تا حدود سال 2008-2009 دیگه بعد از اون نتونستم با PES ارتباط برقرار کنم و الان که دیگه حتی تمایل ندارم تا منو بازی PES برم از بس بازی ضعیفه!:-w
تک قطبی شدن بازی هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه و EA هر سال داره بازی رو بهتر میکنه و این روند ادامه خواهد داشت چه PES باشه و چه نباشهB-)

من واسه کل کل اینجا نیومدم
معلومه که رقیب لازمه !
اگه تو نسل ششم قدرت PES نبود، فیفا تو نسل هفتم هرگز اونقدر پیشرفت نمیکرد !
در ضمن EA هم هر سال بازی رو بهتر نمیکنه ! تقریبا تا مجبور نشه کلا پیشرفتی نمیده !!!
از 2012 تا 2016 پنج عنوان فیفا اومده که تقریبا میشه گفت از نظر بازی سازی هیچ تغییری نکرده بود !!!! هر سال یه کم اسلایدر ها رو بالا پایین میکردن به عنوان بازی جدید میفروختن !!
تازه امسال میخوان پیشرفت بدن ...
خداوکیلی تقریبا همه مون از 2012 تا الان همه فیفا ها رو تجربه کردیم ... فیفا 12 با فیفا 16 چقدر فرق داره؟؟؟!!!! واقعا تفاوت ناچیزه ... اونم برای 4 ساااااال اختلاف !
وجود رقیب نه فقط برای فوتبال ... تو اکثر بازیا لازمه
کال آف دیوتی درسته الان گند خورده بهش، ولی اگه کال آف نبود ... بتلفیلد الان به این کیفیت رسیده بود؟؟؟ مسلما نه ...

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,883
نام
مهراد
سلام
به نظر من فیفا با همون موتور گرافیکی ایگنایت هم در مجموع از pes با موتور گرافیکی جدیدش بهتر بود حالا شاید pes تو یه سری موارد برتری داشت ولی در کل بازم نتونست خودش رو به فیفا تحمیل کنه و مهمترین دلیلش هم گیم پلی خام و ابتدایی pes نسبت به فیفا بود!
ازبازارهای داخلی گرفته تا بازارهای خارجی و حتی همین بازیسنتر خودمون کامل میشه اینو حس کرد که فیفا امسال هم بیشتر مورد اقبال گیمر ها قرار گرفت تا pes!در نتیجه pes اگر بخواد انتخاب اول اکثریت گیمرا بشه باید خیلی خیلی بیشتر از اینی که هست پیشرفت کنه و دلشو به یه مقدار ناچیز متای بیشتر خوش نکنه
هم از نظر گرافیک و انیمیشن و ...
هم از نظر لاینسس
هم از نظر گیم پلی و اتمسفر و گزارشگری و ...باید حسابی پشرفت کنه
حالا تازه اگه فیفا با موتور گرافیکی جدیدش جهش قابل توجهی بکنه کار pes به مراتب سخت تر از این هم خواهد شد!

متاسفانه علاوه بر نسخه اشتراکی ، خود بازی هم کرک شد خیلی هم آسون کرک شد!!! الان دیگه در و دیوار دارن بازیو میفروشن!

در مورد مسئله موتور ، شما چرا دارین جو منفی به بازی میدین؟ مگه EA کونامیه که سه سال از نسل 8 گذشته همچنان نسخه نسل هفتم رو برای PC ارائه میده ؟ فقط زمان فیفا 14 ، یک نسخه نسل بعدی از بازی رو اختصاصی کنسول های نسل بعد ساختن یه چیزی لانچ مانند انگار که از نسخه 15 با همون گرافیک اصلی برگشت تو نسخه PC.

مورد بعدی هم دوستان میگن فیفا پیشرفت نداشته و این همه سال همون بوده! یه کم واقع بین باشیم ، لاینسس کامل لیگ جزیره از استادیوم بگیر تا چمن و تماشاگر و بازیکن و داور و توپ و حتی نمای بیرون ورزشگاه تو نسخه 16 بود. آلتیمیت تیم که خودش شاهکاری هس برای خودش و خیلی از موارد تکنیکی بازی که طولانی میشه گفتنش یه نمونه ش Park the bus و تاکتیک های موقع کرنر زدن و بخش تمرینی جالب بازی و ...

اینکه الان شما می بینید نسخه 2016 بازی PES پیشرفت کرده و همین رو میکوبید تو سر فیفا که از نسخه 12 به بعد همونه به خاطره اینه که مثل یه نمودار این بازی هی پسرفت کرد هی خبر دادن که امسال PES به ریشه ها باز میگردد هی همون آش و همون کاسه شد... نسخه 2016 فقط درست و حسابی در اومد اونم نسخه PS4 و X1 بازی ... وگرنه قبلی ها که تو آفساید بودن. میشه گفت که دلیل پیشرفت آخرین نسخه PES ، شروع اوج گیری بازی FIFA08 و رسیدنش به این چیزی که الان شده هست.

الانم موتور بازی عوض شده ، مطمعنا دایس هم کمک کرده که بهترین خروجی رو از بازی بگیرن و ما شاهد یه گیم پلی ناب به همراه نورپردازی محشر و کیفیت بالای انیمیشن ها و مدل های سه بعدی خواهیم بود. یه کم مثبت باشید بابا

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
تو این مراسم که قراره برگزار شه فقط توضیح میدن راجب بازی یا که از گیم پلی هم رونمایی میشه ؟؟
چون اگه اشتباه نکنم سال پیش یه ذره زودتر چند تا کلیپ پخش میشد 2 نفر بازی میکردن ایا همینجوریه ؟ یا اون برای 1 //2 ماه دیگس موقعه دادن دمو ؟؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر