FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
کیا دیدن برنامه دیشب رو؟چقدر مزخرف بود گیم پلی و کسایی که بازی میکردن.:D بازیکنای درجه دو رئال رو نشونده بودن اونجا.انگلیسی هم بلد نبودن!!
ولی در کل بازم ایده های خوبی اضافه شد به التیمیت ولی متاسفانه خبری از تغییرات اساسی نبود.حداقل دیشب که حرفی زده نشد.مهمترین چیزی که اضافه شد به نظر من همون دیلی و ویکلی چلنجها بود که هدف میده به بازی.اسکواد بتل هم جالبه اما برای کسایی که حوصله ویکند لیگ رو ندارن یا بازیشون ضعیفتره یا کلا آنلاین بازی نمیکنن.کلا همه جوره می خوان به همه حال بدن و همه رو پولدار کنن.قیمتا سال دیگه چسبیده به سقف و پایین هم نخواهد اومد!از همون اول قراره چلنج بارون بشیم و مخصوصا با این چلنجای آیکونها مشخصه قیمتا پایین بیا نیست.خلاصه خودتونو آماده کنین که عقب نیفتین...
راستی آیکون استوری هم جالب بود و خیلی هیجان انگیز.تا حدودی هم تخیلی بود،مثلا رونالدو سال 94 قدرتش 90 بوده؟؟؟:-j البته حق میدم به این کارشون چون امسال قدرت کارتهای tots خیلی بهتر از لجندها شده بود و بازیکنهای درجه شیشم لیگ ترکیه رو دست مثلا مالدینی بلند شده بودن. اما از اونجایی که چلنجهای پرایم نیاز به کارت آیکون داره قیمت هیچکدوم ارزون نمیشه.4-5 ماه اول که ضعیفترینشون بالای 500 میمونن و اصلا نمیصرفه خریدشون مگر اینکه واقعا علاقه مند باشین بهشون.تازه ضعیفترینشون اون قیمت والا امثال رونالدو که 2-3 ملیوئن بالاتره.مگر شانس بیارین تو پکی چیزی در بیارین.من خودم حتما زانتی رو میخرم.باتیگل و سیمئونه هم باشن میزارم تو برنامه ولی میدونم هیچوقت کوینم به ماتئوس و رونالدو و ... نمیرسه!!تازه همون زانتی هم بعد ژانویه شاید بتونم بگیرم.

پک اوپنینگ هم خیلی خوب بود و اگر ندیدین حتما نگاه کنین.بازیکنه دور خودش میچرخید.خیلی باحال بود.:))

با این توضیحات و پیش بینی ها بنظرم بهترین کار به قول NIK78 پک باز کردنه!! اگر و اگر یکم شانس یاری کنه کوین خیلی خوبی میشه درآورد

Nik78

کاربر سایت
Jul 27, 2017
50
یعنی از یه لیگ ساده و ارزون مثل روسیه شروع میکنید و کوین ها رو نگه میدارین واسه خریدن پک ها؟
لیگ ترکیه هم فکر کنم بدک نباشه!
فکر خوبیه ولی شانس هم میخواد البته
پك شايد بريم پوينت بخريم براي درفت!
ليگ تركيه ليگ خوبيه ولي من خيلي دوست دارم برم سراغ روسيه

• Like
Reactions: aminda

Nik78

کاربر سایت
Jul 27, 2017
50
با این توضیحات و پیش بینی ها بنظرم بهترین کار به قول NIK78 پک باز کردنه!! اگر و اگر یکم شانس یاری کنه کوین خیلی خوبی میشه درآورد
بله بله
هركي پك بخواد بزنه پيشنهاد اينه كه بين ساعت ٤ صبح تا ٦ صبح بزنه!
يه اس بي سي اومده بازيكن توتس ميده
دوستم اريكسن توتس گرفت
ساعتاي ٤:٣٠ صبح زد

• Like

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
من هم امروز رسما بازیم بن شد 8-}گفتم اواخر عمر فیفا ۱۷ یکم از چیتر استفاده کنیم ولی این eaپول پرست دهنمون رو سرویس کرد ۸۰۰ هزار کوین باهاش در اوردم ولی لعنتی بن کردمون....~X(:-B

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
آره.
من تا الان هزار تومن هم هزینه نکردم برای این بازی ولی احتمالا سال دیگه همون اول یک 100 تومنی پوینت بخرم.یادمه پارسال استوریج و کاستا و امثال اینها قیمتشون نزدیک 100 بود اوایل!کافیه دو سه تا بازیکن اینجوری در بیاد.حتی میتونی به اندازه پولی که هزینه کردی کوین بفروشی و با بقیه اش تیم ببندی

• Like

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
کسی تونسته اس بی سی چلنج یر آف د روستر رو کامپلیت کنه؟
خیلی سخته یه روزه روش گیرم چیمستری 60 نمیشه
وقت زیادی هم نمونده
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
کارت های OP خوبن باز،پدر ما رو این نت مسخره درآورده. دیلی و لگ و..
یعنی اینقدر این نت تاثیر گزاره توی بازی که حد نداره
دو-سه روز پیش نت ما یهویی خیلی بهتر شد!! چقدر بازی فرق میکرد. پاس اشتباه توی بازی خیلی کمتر میشد برام،باتلند چقدر خوب شد بود و اصلا گل مفت و چرت نمیخورد و چند تا سیو خیلی عالی هم داشت برام. دریبلینگ خیلی خیلی بهتر شد و....
نتیجه این شد که بدون دوشواری خاصی توی ویکند به گلد 2 رسیدم!!
اگر نت واقعا خوب باشه بنظرم رسیدن به الیت هم اصلا کار سختی نیست
نت من ک خوبه و مشکلی ندرم
بیشترین حرص خوری فیفا مربوط به این بازیکنای op مثل سان و مانه هستن یعنی فقط کافیه باشون شوت بزنی دیگه ...
بعد اونم این فرم مسخره اس ک کافیه 2 بازی ببازی دیگه پاسم نمیتونن بدن .. انگار از مغز فلج شدن جوری مورد پرس قرار میگیری انگار آخرین بازی اوناس

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
ممنون
شانسم نداشتیم
مارتینز پرتقالی در اومد از تو پک که به نظر قدرتاش خوبه ولی به تیم هام نمیخوره.

من خریدمش...خیلی خوبه...یه جوری چپوندمش توی تیمم کمیستری تیمم با رویس 100 میشه ولی خوشم نمیاد ازش و جاش داگلاس کاستا رو گزاشتم.

دوستان این کیتا عجب چیزیه...کارت اینفورم 86 رو گرفتم خیلی خوبه...وسط زمین با ویدال و رناتو سانچز خیلی خوب کار میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر