FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
سلام دوستان
واقعیت چند سالی فیفا آنلان میزنم ولی تازه فهمیدم این التیمیت تیم چه بازی محشره ایه فعلن بدجور معتادش شدیم:):)
خب از قرار معلوم الان دیگه واسه التیمیت فیفا 17 دیر شده و دیگه به اخر های بازی هم رسیدیم. تازه 1 ماهه التیمت رو شروع کردم و فعلن بازی میکنم تا تجربم واسه 18 خوب باشهB-)
چند تا سوال داشتم از خدمتتون
1-مهمترین راه پول در آوردن به غیر از انجام مسابقه یا بوست های توی کاتالوگ که محدود هستن چیه؟ چجوری میشه بازیکن های 400،500 هزار سکه ای خرید؟
2-تیمم اینه لینک !
مشکل اصلیم فعلنه سمته راسته!نمیدونم چه بازیکن هایی بگیرم که یه کمستری خوب بین سمت راستی هام بوجود باید و از اون طرف خیلی هم گرون نباشن.(البته الان sane به جای mane بازی میکنه)
3- بهترین مهاجم تو انگلیس کیه؟ خیلی گرون نباشه فقط:((
4- این سوال برای تجربم می پرسم: تیم بوندسلیگایی یا ایتالیایی میبستم بهتر نبود؟
5-اما مشکل اصلیم متاسفانه نتمه!! شاید اینجا خیلی درست نباشه پرسیدشن ولی چه کسی از شما که خودتون آنلاین باز فیفا هستین بهتر میتونه به این سوال جواب بده؟ الان isp من های وب هستش.والا کاهش پینگ هایی هم که امتحان کردم فایده نداشته. صبا نت بگیرم خوبه؟

با تشکر فراوان

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام دوستان
واقعیت چند سالی فیفا آنلان میزنم ولی تازه فهمیدم این التیمیت تیم چه بازی محشره ایه فعلن بدجور معتادش شدیم:):)
خب از قرار معلوم الان دیگه واسه التیمیت فیفا 17 دیر شده و دیگه به اخر های بازی هم رسیدیم. تازه 1 ماهه التیمت رو شروع کردم و فعلن بازی میکنم تا تجربم واسه 18 خوب باشهB-)
چند تا سوال داشتم از خدمتتون
1-مهمترین راه پول در آوردن به غیر از انجام مسابقه یا بوست های توی کاتالوگ که محدود هستن چیه؟ چجوری میشه بازیکن های 400،500 هزار سکه ای خرید؟
2-تیمم اینه لینک !
مشکل اصلیم فعلنه سمته راسته!نمیدونم چه بازیکن هایی بگیرم که یه کمستری خوب بین سمت راستی هام بوجود باید و از اون طرف خیلی هم گرون نباشن.(البته الان sane به جای mane بازی میکنه)
3- بهترین مهاجم تو انگلیس کیه؟ خیلی گرون نباشه فقط:((
4- این سوال برای تجربم می پرسم: تیم بوندسلیگایی یا ایتالیایی میبستم بهتر نبود؟
5-اما مشکل اصلیم متاسفانه نتمه!! شاید اینجا خیلی درست نباشه پرسیدشن ولی چه کسی از شما که خودتون آنلاین باز فیفا هستین بهتر میتونه به این سوال جواب بده؟ الان isp من های وب هستش.والا کاهش پینگ هایی هم که امتحان کردم فایده نداشته. صبا نت بگیرم خوبه؟

با تشکر فراوان

ناینگولان و کانته بگیری تیمت خیلی بهتر میشه....ناینگولان رو بزار جای خدیرا و کانته رو هم بزاری جای کوتینیو تیمت خیلی خوبتر میشه...

• Like
Reactions: aminda

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
اقا نگید نگفتا این بار دوم از من میشنوید پک ultimate رو بخریییییییییییییییییییید 125 کا هست اما به شانسش میارزه میگید نه ............ بفرمایید یه بار کانته tots حالا هم ایییییییییین
دوبار باز کردم یه بارش هیچی نداد ولی بار دوم تو پکش علاوه بر اوبامیانگ tots stindel هم بود ریت 91 و 28 رر گلد دیگه 3 میلیون سود کردم

Attachments

• FIFA17 2017-05-28 03-44-26-54.jpg
    FIFA17 2017-05-28 03-44-26-54.jpg
    175.2 KB · مشاهده: 33

ho3in_devil

کاربر سایت
Feb 28, 2009
101
اقا نگید نگفتا این بار دوم از من میشنوید پک ultimate رو بخریییییییییییییییییییید 125 کا هست اما به شانسش میارزه میگید نه ............ بفرمایید یه بار کانته tots حالا هم ایییییییییین
دوبار باز کردم یه بارش هیچی نداد ولی بار دوم تو پکش علاوه بر اوبامیانگ tots stindel هم بود ریت 91 و 28 رر گلد دیگه 3 میلیون سود کردم
دوست عزيز شما خيلي خوش شانسي
من قبل كلي از اين پك ١٢٥ هزارتايي باز كردم، هيچي نداد، البته من خيلي بدشانسم

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
دوست عزيز شما خيلي خوش شانسي
من قبل كلي از اين پك ١٢٥ هزارتايي باز كردم، هيچي نداد، البته من خيلي بدشانسم
کلی باز کردی و هیچی؟عجیبه من کلا 5 بار باز کردم یه بار سیزن کانته یه بار سیزن اوبامیانگ یه بارم اوزیل و دیماریا با هم و 2 بار هم هیچی

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
الان با فروش اونا حدود 4 میلیون کوین دارم میخوام یه تیمی ببندم که هر طور شده این هفته الایت بشم 4 هفته پشت سر هم هست که گلد 1 دارم میشم اخرین بار هم تا 16 برد رفتم با یه تکون اساسی به تیم فکر کنم این هفته اگه نت یاری کنه برم واسه الایت
دارم فکر میکنم یه ترکیب عالی از لیگ جزیره ببندم

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
کلی باز کردی و هیچی؟عجیبه من کلا 5 بار باز کردم یه بار سیزن کانته یه بار سیزن اوبامیانگ یه بارم اوزیل و دیماریا با هم و 2 بار هم هیچی
دوست عزیز شما تو همه چی اینقدر خوششانسی ؟ یا فقط فیفا امسال اینطور شده واست ؟ بالای یک میلیون کوین من پک باز کردم از اول بهترینشون که در اومده نوئر بوده ! چه بازیکنایی هم در اوردی ...

ho3in_devil

کاربر سایت
Feb 28, 2009
101
بازیکن می داد اما بدرد نخورد مثلا tow میداد اما نه اون خوباش اونایی که 10 15 هزار تا میارزه، حدودا 4 5 تا باز کردم هیچی نداد، البته تارگی ها باز نکردم شاید الان بهتر شده
در کل بنظر من کاملا شانسیه اما درست میگی این پک 125 هزارتایی بهترین پک موجوده و اگه قرار باشه پک بخرم فقط همین پک آلتیمت رو می خرم

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
دوست عزیز شما تو همه چی اینقدر خوششانسی ؟ یا فقط فیفا امسال اینطور شده واست ؟ بالای یک میلیون کوین من پک باز کردم از اول بهترینشون که در اومده نوئر بوده ! چه بازیکنایی هم در اوردی ...
والا هنوز خودم نمیدونم خوش شانسم یا نه ولی کلا یه نمور همه جا شانس باهام هست و میشه گفت شانسم خوبه
اخه احتمالا شماپک هایه مختلفو باز کردی من فقط پک التیمیت

• Like
Reactions: aslirezahddd

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
بازیکن می داد اما بدرد نخورد مثلا tow میداد اما نه اون خوباش اونایی که 10 15 هزار تا میارزه، حدودا 4 5 تا باز کردم هیچی نداد، البته تارگی ها باز نکردم شاید الان بهتر شده
در کل بنظر من کاملا شانسیه اما درست میگی این پک 125 هزارتایی بهترین پک موجوده و اگه قرار باشه پک بخرم فقط همین پک آلتیمت رو می خرم
والا از من میشنوی حتما دوتا التیمیت باز کن فقط دقت کن پک التیمیت حدود 1 ساعت میاد و میره و یه تایم خاصی داره از دستش نده البته بازم میگم شانسم هست یه وقت کوینات نره از چشم من ببینی خخخخخخ

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
والا از من میشنوی حتما دوتا التیمیت باز کن فقط دقت کن پک التیمیت حدود 1 ساعت میاد و میره و یه تایم خاصی داره از دستش نده البته بازم میگم شانسم هست یه وقت کوینات نره از چشم من ببینی خخخخخخ

این پکی که میگی...روی ps4 هم میاد ؟؟ ندیدم تا حالا...

شما با pc بازی میکنی یا کنسول ؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان حتما باید 40 تا بازی رو کامل انجام بدیم تا جایزه رو بده بهمون یا تا یه حدی هم بریم کافیه ؟؟

من 38 تا بازی کردم 15 تا برد آوردم....

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
این پکی که میگی...روی ps4 هم میاد ؟؟ ندیدم تا حالا...

شما با pc بازی میکنی یا کنسول ؟
خیلی کم میاد...مثلا یکساعت در روز...زمان خاصی نداره
دوستان حتما باید 40 تا بازی رو کامل انجام بدیم تا جایزه رو بده بهمون یا تا یه حدی هم بریم کافیه ؟؟

من 38 تا بازی کردم 15 تا برد آوردم....
آره کافیه حتما نیازی نیست همه بازی هارو کامل کنید

• Like
Reactions: 947947

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر