FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
دوستان این چه روشیه استفاده میکنند که همیشه در نیم متری بازیکن من وایساده بازیکنهاشون؟ یعنی اصلا نمیذاره یک پاس هم رد بشه من از دویژن 2 نمیتونم بالاتر بیام با این وضع!
تا توپ میاد دستم طرف با 3 تا میریزه سرم:D
همیشه هم تا پاس میدم یکی از بازیکناش با فنون کیک بکسینگ از پشت حمله میکنه
اونوقت بازیکنای من خیلی بی حرکت و تنبل اند اگه از R1 هم استفاده کنم فرمیشنم باز میشه!

یکی دیگه اینکه این فول بک هایی که Attacking rate بالایی دارند جون تو جونشون کنی (stay back on attack) بذاری بازم میان جلو. راهی هست بتمرگن سر جاشون؟~X(

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
دوستان این چه روشیه استفاده میکنند که همیشه در نیم متری بازیکن من وایساده بازیکنهاشون؟ یعنی اصلا نمیذاره یک پاس هم رد بشه من از دویژن 2 نمیتونم بالاتر بیام با این وضع!
تا توپ میاد دستم طرف با 3 تا میریزه سرم:D
همیشه هم تا پاس میدم یکی از بازیکناش با فنون کیک بکسینگ از پشت حمله میکنه
اونوقت بازیکنای من خیلی بی حرکت و تنبل اند اگه از R1 هم استفاده کنم فرمیشنم باز میشه!

یکی دیگه اینکه این فول بک هایی که Attacking rate بالایی دارند جون تو جونشون کنی (stay back on attack) بذاری بازم میان جلو. راهی هست بتمرگن سر جاشون؟~X(
تو کاستوم تاکتیک پرس رو ۳۰ بزار و واید رو ۴۰ افساید گیری رو بجاش کاور بزار بقیه گزینه ها دیفالت خوبه البته بستگی به ترکیبت هم داره به فول بک هات دستور ایستادن عقب در هنگام حمله بده اون بازیهایی هم که حریف تو ی توپگیری قویه خیلی از عوامل نقش داره شاید طرف پرس رو بالا گذاشته ولی این حالت میتونه منجر به خالی موندن دفاع و یا جلو امدن بیش از حد دفاع رو داشته باشه شما همون پرس رو ۳۰ بزار دفاع هات جلو نمیان تیم واید رو هم ۳۸ یا ۴۰ تا دفاعت بسته بازی کنه البته سعی کن تو نیمه زمینه خودت با دقت دفاع کنی و سعی کنی با تکل ایستاده توپ رو از حریف بگیری البته هر بازیکن رو بیش از حد از پستش دور نکن .تو کناره ها هم بازیکن هاتو دوتایی ببر برای توپ گیری ترکیب و چمستری و یا پینگ هم نقش مهمتری در عملکرد بازیکنانن در توپگیری یا حمله داره من توصیه میکنم از ترکیب ۴۱۲۱۲ (۲) استفاده کن این ترکیب یکی از تاپ پلیر های فیفاست و کاستوم تاکتیک رو هم طوری که گفتم بزار من امتحان کردم ترکیبش فوقالعاده است باهاش تیمهای رو بردم که همه بازیکناش از من قویتر بودن..

آخرین ویرایش:

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
اگه با کمیستری ۱۰۰ بازی رو شروع کنی مثلا تیم جزیره داشتی باشی بعد نیمه دوم تعویض کنی یه بازیکن از اسپانیا بیاری بازم رو کمیستری تاثیر داره؟؟؟
چه لیگی واسه بستن یه تیم خوبه؟
انگلیس اسپانیا فرانسه ایتالیا ؟

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این فات چمپیون تیمها خیلی قوین شانسهاشونم به همون میزان قوی هست دیروز به یکی خوردم توپو سانتر کرده بعد داور خطا کرد بدلیل زانو زدن دفاع من توی سینه مهاجمش درصورتی که توپ توی هواست من اصلا نمیتونم خطا کنم خلاصه پنالیتی رو کشکی زد و گل شد گل دومش که پشت محوطه توپ غلط مانند زد رفت توی گل:| گل سوم هم یادم نیست رفت توی پنالتی یه پنالتی زد توپ خورد به دیرک چپ بعد دیرک راست خورد به پشت گلر من رفت توی گل:| خداروشکر من اونو بردم ولی بخدا لوک خوش شانسم اینقدر شانس نداشت که این داشت یه اگوئرو داشت همش باهاش ویراژ میداد که من اگوئرو دارم هیچ کدوم از صحنه های بازی رو هم اسکیپ نمیکرد چندتا بازی هم دقیقا 120 گل خوردم بجای فات چمپیون باید بگیم لاکی چمپیون یعنی اگه بد شانس نبودم حداقل بجای 18تا برد 23 تا برد داشتم متاسفانه شانس رو هم کاریش نمیشه کرد نمیدونم شاید با مهره ماری چیزی شاید درست بشه :-?

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگه با کمیستری ۱۰۰ بازی رو شروع کنی مثلا تیم جزیره داشتی باشی بعد نیمه دوم تعویض کنی یه بازیکن از اسپانیا بیاری بازم رو کمیستری تاثیر داره؟؟؟
چه لیگی واسه بستن یه تیم خوبه؟
انگلیس اسپانیا فرانسه ایتالیا ؟

نظرمنو بخوای تاثیر داره چون من توی درفت صد بار تست کردم
امسال با پول زیر 900k انگلیس خوبه بعد ایتالیا برای بعضیا ایتالیا جواب بهتر میده برای بعضیا انگلیس بستگی به فورمیشن و سبک بازیت داره

• Like
Reactions: sami.mahasen

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو کاستوم تاکتیک پرس رو ۳۰ بزار و واید رو ۴۰ افساید گیری رو بجاش کاور بزار بقیه گزینه ها دیفالت خوبه البته بستگی به ترکیبت هم داره به فول بک هات دستور ایستادن عقب در هنگام حمله بده اون بازیهایی هم که حریف تو ی توپگیری قویه خیلی از عوامل نقش داره شاید طرف پرس رو بالا گذاشته ولی این حالت میتونه منجر به خالی موندن دفاع و یا جلو امدن بیش از حد دفاع رو داشته باشه شما همون پرس رو ۳۰ بزار دفاع هات جلو نمیان تیم واید رو هم ۳۸ یا ۴۰ تا دفاعت بسته بازی کنه البته سعی کن تو نیمه زمینه خودت با دقت دفاع کنی و سعی کنی با تکل ایستاده توپ رو از حریف بگیری البته هر بازیکن رو بیش از حد از پستش دور نکن .تو کناره ها هم بازیکن هاتو دوتایی ببر برای توپ گیری ترکیب و چمستری و یا پینگ هم نقش مهمتری در عملکرد بازیکنانن در توپگیری یا حمله داره من توصیه میکنم از ترکیب ۴۱۲۱۲ (۲) استفاده کن این ترکیب یکی از تاپ پلیر های فیفاست و کاستوم تاکتیک رو هم طوری که گفتم بزار من امتحان کردم ترکیبش فوقالعاده است باهاش تیمهای رو بردم که همه بازیکناش از من قویتر بودن..
والا من دیدم طرف اصلا کاستوم نمیذاره ولی یه جوری پرس میکنه که ادم بزور پاس میده البته بخاطر ترکیبشونه مخصوصا این ترکیب که شما گفتی و 4321 که برای من حداقل غیر قابل استفاده ست

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
در مورد دفاع بگم كه مدل دفاع كردن از تمام فورميشن ها و كاستوم تاكتيك ها مهم تره
كه دو اصل مهم داره
يك تركيب كردن جويستيك راست R و L1 براي تعويض بازيكنا چيزي كه انقد نياز به تمرين داره كه توش اگه مستر شه ادم اجازه نميده حريف با بازي متوسط حتي جلوش دووم بياره
دوم استفاده صحيح و به موقع از R1
اين دو اصل با تمرين مداوم به دست مياد و واقعا هم سخته
كلا فيفا مخصوصا فيفا ١٧ واقعا دفاع مهم ترين عامله، چون گل رو بالاخره ميشه كشكي كشكي هم شده زد
واسه همين اگه تو دفاع مشكل دارين حتما فك كنين بهش

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
والا من دیدم طرف اصلا کاستوم نمیذاره ولی یه جوری پرس میکنه که ادم بزور پاس میده البته بخاطر ترکیبشونه مخصوصا این ترکیب که شما گفتی و 4321 که برای من حداقل غیر قابل استفاده ست
حالت دیفالت معمولا پرس حدود ۶۵ است ولی اگه دفاع وسط های سرعتی دارید اگه پرس رو حدودا ۶۰ قرار بدید عالیه اینطوری حریف به سختی میتونه پاس بده و مدافعان میتونن کمی از جلوتر پرس کنن و به موقع هم برگردن ولی اگه دفاع وسط کندی دارید همون ۳۰ خوبه پرس کنید ولی باید تو زمین خودتت خوب دفاع کنی .. و البته با ترکیب هایی که گفتم کار کنید چون شاید این مدل کاستوم تاکتیک برای ترکیب های دیگه متفاوت باشه

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
آقا نمیدونم دردمونو به کی بگیم ...
یعنی بنده به یاد ندارم یک سال ea با اپدیت گند نزده باشه به مود انلاین بازی x-(

من تا این اپدیت اخری 1400 دست اولتیمیت بازی کرده بودم با اینترنت ایرانسل کلا 4 بار نشده بود که لگ داشته باشم ..از وقتی این زهرماری رو داد یک بازی هم بدون افت فریم و لگ نتونستم بازی کنم ..یباره بگن اقا شما آدم جساب نیستید مام این کنسولو بفروشیم بریم پی کارمون..بحث اینجاست که مشکل از اینترنت ما نیست اصلا نیست بحث دوری و نزدیکی به سرور و اولویت سروره(یچیزی تو مایه های فیفا 16 که کلا ما پشم بودیم و رقیب پیدا نمیشد) لاقل بخاطر این عربا هم شده باس یه توجهی به اینور دنیا بکنن...همون بازیه همون سروره همون اینترنت هست ... کدهای دستوری سرور عوض شده قطعا..حتی تو بازی با ایرانیا هم رو سه تا چهارتا یا دوتا رو نوسانه.. و اولویتش شده این چشم ابیااااا وسلام

• Like
Reactions: LeBron James 6

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
آقا نمیدونم دردمونو به کی بگیم ...
یعنی بنده به یاد ندارم یک سال ea با اپدیت گند نزده باشه به مود انلاین بازی x-(

من تا این اپدیت اخری 1400 دست اولتیمیت بازی کرده بودم با اینترنت ایرانسل کلا 4 بار نشده بود که لگ داشته باشم ..از وقتی این زهرماری رو داد یک بازی هم بدون افت فریم و لگ نتونستم بازی کنم ..یباره بگن اقا شما آدم جساب نیستید مام این کنسولو بفروشیم بریم پی کارمون..بحث اینجاست که مشکل از اینترنت ما نیست اصلا نیست بحث دوری و نزدیکی به سرور و اولویت سروره(یچیزی تو مایه های فیفا 16 که کلا ما پشم بودیم و رقیب پیدا نمیشد) لاقل بخاطر این عربا هم شده باس یه توجهی به اینور دنیا بکنن...همون بازیه همون سروره همون اینترنت هست ... کدهای دستوری سرور عوض شده قطعا..حتی تو بازی با ایرانیا هم رو سه تا چهارتا یا دوتا رو نوسانه.. و اولویتش شده این چشم ابیااااا وسلام
من الان دارم با مودم ایرانسل بازی میکنم اصلا مشکلی ندارم .
حالا شما با اینترنت 4.5G همراه اول امتحان کن ببین چی میشه
ولی حتما توی منطقه ت ایرانسل مشکل پیدا کرده.

• Like
Reactions: ehsas1

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من الان دارم با مودم ایرانسل بازی میکنم اصلا مشکلی ندارم .
حالا شما با اینترنت 4.5G همراه اول امتحان کن ببین چی میشه
ولی حتما توی منطقه ت ایرانسل مشکل پیدا کرده.

اينكه من با پينگ بين ٨٥ تا ٩٥ با ٨.٨.٨.٨ نميتونم بدون ديلي بازي كنم هيچ جوره قابل توجيه نيس اونقد نتمون داغون نيس كه اين رفتارو داشته باشه باهامون ea
مگه چيه اخه فيفا كلا دو تا پلير يكي اين ور يكي اون ور اين همه سنگيني و بقيه چيزا از كجا مياد؟

• Like
Reactions: maziyaar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر