FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

gm2870

کاربر سایت
Jan 30, 2017
65
ببین این مشکل از پینگ بالا و سرعت پایین نشات میگیره البته اگه dns دستی دادی اوتماتش کن
سرعت 4g اگه پینگش خوب باشه صد در صد دیلی نداره چون سرعتش حداقل 3 برابر adsl هست

دمت گرم بابت جواب. دی ان اس رو که دست نزدم ولی خیلیا از کشورای اروپایی که نتشون از 4 جی هم قوی تره این مشکل باتن دیلی رو دارن اما خوب امیدوارم تو ایران با 4 جی بشه بازی کرد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دمت گرم بابت جواب. دی ان اس رو که دست نزدم ولی خیلیا از کشورای اروپایی که نتشون از 4 جی هم قوی تره این مشکل باتن دیلی رو دارن اما خوب امیدوارم تو ایران با 4 جی بشه بازی کرد
امسال کلا فیفا از لحاظ لتنسی پسرفت کرده نمیدونم چرا ولی فک کنم احتمالا یکی از سرورهای نزدیک مارو برداشتن یا از شبکه خارج کردن

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
سلام. بچه ها حتما شما هم در مورد مشکل باتن دیلی در fut champions شنیدید. خواستم بدونم با نت 4g مشکل حل میشه؟ اگرچه شنیدم علت اینه که ea از dedicated servers استفاده میکنه و زیاد به پینگ ربطی نداره ولی باز خواستم مطمئن بشم دمتون گرم.

بله 4g بنده خیلی تفاوت محسوسی با اینترنت خونه داره

R_rreezzaa

کاربر سایت
Nov 27, 2010
83
نام
رضا
FUT 17 - 2 Squad | FUTBIN
فعلا ترکیب به این صورت شد و راضی کنندست فقط دنبال یه جایگزین برای خدیرا میگردم از لیگ ایتالیا بغیر ناینگولان دوستان پیشنهادی دارن؟
در مورد هرناندز باید بگم نسبت به قیمتش عالیه بالای پنجاه تا مهاجم تست کردم هرناندز از خیلی بازیکنای اسم و رسم دار بهتره چه روی زمین چه هوا

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
^_^ FIFA 17 Ultimate Team Squad | Futhead
تيم ما... پر از بازيكن اورپاور:))

Sent from my iPhone using Tapatalk

خيلي خوب شده از اون تيم قبليت خيلي بهتره، فقط حيف مارسيال كميستريش كمه.. البته ٧،٨ هم خوبه

اگه برات مهم نیست هر سه بازی یه فیتنس تیمی بخری یه تیم

سه بازي خيلي زياده بابا!
بعد هر بازي يا حداكثر هر دو بازي بايد يه فيتنس زد، مخصوصا تيماي ما كه استاميناي بالايي ندارن و مثه مگا تيم ها استاميناي همشون بالاي ٩٠ نيس بايد بعد حداكثر هر دو بازي زد، من خودم اين فوت بعد هر يه بازي زدم خيلي نتيجه ي بهتري داد..

سلام. بچه ها حتما شما هم در مورد مشکل باتن دیلی در fut champions شنیدید. خواستم بدونم با نت 4g مشکل حل میشه؟ اگرچه شنیدم علت اینه که ea از dedicated servers استفاده میکنه و زیاد به پینگ ربطی نداره ولی باز خواستم مطمئن بشم دمتون گرم.

والا همين ديلي مارو نموده
البته كه من يوتيبرا رو ديدم اونام كم و بيش از سرورا ناراضين ولي خيلي خيلي خيلي كمتره واسه اونا
و اينكه من به شخصه وقتي سرعتم بهتر ميشه و پينگم نواسان نداره خيلي اوضام بهتر ميشه، ولي خب نت خونه ي من در حد 4G عه از لحاظ سرعتي اما خب نميتوني داغون بودن پينگ ايرانو با اين چيزا درست كني، در نهايت كه اون ديلي رو داري كم و بيش و بهتره كه تايماي خلوت سرور بازي كني..

FUT 17 - 2 Squad | FUTBIN
فعلا ترکیب به این صورت شد و راضی کنندست فقط دنبال یه جایگزین برای خدیرا میگردم از لیگ ایتالیا بغیر ناینگولان دوستان پیشنهادی دارن؟
در مورد هرناندز باید بگم نسبت به قیمتش عالیه بالای پنجاه تا مهاجم تست کردم هرناندز از خیلی بازیکنای اسم و رسم دار بهتره چه روی زمین چه هوا

آساموا خوبه ولي خب زود استاميناش پايين مياد واسه cdm بهترين گزينه ( حتي تو كل بازي ) ميشه گفت همون راجا هس ، مدل هم ميتوني تست كني
البته كه رناتو من نميدونم تو اون پست چيكار ميكنه :دي

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
خيلي خوب شده از اون تيم قبليت خيلي بهتره، فقط حيف مارسيال كميستريش كمه.. البته ٧،٨ هم خوبه

سه بازي خيلي زياده بابا!
بعد هر بازي يا حداكثر هر دو بازي بايد يه فيتنس زد، مخصوصا تيماي ما كه استاميناي بالايي ندارن و مثه مگا تيم ها استاميناي همشون بالاي ٩٠ نيس بايد بعد حداكثر هر دو بازي زد، من خودم اين فوت بعد هر يه بازي زدم خيلي نتيجه ي بهتري داد..

والا همين ديلي مارو نموده
البته كه من يوتيبرا رو ديدم اونام كم و بيش از سرورا ناراضين ولي خيلي خيلي خيلي كمتره واسه اونا
و اينكه من به شخصه وقتي سرعتم بهتر ميشه و پينگم نواسان نداره خيلي اوضام بهتر ميشه، ولي خب نت خونه ي من در حد 4G عه از لحاظ سرعتي اما خب نميتوني داغون بودن پينگ ايرانو با اين چيزا درست كني، در نهايت كه اون ديلي رو داري كم و بيش و بهتره كه تايماي خلوت سرور بازي كني..

آساموا خوبه ولي خب زود استاميناش پايين مياد واسه cdm بهترين گزينه ( حتي تو كل بازي ) ميشه گفت همون راجا هس ، مدل هم ميتوني تست كني
البته كه رناتو من نميدونم تو اون پست چيكار ميكنه :دي
با حتي يكي از نوكاي زير ٢٠٠ كا انگليس حال نميكنم بدبختي! كاريش نميشه كرد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خیلی حال نکردم با رونالدو! ارزش 1.8 نداره به نظرم, مگه این که بقیه تیمت هم تو سطح رونالدو باشن!همون elite 2 رسیدم که با تیم 20k رسیده بودم!
اینو میخوام بسازم:
FUT 17 - jjjg Squad | FUTBIN

حيفه اين همه كوينو هدر بازيكناي اينفورم پوچ بدي :(
البته كه نظر منه
مثلا اون الن وسط اون تيم واقعا چي ميگه؟
ميشه ببينم اكانتتو كه الايت دو شدي باهاش؟ چون يكم برام عجيبه با اين نت ما :دي

سیزن عادی هم حسابه؟
منظورم غیر فوت هست ...

اره

سيزن عادي كه حساب نيس :| سيزن خود فوت حسابه
مود التيميت از مود سيزن كاملا جداس
سيزن عادي يني همون كه يه تيم انتخاب ميكني ( منچستر رئال هر تيمي )

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
البته كه نظر منه

سيزن عادي كه حساب نيس :| سيزن خود فوت حسابه
مود التيميت از مود سيزن كاملا جداس
سيزن عادي يني همون كه يه تيم انتخاب ميكني ( منچستر رئال هر تيمي )
هر اینفورمی بد نیست انصافا!:D ساختار بازیکنه مهمه. همون شده که بروزو و هکتور و نمیدونم اون نوک برنلیه کجاس زیاد خوب نیستن.
با 2.7 انصافا تیم خیلی بهتری میشه بست تا اون ایتالیاعه:D

R_rreezzaa

کاربر سایت
Nov 27, 2010
83
نام
رضا
خیلی حال نکردم با رونالدو! ارزش 1.8 نداره به نظرم, مگه این که بقیه تیمت هم تو سطح رونالدو باشن!همون elite 2 رسیدم که با تیم 20k رسیده بودم!
اینو میخوام بسازم:
FUT 17 - jjjg Squad | FUTBIN
بنظر من پول خرج اینفورم نکن.با این پولت برو یه تیم واقعی ببند مثلا بایرن مونیخ

sam11

کاربر سایت
May 16, 2015
96
البته كه نظر منه
اینفورم ها که برای من جواب دادن حالا نمیدونم!
الن خدای بازیکنه ..kante سری آ
الان خونه نیستم برم حتما عکس میگیرم..ولی 80 درصد بازی هامو نصف شب یا اول صبح انجام دادم که اینترنت خیلی بهتره

بنظر من پول خرج اینفورم نکن.با این پولت برو یه تیم واقعی ببند مثلا بایرن مونیخ
بایرن که اصلا RB خوب نداره..باید لام بزارم که سرعتش داغونه..این تیمم بستم چون 4 تا از بازی ها رو به مرتنز و دیبالا باختم ,خیلی خوبن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر