FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان من که تازه شروع کردم...به نظرتون بازیکن بخرم ؟ یا پک باز کنم ؟ فعلا سکه جمع کنم بعدا یازیکن خوب بگیرم ؟؟

برای خرید بازیکن اول روی چه آیتمیش دقت کنم و بخرمشون...؟؟

توانایی بازیکنا رو میشه ارتقا داد...؟؟با تمرینی چیزی...؟؟

توی قسمت تکمیل نوار 14 تایی یکیش زده فروش بازیکن...میشه از این بازیکن داغونای خودم که توی ترکیب اصلی نیستن فروخت ؟؟

فکر نکنم کسی بخرشون...اگه فروش سریع رو بزنم ok میشه و این قسمت رو رد میکنم ؟؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
قیمتش چنده؟
اینفورم بلوتی چطوره؟
٦٠ كا اين طوراس. بلوتي فكر نكنم بيارزه. اگه با مانژو حال ميكني اينفورمشو بگير دور و ور ٣٠ كاس. كنارشم يه نوك سريع. سوسو هم با يه كميستري استايل هانتري چيزي بد چيزي نميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
میشه بازی داد....ولی کمیستری در بهترین حالت 7-8 میشه که فک نکنم خوب باشه....پس فک کنم 6-7 نفری بازیشونو بخاطر من فروختن:D
فك كنم الان ديويژن ٨ اينايي :دي داغي هنوز :دي
اگه تو فوت چمپ و ديو ١ اينا ٧،٨ بار با مانژويكيچ هتريك كردي من كل كوينامو ميدم بهت:دي

• Like
Reactions: maziyaar

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,660
نام
امین
قیمت کارتهای گلد در حال سقوط در حد تیم ملی!!فکر کنم یکشنبه هفته دیگه ارزونترین قیمت باشه.البته حدسم درست بود فعلا اینفورم ها ارزون نشدن.

رویس رو نفروختم ، الان دارم خود زنی میکنم.:D

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان من که تازه شروع کردم...به نظرتون بازیکن بخرم ؟ یا پک باز کنم ؟ فعلا سکه جمع کنم بعدا یازیکن خوب بگیرم ؟؟

توی قسمت تکمیل نوار 14 تایی یکیش زده فروش بازیکن...میشه از این بازیکن داغونای خودم که توی ترکیب اصلی نیستن فروخت ؟؟

دوستان راهنمایی کنین لطفا...ما تازه کار ها رو هم دریابید :):)

sam11

کاربر سایت
May 16, 2015
96

پک اصلا باز نکن با کوین .یا SBC ها رو انجام بده و پک های اون رو باز کن...
pace هر چی بالاتر بهتر..
میشه با player attribute که ارزش نداره چون یه بازی می تونی استفاده کنی بعد از بین می ره و chem style ها که هر کدوم یک یا چند بخش از بازیکن رو ارتقا میدن که البته
کمیستری تیم و بازیکن هم مهمه باید بالا باشه..
اره دیگه هر بازیکن رو بخوای میتونی بفروشی, اگه untradeable نباشن..
اما حتما باید به یکی بفروشی ..می تونی یه بازیکن گلد رو بخری بعد دوباره بزاری برای فروش:|فیزیک هسته ای نیست که8-|

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
پک اصلا باز نکن با کوین .یا SBC ها رو انجام بده و پک های اون رو باز کن...
pace هر چی بالاتر بهتر..
میشه با player attribute که ارزش نداره چون یه بازی می تونی استفاده کنی بعد از بین می ره و chem style ها که هر کدوم یک یا چند بخش از بازیکن رو ارتقا میدن که البته
کمیستری تیم و بازیکن هم مهمه باید بالا باشه..
اره دیگه هر بازیکن رو بخوای میتونی بفروشی, اگه untradeable نباشن..
اما حتما باید به یکی بفروشی ..می تونی یه بازیکن گلد رو بخری بعد دوباره بزاری برای فروش:|فیزیک هسته ای نیست که8-|
داداش تو زومجی خوندم این sbc به مناسبت کریسمس هستش و بعد اون نیست.درسته؟گفتن تا 3 ژانویه که امروز باشه.یا اینکه برای همیشه هست این قسمت؟!
تو حسابم 10دلار دارم.بنظرت ارزش داره برای قسمت فوت درافت فیفا پویینت بخرم بعد که قهرمان شدم از جوایزش استفاده کنم؟اصلا جوایزش به اون مقداری که خرج کردیم برا این قسمت می ارزه؟

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
فك كنم الان ديويژن ٨ اينايي :دي داغي هنوز :دي
اگه تو فوت چمپ و ديو ١ اينا ٧،٨ بار با مانژويكيچ هتريك كردي من كل كوينامو ميدم بهت:دي
الان دیو 2 هستم :D اون موقع دیو 5-4 بودم:Dبخدا عالیه...نمی دونم چرا میگید بده

sam11

کاربر سایت
May 16, 2015
96
داداش تو زومجی خوندم این sbc به مناسبت کریسمس هستش و بعد اون نیست.درسته؟گفتن تا 3 ژانویه که امروز باشه.یا اینکه برای همیشه هست این قسمت؟!
تو حسابم 10دلار دارم.بنظرت ارزش داره برای قسمت فوت درافت فیفا پویینت بخرم بعد که قهرمان شدم از جوایزش استفاده کنم؟اصلا جوایزش به اون مقداری که خرج کردیم برا این قسمت می ارزه؟
Futmas برای کریسمسه, SBC از اول بوده تا اخر هست..
نه

• Like
Reactions: ehsas1

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145

بهترین راه اینه اول از همه یه لیگ رو مشخص کن (انگلیس بهترین ه )
بعد فقط بازیکن از اونجا بگیر
برای شروع بهترین کار اول انجام تسک های بازی ه که چند تا پک بهت میده با خرید و فروش اونا میتونی بازیکن بخری
قیمت بازیکن ها هم تصاعدی میره بالا مثلا تازه شروع کردی میتونی بازیکن هایی حدود اورال 80 رو با 600-700 سکه بخری که کار سختی نیست
سر یه هفته تیمی میبندی با اورال 80 و کمیستری 100
بعد اون سیزن بزن یواش یواش پول میاد دستت تیم رو ارتقا میدی

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بهترین راه اینه اول از همه یه لیگ رو مشخص کن (انگلیس بهترین ه )
بعد فقط بازیکن از اونجا بگیر
برای شروع بهترین کار اول انجام تسک های بازی ه که چند تا پک بهت میده با خرید و فروش اونا میتونی بازیکن بخری
قیمت بازیکن ها هم تصاعدی میره بالا مثلا تازه شروع کردی میتونی بازیکن هایی حدود اورال 80 رو با 600-700 سکه بخری که کار سختی نیست
سر یه هفته تیمی میبندی با اورال 80 و کمیستری 100
بعد اون سیزن بزن یواش یواش پول میاد دستت تیم رو ارتقا میدی

البته من پیشنهادم اینه از ایتالیا شروع کنه چون ایتالیا واقعا ارزون و بازیکنای خوبی داره.. برای شروع تا ۳۰۰ کا بهترین لیگه..
----

photo485612608082261260.jpeg

اینم اسکواد من ایشالله برای تقویتش کانته اینفورم در دستور کاره:D اگه شما هم نظری دارین بگین برای بهتر شدنش.. موقع امتحاناس و نمیرسم فوت چمپ برم حیف قشنگ هفته ای حداقل ۵۰-۶۰ کا ادمو عقب میندازه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر