FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

adashk2008

کاربر سایت
Nov 14, 2010
130
سلام
من یک دفعه تمام squad هم پرید زد دوباره درست کن و یه سری از بازیکنام هم دیگه نیست - چرا اینجوری مشه ؟ مشکل از چیه ؟
بازیکنایی هم که نیستن دیگه contract 99 بود

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
خسته از دیدن ریخت کایخون بعد از باز کردن پک ها ... :))

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
منو تو شانس پک نداریم مصطفی
خداییش الان دو تا رر پلیر با یدونه مگا پک دارم اما میترسم پوچ باشه گذاشتم واسه قشنگی بازشون نکردم

• Like
Reactions: Madridista

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين
منو تو شانس پک نداریم مصطفی
خداییش الان دو تا رر پلیر با یدونه مگا پک دارم اما میترسم پوچ باشه گذاشتم واسه قشنگی بازشون نکردم
شما فکر کنم چندمین نفری هستی که اشتباها به من میگه مصطفی در صورتی که اسمم حسین هست :D

مصطفی همونیه که از فیفا ۱۱ داره التیمیت بازی میکنه تجربش از همه هم بیشتره فیفا هم جدیدا باهاش لج افتاده چون خیلی شاخه .. ناراحت میشه اشتباهی اسمش رو واسه یکی دیگه بکار ببری :D

=-=-=-=-=-=-=

دل پیرو چقدر خوبه اقا !! واقعا دارم افسردگی میگیرم که پنج بازی دیگه بیشتر ندارمش :-(

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
شما فکر کنم چندمین نفری هستی که اشتباها به من میگه مصطفی در صورتی که اسمم حسین هست :D

مصطفی همونیه که از فیفا ۱۱ داره التیمیت بازی میکنه تجربش از همه هم بیشتره فیفا هم جدیدا باهاش لج افتاده چون خیلی شاخه .. ناراحت میشه اشتباهی اسمش رو واسه یکی دیگه بکار ببری :D

=-=-=-=-=-=-=

دل پیرو چقدر خوبه اقا !! واقعا دارم افسردگی میگیرم که پنج بازی دیگه بیشتر ندارمش :-(

آخه عکس پروفایلش قبلا همین بود که الان شما گذاشتی منم به اشتباه افتادم
از طرفی جفتمون تو پک بدشانسیم یعنی اگه کل پک های فیفا بهمون بدن بازیکن خوبش کارواخال هست :) )

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
خسته از دیدن ریخت کایخون بعد از باز کردن پک ها ... :))

فرناندينيو تجاوز كرد به من! طرف كارت اورال ٩٦ مولر در مياره من چهار بار فرناندينيو:))

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آخه عکس پروفایلش قبلا همین بود که الان شما گذاشتی منم به اشتباه افتادم
از طرفی جفتمون تو پک بدشانسیم یعنی اگه کل پک های فیفا بهمون بدن بازیکن خوبش کارواخال هست :) )
ممد من هیچوقت اواتارم این نبوده بخدا من اصلا نمیدونم اواتار این بنده خدا کی هست

مثه اینکه این از فیفا11 توی التیمیت بودن و پلاتهای فیفا خیلی باعث ناراحتیت شده فعلا خوشحال باش دستم از پلات عقبه ولی معلوم نیست همین وضع بمونه:-"
من نمیدونم من جز خوبی چیکار در حق تو کردم که همش باید تیکه بندازی بما:|شایدم باز اثرات از فیفا11 توی التیمیت و پلات و لِول 94 هست:|

من نمیدونم اخه این مشکل من چه ربطی به بقیه داره اخه برای چی حسادت اینجوری بهتر نیست بجای حسادت رقابت کنیم/؟

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad

مثه اینکه این از فیفا11 توی التیمیت بودن و پلاتهای فیفا خیلی باعث ناراحتیت شده فعلا خوشحال باش دستم از پلات عقبه ولی معلوم نیست همین وضع بمونه:-"
من نمیدونم من جز خوبی چیکار در حق تو کردم که همش باید تیکه بندازی بما:|شایدم باز اثرات از فیفا11 توی التیمیت و پلات و لِول 94 هست:|

من نمیدونم اخه این مشکل من چه ربطی به بقیه داره اخه برای چی حسادت اینجوری بهتر نیست بجای حسادت رقابت کنیم/؟
یچیزی شبیه این نبود؟
راستی چه خبر از تیمت یه عکس بگذار

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دوستان دوست باشيم من اصن از همه نوب تر اين حرفا چيه ديگه :) ارزششو نداره
---
بحث پك باز كردن شد بايد بگم كه عموم مردم همينن خدايي، الان دوست من ١٥٠ دلارورداشته خرج بازي كرده كه پك باز كنه اوزيل داده بهش ديگه، يني بعد اين همه خرج كردن، من خودم خيلي كم پك باز ميكنم ولي مثلا اين عربا يهو ٣٠٠ دلار ٣٠٠ دلار خرج بازيشون ميكنن بايرن ميسازن تو ديو٧ اونوقت انقدر اسكولن كه ميبازن با اون تيم :))
--
بچه ها جز ديويژنا و درفت،
فقط چمپيونه كه ميشه پول و پك درست درمون درورد ازش؟
اولش كه انگار چهار بازيه كه ببري وارد اون ليگ اصلي ميشي
اونجا جوايز به چه نحوه؟
ببخشيد سوالام زياده خدايي التيميت مود خيلي متنوعيه و ادم گيج ميشه توش ، و اينكه من جونم درومد ٦٠٠ هزار كا جمع كردم الان دوستم يه بازيكنش پوگبا اندازه كل تيممه:| با همون تيم هم باخت از من يني نميدونم از كجا اين همه كوين اورده ..

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين
فرناندينيو تجاوز كرد به من! طرف كارت اورال ٩٦ مولر در مياره من چهار بار فرناندينيو:))

:))

پسر این هالووین کارتا خیلی خوبن...توی درفت یه پایت 95 یه فیلیپه لوئیز 92 تو تیمم بودن قشنگ باگ هستن ! این اینفرم پلیرهایی هم که درمیان برام داغون ترینشون هستن.گریمالدو بنفیکا اخریش بود :D

مصطفی بیخیال بابا ... حسادت چرا اخه :)) اقا من معذرت میخوام بابت تمام شوخی هایی که کردم و تو جدی گرفتی و ناراحت شدی :|

اخه پلات کردن و لول اکانت چرا باید حسادت برانگیز باشه :)) از تویی که سنت بالاست بیشتر از اینا انتظار میره .

• Like
Reactions: BatiGoal

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,645
یعنی بچه ها یه پکهای در میارن آدم افسرده میشه بهترین بازیکنی که به من تو پک داده الیور ژیرود بوده که قیمتی نداشته کله پکهای که باز کردم تا الان شاید به 15 تا برسه ولی هیچ
اون وقت یه پسر ایرانی نوب رفت روز اول از تو پک مسی و درورد

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
:))

پسر این هالووین کارتا خیلی خوبن...توی درفت یه پایت 95 یه فیلیپه لوئیز 92 تو تیمم بودن قشنگ باگ هستن ! این اینفرم پلیرهایی هم که درمیان برام داغون ترینشون هستن.گریمالدو بنفیکا اخریش بود :D

مصطفی بیخیال بابا ... حسادت چرا اخه :)) اقا من معذرت میخوام بابت تمام شوخی هایی که کردم و تو جدی گرفتی و ناراحت شدی :|

اخه پلات کردن و لول اکانت چرا باید حسادت برانگیز باشه :)) از تویی که سنت بالاست بیشتر از اینا انتظار میره .

تا جايي كه من فهميدم رو شانس باشي احتمالا تو يه روز ٢٠٠-٣٠٠ تا هم بتوني از بازيكناي پك در بياري... ما كه كلا شانس نداريم:(
حالا اين رفيقمون كه ميگه ٦٠٠ كا در اوردم و كمه هم واسم جالبه:D من خودم تيمم ٢٠٠ تا هم نميارزه... حس و حال بازي نيست:D

• Like

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين
دوستان دوست باشيم من اصن از همه نوب تر اين حرفا چيه ديگه :) ارزششو نداره
---
بحث پك باز كردن شد بايد بگم كه عموم مردم همينن خدايي، الان دوست من ١٥٠ دلارورداشته خرج بازي كرده كه پك باز كنه اوزيل داده بهش ديگه، يني بعد اين همه خرج كردن، من خودم خيلي كم پك باز ميكنم ولي مثلا اين عربا يهو ٣٠٠ دلار ٣٠٠ دلار خرج بازيشون ميكنن بايرن ميسازن تو ديو٧ اونوقت انقدر اسكولن كه ميبازن با اون تيم :))
--
بچه ها جز ديويژنا و درفت،
فقط چمپيونه كه ميشه پول و پك درست درمون درورد ازش؟
اولش كه انگار چهار بازيه كه ببري وارد اون ليگ اصلي ميشي
اونجا جوايز به چه نحوه؟
ببخشيد سوالام زياده خدايي التيميت مود خيلي متنوعيه و ادم گيج ميشه توش ، و اينكه من جونم درومد ٦٠٠ هزار كا جمع كردم الان دوستم يه بازيكنش پوگبا اندازه كل تيممه:| با همون تيم هم باخت از من يني نميدونم از كجا اين همه كوين اورده ..
همش تقصیر این یوتیوبر هاست که میلیونی کوین شارژ میکنن فیلم میگیرن از پک باز کردناشون ملت هوس میکنن :D والا بعید نیست دستشون توی یه کاسه باشه با EA وگرنه بخوای حساب کنی از بازی کردن عادی عمرا انقدر کوین به دست نمیاد مگه اینکه فیفا پوینت بخری .

یکیشون هست ۱۱ تا بازیکنش لجند هست :|

• Like
Reactions: LeBron James 6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر