FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من نزديك ١ ماهه از سيستم تعويض واسه جور كردن كميستري استفاده ميكنم
بازيكن تعويضي با كميستري كامل مياد شك نكنين چون كاملا تست كردم

• Like
Reactions: Dementia

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
ممنون بابت توضیحات.لویالیتی رو متوجه نشدم
بعد من منظورم از شیمی استایل اینه که الان مثلا من لالیگا و رئال بستم ولی خسه رو دارم که برا psg هست.عدد شیمیش 7 هست.براش کارت شیمی اپلای کردم اما بازم اون عدد همون 7 هست.اینو نمیشه افزایش داد که به 10 برسه؟الان خطش با کاسمیرو قرمزه و با موراتا سبز طبیعتا .اینو به هیچ وجه نمیشه نارنجی یا سبزش کرد؟نزدیک 50-60 بازی هم کردم با خسه
منظورت از Individual همون pac و شوت و پاس و دیفنز و فیزیکه یا چیز دیگه؟
کلا این عددی که ازش صحبت کردم با اون چیزی که شما گفتی فرق میکنه جریانش؟

خواهش میکنم . لویالیتی منظورم همون یک عدد شیمی اضافه هست که با ده بازی برای هر بازیکن منظور میشه مثلا شیمی بازیکن هفت هست ده تا که بازی کنه میشه هشت. اون علامت سپر بغل کروات توی اسکواد وقتی با انالوگ راست میاریم هم همینو نشون میده اگه سبز باشه نشون میده بازیکن اون یدونه شیمی اضافیشو گرفته اگه نقره ای یعنی هنوز ده تا بازیشو انجام نداده.

Individual هم همون شیمی بازیکن منظورم بود توی انگلیسی بش individual chemistry میکن

کارت شیمی برای زیاد کردن شیمی بازیکن بکار نمیره برای بازیکنی هست که شیمیش از قبل مثلا 10 یا 9 باشه بعد روش اعمال میکنیم مثلا paceاش یا دیفندش بهتر شه توی بازی اونم تازه EA بصورت یه راز دقیقا توضیح نداده اون خطهای سبز که میرن بالا عملا توی بازی چقدر روی اینفورم های بازیکن تاثیر میزارن چون ایتطوری نیست مثلا پاس یک بازیکن 80 باشه با کمیستری استایل بشه 85 فقط توی بازی یون پاسش بهتر میشه اما عدد همون 80 باقی میمونه

کلا شیمی بازیکن (individual) اینطوری بدست میاد

ترکیب خطهایی که بهش وصل هستن که هرجی سبز یا نارنجی یا hyper link باشه بهتر میشه یه فرمول داره تو اینترنت هست مجموع نمره لینک ها تقسیم بر تعداد لینکها میشه شیمی حاصل از لینکها . بعدش یدونه حداکثر لویالیتی همون ده بازی اضافه میاد روش یدونه هم همون علامت کروات سبز که منیجر بونوس هست که اگه منیجر با بازیکن ها هم ملیت باشه اضافه میشه یه مثال میزنم واسه درک بهتر یه بازیکن دارین از خطهایی که بهش وصل شده 6 تا شیمی گرفته ده تا بازی کنه مییشه 7تا اگه مربی هم باهاش هم ملیت باشه میشه 8 تا والسلام دیگه هیچ کارتی وجود نداره و کاری نمیشه کرد که اینو بتونه برسونه به 9 یا حتی ده. البته همه اینا در شرایطی هست که پوزیشن بازیکن درست و سبز باشه نارنجی باشه این عددها کمترم میشن

یه جا هم شنیدم بهترین کمیستری واسه هر بازیکن بهتره زیر 8 نباشه. نثلا اینطوری نباشه یکی 10 باشه یکی 5 همه بهتره در یه حد و زیر 8 نباشن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
خواهش میکنم . لویالیتی منظورم همون یک عدد شیمی اضافه هست که با ده بازی برای هر بازیکن منظور میشه مثلا شیمی بازیکن هفت هست ده تا که بازی کنه میشه هشت. اون علامت سپر بغل کروات توی اسکواد وقتی با انالوگ راست میاریم هم همینو نشون میده اگه سبز باشه نشون میده بازیکن اون یدونه شیمی اضافیشو گرفته اگه نقره ای یعنی هنوز ده تا بازیشو انجام نداده.

Individual هم همون شیمی بازیکن منظورم بود توی انگلیسی بش individual chemistry میکن

کارت شیمی برای زیاد کردن شیمی بازیکن بکار نمیره برای بازیکنی هست که شیمیش از قبل مثلا 10 یا 9 باشه بعد روش اعمال میکنیم مثلا paceاش یا دیفندش بهتر شه توی بازی اونم تازه EA بصورت یه راز دقیقا توضیح نداده اون خطهای سبز که میرن بالا عملا توی بازی چقدر روی اینفورم های بازیکن تاثیر میزارن چون ایتطوری نیست مثلا پاس یک بازیکن 80 باشه با کمیستری استایل بشه 85 فقط توی بازی یون پاسش بهتر میشه اما عدد همون 80 باقی میمونه

کلا شیمی بازیکن (individual) اینطوری بدست میاد

ترکیب خطهایی که بهش وصل هستن که هرجی سبز یا نارنجی یا hyper link باشه بهتر میشه یه فرمول داره تو اینترنت هست مجموع نمره لینک ها تقسیم بر تعداد لینکها میشه شیمی حاصل از لینکها . بعدش یدونه حداکثر لویالیتی همون ده بازی اضافه میاد روش یدونه هم همون علامت کروات سبز که منیجر بونوس هست که اگه منیجر با بازیکن ها هم ملیت باشه اضافه میشه یه مثال میزنم واسه درک بهتر یه بازیکن دارین از خطهایی که بهش وصل شده 6 تا شیمی گرفته ده تا بازی کنه مییشه 7تا اگه مربی هم باهاش هم ملیت باشه میشه 8 تا والسلام دیگه هیچ کارتی وجود نداره و کاری نمیشه کرد که اینو بتونه برسونه به 9 یا حتی ده. البته همه اینا در شرایطی هست که پوزیشن بازیکن درست و سبز باشه نارنجی باشه این عددها کمترم میشن

یه جا هم شنیدم بهترین کمیستری واسه هر بازیکن بهتره زیر 8 نباشه. نثلا اینطوری نباشه یکی 10 باشه یکی 5 همه بهتره در یه حد و زیر 8 نباشن
در مورد اون کارت شیمی مثلا خسه paceش 86 هست.یه کارت شیمی براش اپلای کردم که pace داشت اما هنوز pace خسه کماکان همون 86 هستش.چرا بالاتر نرفته؟اما بقول شما اون فلش روی سپر سبز شده و بقیه نقره ای هستن.حالا آیا با اضافه کردن pace ، عدد سرعت بازیکنم زیاد میشه یا اینکه همون سبز بشه ینی رفته بالا و عملکردش بهتر میشه؟

در مورد اون 10 تا بازی یه ابهام بوجود اومده واسم.ینی بازیکن 20تا بازی بکنه اون عدد شیمی 2تا نمیره بالا؟ینی سقفش همون 10تا بازی و هم ملتی بودن مربیه؟
===========
سوال بعدیمم در مورد قیمت بازیکناست.خامسو تا هفته پیش با 60کا هم نمیشد خرید.الان با 37 کا هم میشه راحت خریدش.دلیل این شکستگی قیمت چی میتونه باشه؟

• Like

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
در مورد اون کارت شیمی مثلا خسه paceش 86 هست.یه کارت شیمی براش اپلای کردم که pace داشت اما هنوز pace خسه کماکان همون 86 هستش.چرا بالاتر نرفته؟اما بقول شما اون فلش روی سپر سبز شده و بقیه نقره ای هستن.حالا آیا با اضافه کردن pace ، عدد سرعت بازیکنم زیاد میشه یا اینکه همون سبز بشه ینی رفته بالا و عملکردش بهتر میشه؟

در مورد اون 10 تا بازی یه ابهام بوجود اومده واسم.ینی بازیکن 20تا بازی بکنه اون عدد شیمی 2تا نمیره بالا؟ینی سقفش همون 10تا بازی و هم ملتی بودن مربیه؟
===========
سوال بعدیمم در مورد قیمت بازیکناست.خامسو تا هفته پیش با 60کا هم نمیشد خرید.الان با 37 کا هم میشه راحت خریدش.دلیل این شکستگی قیمت چی میتونه باشه؟

در مورد کارت شیمی همین که فلش ها سبز بشن و تعدادشون بیشتر بشه کفایت میکنه و تو بازی تاثیرش اعمال میشه ولی اینکه واقعا چقدر تاثیر داره از سیاستهای EA هست و مشخص نیست. اعداد تحت هیچ شرایطی عوض نمیشن بجز با کارت ترینینگ که اونم ففط مختص یه بازی هست نه بیشتر یا اینکه EA اپدیت بده.

درسته فقط همون ده تا که بشه یکی اضافه میشه بعدش دیگه صدتا بازی هم بکنه هیچ تاثیری نداره. هم ملیتی بودن هم فقط یکی تاثیر داره. سبز شدن سپر و اون کراوات هم یعنی شما این دوتا شیمی رو گرفتین

قیمت بازیکنها رو هم والا اگه دوستان دیگه نظری دارن توضیح بدن چون منم تازه کارم یه جورایی :D دوست دارم بدونم چه موقعی بهترین زمان واسه خرید فلان بازیکن هست ولی فکر میکنم افت قیمت اون بازیکن شاید بخاطر اپدیت زمستانی فیفا و تغییر یا افت توی مشخصات بازیکن از قبلی همون پاس و شوت و pace ایناش هست و یه سری بازیکنها مشخصاتشون بهتر میشه در نتیجه گرون تر افراد میفروشن بقیه هم طبیعتا کمتر میشن. یه علت دیگش هم میتونه عرضه و تقاضا باشه وقتی تقاضا برای فلان بازیکن کم بشه قیمتش هم مجبورن بیارن پایین

آخرین ویرایش:
  • Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
در مورد کارت شیمی همین که فلش ها سبز بشن و تعدادشون بیشتر بشه کفایت میکنه و تو بازی تاثیرش اعمال میشه ولی اینکه واقعا چقدر تاثیر داره از سیاستهای EA هست و مشخص نیست. اعداد تحت هیچ شرایطی عوض نمیشن بجز با کارت ترینینگ که اونم ففط مختص یه بازی هست نه بیشتر یا اینکه EA اپدیت بده.

درسته فقط همون ده تا که بشه یکی اضافه میشه بعدش دیگه صدتا بازی هم بکنه هیچ تاثیری نداره. هم ملیتی بودن هم فقط یکی تاثیر داره. سبز شدن سپر و اون کراوات هم یعنی شما این دوتا شیمی رو گرفتین

قیمت بازیکنها رو هم والا اگه دوستان دیگه نظری دارن توضیح بدن چون منم تازه کارم یه جورایی :D دوست دارم بدونم چه موقعی بهترین زمان واسه خرید فلان بازیکن هست ولی فکر میکنم افت قیمت اون بازیکن شاید بخاطر اپدیت زمستانی فیفا و تغییر یا افت توی مشخصات بازیکن از قبلی همون پاس و شوت و pace ایناش هست و یه سری بازیکنها مشخصاتشون بهتر میشه در نتیجه گرون تر افراد میفروشن بقیه هم طبیعتا کمتر میشن. یه علت دیگش هم میتونه عرضه و تقاضا باشه وقتی تقاضا برای فلان بازیکن کم بشه قیمتش هم مجبورن بیارن پایین
ممنون بابت جوابت
فقط یه سوال.اون شیمی رو که گفتی با 10تا بازی و مربی نهایت 2تا میشه افزایش پیدا کنه.حالا اون آیتمهارو (مثلا pace و شوت و پاس و فیزیک و...)حتما باید کارت شیمی زد تا سبز بشن یا اونم با انجام 10تا بازی سبز میشن؟چون با خسه 50-60 تا بازی کردم اما هنوز نقره ایه و بجز اونی که با کارت شیمی براش اپلای کردم که سبزه
=======
کارتهای آپگرید شده اورال(معمولی منظورمه)زمستونی کی میاد دقیقا؟

• Like

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
ممنون بابت جوابت
فقط یه سوال.اون شیمی رو که گفتی با 10تا بازی و مربی نهایت 2تا میشه افزایش پیدا کنه.حالا اون آیتمهارو (مثلا pace و شوت و پاس و فیزیک و...)حتما باید کارت شیمی زد تا سبز بشن یا اونم با انجام 10تا بازی سبز میشن؟چون با خسه 50-60 تا بازی کردم اما هنوز نقره ایه و بجز اونی که با کارت شیمی براش اپلای کردم که سبزه
=======
کارتهای آپگرید شده اورال(معمولی منظورمه)زمستونی کی میاد دقیقا؟

مخلصم داداش اون فلش ها که نقره ای هستن اصلا یعنی غیرفعالن و نه با خرید کارت کمیستری استایل نه با ده بازی یا بیشتر سبز نمیشه و مربوط به شیمی کم بازیکن مثلا زیر 7 یا 6 بخاطر لینک های ضعیف اطرافش هست. باید اول از همه چیز چیدمان بازیکن توی ترکیب یه جوری باشه و شیمی بازیکن (individual) تا حدی بره بالا که همه فلش ها یدونه سبز رو داشته باشن تا شرایط واسه خرید کارت شیمی استایل فراهم بشه. فلش هایی که سبز هستن رو میشه با خرید کمیستری استایل مربوط به همون ویژگی تعداد فلش هاش رو بیشتر کرد و تو بازی تاثیرشو بشه دید. یاداوری هم کنم مثلا عدد pace بازیکن و فلش های کمیستری مربوط به pace دو مقوله جدا از هم هستن و زیاد شدن یکی به دیگری ربطی نداره.

زمان اون کارتها رو هم اگه از دوستان کسی خبر داره اطلاع بده

• Like

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
سلام دوستان
امکانش هست کسی در مورد رنگ کارت ها توضیح بده
کدوم رنگ بهتره کدوم قویتره و فرقشون چیه؟
با کارت های معمولیشون فرقی هم دارن؟
شیمی بازیکنان رو میشه تقویت کرد یا فقط واسه یک بازی میشه اینکار رو کرد؟
من کارت shoot رو واسه Alex hunter گرفتم ولی بعد یک بازی برگشت به حالت قبل چیار کنم قوی بمونه؟؟؟
متشکرم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برا چمپیونز:
ترکیب اول
FUT 17 - fra Squad | FUTBIN

ترکیب دوم:
FUT 17 - eng Squad | FUTBIN

من خودم ترکیب اول مد نظرم هست ببندم، اما خب تا الان 3-3-4 یا 1-4-1-4 کار میکردم، دوستانی که با این 2تا سیستم کار کردن پیشنهادی ندارن؟
تو اين مدت هرchi بيشتر بازي كردم هم روي لايو هم psn بيشتر مطمئن شدم فاتحه 4321 توي اين فيفا خوانده ست بنظرم بيخيال اين تركيب شو حالا باز خودت ميدوني

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
سلام دوستان
امکانش هست کسی در مورد رنگ کارت ها توضیح بده
کدوم رنگ بهتره کدوم قویتره و فرقشون چیه؟
با کارت های معمولیشون فرقی هم دارن؟
شیمی بازیکنان رو میشه تقویت کرد یا فقط واسه یک بازی میشه اینکار رو کرد؟
من کارت shoot رو واسه Alex hunter گرفتم ولی بعد یک بازی برگشت به حالت قبل چیار کنم قوی بمونه؟؟؟
متشکرم

مرسی از جواب هاتون

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
مرسی از جواب هاتون
كارتاي رنگي بهتر از كارتاي معمولين. حالتاي مختلف دارن. مثلا محرز كارت نارنجيش براي اينه كه تو جام ملت ها بهترين بازيكن زمين شد. كارتاي مشكي طلايي اينفورمن و به بازيكنايي داده ميشن كه تو هفته بهترين عملكردا رو داشتن. مثلا گابريل ژسوس كه ٢ تا گل زد اين هفته و اينفورم گرفت يا لوكاكو...
بله بهترن از كارت عاديشون چون هم اورال هم امارشون مثل دريبلينگ و پيس و هر مورد ديگه اي ميره بالا.
سوال دوم رو نفهميدم. بازيكن سر پست تخصصيش باشه خودش ١٠ تا كميستري ميگيره به شرطي كه با اونايي كه لينك هست هم تيمي، هم وطن و يا هم ليگ باشن. در كل اگه منظورتون اينه لينكاي زرد به تدريج سبز بشن بايد بگم نميشه.
اون هم ايتم تمرين هست. براي يه بازي فقط هست... به درد بازياي مهم ميخوره... فينال ورودي فات چمپيونز يا مثلا يع بازي حساس تو سيزن...

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: sami.mahasen

sami.mahasen

کاربر سایت
Feb 8, 2017
161
نام
سامی
كارتاي رنگي بهتر از كارتاي معمولين. حالتاي مختلف دارن. مثلا محرز كارت نارنجيش براي اينه كه تو جام ملت ها بهترين بازيكن زمين شد. كارتاي مشكي طلايي اينفورمن و به بازيكنايي داده ميشن كه تو هفته بهترين عملكردا رو داشتن. مثلا گابريل ژسوس كه ٢ تا گل زد اين هفته و اينفورم گرفت يا لوكاكو...
بله بهترن از كارت عاديشون چون هم اورال هم امارشون مثل دريبلينگ و پيس و هر مورد ديگه اي ميره بالا.
سوال دوم رو نفهميدم. بازيكن سر پست تخصصيش باشه خودش ١٠ تا كميستري ميگيره به شرطي كه با اونايي كه لينك هست هم تيمي، هم وطن و يا هم ليگ باشن. در كل اگه منظورتون اينه لينكاي زرد به تدريج سبز بشن بايد بگم نميشه.
اون هم ايتم تمرين هست. براي يه بازي فقط هست... به درد بازياي مهم ميخوره... فينال ورودي فات چمپيونز يا مثلا يع بازي حساس تو سيزن...

مرسی بابت پاسخ
منظورم این بود که کارت قرمز ابی مشکی کدومش بالاتره
و اینکه هر بازی من دارم حدود 400 سکه میگیرم ( سکه های Boost) رو تموم کردم
الان division6 رسیدم
توی لیگ های بالاتر سکه های بیشتر میده؟
واسه سکه های بیشتر باید چیکار کنم؟؟؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
مرسی بابت پاسخ
منظورم این بود که کارت قرمز ابی مشکی کدومش بالاتره
و اینکه هر بازی من دارم حدود 400 سکه میگیرم ( سکه های Boost) رو تموم کردم
الان division6 رسیدم
توی لیگ های بالاتر سکه های بیشتر میده؟
واسه سکه های بیشتر باید چیکار کنم؟؟؟
رنگا به دلايل مختلف ميان. مثلا ابي براي بازيكنايي بود كه بهتريناي مرحله گروهي چمپيونز ليگ بودن. اوني كه اورال بازيكن بالاتر باشه گرونتره هميشه... به رنگم كاري نداره.
كوينايي كه هر بازي ميگيريد همون ٤٠٠ تاس. تو ديويژناي بالاتر جايزه اخر كار بهتره اگه مثلا تايتل بگيريد.
اگه بازيتون خوبه بريد درفت و چهارتا بازيتون رو ببريد. يه سري پك ميده. شانس باشه بازيكناي گرون بده. نباشه هم كه هيچي. هيچ وقتم با كوين پك نخريد. يا درفت يا weekend league كه جمعه صبح شروع ميشه و تا يكشنبه وقت داريد ٤٠ تا بازي بكنيد. هرچي بيشتر ببريد پكاي بهتر و كوين بيشتري ميده. وروديش هم يا بايد از ديويژن ٢ صعود كني به يك، يا اگه تو يكي سعي كني نيفتي پايينتر... يه مسابقاتيم خودش تو طول هفته داره كه چهارتا بازيو ببري جواز ليگ اون هفته رو ميگيري.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر