FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
واقعا عالی این التیمیت تیم،مارو که دوماهه از کار و زندگی انداخته!!
بعضی از سال های گذشته هم من آنلاین میزدم ولی التیمیت بازی نمیکردم و جدی نبود اصلا.
کاش دوستانی مثل شما و بقیه کسایی که بیشتر از 5-6 ماهه التیمیت رو حرفه ای بازا کردن اگه دوست دارن بیان و تجربیاتشون رو در اختیار بزارن
مثلا فیفا 18 ابتدا سعی میکنن از چه لیگی تیم ببندن؟
برای چلنج های sbc کی اقدام میکنن؟
و هرنکته ای که میتونه هر کسیو کمک کنه
ممنون
ليگي رو شروع كنيد كه كارتاي سيلور يا گلد خوب و ارزون بيشتر داره. مثلا كارت باسلي بازيكن تورينو رو ببين... عاليه براي زير يك كا. تو اون سبك...
انگليس ديفالت بهتره. لاليگا مشكل هافبك خوب ( خصوصا دفاعي) و وينگ راست داره مگه به بيل و مسي دسترسي پيدا كنه ادم يا امسال يه خريد خوب بكنه يه تيم تو اون پست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: aminda

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
واقعا عالی این التیمیت تیم،مارو که دوماهه از کار و زندگی انداخته!!
بعضی از سال های گذشته هم من آنلاین میزدم ولی التیمیت بازی نمیکردم و جدی نبود اصلا.
کاش دوستانی مثل شما و بقیه کسایی که بیشتر از 5-6 ماهه التیمیت رو حرفه ای بازا کردن اگه دوست دارن بیان و تجربیاتشون رو در اختیار بزارن
مثلا فیفا 18 ابتدا سعی میکنن از چه لیگی تیم ببندن؟
برای چلنج های sbc کی اقدام میکنن؟
و هرنکته ای که میتونه هر کسیو کمک کنه
ممنون

باهات موافقم....منم یه سه ماهی هست که دارم بازیش میکنم...بالا 1500 تا بازیکردم... :D نمیدونم چطوری ولی بازیش کردم :-??

دوستان این کرنری که میزنن روی تیر 1 و خیلی تیز میاد و یکی اون وسط قطعش میکنه و میزنه تو گل چطوری باید زد ؟؟

اساتید لطفا قلقش رو یاد ما هم بدین ...

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
باهات موافقم....منم یه سه ماهی هست که دارم بازیش میکنم...بالا 1500 تا بازیکردم... :D نمیدونم چطوری ولی بازیش کردم :-??

دوستان این کرنری که میزنن روی تیر 1 و خیلی تیز میاد و یکی اون وسط قطعش میکنه و میزنه تو گل چطوری باید زد ؟؟

اساتید لطفا قلقش رو یاد ما هم بدین ...
من خودم اینجوری می‌زنم. اون نشانه رو بیار سمت تیر یک، همین که جهت گرفتی که شروع کنه بیاد سمت تیر اول شروع کن پر کردن سانتر. خیلی سانترو پر کن. تمرین کنی قلقش رو میگیری. امیدوارم گرفته باشی :)
نکته اش اینه که تو راه اینکه نشان داره میاد سمت تیر اول شروع کنی پر کردن رسید تیر یک ول کنی.

• Like

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
خداوکیلی امسال ea التیمیت رو عجیب جذاب تر کرد. نه ماهه دارم بازی می‌کنم هنوز سیر نشدم. آخرین بازی که تموم کردم انچارتد بود که پارسال تابستون بازی کردم. بتلفیلد ۱ رو خریدم لامصب نتونستم کمپینش رو هم تموم کنم. Sbc و FUT champions پیشرفت های عالی بودن که هم به نفع ea تموم شد از لحاظ درآمد زایی هم به نفع ما که پوینت نمیخریم. الان اینقدر بازیکن دارم نمی‌دونم کیو بازی بدم از کدوم لیگ تیم ببندم :) لذتی تو که تو اون تاخیر قبل walkout هست رو تو هیچ بازی تجربه نکردم، شما رو نمی‌دونم. سال بعد میخوام یه road to messi برم. امیدوارم قبل عید بخرمش. فکر کنم تو از تو پک birthday دراوردیش؟
میگم آخر تابستون بچه ها یه کلاب تور بذارن ببینیم کی چیکار کرده. موافقید؟
چه جالب منم آنچارتد آخرین بازیم بود.هورایزن رو هم نتونستم تموم کنم هنوز!بتل و اوواچ هم کمی بازی کردم و بقیه اش فقط فیفا بوده این 9 ماه.از الان هم منتظر futties و چلنجهاشم.این هفته هم شمال بودم با دوستام.کنسولم برده بودیم.یک 7-8 تا از این چلنجهای tots انجام دادم.(هیچی در نیومد،مارکینیوش هم دادم رفت)همه با هیجان میشستیم ببینیم چی در میاد.حتی کسایی که نمیدونستن چی به چیه هم حال میکردن.کلا ea امسال ترکوند واقعا.امیدوارم سال بعد هم خلاقیت به خرج بدن و همینها رو تکرار نکنن.
آره من مسی رو اونجا گرفتم.ولی فیتنسش خیلی کمه...

من موافقم.

• Like
Reactions: aminda and abt

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
چه جالب منم آنچارتد آخرین بازیم بود.هورایزن رو هم نتونستم تموم کنم هنوز!بتل و اوواچ هم کمی بازی کردم و بقیه اش فقط فیفا بوده این 9 ماه.از الان هم منتظر futties و چلنجهاشم.این هفته هم شمال بودم با دوستام.کنسولم برده بودیم.یک 7-8 تا از این چلنجهای tots انجام دادم.(هیچی در نیومد،مارکینیوش هم دادم رفت)همه با هیجان میشستیم ببینیم چی در میاد.حتی کسایی که نمیدونستن چی به چیه هم حال میکردن.کلا ea امسال ترکوند واقعا.امیدوارم سال بعد هم خلاقیت به خرج بدن و همینها رو تکرار نکنن.
آره من مسی رو اونجا گرفتم.ولی فیتنسش خیلی کمه...

من موافقم.
خیلی عالی
دوستا به غیر از کلوب تور لطفا از تجربیاتشون ناب و نکات حرفه ای برای انجام چلنج ها،درآوردن سکه و خرید فروش بازیکن هم بگن ;)
و اینکه سعی میکنن فیفا بعدی رو از چه لیگی شروع کنن؟

میشه یه توضیحی در مورد futties بدین؟ ممنون

آخرین ویرایش:

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
ليگي رو شروع كنيد كه كارتاي سيلور يا گلد خوب و ارزون بيشتر داره. مثلا كارت باسلي بازيكن تورينو رو ببين... عاليه براي زير يك كا. تو اون سبك...
انگليس ديفالت بهتره. لاليگا مشكل هافبك خوب ( خصوصا دفاعي) و وينگ راست داره مگه به بيل و مسي دسترسي پيدا كنه ادم يا امسال يه خريد خوب بكنه يه تيم تو اون پست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

درسته،لالیگا بازیکن های خیلی جذابی داره ولی به شدت گرونن!!
من الان تیمم بیشترش انگلیسه،راضیم تقریبا و تیمم توی این 70 روزه بدک نیست!
ولی احتمالا برای فیفا 18 ایشاله تیم رو میخوام از کالچو ببندم
لیگ آلمان هم البته خیلی خوبه،لیگ فرانسه هم بازیکن های خیلی خوبی داره:D:D:((:((:((

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
خیلی عالی
دوستا به غیر از کلوب تور لطفا از تجربیاتشون ناب و نکات حرفه ای برای انجام چلنج ها،درآوردن سکه و خرید فروش بازیکن هم بگن ;)
و اینکه سعی میکنن فیفا بعدی رو از چه لیگی شروع کنن؟

میشه یه توضیحی در مورد futties بدین؟ ممنون
نکات و چلنج و سکه دیگه تمومه الان :) مارکت دیگه خیلی نوسان نخواهد داشت احتمال زیاد‌ ایشالله سال بعد. من خودم همرو از یوتیوبر و استریمر ها یاد گرفتم ولی بهترین راه bronze pack method عه.
شروع با کدوم لیگ هم به بازیکن هایی که از پک درمیاری وضع مارکت بستگی داره از الان نمیشه گفت.
اون futties هم اینطوریه که ea واسه هر پست چند تا بازیکن op معرفی می‌کنه و رای گیری میشه از ما و محبوبترین انتخاب میشه. مثل باتلند، اسمالینگ، شاو، کانته، موسی، سان، الکس ساندرو.

• Like
Reactions: 947947 and aminda

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
نکات و چلنج و سکه دیگه تمومه الان :) مارکت دیگه خیلی نوسان نخواهد داشت احتمال زیاد‌ ایشالله سال بعد. من خودم همرو از یوتیوبر و استریمر ها یاد گرفتم ولی بهترین راه bronze pack method عه.
شروع با کدوم لیگ هم به بازیکن هایی که از پک درمیاری وضع مارکت بستگی داره از الان نمیشه گفت.
اون futties هم اینطوریه که ea واسه هر پست چند تا بازیکن op معرفی می‌کنه و رای گیری میشه از ما و محبوبترین انتخاب میشه. مثل باتلند، اسمالینگ، شاو، کانته، موسی، سان، الکس ساندرو.

بله کاملا درسته،منم منظورم منم برای سکه و چلنج ها و.. دقیقا برای سال بعد هستش! اینکه چه کنیم که زدوتر پیشرفت کنیم و...
میشه چندتا از این یوتیوبر های معروف رو بگین؟
ممنون

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
بله کاملا درسته،منم منظورم منم برای سکه و چلنج ها و.. دقیقا برای سال بعد هستش! اینکه چه کنیم که زدوتر پیشرفت کنیم و...
میشه چندتا از این یوتیوبر های معروف رو بگین؟
ممنون
والا کسایی که rtg دارند یعنی اکانت بدون خرید پوینت دارن بهتریناشون به نظر من nick28t و nepenthez ان. تیمی که نیک ساخته رو ببینی کف می‌کنی :)) همش هم با برنز پک متود. ایناهاش
bc833717aa79bfb3560e4003d171c03c.jpg

• Like
Reactions: aminda and 947947

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

جریان این bronze pack method چیه ؟؟

• Like

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
والا کسایی که rtg دارند یعنی اکانت بدون خرید پوینت دارن بهتریناشون به نظر من nick28t و nepenthez ان. تیمی که نیک ساخته رو ببینی کف می‌کنی :)) همش هم با برنز پک متود. ایناهاش

یا ابرفرض....نگا تیمشو.... :-tx_x

• Like

nikan 96

کاربر سایت
May 14, 2017
61
عجب تيمي داري شما عاليه
ولي اون كورتوا چي ميگه به جاش ده خيا بزاري يا لوريس توتس بهتر نيست؟

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
اینم تیم انگلیس من
بعید می دونم دیگه برسه تغییر بزرگی بدم
فقط یه ورتونگن تاتنهام شاید بره جای اسمالینگ
و شایدم لالانا جای توره
Untitled-2.jpg

• Like