FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
منم نگفتم که نمیشه ، متن رو بخونی گفتم تو حالت تساوی 50 50 هست ولی عقب باشی 95 درصد و باز بستگی به خود طرف داره گل بشه .

به شرایط دیگه هم بستگی داره که حریفت چقدر خوب باشه ممکنه ایشونی که میگی ازش بپرسیم زیادی بهت فضا میده :d ما که بازی طرف رو ندیدیم .

توي اين ويدئو نتيجه بازي نيمه اول 2-0 به نفع من بوده و توي اين موقعيت ميشد گل سوم رو هم زد اما دست هاي پشت پرده نذاشتن مگه داريم همچين چيزي اخه نوير يه دفعه سرتا پا شده باگ شما ويدئو رو با دور تند تصور کن که چطوري با يک دست تک به تک رو از بنزما ميگيره بعد با چه سرعتي بلند ميشه دوباره با يه دست رو توپ اثر ميزاره که بخوره به تير تا اختلاف زياد نشه ، چون خيلي سريع بود دور اهسته گذاشتم تا بهتر ببينيد لامصب از واکاشيزوما هم سريع تر شده بود

[video=aparat;X6cyh]http://www.aparat.com/v/X6cyh[/video]

اينم آمار پايان بازي همين ويدئو بالا که همه چي کاملا مشهوده ، آدم ميمونه چي بگه ، طرف 3 تا توپ تو چهار چوب زده 2 گل ، بعد من ... اونايي که ميگن بازي بي نقصه و فقط پنالتي دادن توش مشکل بوده بيان چهار تا دليل منطقي بگن ، اگه اين بازي رو مساوي ميکردم ميرفتم گينه استوايي پناه هنده بشم ، طرف دسته خرد ميکنه الان بهش حق ميدم تو اين شرايط کاملا کار عادي و منطقي هست .

viewer.php
[/URL][/IMG]

چه دلایلی
شوت اخریو که بدترین ضربه رو زدی شوتو گرفتی همینجوری نباید انتظار داشته باشی بره تو گل همش
شما باید پرس کنی نذاری حریفت شوت بزنه با L2 برو جلوش مثل ستون وایمیسته نمیذاره شوتش رد شه

به این نتیجه رسیدم که راجع به بعضی نظرات گهربار جوابی داده نشه بهتره چون بی نتیجست و جواب این سوالشون توی خود سوالشون نهفتست اگه دقت کنید...

آخرین ویرایش:

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
دوستان بهترین ترکیب برای رِئال مادرید چیه؟
بازی من خودم بیش تر عادت دارم از پاس های عمقی و بازیکنای سرعتی مثل بیل و رونالدو استفاده کنم و خیلی پاسکاری نمیکنم
بعد برای instruction هم اگه میشه راهنماییم کنید

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
یعنی پنالتیا از اول درست بودن آپدیتا خرابش کردن؟یعنی کلا هر آپدیتی که واسه هر بازی میاد برای درست کردن آپدیتای قبلیه؟

طرف 3 ماهه میگه بازی واسه خودش کوچکترین مشکلی نداره اما الان که این اپدیت دادن خیلی خوشحاله ! شما منبع داری که از اول پنالتی ها درست بود بعد تو آپدیت ها خراب شد که بخوان الان درستش کنن ؟
پنالتی ها از اول همین بود الان به فکر درست کردنش افتادن ، بعد چرا شما و اون کسایی که مشخص هستن چه اشخاصین و فقط همونا لایک میکنن پست شما رو هیچ حرفی از درست شدن وضعیت دفاع و پاسکاری نمیکنید ؟؟؟ واسه اونا که بازی مدینه فاضله بود

- - -ویرایش - - -

چه دلایلی
شوت اخریو که بدترین ضربه رو زدی شوتو گرفتی همینجوری نباید انتظار داشته باشی بره تو گل همش
شما باید پرس کنی نذاری حریفت شوت بزنه با L2 برو جلوش مثل ستون وایمیسته نمیذاره شوتش رد شه

آمار گوای همه چیز هست ، اگه کسی خواب باشه میشه بیدارش کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده رو اصلا نمیشه .

نکنه فکر کردی بایر مونیخ من بودم :))

شمایی که این همه بازیت خوبه نتونستی متوجه بشی که بازی یک طرفه بوده اصلا اون نمیتونست به دروازه من نزدیک بشه تو این بازی تا امروز یکی از بهترین دفاع هایی که میتونستم رو انجام دادم اصلا نمیزاشتم طرف نفس بکشه بعد شما شروع به آموزش پرس کردن میکنی خیلی خنده داره بازم همون اشخاص ادعا گر که به همه میگن برید تمرین کنید لایک میکنن =))

با L2 گفتی دیگه اره ؟ چشم استاد :d

یه عده افلاین باز هی میان نظرات همدیگه رو لایک میکنن :))

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
دوست عزیز اره handdicap هست و نقطه ضعف بازی از نظر ما و نقطه هیجان و استرس از نظر سازنده های بازیه همین چند شب پیش بازی دورتموند و یک تیم دیگه بود تو لیگ اروپا دروتموند 1-0 بازی رو باخت تیم حریف فقط و فقط 1شوت تو کل بازی زده بود اون هم گل شد و تیم نگون بخت دورتموند بالای 15 موقعیت گل یعنی این چیا تو واقعیت هم رخ میده...
اگه این قابلیت رو بردارن به ضرر بعضیا میشه که بازیشون ضعیف تر هست نسبت به حریف که البته من میخوام کلا از ریشه بر دارن چون بالای نصف بازیایی نمیبرم یا میبازم بخاطر همین موضوعه..
در مورد کلیت بازی والا من چندین بار گفتم دیگه تکرار نمیکنم جز 5 فیفای برتر ویا حتی 3 فیفای برتر ساخته شده هست (برای من دومین فیفای برتر زمان خودشه بعد از فیفا12)معایب هم اره داره فیزیک ناقص بازی دروازه بان ها هنوز باید متعادل تر بشن سخت تر کردن زدن skill و ..

آخرین ویرایش:

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
طرف صحبتم هیشکی نیست قصد جنجالم ندارم
پارسال سر فیفا 15 دقیقا دو نفر 150 صفحه ما هرچی گفتیم اقا این مثلث ال یک و زاویه بسته باگ هست ، ویدئو گذاشتیم مثال زدیم خودمونو جر دادیم باز حرف حرف خودشون بود که فیفا 15 بهترین فیفای تاریخه شما دفاع کردن بلد نیستید و همه نوبید..خود شرکت سازنده handi cap رو تایید می کرد این میگفت نه امکان نداره..بعدها مشخص شد ایشون اصلا انلاین ندیده و نظرات گهربارش رو از کریر مود که بازی میکرده اخذ کرده :|
و اینکه میخاین واقعیت فیفا رو بدونید بیاید اولتیمیت بازی کنید(چون همه فیفا بازای درست درمون اولتیمیت بازی می کنن و تیمها تکراری نیست به تعداد هر بازیکن یه ترکیب و سیستم هست) اون موقع تک تک ایرادهایی که گفتم دستتون میاد که دقیقه هشتاد تا نود سه تا بخوری و سه سه بازی تموم بشه یعنی چی

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
طرف صحبتم هیشکی نیست قصد جنجالم ندارم
پارسال سر فیفا 15 دقیقا دو نفر 150 صفحه ما هرچی گفتیم اقا این مثلث ال یک و زاویه بسته باگ هست ، ویدئو گذاشتیم مثال زدیم خودمونو جر دادیم باز حرف حرف خودشون بود که فیفا 15 بهترین فیفای تاریخه شما دفاع کردن بلد نیستید و همه نوبید..خود شرکت سازنده handi cap رو تایید می کرد این میگفت نه امکان نداره..بعدها مشخص شد ایشون اصلا انلاین ندیده و نظرات گهربارش رو از کریر مود که بازی میکرده اخذ کرده :|
و اینکه میخاین واقعیت فیفا رو بدونید بیاید اولتیمیت بازی کنید(چون همه فیفا بازای درست درمون اولتیمیت بازی می کنن و تیمها تکراری نیست به تعداد هر بازیکن یه ترکیب و سیستم هست) اون موقع تک تک ایرادهایی که گفتم دستتون میاد که دقیقه هشتاد تا نود سه تا بخوری و سه سه بازی تموم بشه یعنی چی
حرفه‌ای بودن و تست کردن عیار بازی به آلتیمیت زدن نیست. من خیلی آلتیمیت زدم ( پارسال و فیفا 14 و 13 رو نسل هفت ) امسال هم همین طور مخصوصا مود درفت. آلتیمیت چون بحث سره جایزه و اینا هست (خصوصا تو درفت)، بازیکنا تمام تلاششون رو می‌کنن و از کثیف‌ترین شیوه‌ها استفاده می‌کنن. گیم‌پلی تو آلتیمیت خیلی تفاوتی نداره ( درسته وضع دفاع بدتره ) منتهی شرایط باعث می‌شه آدم فکر کنه یه فاجعه‌س بازی تو این بخش.
به هرحال فیفا 16 درسته که اصلا کامل و درست درمون نیست اما از افتضاح پونزده بهتره انصافا.

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
اينم يه ويدئو که ديگه همه باهاش حتما مواجه شدن به جز چند نفر که معلوم نيست کدوم نسخه رو بازي ميکنن ، رٍمي با شوت 80 ، خوبه قدرت رو هم به قدري گذاشتم پشت توپ که زياد از زمين بلند نشه بعد بگن تقصير خودت بود زياد شوت رو پر کردي .

[video=aparat;G8yVC]http://www.aparat.com/v/G8yVC[/video]

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
طرف 3 ماهه میگه بازی واسه خودش کوچکترین مشکلی نداره اما الان که این اپدیت دادن خیلی خوشحاله ! شما منبع داری که از اول پنالتی ها درست بود بعد تو آپدیت ها خراب شد که بخوان الان درستش کنن ؟
پنالتی ها از اول همین بود الان به فکر درست کردنش افتادن ، بعد چرا شما و اون کسایی که مشخص هستن چه اشخاصین و فقط همونا لایک میکنن پست شما رو هیچ حرفی از درست شدن وضعیت دفاع و پاسکاری نمیکنید ؟؟؟ واسه اونا که بازی مدینه فاضله بود

- - -ویرایش - - -

آمار گوای همه چیز هست ، اگه کسی خواب باشه میشه بیدارش کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده رو اصلا نمیشه .

نکنه فکر کردی بایر مونیخ من بودم :))

شمایی که این همه بازیت خوبه نتونستی متوجه بشی که بازی یک طرفه بوده اصلا اون نمیتونست به دروازه من نزدیک بشه تو این بازی تا امروز یکی از بهترین دفاع هایی که میتونستم رو انجام دادم اصلا نمیزاشتم طرف نفس بکشه بعد شما شروع به آموزش پرس کردن میکنی خیلی خنده داره بازم همون اشخاص ادعا گر که به همه میگن برید تمرین کنید لایک میکنن =))

با L2 گفتی دیگه اره ؟ چشم استاد :d

یه عده افلاین باز هی میان نظرات همدیگه رو لایک میکنن :))

چی داری میگی ؟ اون رئال تو بودی که یه شوت ساده نمیتونی بزنی..اره پسرم با L2
یکی بیاد بگه این پسر چی داره میگه من میگم نره این میگه بدوش
با شماها بحث کردن وقت تلف کردنه ..
اصلا نه میدونیم اینی که باهاش بازی کردی کی بوده نوب بوده یا نبوده ... به تعداد شوت نتیجه معلوم نمیشه اومدی چند تا ویدئو اپدیت کردی گلایی که خوردیو نتونتسی بزنیو گذاشتی که خودتو ضایع کنی یا فیفارو؟

- - -ویرایش - - -

اينم يه ويدئو که ديگه همه باهاش حتما مواجه شدن به جز چند نفر که معلوم نيست کدوم نسخه رو بازي ميکنن ، رٍمي با شوت 80 ، خوبه قدرت رو هم به قدري گذاشتم پشت توپ که زياد از زمين بلند نشه بعد بگن تقصير خودت بود زياد شوت رو پر کردي .

[video=aparat;G8yVC]http://www.aparat.com/v/G8yVC[/video]
=))...

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
جو تاپیک طوری شده یه عده میخوان بگن که اره ما خاصیم و بقیه همه نوب تشریف دارن ( اینا استثنایی هستن ، گناه دارن کاریشون نداشته باشین :)) )

اونایی که درک و فهمشون به اندازه ی یه انسان بالغ هست متوجه موضوع میشن چه از طریق بازی کردن خودشون چه از طریق ویدئو های دیگران .

اگه قرار بود امثال اینا بفهمن بعد 250 صفحه میفهمیدن :)) والا بخدا اینا کین دیگه ...

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
جو تاپیک طوری شده یه عده میخوان بگن که اره ما خاصیم و بقیه همه نوب تشریف دارن ( اینا استثنایی هستن ، گناه دارن کاریشون نداشته باشین :)) )

اونایی که درک و فهمشون به اندازه ی یه انسان بالغ هست متوجه موضوع میشن چه از طریق بازی کردن خودشون چه از طریق ویدئو های دیگران .

اگه قرار بود امثال اینا بفهمن بعد 250 صفحه میفهمیدن :)) والا بخدا اینا کین دیگه ...
شما اول برو تربیت یاد بگیر پسر جان که چجوری حرف بزنی .. در ضمن من نیازی ندارم خودمو به چون تویی ثابت کنم در حدی نیستی که بخوام باهات بحث کنم
ویدئوهایی هم که گذاشتی همه دیدن و واقعا میشه صفحه ها راجع به نوب بودنت تو این ویدئو ها نوشت
در ضمن به جای بحثای حاشیه ای مثل اینکه افلاین بازن کسایی که عقیده منو دارن و خنده های بی مورد که نشان از حرصته و همینطور توهین کردن به کاربرای دیگه یکم رو تربیت خانوادگیت کار کن و بعدش روی بازیت کار کن که اینجوری مضحکه خاص و عام نشی و یکم دلایله منطقی تر بیار
داوری مشکل داره .. پنالتی های بعضا بی مورد هست ... حریف سخت پیدا میشه ... یه سری مشکلات کوچیک تو گیم پلی وجود داره ... سیستم EAD وجود داره هیچ بازی بی نقض نیست کسیم نمیتونه بگه بازی بی نقصه ...ولی اینکه بیای ضعفتو بذاری پای بازی من برات کاری نمیتونم بکنم و بحث بی فایدست
شاهکار اخر ویدئوی اخر بود دمت گرم سرم خیلی درد میکرد خوب شدم

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
تا اینجا هیچی بهت نگفت مراقب حرف زدنت باش یارو .

فضای مجازی شده محل عقده گشایی بعضی ها تا یه نظر مخالف میشنون پای تربیتی رو میکشن وسط که خودشون بویی ازش نبردن :))

از ادبیات چند صفحه قبلت با اون بنده خدا مشخصه شخصیت خانوادگیت در چه حده شما لازم نیست جا نماز آب بکشی .

در حدی هم نبودی و نیستی که ازت نقل قول کنم ، همین الانم که دارم این پست رو میزارم احساس میکنم دارم به خودم بی احترامی میکنم ازین به بعد هم جوابی نمیدم و اینکه بهتره توهینی ازت نمینم وگرنه ...

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
آپدیت جدید واقعا خوب بود

سه چهار روز بود که بدجوری مشکل حریف پیدا کردن داشتم و تند تند هم فیریز میشد
اما امروز بعد آپدیت واقعا این مشکل بر طرف شد .

خود گیمپلی هم کاملا مشهود بود تغییراتش . دیگه ترس از دفاع کردن تو محوطه نداشتم .

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
تا اینجا هیچی بهت نگفت مراقب حرف زدنت باش یارو .

فضای مجازی شده محل عقده گشایی بعضی ها تا یه نظر مخالف میشنون پای تربیتی رو میکشن وسط که خودشون بویی ازش نبردن :))

از ادبیات چند صفحه قبلت با اون بنده خدا مشخصه شخصیت خانوادگیت در چه حده شما لازم نیست جا نماز آب بکشی .

در حدی هم نبودی و نیستی که ازت نقل قول کنم ، همین الانم که دارم این پست رو میزارم احساس میکنم دارم به خودم بی احترامی میکنم ازین به بعد هم جوابی نمیدم و اینکه بهتره توهینی ازت نمینم وگرنه ...

تو یاد بگیر فقط چطوری صحبت کنی بقیه پیش کش لازم باشه خودم اینکارو میکنم
اینجا پستای بی مورد نذار و فقط حرف فیفا بزن تو که فرق هیچیو باهم نمیفهمی ... 3 خط نوشتی هیچ ربطی به این تاپیک نداره
حرف خارج از اینجا داری بیا خصوصیم ببینم چی میگی گل پسر ;)

- - -ویرایش - - -

آپدیت جدید واقعا خوب بود

سه چهار روز بود که بدجوری مشکل حریف پیدا کردن داشتم و تند تند هم فیریز میشد
اما امروز بعد آپدیت واقعا این مشکل بر طرف شد .

خود گیمپلی هم کاملا مشهود بود تغییراتش . دیگه ترس از دفاع کردن تو محوطه نداشتم .
من هنوز اولتیمیتم مشکل دارم تو حریف بعد 3 اپپدیت سیزن بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر