FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
در جواب دوستانی که میگن بازی مثل 15 شده و راحت بازیکنا دریپل میخورن و این حرفا باید بگم که شما دنبال معجزه های مسخره نباشید!!!وقتی تاکتیکی واسه دفاع کردن نداشته باشی وقتی نمیتونی جاسازی کنی و راه حریفتو ببندی

مشکل از بازی نیست برادر من!!!وقتی کنترل بازی دست خودته و نمیتونین دفاع کنی چه انتظاری دارین؟؟؟اتوماتیک خودش بره توپو از حریف بگیره؟؟؟یا نمیدونم یه تکل که میزنی اتوماتیک توپ بگیره !! همه چیز بازی دست خودته برادر من!!

اتفاقا این فوتبال باعث میشه که بفهمیم طرف چیزی از فوتبال و تاکتیک تیمی میدونه یا نه!پس الکی بازی رو بد جلوه ندید.

پیشنهاد میکنم به دوستانی که مشکل دفاع کردن دارن و نمیتونن دفاع کنن و مشکلو از بازی میبینن !! برن او راهنمای بازی رو فعال کنن (R3 رو وسط بازی فشار بدید) بعد لولشم ببرید بالا تا یاد بگیرید واسه دفاع کردن چیکار باید بکنید.از

دوستانی که بازیو هنوز نخریدن پیشنهاد میکنم حتما بگیرن چون علاوه بر بهترین شبیه ساز تا الان بنظر من تا الان منطقی ترین فوتبالی که بازی کردم همین بوده.

موفق و پیروز باشید.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
خوب همین الان دانلود بازی تموم شد چند دست بازی کردم
اولین نکته ای که خیلی به چشمم خورد سرعت بازی بود که به نظرم خیلی بیشتر از دمو شده یه مقدار دریبل زدن ساده تر شده ولی اصلا شبیه فیفا 15 پیست دو و میدانی نیست به نظرم بازی نسبت به دمو بالانس تر شده
با دفاع کردن هم مشکلی نداشتم به نظرم مدافع ها خیلی خیلی بهتر از فیفا 15 هستند
راستی یکی بیاد دقیق این شرایط آب و هوایی مختلف جدید رو برای من توضیح بده

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
تنها مورد آزار دهنده فیفا ۱۶ فقط و فقط گل های زاویه بسته و موافق هست وجالب اینجاست که وقتی با cpu بازی میکنی هوش مصنوعی اصرار عجیبی به زدن گل از این طریق داره!!!در بقیه موارد بازی کاملا بالانس لذت بخش و واقع گرایانه هست در مورد سرعت بازی هم باید بگم که نسبت به دمو فرقی نکرده فقط بازی توی آنلاین و دو نفره آفلاین سرعتش بیشتر از یک نفره آفلاینه که اونم بر میگرده به نوع بازی طرفین چونکه هوش انسانی با هوش مصنوعی متفاوت بازی میکنه

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
تا به اینجا بعد از حدود 20 بازی فرندلی آنلاین
هسته گیم پلی بازی رو همون فیفات 15 ساخته شده و بکم رنگ و لعاب دادن
روونی کنترل بازیکن روی توپ خوشگله ! و نسبت به 15 یکم بهبود داشته اما چون 14 رو خیلی زیاد بازی کردم احتمالا هنوز طول بکشه به این عادت کنم، بیشتر با جهت فرمان باید بازیکن رو کنترل کرد و مثل 14 که دکمه R1 خیلی کمک میکرد تو کنترل جهت بازیکن و توپ، تو 16 وقتی R1 رو میگیری که بازیکن وایسه یا رو به دروازه بایسته حرکتش قابل پیش بینی نیست واسم ! اینور اونور قر میده یا از توپ محافظت نمیکنه ! جهتش رو مشخص نمیکنه، روی این مورد من خیلی توپ از دست دادم .

پاس ها ! .. آقا چرا غیر طبیعیه سرعت پاس ها ! این دکمه سریع دادن پاس ها هم حرکت جالبی نیست به نظرم . همون حس حالت پینگ پونگی 15 تو این هم هست .
چه مرضشونه اونایی که تو EA بازی رو میسازن واقعن ؟ خیلی سخت بود رو همون 14 کار کنن و همونو که از 15 بهتر بود توسعه ش بدن ؟! تو 16 یکم از 15 بهتر هست این قضیه ولی به خوبی 14 نیست .

دروازه بان ها هم نسبت به 15 بهتر شدن ولی بازم میگم تو 14 بهتر از 16 ن ! بعضی از ضربات سر رو روی کرنر ها به شکلی غیر طبیعی گل میخورن و عکس العملی نشون نمیدن . بعضی شوت ها هم به همچنین .

داوری تو خیلی جاها پیشرفت داشته، اما تو محوطه جریمه بعضن پنالتی های بی موردی میگیره !
گرافیک رو هم من چندان اهمیتی بهش نمی دم ولی با 14 که مقایسه میکنم میبینم عزیزان ea اونچنان حالی بهش ندادن .
تا به اینجای قضیه یکم دلسرد شدم از بازی .
ناگفته نمونه که سیزن رو یک دست هم بازی نکردم هنوز یعنی حریفی پیدا نمی کنه .
فعلن همینا یادم بود .

خداروشکر بعد از این همه پست کلیشه ای مشکل اینترنت و پست های بشدت تخصصی در مورد سرورها و ... یه نقد خوب از بازی دیدیم .

نکات مثبت بازی دیگه همه دیدن و نیازی به گفتن نیست . همین که باگ سرعت نسبت به نسخه قبل کمرنگ شده خیلی خیلی موفقیت بزرگیه اما در سمت دیگه بازی یک سری مشکل داره که بشدت رو اعصاب میره . اولیش همین پاسکاریه که عبدلله بخوبی توضیح داد . پاسکاری سریع و خطی و آرکید شده . یعنی طرفی که تا سال قبل نمیتونست 10 تا پاس پشت هم در شرایط پرس بده الان به لطف این سیستم جدید خیلی راحت میتونه توپو به گردش در بیاره .

با گندی هم که به مکانیزم سوییچ بین بازیکن ها زدن نمیشه اونطور که باید حریف پرس کرد .

مشکل دیگه داوریه . من موندم اگر اینا نمیتونن ساختار و بیس گیم پلی متعادل کنن چرا از ابزار جانبی برای محدود کردن گیمر استفاده می کنن ؟ خیلی شیک برای اینکه بیان یکم سرعت بازیو بگیرن اومدن کاری کردن با کوچکترین برخورد داور خطا بگیره . گای اوقات واقعا خندم می گیره ، با یه برخورد و تنه ساده هم داور خطا می گیره و کاملا بازیو از گردش منظم توپ میندازه . اگر این داورای نابغه فیفا میذاشتن بازی دیشب اتلتیکو رئال سوت بزنه آخر بازی 4 5 تا اخراج میدیدیم . حالا این شده به نفع کسایی که خوب بلدن اسکیل بزنن و در بسیاری از اوقات مدافع ما بدون اینکه ما ازش بخوایم میره رو پای بازیکن ( مثلا هوش مصنوعی جدیده ! ) و خودش خطا می کنه . یعنی عملا هوش مصنوعی مدافع ما روی مهاجم خطا می کنه نه خود ما ! خیلی از اوقات هم همینطوری پنالتی مفت بدست میاریم یا پنالتی مفت به حریف میدیم .

در مورد دروازبان ها هم در مجموع "خیلی" بهتر از 15 شدن . روی تک به تک ها عالی کار می کنن اما طبق معمول هر ویژگی جدیدی اینا به بازی اضافه می کنن یه گندی هم باید کنارش بزنن . روی سانتر از کناره ها اغلب دروازبان میاد مشت می کنه . حالا کاری که من می کنم ( و البته خیلی های دیگه ) اینه توپو به منطقه ای می فرستیم ( تقریبا نزدیک نقطه پنالتی ) که دروازبان بیاد بیرون اما به توپ نرسه و مهاجم ما عملا دروازه خالی میزنه توی گل .

این بحث های سطحی که هر کسی انتقاد می کنه بازی و دفاع بلد نیست هم بریزید دور . همه بچه های قدیمی از سابقه هم خبر دارن و میدونن کی بازیش خوبه کی یکی دو ساله رنگ آنلاین دیده . فیفا از سال بعد کلا باید یه تحول اساسی بوجود بیاره ، هم توی انیمیشن ها هم توی فیزیک بازیکن ها ، هم فیزیک توپ . چند ساله فقط دارن یه فرمول موفق تکرار می کنن و هر نسخه یک سری عنصر کم و زیاد می کنن به عنوان پیشرفت .

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان من هنوز بازی رو نگرفتم...فعلا دارم با دمو بازی میکنم.

مگه توی فیفا 16 وقتی توپ میخوره به تیرک دسته نمی لرزه ؟؟
مال من بعضی وقتا موقع تکل زدن هم میلرزه....جریانش چیه ؟
لرزش دسته خیلی کم شده....این بخاطر دمو هست که بازی میکنم ؟؟ یا دوستانی که بازی رو خریدن اینجوری هست براشون ؟؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
در جواب دوستانی که میگن بازی مثل 15 شده و راحت بازیکنا دریپل میخورن و این حرفا باید بگم که شما دنبال معجزه های مسخره نباشید!!!وقتی تاکتیکی واسه دفاع کردن نداشته باشی وقتی نمیتونی جاسازی کنی و راه حریفتو ببندی

مشکل از بازی نیست برادر من!!!وقتی کنترل بازی دست خودته و نمیتونین دفاع کنی چه انتظاری دارین؟؟؟اتوماتیک خودش بره توپو از حریف بگیره؟؟؟یا نمیدونم یه تکل که میزنی اتوماتیک توپ بگیره !! همه چیز بازی دست خودته برادر من!!

اتفاقا این فوتبال باعث میشه که بفهمیم طرف چیزی از فوتبال و تاکتیک تیمی میدونه یا نه!پس الکی بازی رو بد جلوه ندید.

پیشنهاد میکنم به دوستانی که مشکل دفاع کردن دارن و نمیتونن دفاع کنن و مشکلو از بازی میبینن !! برن او راهنمای بازی رو فعال کنن (R3 رو وسط بازی فشار بدید) بعد لولشم ببرید بالا تا یاد بگیرید واسه دفاع کردن چیکار باید بکنید.از

دوستانی که بازیو هنوز نخریدن پیشنهاد میکنم حتما بگیرن چون علاوه بر بهترین شبیه ساز تا الان بنظر من تا الان منطقی ترین فوتبالی که بازی کردم همین بوده.

موفق و پیروز باشید.

دمت گرم که جواب خوبی دادی دادا
من دیگه نمیخوام اینجا نظر بزارم..چون یا دنبال حاشین دوستان..میای بشون لطف میکنی میگی چی گفت..کی درست میشه ..یارو اومده از من غلط املائی میگیره :))
یا که چیزی که بلد نیستو میزاره عیب بازی ....به نظرم شمام دیگه اعصابتو واسه یه سری خورد نکن دادا ...بزار تا صبح حرف بی ربط بزنن
ولی راجب بازی زور نیس که همتون فیفا بازی کنین آخه
فیفا امسال یه چی ساخته از 1 تا 100 دسه خودته ...دیگه تو میخوای اماده بزاره واسه..هلو تو گلو ..از این خبرا نیس :)
فیفا 14 بهترین بود اما اما اونجا هم از 1 تا 100 دست خودت نبود برا این بود بعضی دوستانو جو گرفته بود بازی بلدن :)
دفاع بلد نیس میگه بازی مشکل داره ...
PASA تنده ؟؟؟ بیخیال بابا
برو همون PES بازی کن...امسال نترکونده بود مگه ؟؟؟
این حرفو با Sina R هستم داش ...برو PES بازی کن ترکونده...
این فیفا مطمئن باش تا اخر هم با UPDATE این بازیو تغییر نمیده ...بس به نظرم منتظر نباشین بیاد کاری کنه بتونی با یه دکمه توب رو بگیری داشم یا سایر مسائل ;)
از 1 تا 100 دسته خودته...شما حواست باشه مطمئن باش خیلی چیزا برات بیش نمیاد
این حرفا رو نزار رو سابقه فیفا بازی کردن...ما از فیفا 06 بازی میکنیم ...ربطی نداره...خودتم شاید خیلی وقته بازی کنی !!!
شما میتونی از 16 خوشت بیاد میتونی نیاد...میتونی توش خوب باشی میتونی نباشی...ربطی نداره 5 سال بهترین بودی تو فیفا.. بس این حرفارو به این منظور نگیر سابقه کسی کم و زیاده تو فیفا

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
چیه مد شده همه احساس شاخی می کنن تو فوتبال هم تایپک pes هم اینجا .... وات د فاز ؟؟؟؟
اومدی از بازی لذت ببری یا ....
هر چقدرم شاخ باشی مجازیه کنسول که خاموش شه تمومه ....
مشکل املاین هم بنظرم مهم ترین نکته ی بازیه و الا من مشکله دیگه ندیدم

- - -ویرایش - - -

همین الان سیزن زدم با یکی فک کنم ایرانی بود دمش گرم بازی رو باختم 4-3 اما خیلی حرفه ای بود و از همه مهم تر اخلاق داشت مسی مسدوم شد در حالی که می تونس بره و گل بزنه توپ رو زد تو اوت واقعا دمش گرم اینقدر حرفه ای ندیده بودم ...

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
فیفا امسال یه چی ساخته از 1 تا 100 دسه خودته ...دیگه تو میخوای اماده بزاره واسه..هلو تو گلو ..از این خبرا نیس :)
فیفا 14 بهترین بود اما اما اونجا هم از 1 تا 100 دست خودت نبود برا این بود بعضی دوستانو جو گرفته بود بازی بلدن :)
دفاع بلد نیس میگه بازی مشکل داره ...
PASA تنده ؟؟؟ بیخیال بابا
برو همون PES بازی کن...امسال نترکونده بود مگه ؟؟؟
این حرفو با Sina R هستم داش ...برو PES بازی کن ترکونده...
این فیفا مطمئن باش تا اخر هم با UPDATE این بازیو تغییر نمیده ...بس به نظرم منتظر نباشین بیاد کاری کنه بتونی با یه دکمه توب رو بگیری داشم یا سایر مسائل ;)
از 1 تا 100 دسته خودته...شما حواست باشه مطمئن باش خیلی چیزا برات بیش نمیاد
این حرفا رو نزار رو سابقه فیفا بازی کردن...ما از فیفا 06 بازی میکنیم ...ربطی نداره...خودتم شاید خیلی وقته بازی کنی !!!
شما میتونی از 16 خوشت بیاد میتونی نیاد...میتونی توش خوب باشی میتونی نباشی...ربطی نداره 5 سال بهترین بودی تو فیفا.. بس این حرفارو به این منظور نگیر سابقه کسی کم و زیاده تو فیفا

علیرضا توروخدا چیزایی خودم به بقیه در دفاع از فیفا می گفتم نیا کپی کن واسه خودم . آخه یعنی چی برم PES بازی کنم ؟ چرا همه چیو سیاه و سفید می بینی ؟ الان من توی تاپیک PES اومدم 3 4 تا اشکال مهم از بازی گرفتم یکی نیومد بگه برو فیفاتو بازی کن . اینجا هم 3 4 تا پست گذاشتم ، از بازی تعریف کردم الان هم از بازی 3 4 تا اشکال گرفتم . اگر میخوای بحث کنی بسم الله بیا با دلیل بگو حرفم اشتباهه و در عمل بیا باهام بازی کن بهم نشون بده ! مرد نیستم اگر همینجا نیام بگم من اشتباه کردم و حرفام از اساس اشتباه بوده

بعد اصلا پست من چه ربطی به 0 تا 100 داره ؟ دیگه اینو همه میدونن من عاشق سیستم دفاعی فیفام حالا دفاع کردن بلد نیستم ؟ بیخیال . توی 16 به جز مهدی از نظر دفاع با بقیه مشکل خاصی ندارم .

من 4 تا اشکال از بازی گرفتم . 1- سیستم پاسکاری 2- خطا گرفتن های زیاد داور 3- تناقص در خروج دروازبان ها 4- روون نبودن مکانیزم سوییچ بین بازیکن ها

بیا منو اد کن در یک فضای دوستانه بازی کنیم توی پارتی هم همزمان صحبت کنیم . بهت قول میدم به جز ایراد چهارم که قابل نشون دادن نیست بقیه رو قشنگ بهت نشون میدم . شما هم میتونی بهم نشون بدی 0 تا 100 بازی دست خود آدمه و اینکه پاس ها اینقدر سریع و آرکیدن مشکل از منه سرعتش بالاس ! و البته ساختار دفاعیت بهم نشون بدی یکم دفاع کردن هم بلد بشم .

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
اونایی که تو فیفا ۱۴به واسطه باگ سانتر از جناحین و شوت کات دار پشت محوطه فکر میکردن خیلی شاخن الان خورده تو ذو قشون!!!من نمیگم فیفا۱۶بی عیبه ولی کسانی رو که این بازی راضیشون نکرده و در عوض به pesبا اون همه باگ دروازبانی و چرخش کند مدافعا و شوتای از راه دور و داوریه تعطیل و گزارشگر رو اعصاب وووو…میگن شاهکار اصلا اصلا اصلا نمیفهمم!

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دوستان یک مسئله از داخل بازی ایا میتونید وارد اکانت اورجینتون بشید!!!! من هرکاری میکنم نمیشه
فکر کنم یکی از مشکلاتی که توی انلاین سیزن هست از همین باشه

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
میگین مشکل آنلاین کلیشه ایه ولی شاید باورتون نشه من رو نسل قبل اصلا بازی رو آفلاین نزدم اصلا جذابیت بازی به همون آنلاینش هست اونوفت اگه نشه آنلاین زد پس به چه دردی میخوره ؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
علیرضا توروخدا چیزایی خودم به بقیه در دفاع از فیفا می گفتم نیا کپی کن واسه خودم . آخه یعنی چی برم PES بازی کنم ؟ چرا همه چیو سیاه و سفید می بینی ؟ الان من توی تاپیک PES اومدم 3 4 تا اشکال مهم از بازی گرفتم یکی نیومد بگه برو فیفاتو بازی کن . اینجا هم 3 4 تا پست گذاشتم ، از بازی تعریف کردم الان هم از بازی 3 4 تا اشکال گرفتم . اگر میخوای بحث کنی بسم الله بیا با دلیل بگو حرفم اشتباهه و در عمل بیا باهام بازی کن بهم نشون بده ! مرد نیستم اگر همینجا نیام بگم من اشتباه کردم و حرفام از اساس اشتباه بوده

بعد اصلا پست من چه ربطی به 0 تا 100 داره ؟ دیگه اینو همه میدونن من عاشق سیستم دفاعی فیفام حالا دفاع کردن بلد نیستم ؟ بیخیال . توی 16 به جز مهدی از نظر دفاع با بقیه مشکل خاصی ندارم .

من 4 تا اشکال از بازی گرفتم . 1- سیستم پاسکاری 2- خطا گرفتن های زیاد داور 3- تناقص در خروج دروازبان ها 4- روون نبودن مکانیزم سوییچ بین بازیکن ها

بیا منو اد کن در یک فضای دوستانه بازی کنیم توی پارتی هم همزمان صحبت کنیم . بهت قول میدم به جز ایراد چهارم که قابل نشون دادن نیست بقیه رو قشنگ بهت نشون میدم . شما هم میتونی بهم نشون بدی 0 تا 100 بازی دست خود آدمه و اینکه پاس ها اینقدر سریع و آرکیدن مشکل از منه سرعتش بالاس ! و البته ساختار دفاعیت بهم نشون بدی یکم دفاع کردن هم بلد بشم .

شرمنده ...به بی احترامی نزار این حرفمو..ولی چون میبینم با چشمای خودم که نظرامون فرق داره راجب بازی نمیخوام این بحثو ادامه بدیم چون شما میگی که پاسا ارکیده .. خطا گرفتن های زیاد داور 3- تناقص در خروج دروازبان ها 4- روون نبودن مکانیزم سوییچ بین بازیکن ها و .. من به شکل عجیبی با حرفات مخالفم..چون هیچکدوم این مسائل ایراد نیس برای من... هر کدوممون یه نظری داریم و ایرادی هم نداره..درستشم همینه.
پس به نظرم این بحث به جایی نمیرسه.

ببین منظورم از 0 تا 100 اینه که ...دفاع دسته خودته..اگه دیدی نمیتونی راحت دفاع کنی به نظرم یه ذره وقت بزار بازی کن..و رو این مورد کار کن..الان باور کن نه دارم تیکه میندازم نه هیچی..این موضوع هیچ ربطی به سابقه طرف..به مدت بازیش ..به مدتی که فیفا های قبلو بازی کرده نداره.. من خودم هر روز بیشتر یاد میگیرم دفاع کردن تو 16 رو و این از این.

پاسا سرعتش بالاس..نظر توهه داداشم..من بازم میگم پاسا طبیعیه و من و خیلیا باش مشکلی ندارن!...و شما هم میتونی بگی نه ..این نظر منه و نظر شمام محترم
----
من نظر قبلیم بیشتر بر میگشت به دفاع و زیاد حرفم رو پاسا نبود ک میگی سرعت پاسا دسته توئه !!! و بخاطر زیادی سرعت ایراد از توئه یعنی !! من منظورم دفاع بود داداشم
----
دفاع کردنم مطمئن باش نمیشه به کسی یاد داد..اصلا فیفا رو نمیشه به کسی یاد داد..خودت بازی کن راه میوفتی ..البته اگه بخوای..من چی بگم الان ؟؟ واقعا نمیخوام بگم شما ضعیفی و و .... من حرفم اینه ...چیزیو نمیتونیم درست انجام بدیم ننویسیم ایراد بازی...

پارسال سرعت مزخرف بازیکنارو واقعا کاری نمیشد کرد ..واقعا نمیشد..حالا هر کاری میکردی..اما اونم راه خاص خودشو داشت ..
امسال که دیگه مثل اون نیس

از دفاع تا حمله میتونی بسته به توانایی خودت هر کار میخوای کنی
نمیدونم حرفمو چه جوری بگم واسه همین بازم میگم 0 تا 100 دسته خودته..شما نتونستی یه کارو انجام بدی ننویس ایراد بازی
... راجب خطاها که میگی خندم میگیره خدایی ..نمیدونم چی شده اینطوری از هر چی ایراد میگیری..یادمه قیلا پستاتو دنبال میکردم اما انصافا تعجب میکنم تو همونی باشی که قبلا بود :D یه چیزاییو ایراد میگیری

که واسم عجیبه

اگه میخواستیم بازی راحت باشه میرفتیم pes بازی میکردیم دیگه..دفاع اتوماته ..دیگه چرا این همه حرص بزنیم !!؟؟ اما از تو که فیفا بازی تعجب میکنم چطوری واقعا یه سری
عیبای الکی میزاری رو فیفا 16 ..که به نظرم یکی از کامل ترین فیفا هاس..( 15 رو اصلا کاری ندارم ) اما از فیفا 10 تا الان این یکی از کامل ترین و بهتریناس

به هر حال شاید سلیقت تغییر کرده و با pes 16 راحت تری ..این به خودت بر میگرده و اصلا مشکلی نیس
---
یه چیزی راجب اینکه ادد کنم بازی کنیم
دادا من کلا فرندلی نمیزنم..به این حساب نزار خیلی شاخم یا اینجور مسائل .نه !
کلا بخاطر یه سری جریانا از دوستان عزیز دیگه این قسمت نمیرم اصلا ..شرمنده
اما fut یا سیسن نزدیکیم دیگه..یهو دیدی یه بار سرچ گرفت زدیم با هم !
قربونت :)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر