FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
بچه ها فیفا اورال هاشو که هر هفته کم و زیاد میکنه شاید ۱۰۰٪ درست نباشه اما خب ۸۰٪ درسته بقیشم به نظر من تو اپدیت هفتگی بالانس میکنن اورال ها رو... اشتباه کردم پیش خریدش کردم دیسکش زودتر میاد ما باید ببنینم بازی دیسکی ها رو :D :(
من کلا سعی میکنم خودم رو وفق بدم با بازی های فیفا چون هرچقدر هم بد باشه باز بیشتر از طرف شرکت بازیش ساپورتمیشه. پس که تا قبل نسخه قبل نقل و انتقالا ال پیشو تو نسخه جدید میداد! از وقتی xbox360 اومد و فیفا عوض شد دیگه حتی ۵% هم امکان نداره کسی فوتبال باز تیر باشه و فیفا رو انتخاب نکنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
با چند دست بازی یه چیزو بگم همه چی خوبه و بالانسه به نظرم
من خیلی راضیم تا اینجا
بخصوص سرعت بازی...استوپ ها و دفاع کردن..بازی لذت بخشه به نظرم
و کار گروهی بیشتر از تک روی جواب میده
در کل 2 دست بازی کردم بیشتر کنم میام توضیح کاملو میدم
ولی خیلی خوشم اومده تا اینجا
کی میخواد 2 هفته صبر کنه :| :D

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
آقا کنسول من ریجن دو هستش. اکانتم آمریکا. الان دموی فیفا رو بگیرم مشکل درست نمیشه ک؟

اونوقت واسه آپدیت بازی اصلی چطور؟

----------------------------------------

فاکتور های نسل هفت هم منتشر شده. بازی به غیر گرافیک ، یکم گیم پلی و اون جزئیات درون زمین بازی تفاوت آنچنانی با نسل هشت نداره.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
آقا بازی بدجور عجیب قشنگه ..پارسال خوب بود یه سری چیزا خرابش کرده بود و چیزای منفی تو چشم بود ولی الان خدایی اوکیه
این زاویه بسته رو بیخیال شین نگین باگ حالا من اینجا زیاد ندیدم ولی احتمال میدم تو آنلاین باز بشه زد
ولی کلا جو بازی فضاییه :D گرافیک خیلی بهتر شده
روون شده بازی..
باور کنید قضد مقایسه یا تخریب پیس رو ندارم ولی این فیفا چند سالی جلوتر از اون بازیه
فقط اینکه امیدوارم نسخه اصلی از اینم بهتر باشه
این خیلی خوبه
نقاط منفیشم میگم به زودی
کسی نگه داره متعصابه تعریف میکنه
خودتون بازیو استارت کنید متوجه میشید چقدر خوب شده امسال
دمت گرم ea :D

masoudmusic

کاربر سایت
Jan 23, 2012
72
نام
مسعود
آقا بازی بدجور عجیب قشنگه ..پارسال خوب بود یه سری چیزا خرابش کرده بود و چیزای منفی تو چشم بود ولی الان خدایی اوکیه
این زاویه بسته رو بیخیال شین نگین باگ حالا من اینجا زیاد ندیدم ولی احتمال میدم تو آنلاین باز بشه زد
ولی کلا جو بازی فضاییه :D گرافیک خیلی بهتر شده
روون شده بازی..
باور کنید قضد مقایسه یا تخریب پیس رو ندارم ولی این فیفا چند سالی جلوتر از اون بازیه
فقط اینکه امیدوارم نسخه اصلی از اینم بهتر باشه
این خیلی خوبه
نقاط منفیشم میگم به زودی
کسی نگه داره متعصابه تعریف میکنه
خودتون بازیو استارت کنید متوجه میشید چقدر خوب شده امسال
دمت گرم ea :D

قشنگ داری ما رو حرص میدی ها :d امیدوارم زودتر بیاد ماهم بزنیمش :|
راستی آواتارت خداست GGMU:x سلطان:x

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
خب من بازی انجام دادم،واقعا راضی کننده بود بعد از یکسال زجر از فیفا 15 من یکی که با دمویه فیفا16 خیلیم لذت بردم.
اولین تغییر و بزرگترین تغییر برایه من اختلاف بازی تو حالت اسیست و سمی بود دوستانی که میخوان از بازی لذت ببرن حتمی تنظیمات کنترلشون از حالت اسیست به سمی تغییر بدن ببینم چقدر بازی به دلشون میچسبه،خب اول از همه بازی از حالت میگ میگ کاملا درامده و از وسط زمین نمیتونید توپ بردارید و به گل برسید،کار تیمی حرفه اول تو بازی میزنه ،نحوه پاس دادنا خوب کار شده ،شوت زدنا عالیه دیگه خبری از گلهایه 30 متری نیست حتی بعضی از شوتها تو چار چوبهم زده نمیشه،گل زدن خیلی سخت تر شده رفلکس دروازبانا هنگام شوت زدن خوب کارشده بعضی توپا بقدری سخت گل میشه که حرصت میگیره،گل زاویه بسته هنوز وجود داره اما خب با کارا دفاعی که میتونی انجام بدی میشه جلوش گرفت،عملکرد دفاع خیلی خیلی خیلی بهتر شده،چیزی که من سوپرایز کرد نحوه تکل زدنه که واقعا عالی کار شده در حالت تک به تک اگر رویه دفاع تمرکز داشته باشی ،قدرت بیشتر با دفاعه تا حمله،دریبلینگ به شوریه نسخه 15 نیست با یه پوشش و دفاعه دو نفره راحت میشه جلو کسی که تکروی میکنه رو گرفت.تو کارا دفاعی پرسینگ از همه بیشتر جواب میده،سرعت بازی بهتر شده اما بازم میشد کمتر باشه منکه بازم حالت بازی رو slow انتخاب میکنم.فیزیک توپ بهتر شده مخصوصا تو شوت زدنا.
نکات مثبت زیاده البته باید دو نفره بازی کرد تا به سوراخایه فیفا اشنا شد اما خب cpu امسال خیلی پیشرفت داشته و به هوش انسانی نزدیکتر شده نحوه بازیش.
تا این لحظه هم پاشنه اشیل فیفا 16 که از همون اول خودش نشون میده سانترهایه بازیه با اینکه تو حالت سمیه اما با سانتر کردن توپ خیلی راحت رو سر محاجم فرود میاد کاملا این نکته مشهوده.
تمامه این نکاتی که گفتم تو حالت تنظیمات سمیه منکه راضی بودم و مطمءنم نسخه اصلی خیلی بهتر هست نسبت به دمو مثله هر سال.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
کریسو بگیری
رویسو بگیری
مسیو بگیری بدویی بای بای :D
بازی شده عینه واقعیت
بالاخره این موضوع رو درست کردن شکر من دیگه مشکلی ندارم

- - -ویرایش - - -

قشنگ داری ما رو حرص میدی ها :d امیدوارم زودتر بیاد ماهم بزنیمش :|
راستی آواتارت خداست GGMU:x سلطان:x

مخلصیم دادا
باور کن فقط میخوام خیالتونو جمع کنم این بازی خیلی فرق کرده
و پشیمون نمیشیم از این همه انتظار
این دموش عالیه
حال میکنی با هر ثانیه بازی
در کل ارادت

- - -ویرایش - - -

خب من بازی انجام دادم،واقعا راضی کننده بود بعد از یکسال زجر از فیفا 15 من یکی که با دمویه فیفا16 خیلیم لذت بردم.
اولین تغییر و بزرگترین تغییر برایه من اختلاف بازی تو حالت اسیست و سمی بود دوستانی که میخوان از بازی لذت ببرن حتمی تنظیمات کنترلشون از حالت اسیست به سمی تغییر بدن ببینم چقدر بازی به دلشون میچسبه،خب اول از همه بازی از حالت میگ میگ کاملا درامده و از وسط زمین نمیتونید توپ بردارید و به گل برسید،کار تیمی حرفه اول تو بازی میزنه ،نحوه پاس دادنا خوب کار شده ،شوت زدنا عالیه دیگه خبری از گلهایه 30 متری نیست حتی بعضی از شوتها تو چار چوبهم زده نمیشه،گل زدن خیلی سخت تر شده رفلکس دروازبانا هنگام شوت زدن خوب کارشده بعضی توپا بقدری سخت گل میشه که حرصت میگیره،گل زاویه بسته هنوز وجود داره اما خب با کارا دفاعی که میتونی انجام بدی میشه جلوش گرفت،عملکرد دفاع خیلی خیلی خیلی بهتر شده،چیزی که من سوپرایز کرد نحوه تکل زدنه که واقعا عالی کار شده در حالت تک به تک اگر رویه دفاع تمرکز داشته باشی ،قدرت بیشتر با دفاعه تا حمله،دریبلینگ به شوریه نسخه 15 نیست با یه پوشش و دفاعه دو نفره راحت میشه جلو کسی که تکروی میکنه رو گرفت.تو کارا دفاعی پرسینگ از همه بیشتر جواب میده،سرعت بازی بهتر شده اما بازم میشد کمتر باشه منکه بازم حالت بازی رو slow انتخاب میکنم.فیزیک توپ بهتر شده مخصوصا تو شوت زدنا.
نکات مثبت زیاده البته باید دو نفره بازی کرد تا به سوراخایه فیفا اشنا شد اما خب cpu امسال خیلی پیشرفت داشته و به هوش انسانی نزدیکتر شده نحوه بازیش.
تا این لحظه هم پاشنه اشیل فیفا 16 که از همون اول خودش نشون میده سانترهایه بازیه با اینکه تو حالت سمیه اما با سانتر کردن توپ خیلی راحت رو سر محاجم فرود میاد کاملا این نکته مشهوده.
تمامه این نکاتی که گفتم تو حالت تنظیمات سمیه منکه راضی بودم و مطمءنم نسخه اصلی خیلی بهتر هست نسبت به دمو مثله هر سال.
دادا نمیدونی چطور میشه اون کادر که میگه مربع بزن دایره بزن تو بازی رو خاموش کنیم ؟؟؟
مطمئنن باید راهی باشه بشه اف کرد فهمیدی بگو
دمت گرم

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
برای PS4 فعلأ فقط برای نیوزلند منتشر شده و با توجه به منطقه زمانی آمریکا فردا شاهد انتشارش برای این منطقه خواهیم بود .
با این حال اگر بشه اکانت نیوزلند ساخت مطمئنأ میشه از اون اکانت دانلود کرد .
اما صبر کنیم تا برای منطقه زمانی خودمون عرضه بشه بهتره .
دلیل خاصی هم نداره جز اون حس تعلیق و شناور بودن در هنگام دست یافتن به یک تجربه جدید و شگرف .

لینک دانلود نیوزلند

Code:
[LEFT]http://ic.051678df.0cb4f8.gs2.sonycoment.loris-e.llnwd.net/gs2/appkgo/prod/CUSA02288_00/1/f_eff0faf2dd2de6d79d91e29a13c99f94ea5659a4cc1b03020ba480cdfe36fccd/f/EP0006-CUSA02288_00-FIFA2016DEMOGAME_0.pkg?downloadId=00000090&serverIpAddr=87.248.217.253&country=nz&downloadType=ob&q=34a51454ffa015a87b2dd39f5405bfba82e8f35157a32f82b6cb42c90e79cfb3[/LEFT]

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
کریسو بگیری
رویسو بگیری
مسیو بگیری بدویی بای بای :D
بازی شده عینه واقعیت
بالاخره این موضوع رو درست کردن شکر من دیگه مشکلی ندارم

- - -ویرایش - - -

مخلصیم دادا
باور کن فقط میخوام خیالتونو جمع کنم این بازی خیلی فرق کرده
و پشیمون نمیشیم از این همه انتظار
این دموش عالیه
حال میکنی با هر ثانیه بازی
در کل ارادت

- - -ویرایش - - -

دادا نمیدونی چطور میشه اون کادر که میگه مربع بزن دایره بزن تو بازی رو خاموش کنیم ؟؟؟
مطمئنن باید راهی باشه بشه اف کرد فهمیدی بگو
دمت گرم
میری قسمت سیتینگ قسمت کنترل قسمت راهنمایی از حالت show به hiden تغییر میدی

Blue King

کاربر سایت
Oct 11, 2012
67
نام
Ali
خب ، بالاخره 5-6 دست دمو رو بازی کردم ! انصافاً خیلی بهتر شده .

بازی واقعاً بالانس شده ، دیگه خبری از اون باگِ مسخره ی سرعت نیست و مدافع ها مث چی جا نمی مونن . بازی لذت بخش تر شده و باید برای گل زدن برنامه داشته باشی و اینجوری نیست که یکی مث رونالدو رو برداری و دو تا اینور و اونور کنی و گل !

رفلکس دروازه بان ها خیلی بهتر و طبیعی تر شده . نبرد های هوایی عالی شده . خیلیا میگفتن باگِ فیفا 16 هد خواهد بود ( مثل 14 ) اما اصلاً اینطور نبود و دقیقاً مثل واقعیت باید سانتر خوب باشه ، موقعیت بازیکن خوب باشه تا بشه هد گل زد . این خیلی عالیِ .

قدرت بدنی نقش مهمی تو بازی داره . گزارش هم که مثل همیشه عالی ، گرافیک هم نسبت به 15 بهتر شده . چیز جالبی هم که بش برخوردم اینِ بود که تو درگیری های تن به تن و فیزیکی و وقتی یکی بت تنه میزنه دسته شروع به لرزیدن میکنه که حس اون لحظه رو قشنگ بت می فهمونه و خیلی جالبِ .

اسپری محو شونده هم همونطور که گفته شد هست و بعد از زده شدنِ ضربه مدتی روی زمین باقی می مونه که برای من جالب بود . در کل این دمـو نویدِ یه فیفا خوب رو میده .

اورال ها و نقل و انتقالات اکثراً مال 15 بود و که قطعاً تو نسخه اصلی بازی اوکی میشه .

حیف خوابم میاد وگرنه باز پاش می شستم ، الان منتظرم صبح شه و بعد از بازیِ والیبال مستقیم برم سراغِ فیفا ! :X

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر