FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
دوستان من بازیو از طریق dvd نصب کردم بعدتو origin اکانت درست کردم و cd key بازیو دادم و فعال شد منتها ایکون بازیو که میزنم eror lunching game میده و خودش میخواد 13g بازیو دانلود کنه خواهشا بگید چیکار کنم؟

شما dvd که نصب کردی توی یه فایل ریخته شده ، حالا محتویات دیتای بازی که نصب کردی کپی کن توی یه فایل دیگه بعد برو از کنترل پنل programs and features بازی رو کامل پاک کن از اریجین هم بازی رو اگه نصب نشون میده و گزینه پلی فعاله بزن ببین بازی اجرا میشه ، اگه ارور داد با کلیک راست uninstall بزن .

از سربگ بالای اریجین بزن origin>application settings >advanced بعد قسمت downloaded games رو تغییر بده همون درایو و فایلی که میخوای بازی نصب بشه البته باید خالی باشه فایل انتخابی ، برو روی فیفا دانلود رو بزن بزار 1 مگ دانلود که کرد دکمه pause رو بزن ، چندتا از دیتای بازی توی همین پوشه که ادرس دادی ساخته میشه بعد اون دیتای 13 گیگی که بعد نصب dvd یه جا کپی کرده بودی همش رو کات بده تو همین فایل بعد کپی شدن resume رو که بزنی خود اریجین کل 13 گیگ رو میخونه و دیگه دانلودی در کار نیست بلکه فایلایی که داری ناقص باشه و شروع میکنه به دانلود مابقی وگرنه واسه من که دانلود نکرد البته آپدیت 1 رو هم خودت از یه سایتی بگیر کپی کن توی فایل بازی .

کسایی هم که نسخه deluxe edition رو گرفتن و setup داشت همین کار رو بکنن نصب میشه .

- - -ویرایش - - -

دوستان من بازی رو اریجینال گرفتم متاسفانه چند بار هم ویندوز عوض کردم هم 8 ریختم هم 10 موقع اجرای بازی یه ارور مسخره میده به نام 0xc000007b . تمام نرم افزارای پیش فرض مثل c++ و اینا رو هم نصب کردم ولی فایده ای نداره. راه حلش چیه به نظرتون؟

بعد اکسترکت کردن فایل زیپ دیتای بازی رو میبینی ؟ یا باید نصب کنی ؟ واسه من که setup داشت بدون مشکل نصب شد .

ریپیر بزن ببین درست میشه .

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
خیلی ممنون دوست عزیز
فقط اینکه واسه آنلاین زدن بهترین ویندوز چیه ؟
اگه ویندوز ده بزنم با اورجین که مشکلی نداره ؟
بازم تشکر
انلاین زدن اصلا ربطی به ویندوز نداره (هرچی میخواد باشه اصلا 98 :d)
مربوط به پینگ اینترنتتون میشه
با 4.2.2.4 تست پینگ بگیرید اگه زیر 170 اینا بود تقریبا به راحتی میتونید بازی کنید (هرچی کمتر بود بهتره )
اگه هم بالای 200 بود باید از سرویش کاهش پینگ استفاده کنید که بشه بازی کرد

diktator

کاربر سایت
Mar 4, 2011
11
دوستان من بازیو اجرا مکنم وو قتی از بازی میرم بیرون و دوباره پلی میزنم هد هرور میده eroe syncing cloud storage data
و 2 فش دکمه play anyway و cancel داهره که اه play anyway بزنم داخل بازی میره اما save پاک شده چیکار باید بکنم؟

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
کسی از دوستان pc باز مشکل پیدا کردن حریف دارن ؟

بله, منم همچین مشکلی رو دارم!!!

- - -ویرایش - - -

انلاین زدن اصلا ربطی به ویندوز نداره (هرچی میخواد باشه اصلا 98 :d)
مربوط به پینگ اینترنتتون میشه
با 4.2.2.4 تست پینگ بگیرید اگه زیر 170 اینا بود تقریبا به راحتی میتونید بازی کنید (هرچی کمتر بود بهتره )
اگه هم بالای 200 بود باید از سرویش کاهش پینگ استفاده کنید که بشه بازی کرد

این سرویس کاهش پینگ رو از کجا میشه تهیه کرد؟ با اینکه اینترنتم ۱۰ mb هست ولی پینگم ۲۲۰ هستش تقریبا!!!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بله, منم همچین مشکلی رو دارم!!!

- - -ویرایش - - -

این سرویس کاهش پینگ رو از کجا میشه تهیه کرد؟ با اینکه اینترنتم ۱۰ mb هست ولی پینگم ۲۲۰ هستش تقریبا!!!
اگه پینگ شما ۲۲۰ باشه با سرویس کاهش وبلاگ نهایت میتونی پینگ ۱۲۰ رو تجربه کنی که البته ببری بازی فوتبال بد نیست ولی شاید یه کم اذیت کنه
سایت ها رو برات پخ میکنم

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستانی که با کنترلر PS4 بازی میکنید فایل buttonDataSetup ندارید که همه چیز جای خودش باشه ؟ کلا این مسئله به buttonDataSetup مربوطه یا نه ؟ الان O پاسه X شوته و ...

پ.ن : از برنامه هایی مثل InputMapper ، ScpServer و ... استفاده میکنم مشکل جابجایی کلید ها حل میشه اما دسته جای دو تا دسته عمل میکنه یعنی هر کلید دو بار عمل میکنه طوری که مثلا دو تا دسته به بازی معرفی شده !

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دوستانی که با کنترلر PS4 بازی میکنید فایل buttonDataSetup ندارید که همه چیز جای خودش باشه ؟ کلا این مسئله به buttonDataSetup مربوطه یا نه ؟ الان O پاسه X شوته و ...

پ.ن : از برنامه هایی مثل InputMapper ، ScpServer و ... استفاده میکنم مشکل جابجایی کلید ها حل میشه اما دسته جای دو تا دسته عمل میکنه یعنی هر کلید دو بار عمل میکنه طوری که مثلا دو تا دسته به بازی معرفی شده !

برای حل مشکل دوتا دسته شدن فقط کافیه بعد از اجرای بازی یکبار جای USB که دسته رو میزنی عوض کنی و بزنی تویه USB دیگه
اگر جواب داد خبرشو بده

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
من کلا بازی های فوتبال رو برای اینکه یه روز یه Quick Match بزنم یا فامیلی میاد خونمون باهم بازی کنیم ، میریزم ، اما این بازی رو رفتم یه تورنمنت لالیگا (با اینکه طرفدار بارسلونا هستم) با رئال مادرید شروع کردم و نیم فصل رو تموم کردم ، بازی فوق العاده کامله ، اون مقدمه اول رو به این خاطر گفتم که شاید این ویژگی هایی که میگم رو فیفا 15 یا PES 2016 هم داشته باشند و من بی خبر باشم ازش.
بازی دارای چرخه آب و هوایی بسیار مطلوبیه ، به طوری که در اوایل فصل که هوا نسبتا گرم ـه هوا کاملا صاف و آفتابی ، سپس به تدریج باران و برف و کولاک در بازی های آتی به وجود میاد ، همچنین در شهر های مختلف ( ورزشگاه های مختلف) آب و هواهای جالبی دیده میشه، خستگی بازیکنان در طول بازی خیلی عالی تعبیه شده ، همچنین دروازه بان ها از هر فوتبال دیگه ای که دیدم باهوش تر هستند و خیلی خوب رفلکس نشون میدن ....

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
برای حل مشکل دوتا دسته شدن فقط کافیه بعد از اجرای بازی یکبار جای USB که دسته رو میزنی عوض کنی و بزنی تویه USB دیگه
اگر جواب داد خبرشو بده
آقا حل شد دست گلت درد نکنه :bighug:

دوستان از InputMapper هم استفاده کنید فوق العاده نرم افزار خوبیه

Balakhan7

کاربر سایت
Sep 16, 2015
21
سرچ سیزن امروز از صبح تا همین الان که اخر شبه اشک منو دراورده. باید دقیقا 10 الی 15 بار سرچ کنم تا یه تیم بیاره ... EA گند زده با سرورهای مسخرش :| الان DIV پنجم. واسه شما هم اینجوریه؟

همچنین در شهر های مختلف ( ورزشگاه های مختلف) آب و هواهای جالبی دیده میشه، خستگی بازیکنان در طول بازی خیلی عالی تعبیه شده ، همچنین دروازه بان ها از هر فوتبال دیگه ای که دیدم باهوش تر هستند و خیلی خوب رفلکس نشون میدن ....

هوای مه آلودش خیلی افتضاحه. رسما وقتی مه میشه تو سیزن، گرافیک میشه یکسوم. افتضاحه

کسی از دوستان pc باز مشکل پیدا کردن حریف دارن ؟

بله متاسفانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر