FIFA 16 معرفی شد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,517
EA ساعاتی قبل از اولین ویژگی های جدید FIFA 16 پرده برداشت.
طبق اطلاعات منتشر شده در این نسخه از فرنچایز، 12 تیم ملی بانوان قرار خواهد داشت. این تیم ها عبارتند از: آلمان، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک.
مسابقات دوستانه به صورت آنلاین و تورنمت های آفلاین برای این بخش در نظر گرفته شده است.
FIFA 16 در سپتامبر 2015 منتشر خواهد شد.
دانلود تریلر
تصاویر:

kbTL3.jpg

qDLFE.jpg

kx5g8.jpg

OEZMF.jpg

ZTAlL.jpg

Jy9c7.jpg

dFyiK.jpg

P2aNx.jpg

LCcRC.jpg

HiLfh.jpg

Last edited by a moderator:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
هر طور درست بکنند اشکال نداره , فقط حالت Legendary را فضایی سخت و غیر عادلانه سخت نکنند.
انصافا خیلی نامردیه وقتی همه حرکات حریفت را پیش بینی کنی و از همه لحاظ قوی تر باشی ولی همیشه (!) شکست بخوری :(

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
هر طور درست بکنند اشکال نداره , فقط حالت Legendary را فضایی سخت و غیر عادلانه سخت نکنند.
انصافا خیلی نامردیه وقتی همه حرکات حریفت را پیش بینی کنی و از همه لحاظ قوی تر باشی ولی همیشه (!) شکست بخوری :(
دقیقا. هوش مصنوعی رسما داره تقلب می کنه، Input بازی رو نگاه می کنه هر دکمه ای که زدی Counter می زنه:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
والا فيفا امسال اينقدر هم كه ميگيد بد نبود اوايل كه تازه اومده بود خيلي اشكال داشت ولي به مرور زمان با اپديت بهتر شد مثلا اين مشكل دفاع كردن كه خيلي ها ازش مي نالند كه دفاع ها ضعيفه ولي اگه درست بازي كني راحت مي توني جلوي حملات حريف رو بگيري من خودم يه فرند دارم از بچه هاي همين سايت يعني جوري دفاع مي كنه كه اشكت در بياد فرقي هم نمي كنه رونالدو و مسي روبروش باشند يا علي اصغر مدير روستا رنكش هم فكر كنم دو رقمي باشه حالت لجندري هم خيلي سخت نيست من كه راحت نابودشون مي كنم

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
آیا فیفا ۱۵ اشکال داشت؟ بله.
آیا فیفا ۱۵ آشغاله و روندی که PES پیش گرفت و رفت به لجنزار رو در پیش گرفته؟! دیگه قصه نگین!:D
هروَخ متاش از یه حدی (!) اومد پایین تر اون موقع ازین داستانا بگین.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
دقیقا. هوش مصنوعی رسما داره تقلب می کنه، Input بازی رو نگاه می کنه هر دکمه ای که زدی Counter می زنه:D
آره منم همین فکر را می کنم. میبینی CPU نزدیک محوطه جریمه شده, نیم ساعت داره پی در پی جهت بازی را عوض می کنه, آخر سر هم برای اینکه کم نیاره, از وسط زمین شوت می کنه, توپ میره بیرون ( Endـــِـنامردی ـه :|:d )
یا تا دقیقه 85 بازی را به زور با 1 گل جلو هستی, بعد CPU به شکلی کاملا ناجوانمردانه که دارای در صد شانس بسیار بالایی هست, توپ را از وسط زمین سانتر می کنه, بعد توپ به صورت اتفاقی (!) جلوی مهاجم حریف میافته, بعد به صورت کاملا شانسی گل می خوری . در آخر هم که ناامید میشی در چند دقیقه آخر چند تا گل می خوری :(:(
حالت لجندري هم خيلي سخت نيست من كه راحت نابودشون مي كنم
در کل 90% تیم های FIFA در حالت Legendary قابل شکست هستند ولی تیم هایی مثل چلسی, بارسلونا و پاریس سِینت ژرمن خیلی به سختی و با مکافات شکست می خورند.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
این دفاع هارو اگه درست کنن و تعدل برقرار بشه بازی جذابتر میشه چون واقعا بعضی جاها دفاع و دروازبان خیلی جوک میشن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,849
نام
مهراد
با تمام ایراد های بنی اسرائیلی که به بازی گرفته شد مخالفم به کنار ، اون دوستی که هی میاد میگه PES بهتره رو من کجای دلم بزارم ؟ شما که فن PES ـی تو تاپیک فیفا چیکاره ای ؟ )x

ما که بازی کردیم لذت بردیم نه در دفاع مشکل دیدیم نه در جای دیگه فقط دو چیز ... یکی اینکه امیدوارم نسخه امسال چمپیونز لیگ رو داشته باشه (حالا که PES داره میره قاطی باقالی ها) و اینکه امیدوارم امسال بدن بازیکنا آرنولدی نباشه :|

و مطمنا تا مدت ها و ماه ها باید در انتظار کرک این عنوان هم بود /:)

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
قبلا PES باز بودم . اون که ترکید و رفت . به سمت فیفا اومدم . کلی حال داد . در مقایسه بین فیفا 15 و PES15 ، فیفا خیلی سر تره و PES برام غیر قابل بازی بود . شاید بالای 100 دست فیفا 15 زدم . بازی اصلا بالانس نیست و گل زدن توش آب خوردنه . مدافعین رسما تعطیلا و به هیچ وجه نمیتونن جلوی مهاجمین اسم و رسم دار رو بگیرن .
در کل روند گیمپلی PES فاجعه آمیزه و فیفا آسونه . اگه این دو تا دوباره به تعادل برسن خیلی خوب میشه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
آره منم همین فکر را می کنم. میبینی CPU نزدیک محوطه جریمه شده, نیم ساعت داره پی در پی جهت بازی را عوض می کنه, آخر سر هم برای اینکه کم نیاره, از وسط زمین شوت می کنه, توپ میره بیرون ( Endـــِـنامردی ـه :|:d )
یا تا دقیقه 85 بازی را به زور با 1 گل جلو هستی, بعد CPU به شکلی کاملا ناجوانمردانه که دارای در صد شانس بسیار بالایی هست, توپ را از وسط زمین سانتر می کنه, بعد توپ به صورت اتفاقی (!) جلوی مهاجم حریف میافته, بعد به صورت کاملا شانسی گل می خوری . در آخر هم که ناامید میشی در چند دقیقه آخر چند تا گل می خوری :(:(

در کل 90% تیم های FIFA در حالت Legendary قابل شکست هستند ولی تیم هایی مثل چلسی, بارسلونا و پاریس سِینت ژرمن خیلی به سختی و با مکافات شکست می خورند.
این قضیه سانتر کردن که از نسخه های قبل تر بوده تو فیفا مخصوصا موقعی باشه که 1-0 هم جلویی یکدفعه فشارشون از 85 عجیب غریب میشه کلا و سانتر و.. موضوع زدن گل پیش بیاد بدبختی توپم دیگه لو نمیده cpu
کلا تو اون دقایق از لجندری هم میزنن بالاتر:bighug:

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
در ضمن به دفاع قابلیت " برو تو پاش" هم باید اضافه بشه، یعنی چی می شینن مثل بز نگاه می کن:|

لول ! مشخصا شما زیاد بازی نکردی فیفا !
تو تنظیمات دفاع رو بزار رو Legacy ... "میره تو پاش" :)

..

FIFA 15 قطعا از 14 بهتر بود... 14 یه چیز افقتضاحی بود کلا... ولی همین 15 هم کلی باگ اعصاب خورد کن داره.. گیم پلیش عالی ـه! ولی اگه این باگ ـا بزارن :|
مشکلات اصلیش هم دروازه باناش، داوراش ( تو همه نسخه ها ایراد داره این :D ) و به خصوص سروراش ـن ! سرورای این بازی یه چیزی فراتر از افتضاحن :|
فیفا 16 فقط کافی ـه این باگاش رو برطرف کنن تا عالی بشه بازی..
البته هر سال یه چیز اضافه میکنن که گند میزنه به بازی، سال بعد اونو درست میکنن یه چیز دیگه اضافه میکنن :| .. 2012 که Impact Engine بود، که برخوردا خیلی باگ داشت، 2013 درستش کردن، عوضش First Touch Control گذاشتن که بازم خیلی باگ داشت، 2015 هم اونارو برطرف کردن، اومدن Next Gene GK گذاشتن، که خیلی بده :| ..

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
لول ! مشخصا شما زیاد بازی نکردی فیفا !
تو تنظیمات دفاع رو بزار رو Legacy ... "میره تو پاش" :)

..

FIFA 15 قطعا از 14 بهتر بود... 14 یه چیز افقتضاحی بود کلا... ولی همین 15 هم کلی باگ اعصاب خورد کن داره.. گیم پلیش عالی ـه! ولی اگه این باگ ـا بزارن :|
مشکلات اصلیش هم دروازه باناش، داوراش ( تو همه نسخه ها ایراد داره این :D ) و به خصوص سروراش ـن ! سرورای این بازی یه چیزی فراتر از افتضاحن :|
فیفا 16 فقط کافی ـه این باگاش رو برطرف کنن تا عالی بشه بازی..
البته هر سال یه چیز اضافه میکنن که گند میزنه به بازی، سال بعد اونو درست میکنن یه چیز دیگه اضافه میکنن :| .. 2012 که Impact Engine بود، که برخوردا خیلی باگ داشت، 2013 درستش کردن، عوضش First Touch Control گذاشتن که بازم خیلی باگ داشت، 2015 هم اونارو برطرف کردن، اومدن Next Gene GK گذاشتن، که خیلی بده :| ..

واقعا فکر میکنی این فیفا از سال قبلی بهتر بود؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر