FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

armanii x1

کاربر سایت
Nov 12, 2013
40
کاری که من کردم اینه که اینترنت رو با کابل از مودم به pc وصل کردم بعد رو pc یه کارت شبکه وای فای دارم که اینترنت رو از اون با برنامه connectify شر کردم رو وان
این پیج آموزشش رو داده .اگه لپتاپ داشته باشی که دیگه کارت شبکه هم نمیخواد با همون میشه
http://forum.bazicenter.com/thread89837/
فقط جای هات اسپات شما به اوپن چیز پی ان احتیاج دارید اونم سرور udp چون من با سرور tcp کردم ولی نشد.کلا از هر جا بگیرید هر دو سرویس روش

ضمنا از این دو کاربر هم تشکر میکنم که باعث شدن بعد چند ماه باز فیفا بزنیم
foroodn
reza_e13

مرسی دوست عزیز

foroodn

کاربر سایت
May 25, 2015
8
نام
Forood
احیانا شما بلد نیستی که چطور ک ر ی و یا کانکشن pptp رو شر کنیم؟آخه این دوتا خیلی بهتر از اوپن و ی پی ان هستن حتی پینگ هم پایینتر میارن که اگه بشه خیلی راحتتر میشه آنلاین زد
بله اونا سرعتشون بالاتره(البته بستگی به کیفیت و ی پ ی ا ن داره) ولی دیسکانکت میشن گاهی اوقات مثلا من وقتی از اون سرویس ها استفاده میکنم از ۱۰ تا بازی ۳-۴ تاش بین بازی قطع وصل میشد و امتیاز بازی رو میداد به حریف ولی من با ا پ ن و ی پ ی ا ن در حد ۵ درصد مشکل دیسی داشتم،در مورد نحوه شر کردن هم کافیه همین چیزی که اینجا نوشتیو توی گوگل سرچ کنی تا اموزشش رو پیدا کنی

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
اقا من سایت توربو چیز pn رفتم، اما open ... نداشت برای ویندوز!
شما چیو دان کردید دقیق؟؟؟ چون من 3 جور v....pn دان کردم، فیفا نرفت!
اگر از کار افتاده، الان جایگزینش چی هست؟
ممنون

foroodn

کاربر سایت
May 25, 2015
8
نام
Forood
سلام
اقا من سایت توربو چیز pn رفتم، اما open ... نداشت برای ویندوز!
شما چیو دان کردید دقیق؟؟؟ چون من 3 جور v....pn دان کردم، فیفا نرفت!
اگر از کار افتاده، الان جایگزینش چی هست؟
ممنون
یه اکانت داره که مولتی هست و همه نوع و ی پ ی ا ن توش هست
شما با ا پ ن و ی پ ی ا ن و سرور اروپا حالا یا tcp یا udp میتونی وصل شی و بازی کنی

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام اساتيد.من تازه ٤ گرفتم.پلاس گرفتم و وصل شدم به سرور فيفا...ديروز كه بازي كردم نوشته بود فايلي از فيفا اپدييت شده.رفتم ديدم درسته قدرت ها اپديدت شده.ولي امروز رفتم ديدم مثل ديفالت هستش.با دسته هاي متلف هم به پروفايل پي اس ان وارد ميشم تغيير ميكنه همه چي.لطفا كمك كنيد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,494
نام
Nightwing
اقا یکی خواهشا کمک کنه فکر کنم تنظیماتش بهم ریخته. بازیکنام اصلا نمیرن تو پای حریف...یا موقع حمله اصلا کسی نمیاد جلو...ترکیبو هم بار ها عوض کردم دیدم اصلا ازون نیست...لطفا یکی راهنمایی کنه همش دارم میبازم :(

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,494
نام
Nightwing
اقا یکی خواهشا کمک کنه فکر کنم تنظیماتش بهم ریخته. بازیکنام اصلا نمیرن تو پای حریف...یا موقع حمله اصلا کسی نمیاد جلو...ترکیبو هم بار ها عوض کردم دیدم اصلا ازون نیست...لطفا یکی راهنمایی کنه همش دارم میبازم
:(

- - -ویرایش - - -

اقا یکی خواهشا کمک کنه فکر کنم تنظیماتش بهم ریخته. بازیکنام اصلا نمیرن تو پای حریف...یا موقع حمله اصلا کسی نمیاد جلو...ترکیبو هم بار ها عوض کردم دیدم اصلا ازون نیست...لطفا یکی راهنمایی کنه همش دارم میبازم

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

امسال هم داره تموم میشه نتونستم UT رو آنلاین بازی کنم چند مدل اینترنت هم عوض کردم (داتک و شاتل و (صبا) همه تو آنلاین رقیب پیدا نمیکنن و یه هو از EA قطع میشه همه جور مودم و DNS و NAT OPEN ... هم فرقی نکرد...

نه فقط تو فیفا بلکه در هر مسئله ای چه قدر از اینکه ایرانی هستم خوشحالم... خدایا شکرت.

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
درود

امسال هم داره تموم میشه نتونستم UT رو آنلاین بازی کنم چند مدل اینترنت هم عوض کردم (داتک و شاتل و (صبا) همه تو آنلاین رقیب پیدا نمیکنن و یه هو از EA قطع میشه همه جور مودم و DNS و NAT OPEN ... هم فرقی نکرد...

نه فقط تو فیفا بلکه در هر مسئله ای چه قدر از اینکه ایرانی هستم خوشحالم... خدایا شکرت.

یعنی کل آی اس پی ها مشکل دارند؟
آخه یکی می گفت پارس آنلاین مشکل نداره!!:-/

foroodn

کاربر سایت
May 25, 2015
8
نام
Forood

- - -ویرایش - - -

:([/QUOTE
عزیزم تو سیزن شما نمیتونی با سیستم لجیسی دفاع کنی فقط تاکتیکال میشه،یعنی با سرعت و a نمیره تو پای حریف تا نزدیکش میره ولی باید بعدش بدون a و با اسلاید تکل و استند تکل توپو بگیری،اولش اعصاب خورد کنه ولی بعد از یه مدت کاملا عادت میکنی خیالت راحت،در مورد اینکه توی حمله نمیرن هم شما بستگی به تاکتیک تیمت داره برو تو costum tactic و حالت های مختلف رو امتحان کن در ضمن در بازی هم با زدن دکمه گرد سمت راست به سمت راست و چپ میتونی به حالت دفاعی یا هجومی بری

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,494
نام
Nightwing
عزیزم تو سیزن شما نمیتونی با سیستم لجیسی دفاع کنی فقط تاکتیکال میشه،یعنی با سرعت و a نمیره تو پای حریف تا نزدیکش میره ولی باید بعدش بدون a و با اسلاید تکل و استند تکل توپو بگیری،اولش اعصاب خورد کنه ولی بعد از یه مدت کاملا عادت میکنی خیالت راحت،در مورد اینکه توی حمله نمیرن هم شما بستگی به تاکتیک تیمت داره برو تو costum tactic و حالت های مختلف رو امتحان کن در ضمن در بازی هم با زدن دکمه گرد سمت راست به سمت راست و چپ میتونی به حالت دفاعی یا هجومی بری
این لجیسی که میگی کجاست دقیقا میشه توضیح بدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر