FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا خواهشاً ج بدین من مشکل دارم :(
چرا وقتی میخوام با یکی آنلاین بازی کنم دفام روو تاکتیکاله همش، اه اعصابم خورد میشه ، میخوام روو لگاسی بزارم ولی نمیشه ، خاموشه آیکونش.
چرا همش توو زمینه طرف باس بازی کنم؟؟؟ میخوام زمین اینارو خودم تعیین کنم . کمک کنین خواهشاً
در تکمیل صحبتهای کمال باید بگم که میزبان فقط توی ورزشگاه خودش بازی میکنه دیگه انتخاب توپ ,هوا و داور دست بازی هست نه دست میزبان شما هم اگه میزبان باشی فقط توی ورزشگاه اون تیمی که برداشتی بازی میکنی دیگه بقیه چیزارو نمیتونی تغییر بدی

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
سلام دوستان، من تازه میخوام فیفا انلاین بزنم،*
1_ التیمت تیم قضیش چیه یه توضیحی بدین
2_ مود انلاین دیگه چی داره
3_ کدوم مود برا انلاین خوبه
4_ اصلا کلا میخوام بدونم کدوم مود فیفا برا انلاین جذاب تر و بهتره
5_ اغا فیفا ٤ بهتره یا ۵، من الان چهار رو دارم میخوام ببینم برا انلاین ۵ رو بگیرم،

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان این دو تا تروفی knuckle ball و extra effort رو چه جوری بگیریم؟:|

Knuckle ball رو اول باید بری توی تنظیمات اسلایدر و شوت ارور و شوت اسپید رو به ترتیب کم و زیاد کنی بعدش یک بازیکن شوت زن وردار از وسط زمین شوت کن تا بهت بده . خودم چند بار اینکار رو تکرار کردم تا بهم داد.
اما Extra Effort !! یکی از مسخره ترین و شانسی ترین تروفی بازی هست. برای گرفتن این تروفی بهتره با رونالدو بازی کنی چون که شانس بیشتری هست. حالا دو تا دسته نیازه که یک نفر باید دروازه بان رو جلو بیاره و یکی دیگه هم باید رونالدو بره تکل بزنه و سریع توپ رو شوت کنه تا انیمیشن رو بزنه. برو تو یوتیوب ببین و کامل متوجه میشی ! توجه کن که باید دقیقا همون انیمیشن رو بزنه وگرنه بهت تروفی رو نمیده. خیلی مسخرس کلا ! بار بار ها برام پیش اومده که همه چی اوکی بوده ولی انیمیشن رو نمیزنه و همه چی خراب میشه. خودم نتونستم این تروفی رو بگیرم و کلا از پلات کردن بازی نا امید شدم. :D

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Knuckle ball رو اول باید بری توی تنظیمات اسلایدر و شوت ارور و شوت اسپید رو به ترتیب کم و زیاد کنی بعدش یک بازیکن شوت زن وردار از وسط زمین شوت کن تا بهت بده . خودم چند بار اینکار رو تکرار کردم تا بهم داد.
اما Extra Effort !! یکی از مسخره ترین و شانسی ترین تروفی بازی هست. برای گرفتن این تروفی بهتره با رونالدو بازی کنی چون که شانس بیشتری هست. حالا دو تا دسته نیازه که یک نفر باید دروازه بان رو جلو بیاره و یکی دیگه هم باید رونالدو بره تکل بزنه و سریع توپ رو شوت کنه تا انیمیشن رو بزنه. برو تو یوتیوب ببین و کامل متوجه میشی ! توجه کن که باید دقیقا همون انیمیشن رو بزنه وگرنه بهت تروفی رو نمیده. خیلی مسخرس کلا ! بار بار ها برام پیش اومده که همه چی اوکی بوده ولی انیمیشن رو نمیزنه و همه چی خراب میشه. خودم نتونستم این تروفی رو بگیرم و کلا از پلات کردن بازی نا امید شدم. :D
اولی رو گرفتم ولی دومی اصلا شدنی نیست گرفتنش:|
حالا اگه خواستی بیا تو یه دست فرندلی تست کنبم شاید گرفتیمش:|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان، من تازه میخوام فیفا انلاین بزنم،*
1_ التیمت تیم قضیش چیه یه توضیحی بدین
2_ مود انلاین دیگه چی داره
3_ کدوم مود برا انلاین خوبه
4_ اصلا کلا میخوام بدونم کدوم مود فیفا برا انلاین جذاب تر و بهتره
5_ اغا فیفا ٤ بهتره یا ۵، من الان چهار رو دارم میخوام ببینم برا انلاین ۵ رو بگیرم،
مثه کریر مد(مسترلیگ)انلاین هست ولی یه سری محدیدویتها داره مثلا برای هماهنگی تیمت باید بازیکنات از یه لیگ باشن
2-پروکلاب که یه بازیکن رو کنترل میکنی دوستتام بقیه بازیکنات بعد با خارجیا بازی میکنید اونا هم هرکدوم یه بازیکن رو کنترل میکنن این مد جذابترین مد هست ولی نت خوب میخواد.مد سیزن هم هست که یه تیم برمیداری میری داخلش سرچ میکنه خودش حریف رو پیدا میکنه باهاش بازی میکنی همینجوری بازی میکنی از دسته 10 میری دسته 1 مد بعدی کوآپ سیزن هست که با دوستت توی یه تیم نصف بازیکنارو تو کنترل میکنی نصفشونو دوستت فرقش با پروکلاب اینه که کوآپ سیزن فقط دونفر داخل یه تیم هستن پروکلاب تا 7 8 بازیکن میتونن توی یه تیم باشن مد بعدی فرندلی که با یه نفر که توی فرندلیستت هست و همون شماره فیفا رو داره بازی میکنی البته باید انلاین باشه مد بعدی التیمیت تیم هست که بعد از پروکلاب جذابترینه :d
3-بالا توضیح دادم
4-بالا توضیح دادم
5-انلاین فیفا15 دسته های 3به بعد توی سیزن کلا تکروی و استفاده از سرعت هست بازیکنان سرعتی مانور خیلی زیادی میتونن بعد خیلی راحت با سرعت میتونن مدافعان رو جا بذارن ولی توی فیفا14 فوتبال واقعی بازی میشه و سرعت خیلی مهم نیست اگه کسی بلد نباشه با سرعت دریبل بزنه و توی دفاع جلوی بازیکنان سرعتی رو میگیره ممکنه فیفا15 بدبزنه تو پرش:d

- - -ویرایش - - -

اولی رو گرفتم ولی دومی اصلا شدنی نیست گرفتنش:|
حالا اگه خواستی بیا تو یه دست فرندلی تست کنبم شاید گرفتیمش:|
اون تروفی فرندلی اصلا نمیشه خیالت راحت

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
من از وقتي كه خريدم بازيوىًو فقط يه دست انلاين زدم تو سيزن بقيه چي

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
من که خریدم یک هفته بعد به فنا رفت
نمیدونم مشکل از کجاست
دارم با بعضی ها حرف میزنم ببینم میشه چطور این مشکل رو دور زد

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
همه رفتید پی اس 4. من تک و تنها آنلاین میزنم :d

من هر ترکیبی با یووه بازی میکردم همیشه برای یه پست بازیکن کم میاوردم. مثلا در یووه cam نداریم. یا یه وینگر که بتونم 4-2-3-1 بازی کنم. ولی از اونور هافبک وسطامون غولی هستن برای خودشون. بنابراین یه ترکیب متشکل از 4 تا هافبک وسط درست کردم. دو تا DM دو تا CM. اینطوری ضعف دفاعی پیرلو هم دیگه به چشم نمیاد.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همه رفتید پی اس 4. من تک و تنها آنلاین میزنم :d

من هر ترکیبی با یووه بازی میکردم همیشه برای یه پست بازیکن کم میاوردم. مثلا در یووه cam نداریم. یا یه وینگر که بتونم 4-2-3-1 بازی کنم. ولی از اونور هافبک وسطامون غولی هستن برای خودشون. بنابراین یه ترکیب متشکل از 4 تا هافبک وسط درست کردم. دو تا DM دو تا CM. اینطوری ضعف دفاعی پیرلو هم دیگه به چشم نمیاد.
بهترین ترکیب برای توی 41212(2)هست وینگر نداره این ترکیب ولی 4تا هافبک خرسرعت خرقدرت میخواد که داری پیرلو رو هم cam یا cdm میتونی بذاری که زیاد نیاز به سرعت نداره این پستها:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر