FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
درود.

بعد از کسب سومین قهرمانی تو لیگ 1،میخوام نکاتی رو بگم که شاید به کارتون بیاد و رستگار بشید:))یعنی EA رسما بیب کرده و آبم قطعه:dخیلی مزخرفتر از اونی هست که فکر میکردم.زیاد سرتون رو درد نمیارم.فقط 2 تا فورمیشن برای چلسی و بایرن بهتون پیشنهاد میکنم که چپ و راست قهرمان بشین:dلازم به ذکر هست که چلسی و بعد بایرن هیولاترین تیمها هستن.

نکته 1:به هیچ عنوان با یک مهاجم بازی نکنید.فقط سیستم 2 مهاجم نوک.اما نه RS-LS.بلکه RF-LF.دلیلش کاملا واضحه.RS-LS میره توی محوطه جریمه و بین مدافعین گیر میکنه.اما RF-LF میاد پشت هجده قدم وایمیسه و به صورت پینگ پُنگی هی یک دو میکنید و مدافعان هم مثل بوقلمون وایمیسن نگاه میکنن:|:))

نکته 2:به هیچ عنوان با یه هافبک دفاعی بازی نکنید.در بدترین حالت دیگه باید 2 تا هافبک دفاعی،یعنی RDM--LDM داشته باشید.اما ایده آل و رویایی 3 هافبک دفاعی هست:dهافبکایی مثل ماتیچ،راکیتیچ،ژاوی،اینیستا،آلونسو و ....... رو به هیچ عنوان بازی ندید که مفت نمیارزن:dباید،تاکید میکنم که باید حداقل 2 هافبک دفاعی داشته باشید که مثل شتر بُدوئن8-|:d

نکته 3:کِرت زوما بهترین مدافع فیفا 15 هست:))لامصب عین هیولا میمونه.بدین جهت اینجانب اسمش رو گذاشتم ""زوما خرسه"":d

کورتوآ
فلیپه--تری--زوما--آزپی
فابرگاس--رامیرز--ویلیان
کوآدرادو
هزارد--کاستا

همونطور که می بینید،اینجانب ویلیان رو گذاشتم پُست RDM.بسیار عالی جواب میده.شک نکنید با این سیستم رستگار میشید:dپوزیشن بازیکنا هم به اینصورت میشه:
RB--RCB--LCB--LB
RDM--CDM--LDM
CAM
RF---LF
و اما برای بایرن:
نوئر

برنات--بن عطیه--بواتنگ--رافینیا
آلابا--شوان اشتایگر--لام
روبن
ریبری--مولر

میدونم شاخ در آوردین.اما تعجب نکنید:dبرنات رو میزاریم دفاع چپ.اولا که برنات واقعا عالیه.دوما اینجوری میتونیم هیولایی مثل آلابا رو بزاریم هافبک دفاعی و عین موشک اونجا مانور میده و زارت و زورت توپ میگیره.بازم تعجب نکنید.لواندوفسکی هیچ جایی تو تیم نداره:))اصولا بازیکنای دراز رو نباید گذاشت نوک حمله و باید شوت بشن رو نیمکت:|:d

هواستون باشه.تیم اینستراکشن هم باید به اینصورت باشه که:دو مهاجم نوک میشن؛press backline--stay central--get in behind.اون CAM هم میشه come back on defense،stay edge of the box.و سه هافبک دفاعی میشن،Stay back while attack--cut passing lanes.دو دفاع کناری هم همون Stay back بزارین.

کاستوم تاکتیک هم اصلا نمیخواد بچینید و به خودتون زحمت بدین:))بزارین High pressure.خلاص
:d
[h=3][/h]

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,599
نام
امین
کل حرفاتو قبول دارم دقیق کوبیدی تو خال.
فقط راجب ترکیب چلسی بنظرم تری رو نباید بازی داد.
ایوانوویچ بهتره از تریه.
تری تو کورس ها کلن لبخنده جلو بازیکن سرعتی.

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
درود.

بعد از کسب سومین قهرمانی تو لیگ 1،میخوام نکاتی رو بگم که شاید به کارتون بیاد و رستگار بشید:))یعنی EA رسما بیب کرده و آبم قطعه:dخیلی مزخرفتر از اونی هست که فکر میکردم.زیاد سرتون رو درد نمیارم.فقط 2 تا فورمیشن برای چلسی و بایرن بهتون پیشنهاد میکنم که چپ و راست قهرمان بشین:dلازم به ذکر هست که چلسی و بعد بایرن هیولاترین تیمها هستن.

نکته 1:به هیچ عنوان با یک مهاجم بازی نکنید.فقط سیستم 2 مهاجم نوک.اما نه RS-LS.بلکه RF-LF.دلیلش کاملا واضحه.RS-LS میره توی محوطه جریمه و بین مدافعین گیر میکنه.اما RF-LF میاد پشت هجده قدم وایمیسه و به صورت پینگ پُنگی هی یک دو میکنید و مدافعان هم مثل بوقلمون وایمیسن نگاه میکنن:|:))

نکته 2:به هیچ عنوان با یه هافبک دفاعی بازی نکنید.در بدترین حالت دیگه باید 2 تا هافبک دفاعی،یعنی RDM--LDM داشته باشید.اما ایده آل و رویایی 3 هافبک دفاعی هست:dهافبکایی مثل ماتیچ،راکیتیچ،ژاوی،اینیستا،آلونسو و ....... رو به هیچ عنوان بازی ندید که مفت نمیارزن:dباید،تاکید میکنم که باید حداقل 2 هافبک دفاعی داشته باشید که مثل شتر بُدوئن8-|:d

نکته 3:کِرت زوما بهترین مدافع فیفا 15 هست:))لامصب عین هیولا میمونه.بدین جهت اینجانب اسمش رو گذاشتم ""زوما خرسه"":d

کورتوآ
فلیپه--تری--زوما--آزپی
فابرگاس--رامیرز--ویلیان
کوآدرادو
هزارد--کاستا

همونطور که می بینید،اینجانب ویلیان رو گذاشتم پُست RDM.بسیار عالی جواب میده.شک نکنید با این سیستم رستگار میشید:dپوزیشن بازیکنا هم به اینصورت میشه:
RB--RCB--LCB--LB
RDM--CDM--LDM
CAM
RF---LF
و اما برای بایرن:
نوئر

آلابا--شوان اشتایگر--لام
روبن
ریبری--مولر

میدونم شاخ در آوردین.اما تعجب نکنید:dبرنات رو میزاریم دفاع چپ.اولا که برنات واقعا عالیه.دوما اینجوری میتونیم هیولایی مثل آلابا رو بزاریم هافبک دفاعی و عین موشک اونجا مانور میده و زارت و زورت توپ میگیره.بازم تعجب نکنید.لواندوفسکی هیچ جایی تو تیم نداره:))اصولا بازیکنای دراز رو نباید گذاشت نوک حمله و باید شوت بشن رو نیمکت:|:d

هواستون باشه.تیم اینستراکشن هم باید به اینصورت باشه که:دو مهاجم نوک میشن؛press backline--stay central--get in behind.اون CAM هم میشه come back on defense،stay edge of the box.و سه هافبک دفاعی میشن،Stay back while attack--cut passing lanes.دو دفاع کناری هم همون Stay back بزارین.

کاستوم تاکتیک هم اصلا نمیخواد بچینید و به خودتون زحمت بدین:))بزارین High pressure.خلاص
با تشکر از این دوستمون که 90در صد با هاش موافقم
البته به یه نکته اشاره کنم این فیفا 15 در کنار تمام بدی هاش یه خوبییه خیلی مهم داشت و اونم اینکه اکثر بچه ها از جمله خودم توی ترکیب چینی از اون حالت دیفالت خارج شدیم و شروع کردیم به چیدن بازیکن ها به روش ها و تاکتیک های مختلف و یه جورایی تخصصی تر فیفا رو بازی کردیم و نکته مهمه دیگه اینه که کسی که توی فیفا 15 خوب دفاع بچینه و خوب دفاع کنه و کمتر گل بخوره مطمئنا توی فیفا های قبلی و احتمالا توی فیفاهای بعدی توی بخش دفاع غولی میشه واسه خودش چون با این گیم پلیه فیفا 15 گل نخوردن و یا گل کم خوردن خودش کاریست کارستان

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
درود.

کورتوآ
فلیپه--تری--زوما--آزپی
فابرگاس--رامیرز--ویلیان
کوآدرادو
هزارد--کاستا

RB--RCB--LCB--LB
RDM--CDM--LDM
CAM
RF---LF
و اما برای بایرن:
نوئر

آلابا--شوان اشتایگر--لام
روبن
ریبری--مولر

تقریبا باهات موافقم ولی خیلی ترکیب دفاعی میشه که...اومدی که گل بزنی نه اینکه همش دفاع کنی....

ماتیچ یکی از بهترین هافبک دفاعی هایی هست که دیدم...هم خوب سر میزنه هم خوب توپ گیری می کنه...

به جای تری هم کیهیل و بجای زوما ایوانوویچ رو بزاریم بهتره...زوما هم خوبه ولی این تری در مقابل روبن و رونالدو و بیل واقعا کند هست و وقتی اونا استارت میزنن خیلی عقب می افته #:-s

اد کنین تا بازی کنیم...

PSN id : B3hrooz4921

AJD1991

کاربر سایت
Apr 5, 2015
105
نام
علی رضا
آقا آی دیی هاتوونو بدین اد کنیم بازی کنیم بگید توروخدا
واس من:
Ali_LamLam
ادم کنید

آقا چرا توو آنلاین من با هرکی بازی میکنم توو زمینه اونه یا خودش ورزشگاهو آبو هوارو انتخاب میکنه؟؟؟ من اگه خودم بخوام این کارو کنم باس چیکار کنم؟؟؟

Last edited by a moderator:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,098
نمیفهمم آخه این چه مشکل مسخره ای هست؟ رو 360 میشه بازی کرد رو one هم میشه اون حالت که هر نفر فقط یک بازیکن هست رو آنلاین بازی کرد(اسمش یادم نیست)ولی سیزن نمیشه /:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر