FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
کسی میدونه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

بله میشه بری توی قسمت ادیت پلیر و یه سری چیزها رو مثل کفش و جوراب و مچ بند و ... رو تغییر بدی و همچنین میتونی قدرتای بازیکن ها رو هم کم و زیاد کنی ولی فقط توی حالت آفلاین قابل استفادست یه قسمت هم داره به اسم کریت پلیر که میتونی یه بازیکن جدیدبسازی و به یه تیم دلخواه اضافه کنی

armin_ps3

کاربر سایت
Apr 17, 2011
55
نام
آرمین
بله میشه بری توی قسمت ادیت پلیر و یه سری چیزها رو مثل کفش و جوراب و مچ بند و ... رو تغییر بدی و همچنین میتونی قدرتای بازیکن ها رو هم کم و زیاد کنی ولی فقط توی حالت آفلاین قابل استفادست یه قسمت هم داره به اسم کریت پلیر که میتونی یه بازیکن جدیدبسازی و به یه تیم دلخواه اضافه کنی

ممنون
اما ادیت پلیر نداره هرچی میگردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
شما هم مشکل لگ و بیرون افتادن از بازی رو دارید؟

اره ولی یکی دو روز کمتر شده
من کلا خیلی کم باخت میدم تو سیزن ولی تو این یکی دو هفته 10 تایی باخت به خاطر دیسی شدن دادیم البته 30 بار دیسی شدم ولی خوب 20 بارش جلو بودیم حساب نکرد .
اعصابم خرد میشه سر دیسی شدن باخت میدم . بعدش میری میبینی امار طرفو بیشتر حرصت میگیره که از کی باختی :D

kashefbazi

کاربر سایت
Feb 18, 2015
14
نام
masoud gharehdaghi
با سلام.
کسایی که مشکل nat دارن که مربوط به اینترنت هستش
اگه کسی مشکلش در مورد season هستش و قسمت های کلا انلاین
من یک کاری کردم امروز حل شده تا حدوده زیادی مشکلم
و اصلا ربطی به اینترنتشون نداره.
خب عزیز توضیحش رو اینجا میزاشتی
یکی یکی پیام خصوصی بدیم؟

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
با سلام.
کسایی که مشکل nat دارن که مربوط به اینترنت هستش
اگه کسی مشکلش در مورد season هستش و قسمت های کلا انلاین
من یک کاری کردم امروز حل شده تا حدوده زیادی مشکلم
و اصلا ربطی به اینترنتشون نداره.
آقا این کامنت شما سرکاری بود... درسته؟؟!!

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان چند روزی میشه برای من قسمت دوستانه بازی کردن که باید مثلث رو بزنیم که بروزن شن تیم ها مشکل پیدا کرده . واسه من اینجوریه یا از بازیه؟ پیغام هم نمیده فقط میپره

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
من دمويه فيفا ١٥ رو نصب كردم ، چرا وقتي ميرم تو بازي از تنظيمات جايه دكمه ها و زاويه دوربين رو عوض ميكنم بعدش كه بازي رو كلوز كنم دوباره اجرا كنم يا دستگاه خاموش شه از دوباره بر ميگرده سره جاش ؟ چاره كار چيه؟

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
من دمويه فيفا ١٥ رو نصب كردم ، چرا وقتي ميرم تو بازي از تنظيمات جايه دكمه ها و زاويه دوربين رو عوض ميكنم بعدش كه بازي رو كلوز كنم دوباره اجرا كنم يا دستگاه خاموش شه از دوباره بر ميگرده سره جاش ؟ چاره كار چيه؟
در دمو چیزی سیو نمیشه

- - -ویرایش - - -

در دمو چیزی سیو نمیشه

- - -ویرایش - - -

در دمو چیزی سیو نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر