FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
دوستان من امروز برا اولین بار به ی مشکل برخوردم دفعه های پیش نبود اگه کسی میدونست راهنمایی کنه ممنون میشم..اونم اینکه تو بخش season وقتی میرم داخل میخوام برم تو بخش اصلی تیمم که چلسی هست و ترکیب تیمم رو ببینم قبل از اون اونجا که تعداده افراده آنلاینو میزنه وقتی میزنم تا بره تو بخش اصلی ی اخطار میده با این متن: there was a problem with the online squed check و آخرشم که میگه بعدا رجوع کنید به این بخش ...مشکل چیه از سروره یا از منه؟؟؟؟ psn من هم uk ساختم و تا به حال مشکلی هم نداشتم تو این 1 سال اخیر......
اتفاقا تیم منم چلسی هست و از دو روز پیش این مشکل داشتم یکی از دوستام گفت برو ستینگ قسمت پروفایل همه چیز پاک کن و بعد بازی ببند و دوباره باز کن تنظیمات تیم و دسته از اول میاد بعد از اون درست میشه

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
راه خاصی نداره, جالب اینه که وقتی نت moderate هست بیشتر مچ پیدا میشه تا وقتی open هست. فک کنم یه کاری با این پورتا کردن دلیران کنترل کننده ی اینترنت ایران زمین...

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
داداش منم نظرم کاملا مثله شما بود اول قاطع گفته بودم مشکل از خودمه قلقش باید دستم بیاد،چون ندیده بودم باگ یعنی چی چون با امثال سینا عارف مهرداد و .... بقیه اساتید بازی کرده بودم که قشنگ بازی میکردن اگر برد باختیم بود چون استفاده از باگ نمیکردن لذت داشت،اما وقتی سیسن زدم فهمیدم منظور بچه ها از باگ و رءال و کریس رونالدو یعنی چی!ببین من امسال تمام تمرکزم گذاشتم رو دفاع بچه هایی که باهام بازی کردن میتونن بیان بگن نحوه بازیم فقط دفاع و رعایت اصول دفاعیه اما!یه جاهایی واقعا از دستت خارجه!ایشالله بازی زیاد انجام بدی متوجه میشی چی میگیم، گیم پلی به هیچ عنوان تو دفاعکردن تعادل نداری ،سیستم کلا اشکال داره مخصوصا جلویه تیمایه سرعتی.
من خودم خیلی دقت کردم که برا چی دفاع هام باید اینطوری باشن...برا چی باید توپو نگرفته لو بدن...برا چی باید همش کم بیارن جلو مهاجم حریف...؟
فقط ی جواب پیدا کردم...اونم این بود که بازیکنا کلا تو این بازی نمیتونن توپو استپ کنن...
وقتی حریف توپو مینداخت پشت دفاع من همشه با دفاعم زودتر به توپ میرسیدم ولی چون توپو بد استپ میکرد همون لحظه مهاجم حریف میرسید به توپ...
وقتی سعی میکردم تو دفاع چن تا پاس بدم مهاجم حریف توپمو میگرفت چون بازیکنم نمیتونست توپو استپ کنه و هزاران اتفاق دیگه که خودتون میدونید...ولی این سری دقت کنید میفهمید من چی میگم...
این مشکل استپ کردن بازیکنا نه تنها تو دفاع آدمو اذیت میکنه بلکه تو حمله هم باعث میشه نتونی اونطور که باید پاسکاری کنی و به دروازه حریف نزدیک بشی...استپ بد هم اصلا بخاطر این نیست که دستتونو میزارید رو R2...اگر بزارید رو R2 میشه استپ خیلی بد...خلاصه این که اشتباهات گلر ها و بعضا اشتباهات داوری و این استپ بد بازیکنا باعث شده این فیفا بشه فیفای باگ بازا...

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
آقایون چرا دارین انقدر فلسفه میبافین راجبه مشکله فیفا اونم تو بخشه آنلاین مشکل یک چیزه مانور زیاد و راحت مهاجمان که از این سری اضافه شده و این تاکتیکال دفاع گند زده به کله روحه بازیه آنلاین ...

برا تشخیصه این شما وقتی lagecy میکنی دسته رو خیلی از مشکلا به خصوص توپ گیری قابله حل میشه تو بخش آفلاین مشخصه و شما دو تا دوست هم باشین با هم بازی کنین تو بخش آفلاین دسته رو بزارین lagecy مثله بخش آنلاین نیست بدو بدو راه بندازین کافیه lagecy کنین و امثاله ماتیچ و توره ضربدر بگیرین به راحتی توپه آدمو میگیرین کلا خوب پا میندازن تو این حالت....
امسال چون قدرت مانور بالا رفته دفاع ها به کل با حالت tactical که نقش پوششی دارن کنار مهاجم کم میارن وقتی ضربدرو میگیرین میره برا پوشش و وقتی یهو با بازیکنانی مثله نیمار و ومسی سر توپ میزنین که سر توپهای این فیفا عالی شده دفاع و انگستای شما نه فرصته زدن مربع برا توپ گیری داره نه چیزی....
به کل این تاکتیکال دفاع اگر راهی داشت بشه lagecy که نمیشه اگر میشد 70 درصد مشکل حل میشد شایدم بیشتر زیرا تمامه دغدغه دفاع کردن تو بازی شده دریبله سرعتی نخوردن چون سرعته خوب دریبلینگه بازیکنانه سرعتی امانه مدافعانو گرفته در حالته تاکتیکال......

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
آقایون چرا دارین انقدر فلسفه میبافین راجبه مشکله فیفا اونم تو بخشه آنلاین مشکل یک چیزه مانور زیاد و راحت مهاجمان که از این سری اضافه شده و این تاکتیکال دفاع گند زده به کله روحه بازیه آنلاین ...

برا تشخیصه این شما وقتی lagecy میکنی دسته رو خیلی از مشکلا به خصوص توپ گیری قابله حل میشه تو بخش آفلاین مشخصه و شما دو تا دوست هم باشین با هم بازی کنین تو بخش آفلاین دسته رو بزارین lagecy مثله بخش آنلاین نیست بدو بدو راه بندازین کافیه lagecy کنین و امثاله ماتیچ و توره ضربدر بگیرین به راحتی توپه آدمو میگیرین کلا خوب پا میندازن تو این حالت....
امسال چون قدرت مانور بالا رفته دفاع ها به کل با حالت tactical که نقش پوششی دارن کنار مهاجم کم میارن وقتی ضربدرو میگیرین میره برا پوشش و وقتی یهو با بازیکنانی مثله نیمار و ومسی سر توپ میزنین که سر توپهای این فیفا عالی شده دفاع و انگستای شما نه فرصته زدن مربع برا توپ گیری داره نه چیزی....
به کل این تاکتیکال دفاع اگر راهی داشت بشه lagecy که نمیشه اگر میشد 70 درصد مشکل حل میشد شایدم بیشتر زیرا تمامه دغدغه دفاع کردن تو بازی شده دریبله سرعتی نخوردن چون سرعته خوب دریبلینگه بازیکنانه سرعتی امانه مدافعانو گرفته در حالته تاکتیکال......
مشكل شما اينه ك تو بازي هاي آفلاين و كلوپ هاي دور همي گير كردي و كلا نميخواي بياي بيرون...
برادر من الان همه نشستن تو خونشون پا كنسول آنلاين ميزنن و فقط هم ميخوان برنده باشن به هر نحوي...
داستان legacy و tactical هم تو فيفا هاي قبلي بود و كسي مشكلي نداشت...حالا نميدونم شما با كيا فيفا بازي كردي ك انقد راضي هستي از بازي...
بازم پست قبليم نظر شخصي بود حالا هركي هر طور خواست برداشت كنه مهم نيست...

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
مشکل اینه که بازی تو دفاع و حمله بالانس نیست...
مکانیزم دفاعی و گلرای فیفا 14 چه مشکلی داشت واقعا؟ والا ما گیم پلی 14 رو قبول داشتیم.... گرافیک و اسکوادا و اینا رو واسه شونزده ردیف کنن و گیم پلیو مثل چهارده کنن بسمونه

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
مشکل اینه که بازی تو دفاع و حمله بالانس نیست...
مکانیزم دفاعی و گلرای فیفا 14 چه مشکلی داشت واقعا؟ والا ما گیم پلی 14 رو قبول داشتیم.... گرافیک و اسکوادا و اینا رو واسه شونزده ردیف کنن و گیم پلیو مثل چهارده کنن بسمونه

واقعاً؟ نباید اینطوری فکر کنیم، من قبلاً گفتم دوباره هم می گم: بخشی دلیل پیشرفتِ کم FIFA از 2012 به این طرف همین کم توقعی طرفدارای فیفاست
چرا Career Mode نباید پیشرفت کنه و ارتقا داده بشه؟ چرا نباید روی حس و صورت بازیکن ها کار بشه؟
توی این چند ساله چند تا انیمیشن به فیفا اضافه شده؟ چرا همش تبلیغ می کنن Emotional Intelligence ولی فقط چند تا انیمیشن معمولی موقع کارت زرد و قرمز اضافه می کنن؟
چون ما همیشه فیفا رو می خریم؛ حتی اگه به بدی 15 باشه

من خودم طرفدار سرسخت فیفا هستم و خیلی از PES بازا رو فیفا باز کردم
اینو گفتم که دوستای عزیز مثل آقای [MENTION=108379]غفاری[/MENTION] بهم گیر ندن:)

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
واقعاً؟ نباید اینطوری فکر کنیم، من قبلاً گفتم دوباره هم می گم: بخشی دلیل پیشرفتِ کم FIFA از 2012 به این طرف همین کم توقعی طرفدارای فیفاست
چرا Career Mode نباید پیشرفت کنه و ارتقا داده بشه؟ چرا نباید روی حس و صورت بازیکن ها کار بشه؟
توی این چند ساله چند تا انیمیشن به فیفا اضافه شده؟ چرا همش تبلیغ می کنن Emotional Intelligence ولی فقط چند تا انیمیشن معمولی موقع کارت زرد و قرمز اضافه می کنن؟
چون ما همیشه فیفا رو می خریم؛ حتی اگه به بدی 15 باشه

من خودم طرفدار سرسخت فیفا هستم و خیلی از PES بازا رو فیفا باز کردم
اینو گفتم که دوستای عزیز مثل آقای [MENTION=108379]غفاری[/MENTION] بهم گیر ندن:)
بحث سره گیم پلی این بازی تو انلاین بودا:D

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
مشكل شما اينه ك تو بازي هاي آفلاين و كلوپ هاي دور همي گير كردي و كلا نميخواي بياي بيرون...
برادر من الان همه نشستن تو خونشون پا كنسول آنلاين ميزنن و فقط هم ميخوان برنده باشن به هر نحوي...
داستان legacy و tactical هم تو فيفا هاي قبلي بود و كسي مشكلي نداشت...حالا نميدونم شما با كيا فيفا بازي كردي ك انقد راضي هستي از بازي...
بازم پست قبليم نظر شخصي بود حالا هركي هر طور خواست برداشت كنه مهم نيست...

آنلاینم بازی کردم 24 برد 4 باخت 4 تساوی رکوردمه .....شما زیاد جوش نزن اما به من نمیچسبه یا کلا همه بارسا هست یا مادرید و کارشون دویدنه فقط و اینکه لگ هم کم نداریم اکثرا همه لگ داریم هنگامه بازی پس برا چی بخوام آنلاین بازی کنم با این بدبختی ها.....همون آفلاین خوبه حداقل......مطمعن باش بازیم هم خوبه شما حالا جوش نزن برادر خوبه در حده خودم نه در حده برترین های دنیا ..بگذریم از این بحث ها فیفایه آفلاینه 15 جذاب هست و آنلاین نه ...
و اینکه شما هم نظرت برا خودت برادر محترمه من ترجیح میدم پلاس برا بازی های free بگیرم و گاهی ماهی 2 3 دست season فیفا بازی کنم آنلاین..

بازم تاکید میکنم بهترین های دنیا کنار هم میشینن بازی میکنن نه تو شرایط متفاوت و تو نت ما هم در اون حد نیستیم اما واقعا روزی اگر خواستی ببینی بازیت بر کسی که با هاش کل کل داری برتری داره آفلاین تا بازی نکنی اونم به خصوص فیفا 15 که آنلاینش فراز نشیب زیاد داره به خاطر حرکتهای سرعتی و مشکل tactical دفاع برایه مقابله با سرعت حریف نخواهی فهمید برتری یا نه ...
به هر حال نظر شما محترمه و عاشقتم ...سال نوتم مبارک...کوچیک همه هم هستیم...

آخرین ویرایش:

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
گیم پلی این بازی هم تو انلاین هم بازی با cpu افتضاح هست افتضاح...یعنی شما سبک بازیت با بارسا و حلبی سازی یالگوز آباد فرق نمی کنه...چیزی بنام بازی سازی نیست..شده بسکتبال...سرعت فضایی بازی..شوت های تخیلی،دریبل های مسخره به سبک لایی کشی،دفاع وسط های مرگ مغزی،فرق مهاجم ها رو فقط سرعتشون مشخص میکنه،دروازبان ها که شاهکارن شاهکار،گیم پلی به شدت ضعیف(اصلا بازی به آدم نمیچسبه).گلهای تکراری...اولتیمیت رو هم که با خاک یکسان کردن...کریر مود مسخره(بعد 5 6 فصل همه بازیکن های خوب بازنشست شدن و چندتا بازیکن لایسنس اشتباه مثل علیرضا حقیقی اومدن...تو کریر مود pes خیلی خیلی بهتره چون هم بازیکن برتر سال داره هم اروپا هم بازیکنا بعد 2 فصل برمیگردن) قطعا نسخه 16 رو اول کار نخواهم خرید

- - -ویرایش - - -

آنلاینم بازی کردم 24 برد 4 باخت 4 تساوی رکوردمه .....شما زیاد جوش نزن اما به من نمیچسبه یا کلا همه بارسا هست یا مادرید و کارشون دویدنه فقط و اینکه لگ هم کم نداریم اکثرا همه لگ داریم هنگامه بازی پس برا چی بخوام آنلاین بازی کنم با این بدبختی ها.....همون آفلاین خوبه حداقل......مطمعن باش بازیم هم خوبه شما حالا جوش نزن برادر خوبه در حده خودم نه در حده برترین های دنیا ..بگذریم از این بحث ها فیفایه آفلاینه 15 جذاب هست و آنلاین نه ...
و اینکه شما هم نظرت برا خودت برادر محترمه من ترجیح میدم پلاس برا بازی های free بگیرم و گاهی ماهی 2 3 دست season فیفا بازی کنم آنلاین..

بازم تاکید میکنم بهترین های دنیا کنار هم میشینن بازی میکنن نه تو شرایط متفاوت و تو نت ما هم در اون حد نیستیم اما واقعا روزی اگر خواستی ببینی بازیت بر کسی که با هاش کل کل داری برتری داره آفلاین تا بازی نکنی اونم به خصوص فیفا 15 که آنلاینش فراز نشیب زیاد داره به خاطر حرکتهای سرعتی و مشکل tactical دفاع برایه مقابله با سرعت حریف نخواهی فهمید برتری یا نه ...
به هر حال نظر شما محترمه و عاشقتم ...سال نوتم مبارک...کوچیک همه هم هستیم...

ببخشید نظر میدم وسط بحث شما ولی بدون
tactical دفاع ،فرق بنده با یه بچه 9 ساله که یه ماهه فیفا میزنه چیه!!مشکل اینجاست که دیگه این 15 دفاع tactical رو رد کرده و کلا برنامه نویسی این بخش مشکل داره

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
گیم پلی این بازی هم تو انلاین هم بازی با cpu افتضاح هست افتضاح...یعنی شما سبک بازیت با بارسا و حلبی سازی یالگوز آباد فرق نمی کنه...چیزی بنام بازی سازی نیست..شده بسکتبال...سرعت فضایی بازی..شوت های تخیلی،دریبل های مسخره به سبک لایی کشی،دفاع وسط های مرگ مغزی،فرق مهاجم ها رو فقط سرعتشون مشخص میکنه،دروازبان ها که شاهکارن شاهکار،گیم پلی به شدت ضعیف(اصلا بازی به آدم نمیچسبه).گلهای تکراری...اولتیمیت رو هم که با خاک یکسان کردن...کریر مود مسخره(بعد 5 6 فصل همه بازیکن های خوب بازنشست شدن و چندتا بازیکن لایسنس اشتباه مثل علیرضا حقیقی اومدن...تو کریر مود pes خیلی خیلی بهتره چون هم بازیکن برتر سال داره هم اروپا هم بازیکنا بعد 2 فصل برمیگردن) قطعا نسخه 16 رو اول کار نخواهم خرید

- - -ویرایش - - -

ببخشید نظر میدم وسط بحث شما ولی بدون
tactical دفاع ،فرق بنده با یه بچه 9 ساله که یه ماهه فیفا میزنه چیه!!مشکل اینجاست که دیگه این 15 دفاع tactical رو رد کرده و کلا برنامه نویسی این بخش مشکل داره

نمیدونم چرا راجبه بازی که هویته تیم های بزرگه فوتبالو با red و blue مشخص میکنه با فیفا با سابقه 7 8 سال برتری مقایسه میشه بعد اینکه نمیدونم چرا فیفا در کل زیر 8 نگرفت و درک نمیکنم چرا بازی هر چند هفته دوباره میره رو رتبه اول فروش و بیشر از اون درک نمیکنم چرا تو تاپیکه pes بد گویی و ایراد گرفتن از بازی و مقایسه با فیفا ایراد داره اما اینجا هرکی از راه میرسه ی چیزی میگه ی نظری راجبه بدی هایه بازی میده و راحت میگه pes خوبه .....

بر من زمانی مشخص شد بازی فیفا هنوز برترینه که در بدترین روزش که الانه باز سروری میکنه چه تو همین بازی سنتر با تعداده مشتاقانش تو تاپیکش چه با فروشش ...

ما در آخر از اون ها نیستیم که عاشق ی بازی باشیم و ی سال که تو بعضی زمینه ها مشکل داره و تو مخلفات و گرافیک واقعا پیشرفت داشته پشته بازیه مورد علاقمونو خالی کنیم........

ی بار هم گفتم فیفا 14 بازی خوبی بود زیرا از 12 تا 14 به پختگی کامل رسید اما مشکل کم نداشت از شوتهای زاویه مخالف بگیر به سمته دیگردروازه که با زیاد گرفتن شوک به سمته دیگه توپ عجیب میرفت تو گل تا l1 مثلث تا گرافیک پایین و قدیمی خوب حالا ی سال فرصت بدین نشد سال دیگه قرار نیست فیفا به ناگهان همیشه بهترین فوتبال بشه که هر سال .....

pes رو هم انقدر تعریف نکنید چون بازی خوبی شده نسبت به قبل اما به جایه چیز های جدید داره به گذشته برمیگرده و اینکه همش حس کنید pes 2006 با ی رنگ گرافیکی خوب بازی کردن عالیه اونم نظریه.....

اما در کل اینجا نه بحثه سن نیست اینجا هرکی نظری داره با هر سنی سن من هم کم نیست 4 تا از 30 تا کم دارم .....اونایی که منو میشناسن یا حداقل بازی با هام معامله کردن دیدن بحث اینجا بد گفتن و صبح تا شب بد تاکید کردنه راجبه ی بازیه .......فیفا بازی هست که با توجه به امکانات مالی و استودیو خوب و بزرگترین بخشه پول آوری ea sport مطمعن باشین ساله دیگه چیز هایه خوب این بازی رو نگه میداره و چیز هایه بدشو دور میریزه من با 1 2 سال بد بودن فیفا این بازیو که تو لایسنس و استادیوم و گرافیک و مخلفات و بعضی چاشنی هایه خوبه گیم پلی که فدایه سرعته بالای مهاجمان شده نمیکنم...

در هر حال عیدتونم مبارک سال جدید شده فیفا و pes هم به من چیزی نمیدن تنها چیز خوبی که من از این سایت نصیبم میشه دوستی هست ...امیدوارم شاد باشی و هم pes و هم fifa عالی تر از همیشه بشن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر