FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
آقا متاسفانه منم همین مشکل دوستان رو چند روزه درگیرم
وقتی 4جی ایرانسل به لایو وصل میشم هیچ حریفی رو پیدا نمیکنه و پیغام nat میده اما وقتی با پارس آنلاین وصل میشم به نسبت بهتر حریف پیدا میکنه در ضمن حالت modrate هستش ولی با ایرانسل حالت strike

حالت moderate من 2-3 تا پست بالا تر یه روش دادم اونو امتحان کن احتمالا open میشه ;) اون یکی مد هم strict هستش که باید توی مودم یک ip خاصب انتخاب کنی و همون ip توی کنسول بزنی تا nat اپن بشه ;)

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
به نظرم منم آپدیت جدید (1.5) تغییر خاصی نکرده و تو خود جزییات آپدیت هم هیچ چیزی گفته نشده که مثلا فلان قسمت گیم پلی بهبود پیدا کرده و از این حرف ها ..............

دیگه این گیم پلی رو دوستان آنلاین باز امسال رو بگذرونن تا نسخه فیفا 16 که ببینیم بازی چه تغییراتی میکنه این مشکلات گیم پلی فیفا 15 دیگه با آپدیت و این حرف ها حل نمیشه و باید تا نسخه بعدی فقط صبر کرد .

kashefbazi

کاربر سایت
Feb 18, 2015
14
نام
masoud gharehdaghi
مشکل دوستان اینه NAT اپن هست اما باز ارور دارن و تو قسمت SEASON بعد از پیدا شدن حریف وارد مسابقه نمیشه
که بنده هم خیلی وقته این مشکل رو دارم و حل نشده و تا حالا به این نتیجه رسیدم که متاسفانه سرور مربوطه توسطه ISP محترم فیلطر شده
به راحتی با یه تست ساده میتونین ببینین که اگه از فیلطر بگزرین وارد بازی میشه
و ظاهرا چاره ای جز تغییر ISP نیست

air_damned

کاربر سایت
Jul 27, 2011
81
سلام دوستان من بازی رو 1 ماه پیش خریدم و وقتی خواستم بازی کنم ازم اپدیت خواست یه فایل 300 مگ دانلود کردم..
الان دیشب باز دیدم دادم یه فایل 300 مگ دانلود میکنه و تو دانلود ها تو صفحه ps4 دیگه اون اپدیت قبلی نبود.. ایا این اپدیت جدید هست ؟ ایا اون قبلی پاک شده و الان همون اپدیت قدیمی رو داره دانلود میکنه ؟

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
سلام دوستان من بازی رو 1 ماه پیش خریدم و وقتی خواستم بازی کنم ازم اپدیت خواست یه فایل 300 مگ دانلود کردم..
الان دیشب باز دیدم دادم یه فایل 300 مگ دانلود میکنه و تو دانلود ها تو صفحه ps4 دیگه اون اپدیت قبلی نبود.. ایا این اپدیت جدید هست ؟ ایا اون قبلی پاک شده و الان همون اپدیت قدیمی رو داره دانلود میکنه ؟
جدیده آپدیت برادر .....اگه آفلاین بازی آپدیت کن حتما زیرا تو قسمت آفلاین من که هر بار آپدیت کردم به چشم اومده از سرعت رسیدن پاس به بازیکن های خودی تا چیز های دیگه....

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
یعنی با این عربا که بازی میکنی رو یه چیزی گیر بدن دیگه مثل سیریش میچسبن بهش.

یا همش عشق سانترن یا بیشتریاشون فقط میخوان با یه بازیکن گازشو بگیرن و از دل و روده بازیکن ها رد بشن و گل بزنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این باگ وسط زمین رو یه توضیحی میدی چجوریه و چجوری میشه گل زد؟ :D
وقتی kick off شد توپ رو تو شروع کردی از وسط زمین با یه بازیکن تکنیکی همه رو زیگزاگی دریبل میزنی تک به تک میشی یا خطا میکنه پنالتی میشه یا گل میشه:d

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
من که ناامید شدم الکی هزینه کردم ایکس 1 خریدم بخاطر فوت فیفا 15 ولی همچنان مشکل قدیمیمو دارم وقتی تو فوت بازی تموم میشه بجای اینکه امتیاز و کوینز و... بده ارور میده و از فوت میپره بیرون رو صفحه اول maine menu هیشکی جواب قطعی نداره بگه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر