FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
برای ساخت اکانت از توی PC امتحان کن، اگه راحت اکانت درست شد دیگه فقط کافیه تو فیفا Log In کنی.
بازم نشد با Support ـه مایکرو تماس بگیر.

با pc هم اکانت ساختم بازم نشد می تونه بخاطر اینترنت باشه یا مثلا فیل شکن چیزی بخواد؟

راه دیگه نداره ترکیب هارو اپدیت کرد؟ چون من فقط افلاین بازی میکنم

donatello

کاربر سایت
Jan 1, 2015
3
سلام به همه دوستان،من واقعا مشکل delay دارم وقتی‌ با دوستام تو‌ ایران بازی می‌کنم یا همه بچهای اینجا بازی می‌کنم delay وحشتناک دارم،delay هم در حدّیه که هم تو‌ دفاع هست هم تو‌ حمله و واقعا بازی نمی‌شه کرد،کسی‌ اگر می‌تونه راهنمایی‌ کنه چیکار می‌شه کرد؟با هرکی‌ بیرون از ایران بازی می‌کنم بازی خیلی‌ روون مشکلی‌ نداره،اینترنتم هم مشکلی‌ نداره.ممنون از همه

- - -ویرایش - - -

کسی میدونه شادی کوادرادو رو چطوری میشه اجرا کرد ؟ خیلی باحاله :D تو یوتیوب هم چیزی پیدا نکردم
X خالی‌ که بزنی‌ کلا شادی مخصوصِ هر بازیکن و انجام میده،امتحان کن ببین می‌شه یا نه(ps4)

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
Shayan_MU
ادد کنید اگه تیم 4 ستاره برمیدارید مثل من
بیا FIFA14 اگه داری البته با تیم های 4 - 4/5 ستاره بزنیم اوج لذت از فیفا رو ببریم
این 15 اصلا حال نمیده اینقدرم بازی نکردم نمیدونم اصلا کدوم تیمها 4 ستاره هستن;)

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
خب مشکل سیاه شدن کفشها بعد از اپدیت حل شد ، اومدم بگم که اگه کسی این مشکل رو پیدا کرد بفهمه باید چیکار کنه :
جریان خیلی ساده و در عین حال عجیبه!!!
من وقتی با وایمکس ایرانسل بازی رو آپدیت میکنم کفشهای بازیکنا سیاه میشه ولی وقتی با اینترنت مخابرات آپدیت میکنم این مشکل پیش نمیاد!!!

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
دوستان این EA نمیخواد این سرورهای مزخرفش رو درست کنه؟ همش لگ و جدیدا هم قطع شدن ناگهانی از بازی! ... توی فیفا 15 هم که میدونید لگ نقش زیادی تو خراب شدن بازی داره. !

شما هم این مشکل رو دارید؟ علت اصلی این مشکل چیه؟

آخرین ویرایش:

robofa

کاربر سایت
Jul 23, 2012
213
نام
mamalii
دوستان این EA نمیخواد این سرورهای مزخرفش رو درست کنه؟ همش لگ و جدیدا هم قطع شدن ناگهانی از بازی! ... توی فیفا 15 هم که میدونید لگ نقش زیادی تو خراب شدن بازی داره. !

شما هم این مشکل رو دارید؟ علت اصلی این مشکل چیه؟

داداش ما كه مشكلي نداريم :|
DNS و MTU رو اگه به يه اندازه مناسب بزاري خيلي چيزا درست ميشه
مشكل از نت خودته (High ping)

Shayanrko

کاربر سایت
Sep 19, 2013
76
کسی یه custom tactic خوب سراغ داره ؟
لامصبا بعضیاشون انقدر پرسشون قویه اصن نمیشه از وسط زمینشون رد شد ، در همین حالت سریع هم ضد حمله میزنن . همه اینا واقعا دو سه نفر کار میبره پشت بازی ، نمیتونه همش کار یه نفر باشه ، تاکتیکی که برمیدارن هم نقش داره ، هزارجور تاکتیک دیدم یکی میگه پرس باید زیر 30 باشه یکی میگه اگه میخوای زمین حریف پرس کنی پرس بالای 66 باشه ، هرکی یه چی میگه تو این سایتای خارجی ... کسی یه تاکتیک برا پرسینگ بالا و ضد حمله سراغ داره ؟

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
داداش ما كه مشكلي نداريم :|
DNS و MTU رو اگه به يه اندازه مناسب بزاري خيلي چيزا درست ميشه
مشكل از نت خودته (High ping)

ممنون از پاسختون . اگر منظور از High Ping بالا بودن Latency هست که من در حال حاضر این مشکل رو ندارم(در ایران نیستم) و سرعت ایترنتم 85Mbps با پنگهای زیر 20ms است!! . تصویر
Speed Test

اما در این مواقع که قطع میشه نتیجه ای هم برای بازی اعلام نمیکنه و انگار که این بازی اصلا انجام نشده و بازی 3 - 0 اعلام نمیشه!.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر