FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
سلام عزیز.مرسی که جواب دادی والا من توی 15 با رئال مادرید بازی میکردم ولی تو 14 با بارسلونا میزنم حالا بعضی وقتا هم با بایرن مونیخ میزنم.برای من تیم مهم نیست یه تیمی میخوام که بتونم باهاش صعود کنم.سرعت نت من 1 مگ و پینگش هم 160 ایناس که از اون نظر هیچ مشکلی ندارم.فعلا که با همون سیستم دیفالت بارسلونا یعنی 433 تا دیویژن 5 اومدم ولی بالاتر نرفتم حتی برای یه بار! من خیلی تمرین کردم هم برای دفاع هم برای حمله ولی واقعا روی 2تا مشکل موندم.1- موقع سانتر کردن حریف چیکار کنم که دفاع هام توپو زودتر بزنن دفع کنن اصلا دکمه ای هست که موقع سانتر بزنم و دفاع هام زودتر به سمت محل فرود توپ برن توپو بزنن؟.همیشه هم وقتی حریفام میبینن توی سانتر ضعیفم میان فقط و فقط سانتر میکنن و مشکل دوم هم اینکه نمیدونم چرا موقعی که پا به توپ حرکت میکنم بازیکنای حریف خیلی سریع اونم با 2 یا 3 بازیکن به سمتم حمله ور میشن.مشکل اصلی من این 2تا بود که گفتم.

سلام دوست عزیز واسه مشکل اولتون باید دفاع های وسطتتون سر زن و قوی باشن اما در هر صورت شما باید با آنالوگ چپ مهاجم رو از نقطه فرود نوپ دور کنی و با مربع توپ رو با سر دفع کنی. برا دومی هم طبیعی هست توی بازی آنلاین همیشه پرس خیلی زیاد هست و شما باید با گردش توپ صحیح پرس حریف رو بی اثر کنی همین.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
اقا من جديدا يه دسته خريدم و وقتي ميخوان با رفيقم بازي كنم از لحاظ كانفيگ دسته ها مشكل داريم:
مثلا اگر من دسته ام b باشه و اون c يهوو هر دو b ميشيم يا c..گاهي شانسي و بدون اينكه بدونيم چيكار كردين مشكل رفع ميشه ولي اذيت ميشيم.لطف ميكنيد انر كمك كنيد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
منم دقیقا همین مشکل رو دارم ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان یه سوال
من با دوستم شیری دلوکس ادیشن بازی رو خریدیم
اون وقت به منم اون پک هارو میده یا فقط به اون میده؟
پک ها به کسی داده میشه که اکانت اصلی که فیفا باهاش خریداری شده دست اونه و توی همون اکانت بازی میکنه و تیم داره

- - -ویرایش - - -

با سلام
دیویژن چی هست؟
بخش سیزن چطوری هست؟
برای اینکه با آدم های دیگه بازی کنی باید چی کار کنی؟(به غیر از frienly از طریق psn)
دیویژن یعنی دسته که شامل 10 بازی هست هر دسته یه سری امتیاز بندی داره که هرچی میری بالاتر امتیازهاش بیشتر میشن از این 10 بازی باید به امتیاز مورد نظر برسی تا قهرمان اون دسته بشی یا بری دسته پایین تر اینارو باخطهای سبز و نارنجی مشخص کرده
برای اینکه با آدم های دیگه بازی کنی باید چی کار کنی؟(به غیر از frienly ا
seasons

- - -ویرایش - - -

میگم واسه اوت دستی نمیشه بازیکن سویچ کرد روی یکی دیگه؟؟
مثه pes06نیست که بتونی خودت انتخاب کنی ولی وقتی توپ میره اوت و بازیکنت توپو برمیداره که پرتاب کنه چند ثانیه هیچی نزن یه بازیکن دیگه توپو برمیداره

donatello

کاربر سایت
Jan 1, 2015
3
سلام به همگی‌.راستش من مشکلم تو‌ فیفا دفاعمه که البته بعضی‌ موقعها خیلی‌ خوبه ولی‌ اکثرا بده ولی‌ حملم خوبه ولی‌ همش سر دفاع باختم،لجندری رو هم می‌تونم ببرم ولی‌ نه همیشه .در مورد دفاع که نمی‌تونم زیاد سوال کنم چون به نظر من دفاع یه چارچوب کلی‌ داره که همه بلدن ولی‌ بعضی‌ بازیکن خوبا هستن که بازی باشون کردم یه طوری بازی می‌کنن که من اصلا روی به جلو نمی‌تونم پاس بدم به هرکی‌ می‌خوام پاس بدم یکی‌ جلوش هست ،سوال اولم اینه از سکندری پرس چقد استفاده می‌کنید،سوالِ دومم که مهم برام اینه که تو‌ لجندری دیدید کامپیوتر ۹۰ درصد هدارو می‌زنه حتا اگه بازیکنِ شما مقییتش بهتر باشه می‌خوام بدونم کسی می‌دونه درست هد‌ زدن چجوریه؟بدم برام جالبه تو‌ فیفا ۱۴ تو‌ قسمت التیمت تیم من راحت کاپ می‌بردم ولی‌ اینجا اصلا ۱ دونه کاپ اونلاین هم نبرد‌م داستان چیه؟تو‌ ۱ سال همه انقد بازیشون خوب شده؟!اتفاقا چن وقت پیش با یکی‌ از بچهای همینجا بازی کردم بازیش انصافا خوب بود نزدیکم بود بازیمون ولی‌ به نظر من هرکی‌ دفاعش خوب باشه تو‌ فیفا ۱۰۰% برده.

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,349
من امروز یه بازی از دیویژن رفتم.
دو بار اول مشکل مربوط به NAT میداد ولی بار سوم وصل شد.
دقیقه ی 89 یا 90 بود که نوشت کانکشن لاست ولی بعدش نوشته بود که من باری رو بردم.

log_mb

کاربر سایت
May 13, 2008
18
ultimate باز کسی اینجا نیست؟
اددم کنید بازی کنیم
parabola1365

- - -ویرایش - - -

حریف میطلبیم با رونالدوی ۹۹ داوید لوییز ۸۹ تیاگو سیلوای ۹۳ نیمار و تونی کروس ۹۳
psn id : parabola1365

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
باسلام خدمت دوستان،من بازی رو چند روز پیش خریدم،به نت وصل شدم و پیغام آپدیت بازی رو داد،یه آپ 302 مگابایتی بود اما بعد انجام آپدیت هنوزم نقل انتقالات به روز نیست(نقل و انتقالات ژانویه)،مشکل کجاست؟ لطفا راهنماییم کنید،ممنون میشم

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
ultimate باز کسی اینجا نیست؟
اددم کنید بازی کنیم
parabola1365

- - -ویرایش - - -

حریف میطلبیم با رونالدوی ۹۹ داوید لوییز ۸۹ تیاگو سیلوای ۹۳ نیمار و تونی کروس ۹۳
psn id : parabola1365

داداش یه وقت ضعیف نباشی؟ توروخدا تعارف نکن ها :) مسی رو هم بخر بعد :)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,598
نام
امین
باسلام خدمت دوستان،من بازی رو چند روز پیش خریدم،به نت وصل شدم و پیغام آپدیت بازی رو داد،یه آپ 302 مگابایتی بود اما بعد انجام آپدیت هنوزم نقل انتقالات به روز نیست(نقل و انتقالات ژانویه)،مشکل کجاست؟ لطفا راهنماییم کنید،ممنون میشم
برو تو کاستوم بعد دانلود اپدیت.

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
برو تو کاستوم بعد دانلود اپدیت.

ممنون بابت پاسخ،اما من اون کار رو هم انجام دادم اما پیغام میده که کانکت نیستی به سرور EA،دکمه R3 رو هم میزنم بازم کانکت نمیشه(با اینکه مطمئنم به اینترنت متصلم)،نمیدونم مشکل کجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر