FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
عین مسابقات جام ملت های اروپا...
۱۶ نفر داوطلب که شدن گروه بندی میشه و بازی میکنیم...

ایده خوبی هست و قبلا هم برگزار شده بود.فقط همونطور که بچه ها گفتن اکثرا درگیر امتحانات پایان ترم هستند.باشه برای هفته اول بهمن خوبه

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
:d

در مورد دوستان منچستری عزیز هم بگم که اگه کسی با دفاع این تیم مشکل داره من تا حدودی این مشکلو برا خودم رفع کردم،حالا اگه خواستید میتونید به روش من عمل کنی
من 5 تا دفاع گذاشتم دفاع راست والنسیا دفاع چپ هم یانگ.3 تا هم دفاع وسط که فلینی رو گذاشتم وسط جونز رو گذاشتم سمت راستش و رخو هم سمت چپش
بعد والنسیا و یانگ رو بزارید تو همون سمت خودشون بازی کنن که گزینش رو الان نمیدونم که بگم:|
جونز و رخو رو بزارید فقط و فقط روی گزینه ی یار گیری
فلینی هم بزارید وسط بمونه و کار خودشو بکنه و جلو نره(که واقعا خیلی بدرد میخوره:d)

من با این دفاع از دیویژن 5 تا دیویژن 2 اومدم بالا فقط با یدونه باخت!
سلام دادا قصد جسارت ندارم 5 دفاعه خیلی خوبه ولی تو سیستم چهار دفاعه من اینو میذارم::
راست : لوک شاو ( سرعت خیلی خوبی داره و با اینکه چپ پا هست میزارمش سمت راست تا بتونم براحتی به داخل نفوذ کنم )
چپ : دالی بلیند ( چون تو خط جلوش دیماریا رو میزارم پاس های خوبی میتونم با بلیند بهش بدم )
دو دفاع وسط هم : کریک و روخو
هافبک دفاعی هم :: فلینی

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
سلام دادا قصد جسارت ندارم 5 دفاعه خیلی خوبه ولی تو سیستم چهار دفاعه من اینو میذارم::
راست : لوک شاو ( سرعت خیلی خوبی داره و با اینکه چپ پا هست میزارمش سمت راست تا بتونم براحتی به داخل نفوذ کنم )
چپ : دالی بلیند ( چون تو خط جلوش دیماریا رو میزارم پاس های خوبی میتونم با بلیند بهش بدم )
دو دفاع وسط هم : کریک و روخو
هافبک دفاعی هم :: فلینی
والا چی بگم این بازیکنا هیچکدوم پستشون اونجایی نیست که گذاشتیشون!خوب جواب میدن برات:d
من تقریبا طبق روش خود فن خال شیوه میچینم;)

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
والا چی بگم این بازیکنا هیچکدوم پستشون اونجایی نیست که گذاشتیشون!خوب جواب میدن برات:d
من تقریبا طبق روش خود فن خال شیوه میچینم;)
دادا فن خال که تو دو بازی اخیرش با سه دفاع بازیکرد و بعضی مواقع هم با 4 تا :::
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
خود فن خال از کریک تو دفاع استفاده میکنه و من فقط بلیند رو تو پست تخصصیش نذاشتم ;)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان چطوری میشه تو سیزن بازیکن مقابل رو mute کنیم؟هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم بعضی وقتا خیلی رو مخه.
هدست رو وصل کن به دسته بعد خاموشش کن و کاری کن صدای بازی از اسپیکرها بیاد بیرون

- - -ویرایش - - -

دوستان اگر ٢ نفر بخرن هر ٢ هم زمان ميتونن انلاين بازي كنن؟؟ بعد چطور ميشه بازي رو به نفر دوم داد؟؟
نفر اول بازی رو میخره دانلود میکنه میده نفر دوم نفر دوم یوزر پس میزنه دانلود میکنه میره تو اکانت خودش بازی میکنه هم انلاین هم افلاین ولی نفر اول فقط انلاین میتونه بازی کنه ضمنا نفر دوم باید اکتیو پرایمری رو بزنه حتما

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
دوستان میشه بگید چطوری میشه بازیکنان رو توی فیفا ۱۵ گرفت؟
چون من هر چی امتحان کردم نشد
تو فیفا ۱۴ گزینشو داشت ولی من توی فیفا ۱۵ پیداش نکردم

Blue King

کاربر سایت
Oct 11, 2012
67
نام
Ali
دوستان تورنمنت بذاریم , فکر کنم جذاب شه ! :D
،قط ترجیحاً باشه هفته آخر دی یا هفته اولِ بهمن [ همونطور که دوستان گفتن ] بهتره ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر