FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
3 روزه دارم تو سيزن بازى ميكنم جز 2 دست هيچ مشكل لگ هم نداشتم .
تو روزاى قبلى از هر 10 بار سرچ كردن 4 بارشو پيدا ميكرد بازى ميكردم .
اما از ديروز تا الان هر چى سرچ كردم پيدا كرده ، امروز 7 دست پشت سر هم پيدا كردم و جز 1 بازى همه ى بازيام بدون لگ بود .
بحث لگ نیست که،من تو pro club پنج به پنج بازی کردم بدون لگ.
ولی نمیدونم سیزن چه مرگشه.انگار شانسیه،برا یکی وا میشه واسه یکی عمرا...

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان من تا حالا سوالمو چند بار مطرح کردم ولی کسی چیزی نگفت .. من هم تو سیزن و هم تو FUT تا حالا یه بار هم نتونستم میزبان بشم همش دارم خارج از خونه بازی میکنم /:) احتمال داره به تنظیمات اوریجین مربوط بشه ؟؟؟؟ تو فیفا 14 اصلا اینجوری نبود و اکثر بازی ها من میزبان میشدم .... کسی مشکل منو داره ؟؟؟

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
واقعا دیگه شورش رو دراوردن ....چلسی میگیرم با real ...اورتون میگیرم با real....آرسنال میگیرم با ریال مادرید ....ریال میگیرم بازم با ریال.....واقعا مسخرس L1 مثلث رونالدو یا بیل و توی دروازه....

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,562
نام
پوریا
واقعا دیگه شورش رو دراوردن ....چلسی میگیرم با real ...اورتون میگیرم با real....آرسنال میگیرم با ریال مادرید ....ریال میگیرم بازم با ریال.....واقعا مسخرس L1 مثلث رونالدو یا بیل و توی دروازه....
یکی از بدترین نکات فیفا که استثنائا به EA مربوط نیست همینه :d

یکی از دلایلی که من دیگه سیزن نمیرم و یه سره میرم التیمیت همینه! به جرئت میتونم بگم از هر 10 حریف, حداقل 7 نفر رئال رو برمیدارن! بازی واقعا برای من خسته کننده میشه چون همش باید با رئال بازی کنم.

به نظرم EA باید یه فیل.تر واسه بخش سیزن بزاره!

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
یکی از بدترین نکات فیفا که استثنائا به EA مربوط نیست همینه :d

یکی از دلایلی که من دیگه سیزن نمیرم و یه سره میرم التیمیت همینه! به جرئت میتونم بگم از هر 10 حریف, حداقل 7 نفر رئال رو برمیدارن! بازی واقعا برای من خسته کننده میشه چون همش باید با رئال بازی کنم.

به نظرم EA باید یه فیل.تر واسه بخش سیزن بزاره!

دوست عزیز اینکه همه رئالن به ea مربوط نیست ؟ به کی مربوطه؟ ubisoft ؟؟ ;)
اگه بازی باگ سرعت نداشت کسی دنبال بازیکن سرعتی نمیگشت
حالا مثلا تو التیمیت خیلی رویایی بازی میکنن همه؟ تیم هرکی رو میبینی همه از دم اولین ملاک و مترشون واسه خرید بازیکن سرعتشه ... کم مونده دروازبانم مدل سرعتیش رو بخرن
فقط اسمش عوض میشه وگرنه التیمیت هم دست کمی از سیزن نداره ... همون رئال بردارن بعضی ها ابرومندانه تره باز میگیم 2 تا سرعتین بعضی تیمهای التیمیت 11 تاشون سرعتین
سرعت چیزیه که باعث شده اکثرا دل زده بشن و بیشتر مشکلات بازی از همین جا شروع شده

یه نکته جالب بگم یکی میخواست مشکلات دفاعیش رو تو سیزن حل کنه رونالدو بیل رو گذاشته بود دفاع وسط ... تو چه دنیایی زندگی میکنیم واقعا ... من خجالت کشیدم جای طرف ...
یاد قدیما افتادم توی کلوپ ها کارلوس رو میذاشتن فوروارد بازی میکرد

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,562
نام
پوریا
دوست عزیز اینکه همه رئالن به ea مربوط نیست ؟ به کی مربوطه؟ ubisoft ؟؟ ;)
اگه بازی باگ سرعت نداشت کسی دنبال بازیکن سرعتی نمیگشت
حالا مثلا تو التیمیت خیلی رویایی بازی میکنن همه؟ تیم هرکی رو میبینی همه از دم اولین ملاک و مترشون واسه خرید بازیکن سرعتشه ... کم مونده دروازبانم مدل سرعتیش رو بخرن
فقط اسمش عوض میشه وگرنه التیمیت هم دست کمی از سیزن نداره ... همون رئال بردارن بعضی ها ابرومندانه تره باز میگیم 2 تا سرعتین بعضی تیمهای التیمیت 11 تاشون سرعتین
سرعت چیزیه که باعث شده اکثرا دل زده بشن و بیشتر مشکلات بازی از همین جا شروع شده

یه نکته جالب بگم یکی میخواست مشکلات دفاعیش رو تو سیزن حل کنه رونالدو بیل رو گذاشته بود دفاع وسط ... تو چه دنیایی زندگی میکنیم واقعا ... من خجالت کشیدم جای طرف ...
یاد قدیما افتادم توی کلوپ ها کارلوس رو میذاشتن فوروارد بازی میکرد
درسته بازی باگه سرعت داره ولی دلیل نیست که بگیم هرکسی که رئالو برمیداره به خاطر سرعته! تو بعضی از فیفا های قبلی هم بوده که با اینکه رئال تا این حد باگ نبوده ولی باز تعداد زیادی بودن که رئالو برمیداشتن!
اگر حرف از سرعت باشه تیمایی مثل آرسنال,منچستر,دورتمند و... دست کمی از رئال ندارن.
به نظرم حتی اگر فیفا15 مشکل سرعت هم نداشت بازم با این قضیه استفاده از رئال برخورد میکردیم.
بعدشم شما اگر پست منو درست میخوندید متوجه میشدید که من به خاطر اینکه همش با رئال بازی نکنم رفتم آلتیمیت نه به خاطر مشکل سرعت! من اصلا حرفی از سرعت نزدم من میرم آلتیمیت تا همه ی حریفام با رئال جلوم ظاهر نشن!

payam_d

کاربر سایت
Jun 30, 2013
112
نام
پیام
خب دوستای گلم برای اینکه هی به رئال نخورید تیم های ضعیف بردارید !
من تماااااام بازیام با هال سیتی یا PSV یا لورکوزن بر میدارم
به تیمهای هم سطح خودم هم میخورم و فوق العاده حال میده
در ضمن این هایی که سرعتی بر میدارن هم راه داره جلوشون بازی کردن ... 90 دقیقه تمرکز کنید و بی حوصله دفاع نکنید حله
من با PSV سه بار یکی از دوستام که انصافا بازیش هم بد نیست رو بردم و مساوی کردم !! کلافه شده بود با کریس و بیل اصلا نمیتونست بدووه فحشم میداد :))

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
من تو season بیشتر بازی هام با رئال اما دیگه قلقش اومده دستم چطور جلوشون بازی کنم .
با تنها تیمی هم مشکل دارم چلسی که همیشه سخت ترین بازی هام با چلسی بوده .
(تنها مشکلم این نمیتونم خوب دفاع کنم هرچند جلو رئال تا حدودی خوب دفاع میکنم اما جلو بقیه هیچ خوب دفاع نمیکنم.)
تیمم منچستر یونایتد هستش.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
من تو season بیشتر بازی هام با رئال اما دیگه قلقش اومده دستم چطور جلوشون بازی کنم .
با تنها تیمی هم مشکل دارم چلسی که همیشه سخت ترین بازی هام با چلسی بوده .
(تنها مشکلم این نمیتونم خوب دفاع کنم هرچند جلو رئال تا حدودی خوب دفاع میکنم اما جلو بقیه هیچ خوب دفاع نمیکنم.)
تیمم منچستر یونایتد هستش.

شما استراتژیتون رو کاملا دفاعی کنید و Marking رو انتخاب کنید و یارگیری نفر به نفر کنید و کاملا دفاعی بازی کنید مطمئن هستم موفق میشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر