FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
تشکر از شما :D

Like ! :D

سینا ، حرف این مصطفی رو کلا جدی نگیر :D از اول که فیفا اومد بیرون داشت نکات منفی میگفت از بازی !
اگر تو دفاع کردن خوب باشی و قلق رو بلد باشی ، مهار اینایی که از وسط زمین یه مرتبه شروع میکنن کاری نداره ! من الان چند مدت کسی دیگه این مدلی نمیتونه بهم گل بزنه ، چون کلا با کنترل دفاع تو فیفا 15 کنار اومدم ( گرچه هنوز یه مقدار مشکلات دارم ) ولی از موقعی که تونستم دفاع رو ببندم و جلو گلزنی حریف رو بیشتر بگیرم ، بازی بیشتر بهم حال میده چون حس طبیعی تری هم داره اینجوری .

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
وقتی داداش امین با بازی حال کرده یعنی آپدیت ، آپدیت خوبی بوده :D

بچه هایی که آنلاین رفتن هنوز میشه اول بازی با بیل یه راست رفت تو دروازه حریف ؟ :D
دوست عزیز این قضیه به کل حل شده... خواهشاً دوستانی که میان نظرات رو میگند با دقت بیشتری بگند من 5 دستی با اجنویا انلاین زدم همشون همین نیت را داشتند ولی چینش بازیکنا عوض شده خیلی راحت توپ از حریف میگیرند.

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
در مورد دروازبان من فقط یه مشکل باهاش دارم اونم این خروجای مسخرشه ! :D بر فرض مهاجم حریف روی قوس محوطه جریمه باشه ما اگه مثلث بگیریم دروازبان همونطوری داره مستقیم سمت قوس بیرون محوطه جلو میاد و و حتی اگر مهاجم تغییر مسیر هم بده بازم دروازبان داره راه خودش میره و اصلا تغییر جهتی در کار نیست ! :D

سینا ، حرف این مصطفی رو کلا جدی نگیر :D از اول که فیفا اومد بیرون داشت نکات منفی میگفت از بازی !
اگر تو دفاع کردن خوب باشی و قلق رو بلد باشی ، مهار اینایی که از وسط زمین یه مرتبه شروع میکنن کاری نداره ! من الان چند مدت کسی دیگه این مدلی نمیتونه بهم گل بزنه ، چون کلا با کنترل دفاع تو فیفا 15 کنار اومدم ( گرچه هنوز یه مقدار مشکلات دارم ) ولی از موقعی که تونستم دفاع رو ببندم و جلو گلزنی حریف رو بیشتر بگیرم ، بازی بیشتر بهم حال میده چون حس طبیعی تری هم داره اینجوری .

آخه حسین به نظر من بحث دفاع بلد بودن یا نبودن نیست :D قائدتا همونطوری که با یک سری قلق میشه اول بازی راحت گل زد با یه سری قلق هم میشه راحت دفاعو بست حرفت قبول دارم اما موضوعی که هست اینه تحت هر شرایطی نباید گیم پلی بازی طوری باشه که همونطوری اول بازی بتونیم سرمون بندازیم پایین گل بزنیم . یعنی حتی اگر طرف مقابلت اولین بار باشه فیفا 15 بازی می کنه هم نباید اینطوری گل بخوره !

پ.ن: توی اینجور چیزا هم حرف مصطفی واسم سنده :D

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
من صبح میزنم دانلود شه به خاطر محدودیت دانلود...
ولی دوستانی که دانلود کردن بگن این باگه شروع مسابقه برطرف شده؟؟همون که تا بازی شروع میشه میتونین سرعتو بگیرین برین گل بزنین؟
سرعت بازی چی؟بهتر شده؟
فیزیکه توپ چی؟
یه توضیحی بدین ببینیم چجوریاس..

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
از اون آپديت هاي به درد بخوره،يك جورايي نميشه با حرف توضيح داد كه چي شده ولي خوخودتون كه تست كنيد حس بهتري داريد، مخصوصا تو دفاع

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
با توجه به وضع اسفناک گلرها... سه دفاعه یا پنج دفاعه بچینید که دفاع اخر داشته باشین… تک به تک شه یارو گله:/

آخرین ویرایش:

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
درود
بعد چند ماه دوباره اومدم سمت گیم.می خوام با فیفا15 شروع کنم.
حالا بنظرتون بخرم یا نه؟
فقط برا مولتی می خوام.اوضاع سرورا چطوره؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
شب آپدیت میکنم ببینم چه کرده EA :D
امیدوارم دروازه بانا از راه دور راحت با R1+شوت گل نخورن. اون موردی هم که سینا گفت خیلی مهمه، دروازه بان وقتی خروج میکنه باید بره دنبال توپ نه یه مسیر مستقیم رو مشخص کنه و مثل گاو همون راهو بره :D
طرف یه بدن با بازیکنش میده و دروازه بان هم نمیره دنبال توپ و خیلی راحت گل میخورید :D

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
سلام به همه عزیزان دست به دسته:D
بی مقدمه دوستانی که فیفا بازی میکنند و حرفه ای هستن (این قسمت رو تاکید میکنم ! چون بهم حال نمیده با نوبا بازی کنم !) لطف کنن آی دیمو ادد کنید بازی کنیم :

Dr__Septimo (دو تا آندرلاین!)

لازم به ذکرِ که کاری به چگونگی ساختار فیفا 15 ندارم چون کلا ذات فوتبال رو خیلی دوست دارم پس به حالم فرق نداره فیفا 1 دارم میزنم یا 20 .... اما خود فیفا رو به هیچی ترجیح نمیدم هرجوری که هست !
با هرکسی هم که بازی میکنم اگه ببینم مثه آدم فوتبال بازی میکنه منم بیخیال زاویه بسته ها میشم اما ببینم این کارس بدون تعارف همونجوری باهاش بازی میکنم ! پس قبل بازی مشخص کنید که فوتبال زمینی بازی کنیم یا مریخی....

با تشکر

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
خب من هم بعد از آپدیت 10 دست دیویژن 3 رو بازی کردم و با 6 برد 2 مساوی و2 باخت به دیویژن 2 سعود کردم:bighug: باز هم با مکزیک;;)
تو این 10 دست از باگ وسط زمین خبری نبود چه برای من و چه حریفان(حتی یک مورد!)
سرعت بازی کمتر و وزن توپ بیشتر و سرعت پاس ها و شوت ها کمتر به نظر میرسید
جایگیری مدافع ها خیلی بهتر از قبل شده و تو این 10 تا بازی 4 تا گل بیشتر نخوردم
دروازبان ها رو متوجه نشدم که فرقی کردند یا نه ولی گلر مکزیک کلا عالیه!
تو این 10 تا بازی خبری از نتایج پر گل نبود اکثرا 1-0 و2-1 و0-0 بود نتایج در صورتی که قبل از آپدیت 6-4 و 4-3 پر تکرار ترین نتایجم بود
در کل باید بگم بازی از نظر من خوب بود و حالا عالی شده (خدا وکیلی بدون جو زدگی اینو میگم)
امید وارم بقیه هم این تغییرات رو حس کنند و از بازی لذت ببرند:)

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
دوستان من تازه اومدم FIFA باز شدم...قبلا همش PES بازی می کردم.دیگه طرفش نمیرم امسال...

چندتا مشکل من دارم توی بازی...یکی پنالتی ها هست.من هرچی میزنم یا توپو میکوبه تو آسمون یا پاش لیز میخوره بازم توپ رو میکوبه توی آسمون.:|

میخواستم بدوونم چطور باید ینالتی هارو بزنم...و چطور باید بگیرم با دروازبان ؟؟:-b

شوت توی FIFA خیلی آرومه...برا من اینجوریه یا کلا شوت توی فیفا اینجوری هست ؟ :-/

شوت فنی چطور میزنن ؟؟ (از اونا که مثلا از پشت محوطه جریمه سمت راست یا چپ میزنن به شمت مخالف )

برای دفاع کردن و توپ گرفتن باید بازیکنمونو ببریم طرف بایکن حریف که توپ دستش هست و با دایره یا مربع که تکل میزنه توپ رو بگیریم دیگه آره ؟

چطور باید یه ترکیب رو سیو کنیم که دیگه هر دفعه نخواد ترکیب بچینیم؟؟ (اینو با جزئیات توضیح بدین لطفا)

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
رفقا یه سوال جون هر کی دوس دارین جواب بدین
من پنالتیایی که تو بازی حریف بهم میزنه (بیشتر تو fut ) من هر چقدر جهت رو بگیرم نمیره دروازه بانم همون وسط وایمیسته
مگه دایو دروازه بان با آنالوگ راست نیست؟؟؟؟ هیچ وقت نمیره هر طرف بگیرم بازم وسز وای میسته واسه چیه؟؟؟؟

ElCamino

کاربر سایت
Nov 21, 2014
31
آقا هیچ رقمه فیفا ریجن عرب گییر نمییاد؟ الان تقصیرـه ما چیه از فَن های اون گزارشگر عرب ـه هستیم:(

اصن یه دادهایی میزنه آدم روحیه میگیره بیکام بَک میشه ب بازی

اصن گیر نمییاد؟:(

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
دوستان من تازه اومدم FIFA باز شدم...قبلا همش PES بازی می کردم.دیگه طرفش نمیرم امسال...

چندتا مشکل من دارم توی بازی...یکی پنالتی ها هست.من هرچی میزنم یا توپو میکوبه تو آسمون یا پاش لیز میخوره بازم توپ رو میکوبه توی آسمون.:|

میخواستم بدوونم چطور باید ینالتی هارو بزنم...و چطور باید بگیرم با دروازبان ؟؟:-b

شوت توی FIFA خیلی آرومه...برا من اینجوریه یا کلا شوت توی فیفا اینجوری هست ؟ :-/

شوت فنی چطور میزنن ؟؟ (از اونا که مثلا از پشت محوطه جریمه سمت راست یا چپ میزنن به شمت مخالف )

برای دفاع کردن و توپ گرفتن باید بازیکنمونو ببریم طرف بایکن حریف که توپ دستش هست و با دایره یا مربع که تکل میزنه توپ رو بگیریم دیگه آره ؟

چطور باید یه ترکیب رو سیو کنیم که دیگه هر دفعه نخواد ترکیب بچینیم؟؟ (اینو با جزئیات توضیح بدین لطفا)
با اجازه اساتید:d
1-برای زدن پنالتی باید به اون علامت پایینه صفحه که در حال حرکته توجه کنی و وقتی رسید توی خط سبز رنگ مربع رو به مقدار لازم پر کنی و بعدش جهت رو به هر سمتی که میخای بگیری جهت رو زیاد نگه ندار چون میزنه بیرون
2-برای گرفتن توسط دروازبان باید از آنالوگ سمت راست استفاده کنی
3-نه شوت ها اروم نیستند شما باید در موقع مناسب و به مقدار مکفی مربع رو پر کنی چپ پا و راست پا بودن بازیکن مهمه برای شوت های محکم و هدف دار دکمه L2رو باید نگه داری و برای زدن شوت مورب یا همون کات دار خودمون باید دکمه R1 رو نگه داری (تنظیمات دسته روی کلاسیک)
4-دفاع ها توپ رو با مربع و دایره میگیرند ولی توی سیستم تاکتیکال شما باید در موقع مناسب این دکمه ها رو بزنی والا مدافعت میره تو باقالیا و راحت دیریبل میخوره کلا چون PES باز بودی یکم تمرین و زمان میبره تا به این نوع دفاع کردن عادت کنی
5-سیو کردن ترکیب ها رو هم دقیق یادم نیست کجا باید بری ولی فکر کنم توی تنظیمات تو قسمت ادیت تیم باید میرفتی ترکیب مورد نظر رو سیو میکردی و میشد همونجا برای بقیه تیم ها هم شر کنی خودت یه کم سک سک کن میفهمی جریانش چیه

در ضمن PES هم خوبه امسال هر دفعه ای برو طرفش نترس;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر