FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
ای بابا من یه پلی خریدم قرار دو روز دیگه برسه به دستم فیفا 15 هم روشه یعنی انقدر فیفا مزخرف شده ؟!؟!؟
من رو ایکس باکس وان دیدم خیلی خوب بود .
نسخه 4 مثل نسخه وانه اگه با اون حال کردی با اینم حال میکنی.
ولی بازی به شدت مزخرفه :D

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
ای بابا من یه پلی خریدم قرار دو روز دیگه برسه به دستم فیفا 15 هم روشه یعنی انقدر فیفا مزخرف شده ؟!؟!؟
من رو ایکس باکس وان دیدم خیلی خوب بود .
بعضی از دوستان پیاز داغشو زیاد میکنن وگرنه من که خیلی حال میکنم.به خودت بستگی داره

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
این گزینه توی ۱۴ و فکر کنم توی ۱۳ هم بود....
مگر اونجا تخریب چمن داشت?
منظورم اون خرابی ناشی از تکل و ... نیست که امسال اضافه شده.
خود چمن قبل از بازی یه جاهاییش خوردگی داره. اونو تغییر میده.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
برای بار دوم بازی رو گرفتم 2.3 روزه.به امید اینکه از اشکالاتش کم شده باشه ... واقعا قطع امید کردم دیگه و امروز میدم بره
یعنی با 2 تا کار ساده میشه 70 درصد مشکلات رو کم کرد که مشخصه اراده ای برای این کار نیست.اگه دیروز دو دل بودم تو گفتنش امروز مطمئنم بازی طراحی شده برای اینکه همه رده های سنی گل بزنن.
نمیدونم سازنده بازی چه اصراری داره سرعت بازی بالا باشه ؟ توی سیزن تمام بازیها سرعت محوره ... یعنی 20 دست در مجموع کاپ و سیزن بازی کردم. عین 20 نفر توپ اول رو بر میدارن و میزنن به دل دفاع ها
رونالدو و بیل و سرعتی ها هنوز به طرز وحشتناکی پا به توپ میرن این طرف و اون طرف و ...
تمام کاشته ها از دم گله ... رونالدو بیل و هازارد ...
دیگه ندیده بودم این مدلش رو که پپه ... از وسط زمین کات دار شوت بزنه بره توی گل ... دروازبان فقط نگاه کنه ... این خیلی بد بود (این لحظه بود که به کل نا امید شدم.چون حریفم کاملا میدونست گل میشه شوتش)
جالبه این خارجیا ادای جنتلمن ها رو در میان اینجوری گل میزنن نیششون باز میشه و میخندن ... منم همون توپو بردم تو گلش ... گلرشم دریبل زدم خنده هاشو قطع کردم بدونه ما هم میتونیم
موضوع برد و باختم نیست از این 20 دست شاید 2 دست باختم اما بردها نمیچسبه به ادم
بازی زشت شده .. همه 2 تا پاس میدن نهایتش.بعد l1 + مثلث واسه رونالدو و بیل ... 3.4 تا کار ساده میتونست قابل بازی کنه فیفا رو برای من
1- سرعت بازی کم بشه (نصو اینی که هست )
2- سرعت بازیکنا گرفته بشه ( خستگی اضافه بشه به سیستم بازی.دریبلای خیابونی رو بر دارن از بازی.تو سالنم اینجوری نمیشه اسکیل زد.چمن جای خود داره)
3- l1 + مثلث کلا حذف بشه از بازی ...
4- شوتهای کات دار بالانس بشه.اشکالی نداره گل نشه و بزنن در و دیوار.فقط پپه نتونه از وسط زمین بزنه.یا لااقل دروازبان واکنشی جز نگاه کردن انجام بده
این 3.4 مورد امیدوارم تو 16 درست بشه.با بقیه چیزا میشه ساخت اما اینا واقعا خراب کرده بازیرو

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
همتون الان nat رو open كردين؟؟؟
واقعا تاثير داره؟؟؟

من از هر ١٠ بار تلاش فقط يه بار ميتونم برم تو سيزن

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
یعنی FIFA 14 بگیریم بهتره ؟
.من میخوام انلاین بازی کنم

اقا ما الان چیزی بگیم متهمیم به خیلی چیزا.به نظر من از یکی بگیر بازیرو ... یه تستی بکن به قول یکی از بچه ها برای تفریح و سرگرمی مناسبه اما برای اینکه به چالش بکشی فکرت رو نه.چون یه سری چیزا لذت و جذابیت بازی رو از بین برده... به هر حال وقتی داری با یه نفر رقابت میکنی اذیت میشی اگه اون ادم نا سالم این کارو انجام بده... خوبیش اینه دو طرفست همه چیز ... یعنی اگه طرف از باگ استفاده میکنه شما هم میتونید
موضوع اینه که اعصابتون کشش این کار رو داره یا نه ...
اینم بگم خیلی ها لذت میبرن از بازی.یعنی دوست دارن این سبک رو نمیشه هم خرده گرفت... سلیقه ایه ...
خود من واقعا نمیتونم تحمل کنم اما ادم میشناسم فوق العاده لذت میبره از اینکه همرو با یک نفر دریبل بده ...
حالا بخر شما دست دوم ... فوقش خوشت نیومد عوض میکنی دیگه ... اونقدر افت قیمت نداره

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
یادش به خیر پارسال همین موقع همش پای التیمت بودم الان ۳هفتس فیفارو کنسول نذاشتم ۲دست بازی میکنم خسته میشم امیدوارم فقط هر چه زودتر زمان جلو بره تا فیفا16 بیاد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر