FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
چیزی که نظر من رو تو این تاپیک جلب میکنه اینه که یه نفر Anti-Fifa پست میذاره ، بعد اکثر اونایی که PES Fanـن میان پست رو لایک بارون میکنن :D ماشالا فعالیت :d :-"

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
والا از روز اولم من و خیلی های دیگه این حرفارو زدیم و با دلیل مدرک هم اومدیم جلو :D که متاسفانه یه سری دوستان شور حسینی گرفتشون و مارو به فخر فروشی متهم کردن ! دنبال انواع و اقسام بهونه تراشی بودن . من منکر مشکلات بازی نیستم ولی اتفاقی که برای شما در مورد اون یکی بازی افتاد و تصمیم به پاک کردن گرفتی برای من و سینا دیشب رخ داد . 6 دست با هم بازی کردیم و من قبلش فقط دو دست بازی کرده بودم کلا و سینا یک هفته بود که بازی می کرد . از قصد رئال برداشتم و عین همه دست ها به جز یکیش رو بردم . :D یه عالمه باگ از توش بازی در اوردیم که مهمترینش تکل های از پشت سینا پشت محوطه جریمه ، مصدوم شدن بازیکن من و نهایتا اخراج نکردن داور بود :)) بالای 30 بار هم این کار انجام می شد ! در نهایت اینکه یا شبیه ساز بازی نکنید اگه با این نسخه کنار نمیاید یا بچسبید به همین ea فعلا که بهتر از این وجود نداره .

p.s : من 5 ساله فیفا بازی می کنم و 12 سال فن اون یکی بودم و الانم هیچ فرقی برام نداره . هر کدوم قوی تر باشه همونو بازی می کنم .

یه چند تا سوال من داشتم کیامی جان ...
با همین سبک فیفا هم بازی میکنید ؟ 2 تا تیم بر میدارید و رو همدیگه هی تکل از پشت میزنید؟ تو فیفا بالای 30 تا تکل از پشت بزنید دست کم برعکس اون بازی باید 6.7 نفره بشید ...
خب الان کدوم بدتره؟ شما حاضری l1 + مثلث بارون بشی ... حریف از وسط زمین همرو دریبل بده نتونی بگیریش ... از 50 متری شوت کات دار بخوری؟
ولی تحمل نمیکنی به فرض یه بازیکن تکل بزنه رونالدوتون مصدوم بشه ؟ ذخیره ندارید رو نیمکت ؟ یا کلا بدون رونالدو حال نمیکنی بازی کنی ؟
البته نظر شما محترمه فقط چون دیدم بیشتر با سینا تو موده خنده بازی کردید خواستم ببینم همه بازیاتونو همین سبک انجام میدید؟ تو فیفا هم ؟ تو یه بازی مهم سیزن 30 تا تکل از پشت میزنید؟
من اخه نفهمیدم چون رونالدوتون مصدوم میشه فروختید؟ یا اینکه سینا رو بردید معنیش اینه همرو میبرید؟
من نقدتون رو خوندم ... کاشته گل بشه باگه؟ کاشته فیفا هم گل میشه هم باگه؟؟
ببخشید گفتید یه عالمه باگ پیدا کردید جز اینا که نوشتید یه 10 تاش رو برای من میگید ؟؟؟ ممنون

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
با همین سبک فیفا هم بازی میکنید ؟ 2 تا تیم بر میدارید و رو همدیگه هی تکل از پشت میزنید؟ تو فیفا بالای 30 تا تکل از پشت بزنید دست کم برعکس اون بازی باید 6.7 نفره بشید ...
خب الان کدوم بدتره؟ شما حاضری l1 + مثلث بارون بشی ... حریف از وسط زمین همرو دریبل بده نتونی بگیریش ... از 50 متری شوت کات دار بخوری؟
ولی تحمل نمیکنی به فرض یه بازیکن تکل بزنه رونالدوتون مصدوم بشه ؟ ذخیره ندارید رو نیمکت ؟ یا کلا بدون رونالدو حال نمیکنی بازی کنی ؟
البته نظر شما محترمه فقط چون دیدم بیشتر با سینا تو موده خنده بازی کردید خواستم ببینم همه بازیاتونو همین سبک انجام میدید؟ تو فیفا هم ؟ تو یه بازی مهم سیزن 30 تا تکل از پشت میزنید؟
من اخه نفهمیدم چون رونالدوتون مصدوم میشه فروختید؟ یا اینکه سینا رو بردید معنیش اینه همرو میبرید؟
ببخشید گفتید یه عالمه باگ پیدا کردید جز اینا که نوشتید یه 10 تاش رو برای من میگید ؟؟؟ ممنون
100 تا سوال هم بپرسی پاسخت رو می دم . _ استفاده از عدد 100 اینجا یک تمثیل هست که در صحبت های ایرانی ها کاربرد داره و منظور صرفا اون عدد نیست چون نه شما بیکاری که 100 تا سوال بپرسی نه من که 100 تاشو پاسخ بدم ! اینو مطرح کردم که دیگه جواب اون حرفت در مورد یه عالمه باگ رو که دنبال اعداد دو رقمی و سه رقمی هستی ندم با این حال مهمترین هارو برات توضیح می دم . _

تو فیفا یه جریانی هست به اسم تاکتیکال دیفنینگ و تکل ها در اون اینقدر نقش پر رنگ ندارن و اتفاقا بر عکس هر چه مبنای تمرکز شما برای دفاع بستن فضاها باشه بیشتر به نتیجه می رسی . اما اگرم از پشت تکلی زده بشه که بازیکن حریف رو از موقعیت تک به تک بگیره 100 درصد با کارت قرمز داور مواجه می شه . چیزی که رسما و عملا در بازی مورد علاقه شما وجود نداره و اینو خیلی راحت با مدرک می شه ثابت کرد . تاکتیکال دیفنینگ هم کاری که هر گیمری نمی تونه انجام بده و باید براش وقت و تمرکز بذاره بر عکس دفاع ساده و منسوخ شده و مسخره بازی مورد علاقه شما ، این در مبحث دفاعی .

در فاز حمله من منکر مشکلات بازی فیفا نیستم و خودم به همشون واقفم . ولی اولا خیلی از اون ها باگ نیستن و می شه جلوشون رو گرفت . دوما 90 درصدشون با تیمی مثل رئال اتفاق می افته . اینا هم همه ایراده و من اینارو دیدم و می پذیرم . اما انتخاب من در بدترین حالت بازی با تیم های 4 ستاره یا نهایتا بازی نکردن با حریف رئاله به جای تن دادن به اون یکی بازی !!

ضمنا ایا همین ایرادات در اون یکی بازی نیست ؟ وقتی با هزار زحمت و تاکتیک توپو تا دم محوطه جریمه می برم و بازیکن مقابل با اون تکل خنده دار بازیکن من رو فلج می کنه و خودشم اخراج نمی شه تا چند تا حمله باید اینو تحمل کنم ؟ در مورد ضربات کاشته کامنت من رو خوندی ؟ عرض کردم علت وجود اون نشانه کمکی فوق العاده دقیق و مسخره ارکید چی هست ؟ این نشونه برای چی تو بازی هست که من یه اپسیلون هم اشتباه نکنم تو زدن مقصد نهایی و حتی نوع کات گرفتن توپ و ... هم با این نشونه قابل انتخاب هست . این مشکل در پنالتی ها هم دیده می شه . و از همه بدتر در طول بازی با گرفتن l2 ( تایپ 2 کنترلینگ ) یه فلش زیر پای بازیکن سبز می شه و با اون می تونی مقصد شوت و پاس رو انتخاب کنی . مشخصا اینا همه نشونه های ارکید بودن و ساده بودن گیم پلی بازی که یه بچه هم می تونه ازشون استفاده کنه .

جدای از تمامی این مباحث بازیکن ها به شدت از مشکل خشک بودن و کندی شدید رنج می برن . از اون طرف هم یه سری بازیکن فیفا تخیلی هستن . اما یه نمونه ساده من توپو با دست به دفاع می دم و پروسه استپ کردن یه دفاع سطح اول دنیا و بعد پاس دادنش 1 دقیقه طول می کشه .:)) انیمیشن های ضعیف و از اون بدتر دروازه بان های ضعیف عین فیفا ، یعنی تو خوردن گل مسخره و ساده هیج تفاوتی با هم ندارن . و بزرگترین ضعفشون تو خورد شوت های زمینی و چیپ هست . نهایتا وقتی اینارو می ذاریم در کنار نبود لایسنس و 4 تا استادیوم و حتی عدم حق انتخاب برای بازی با تیم های درجه پایین یا بالا برای مقابله عادلانه در بخش انلاین و ... قاطعانه نظرم رو می دم و حالا شما یا هر کس دیگه ای می تونید هر چی دوست دارید فکر کنید و بازی کنید .

آخرین ویرایش:

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
مسعود جان خودتو خسته نکن...گفتنی ها گفته شد...
آدمی که خوابه رو میشه بیدارش کرد ولی کسی که خودشو زده به خواب نه...!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
کار به جایی رسیده کسی که که با من فیفا 15 بازی کرد برای اثبات این موهومات و خودشو کشت با اموبیانگ و رویس و l1 مثلث یه موقعیت درست کنه و یه گل به من بزنه فقط یه گل بزنه ! و نتونست و 4 دست باخت سنگین پشت سر هم با یه وضعیت خنده دار مالکیت توپ اورد . و مسلما از علم بازی و فوتبال در وضعیت مطلوبی قرار نداره . اومده داره از خواب و بیداری صحبت می کنه . ما می خوایم بحث به سمت منطق هم بره یه سری کاسه داغ تر از اش نمی ذارن متاسفانه و کاریشم نمی شه کرد .

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
کار به جایی رسیده کسی که که با من فیفا 15 بازی کرد برای اثبات این موهومات و خودشو کشت با اموبیانگ و رویس و l1 مثلث یه موقعیت درست کنه و یه گل به من بزنه فقط یه گل بزنه ! و نتونست و 4 دست باخت سنگین پشت سر هم با یه وضعیت خنده دار مالکیت توپ اورد . و مسلما از علم بازی و فوتبال در وضعیت مطلوبی قرار نداره . اومده داره از خواب و بیداری صحبت می کنه . ما می خوایم بحث به سمت منطق هم بره یه سری کاسه داغ تر از اش نمی ذارن متاسفانه و کاریشم نمی شه کرد .
بله با دورتمندی که روز به روز ضعیفتر میشد سخته بایرن رو بردن اونم 3 دست بود نه 4 دست...البته الان تو رنکینگ نمیبینمتون...

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
به منم پیشنهاد داد باهاش بازی کنم خوب شد قبول نکردم والا وقت من هم تلف میشد نا حق و نا روا:))

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
ادعا زیاده...ولی ترس هم زیاده...هر وقت رنکتون رسید به من بعد با هم صحبت میکنیم...
کیانوش جان فک کنم aldo-rain خوب بشناسی...همین که چندین دست بردتت برام کافیه...چون آلدو رین خوب منو میشناسه پس حتما میتونه بگه شما در چ حدی هستی و من در چ حد...
فقط 3-4 روز بود بازیو گرفته بودمو با شما بازی کردم...اونم دورتمند در برابر بایرن...گفتنش هم خنده داره...

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یه سری از دوستان تا دیروز می گفتن اموبیانگ و رویس کار 100 تا بازیکن رو می کنه و سرعت دارن و به خاطر سرعتشون و ... غیر قابل مهارن و از زدن یه گل عاجز بودن ! و حالا بعد از خود کشی و عدم نتیجه گیری دارن به ضعف تیم انتخابی اشاره می کنن ! :D نکته دوم در مورد رنکینگ هست که یه بچه دو ساله هم می فهمه وقتی یه نفر یک ماه کامل سیزن بازی نکنه کلا رنکش خود به خود میاد پایین . و تا قبل از این طرف مقابل اختلاف 1000 رقمی باهات داشته ! خدا رو شکر این حرف ها زده می شه تا مشخص بشه چه افرادی معلوم الحال هستن و تو خواب ! در مورد دوستمون aldo که هیچ من با خیلی های دیگه که بازی می کنم الهه که نیستم :D هم می برم هم ممکنه چند دست هم ببازم بهشون :D خیلی هم پسر خوبه و باهاش صحبت می کردم مدرکش موجود هست خودش می گفت دفاع کردنت در حد قهرمان کشوره . و اصلا این حرف ها مهم نیست . برای من خنده داره کسی که 3 تا 4 تا بدون گل زده از من می خورده از سینا می خورده و توانایی انجام دفاع تاکتیکال نداره داره از خواب حرف می زنه :D بیخیال !

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
یه سری از دوستان تا دیروز می گفتن اموبیانگ و رویس کار 100 تا بازیکن رو می کنه و سرعت دارن و به خاطر سرعتشون و ... غیر قابل مهارن و از زدن یه گل عاجز بودن ! و حالا بعد از خود کشی و عدم نتیجه گیری دارن به ضعف تیم انتخابی اشاره می کنن ! :D نکته دوم در مورد رنکینگ هست که یه بچه دو ساله هم می فهمه وقتی یه نفر یک ماه کامل سیزن بازی نکنه کلا رنکش خود به خود میاد پایین . و تا قبل از این طرف مقابل اختلاف 1000 رقمی باهات داشته ! خدا رو شکر این حرف ها زده می شه تا مشخص بشه چه افرادی معلوم الحال هستن و تو خواب ! در مورد دوستمون aldo که هیچ من با خیلی های دیگه که بازی می کنم الهه که نیستم :D هم می برم هم ممکنه چند دست هم ببازم بهشون :D خیلی هم پسر خوبه و باهاش صحبت می کردم مدرکش موجود هست خودش می گفت دفاع کردنت در حد قهرمان کشوره . و اصلا این حرف ها مهم نیست . برای من خنده داره کسی که 3 تا 4 تا بدون گل زده از من می خورده از سینا می خورده و توانایی انجام دفاع تاکتیکال نداره داره از خواب حرف می زنه :D بیخیال !
هه هه...خوب خودتو گول میزنی...آفرین...

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
هه هه...خوب خودتو گول میزنی...آفرین...
چیو خودمو گول می زنم مهندس ؟ دکتر من الان فیفا 15 رو فروختم ( به حرف سینا رفتم pes خریدم و بعد جفتمون پشیمون شدیم ) و قبلش یک ماه کامل تو سیزن نبودم . مشخصه دیویژن 1 می مونم ولی رنکم میاد پایین . شا حتی از درک این موضوع عاجزی پس چطور می تونی راجع به بحث فنی گیم پلی صحبت کنی ؟ شما وقتی تو بازی مستقیم 4 تا 4 تا بدون گل زده خوردی دیگه نباید صحبتی کنی . اصلا برو قله ها رو فتح کن اونا به من ربط نداره . این صحبت هارم مطرح کردم که یاد بگیری دیگه کاسه داغ تر از اش نشی و وقتی یه بحث منطقی داره انجام می شه یهو نپری وسط پارازیت ول بدی .

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
چیو خودمو گول می زنم مهندس ؟ دکتر من الان فیفا 15 رو فروختم ( به حرف سینا رفتم pes خریدم و بعد جفتمون پشیمون شدیم ) و قبلش یک ماه کامل تو سیزن نبودم . مشخصه دیویژن 1 می مونم ولی رنکم میاد پایین . شا حتی از درک این موضوع عاجزی پس چطور می تونی راجع به بحث فنی گیم پلی صحبت کنی ؟ شما وقتی تو بازی مستقیم 4 تا 4 تا بدون گل زده خوردی دیگه نباید صحبتی کنی . اصلا برو قله ها رو فتح کن اونا به من ربط نداره . این صحبت هارم مطرح کردم که یاد بگیری دیگه کاسه داغ تر از اش نشی و وقتی یه بحث منطقی داره انجام می شه یهو نپری وسط پارازیت ول بدی .
اصن من با شما بحثی ندارم...اصن در حدی نیستی که بخوام باهات بحث کنم...منم با کس دیگه اب اشتباه گرفتی چون من اصن با سینا هیچ وقت بازی نکردم...هر وقت شاهرخو بردی بعد بیا با من حرف بزن...

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
یه جور میگید دورتموند بوده انگار با لواشک سازی دارغوزآباد داشتید جلو بایرن بازی می کردید . چه تو فیفا 14 چه تو 15 دورتموند جزو قویترین تیمهاست و میشه بایرن رو باهاش برد .
کونامی 10 سال آشغال تحویل ملت داده یه امسال یکم به خودش تکون داده همه اینجا گور فیفا رو کندن . کونامی 10 سال دیگه زور بزنه نصف فیفا 12رو نمی تونه تولید کنه دیگه فیفا 14 که بماند . پیشرفت pes باعث نمیشه بگیم فیفا آشغاله . نکته ی بعدی اینه که خودشاخ پنداری نمیزاره از بازی لذت ببرید وضع همین میشه . بخش آنلاین مشکل داره ؟؟؟ قبول ولی نصف لذت بازی به بخش آفلاینشه . منی که طرفدار بارسام کریر مود رو با چلسی برداشتم چون دیوونه ی لیگ انگلیس فیفا 15 شدم ، ea رو تحسین می کنم . مشکل دروازه بان و سرعت بازی رو هم با تغییر اسلایدر حل کردم و دارم از آفلین بازی لذت کامل میبرم هر چند فیفا 14 یه چیز دیگه بود. با 1 سال نمیشه فاتحه ی ea و فیفا رو خوند و pes رو برترین بازی سبک فوتبال دونست .
این حرف رو واسه این زدم چون از فیفا 98 دارم فیفا بازی می کنم نه مثل خیلی ها از 2008 یا 2012 . اوج دوره ی pes نسخه ی 6 بود چون فیفا داشت تو منجلاب تکرار وکیفیت پایین دست و پا میزد ولی خب اوج pes دوران فیفا 2005-6 بود نه فیفا 14 .

تمام انتقادا گفته شده تو این صفحات ، کسی خوشش نمیاد میتونه بره تو تاپیک pes و پست بده نه اینکه هر صفحه بیاد بگه وزن توپ واقعی 750 گرمه و توپ فیفا 40 گرمه و باگ l1 مثلث و ... دلیل نمیشه یه عده حال نمی کنن طلبکار بشن که بقیه چرا حال می کنن . شاهکار کونامی منتظرتونه چر هر صفحه میرید رو دور تکرار ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر