FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تو قسمت pro club اگر پست رو عوض کنم مثال از cam به st برم قدرت های cam از بین میره؟
از بین نمیره ولی شاید اورالت کمتر بشه چون توی cam پاس خیلی مهمه توی st شوت و فینیشینگ

- - -ویرایش - - -

بالاترينش كدومه ؟
career چي ؟ تاثيري داره ؟
بالاترینشو گفتم دیگه سیزن بازی یا التیمیت تیم کریر که xp اگه بده هربازیو تموم کنی میده ضمنا توی کریر باید حتما به psn وصل باشی تا بده

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
ببخشید که خیلی سوال می کنم
چه کار کنم که این handicap به وجود نیاد؟اصلا نمیشه جلوی cpu بازی کرد همه بازیکن ها پخش پلا هستند تو زمین اصلا توپ نمیگیرند

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ببخشید که خیلی سوال می کنم
چه کار کنم که این handicap به وجود نیاد؟اصلا نمیشه جلوی cpu بازی کرد همه بازیکن ها پخش پلا هستند تو زمین اصلا توپ نمیگیرند
ترکیب رو عوض کن بازیکن جدید بخر

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بچه ها چطوری fifa point بگیرم؟ اول باید اکانت Psn شارژ کنم؟ به نظرتون کدوم به صرفه س؟
باید پی اس ان کارد بخری اونم هم ریجن اکانتت بازی هم باید هم ریجن اکانتت باشه بعدی میری توی التیمیت تیم فیفاپوینت میخری و پک میزنی

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
از بین نمیره ولی شاید اورالت کمتر بشه چون توی cam پاس خیلی مهمه توی st شوت و فینیشینگ

- - -ویرایش - - -

بالاترینشو گفتم دیگه سیزن بازی یا التیمیت تیم کریر که xp اگه بده هربازیو تموم کنی میده ضمنا توی کریر باید حتما به psn وصل باشی تا بده

مصطفی کاپ امتیاز نداره؟
تو 14 من یادمه یکی جز 10 نفر اول بود کل بازیای سیزن رو باخته بود ولی امار کاپش خیلی بالا بود ... تاثیر نداره؟ 15 فرق کرده امتیاز دهیش ؟
همیشه برام سوال بود چرا تو رنکینگ اونی که بیشتر بازی کرده اوله و برد و باخت اهمیت نداره.کاش واسه 16 درستش کنن.
مثلا طرف 200 برد 100 باخت 200 مساویه اوله
بعد یکی 350 برد 6 تا باخت و 40 تا مساوی داره پایینتره

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
جالبه بچه ها امروز با هر کی بازی کردم شیوه تیم تو دفاع 5 نفره بود.
خودمم وقتی تست کردم دیدم خیلی خوبه و رفتم تو کاره 5 دفاعه بازی کردن.
--------
راستی [MENTION=70772]Sina R[/MENTION]
چرا بازیتو زدی واسه فروش و تعویض با pes :-":d

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
آقا الان نشستم یکی از بازیای حساس نوید برهانی قهرمان جهان رو دیدم که دو بار مساوی کرد، سومین بازی شو برد ...
من تصورم از قهرمان جهان یه بازی مهارناپذیر و تقریبا بی اشتباه بود !
ولی خداییش به نظر اونقدر هم خفن نمیومد
بین همین چند نفری که اینجا باهاشون بازی کردم به نظر من مثلا سینا (above) و نوید، بازیشون بهتر از این نباشه بدتر نیست ... چون با اینکه این بازیش خوب بود ولی کم اشتباه هم نبود
البته باید شرایط استرس مسابقه تو اون شرایط رسمی رو هم در نظر گرفت که ذهن آدمو خیلی درگیر میکنه، ولی منظورم اینه که بازیش همچین چیز فضایی ای هم نبود

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
آقا الان نشستم یکی از بازیای حساس نوید برهانی قهرمان جهان رو دیدم که دو بار مساوی کرد، سومین بازی شو برد ...
من تصورم از قهرمان جهان یه بازی مهارناپذیر و تقریبا بی اشتباه بود !
ولی خداییش به نظر اونقدر هم خفن نمیومد
بین همین چند نفری که اینجا باهاشون بازی کردم به نظر من مثلا سینا (above) و نوید، بازیشون بهتر از این نباشه بدتر نیست ... چون با اینکه این بازیش خوب بود ولی کم اشتباه هم نبود
البته باید شرایط استرس مسابقه تو اون شرایط رسمی رو هم در نظر گرفت که ذهن آدمو خیلی درگیر میکنه، ولی منظورم اینه که بازیش همچین چیز فضایی ای هم نبود
با اینکه با فیفا ۱۵ حال میکنم ولی باید اعتراف کنم اولین شماره از فیفا هستش که چه حریفت قوی باشه چه ضعیف نتیجه معلوم نیست :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مصطفی کاپ امتیاز نداره؟
تو 14 من یادمه یکی جز 10 نفر اول بود کل بازیای سیزن رو باخته بود ولی امار کاپش خیلی بالا بود ... تاثیر نداره؟ 15 فرق کرده امتیاز دهیش ؟
همیشه برام سوال بود چرا تو رنکینگ اونی که بیشتر بازی کرده اوله و برد و باخت اهمیت نداره.کاش واسه 16 درستش کنن.
مثلا طرف 200 برد 100 باخت 200 مساویه اوله
بعد یکی 350 برد 6 تا باخت و 40 تا مساوی داره پایینتره
چرا کاپ هم امتیاز داره هر بازی 150xp میده اگر تموم کنی هم یه xp زیادی میده کلا تموم کردن مهمتره تا بردن کاپ یا سیزن

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
راستی @Sina R
چرا بازیتو زدی واسه فروش و تعویض با pes :-":d

امین باید PES 15 توی پردیس گیم نقد کنم برا همین باید یک مدت بخرمش

سیستمت هم 3 دفاع بچین ( 3-4-1-2 ). دیگه 5 دفاعه خیلی دفاعی میشه خودت از بازی کمتر لذت میبری . این 3-4-1-2 که توی یووه 100% جواب میده . رئالی ها هم به جای 5 دفاع یک بار اینو تست کنن به نظرم نتیجه میگیرن و هم چنین بچه هایی که من سیتی میشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر