FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
سلام من نمی دونم چرا بعضی ها می خوان بازی رو عالی جلوه بدن اقا فیفا 15 یک بازی نیست بلکه یک باگ هست بدترین فیفای 5 سال اخیر بدون شک

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
دوستان یه سوال داشتم
چگونه باید دفاع یا بازیکن هایی که تو دفاع شرکت می کنند هماهنگ کار کنند مثال این کیالینی بهترین مدافع هست ولی تو دفاع کردن کم میاره جلوی یه بازیکن داغون تو آفلاین اینطور هست
خواهشا کمک کنید

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
دوستان یه سوال داشتم
چگونه باید دفاع یا بازیکن هایی که تو دفاع شرکت می کنند هماهنگ کار کنند مثال این کیالینی بهترین مدافع هست ولی تو دفاع کردن کم میاره جلوی یه بازیکن داغون تو آفلاین اینطور هست
خواهشا کمک کنید
منظورتو از هماهنگ کار کردن نفهمیدم!
تو فیفای قبلی اگه شما بازیکن دیگه ای رو کنترل میکردید هوش مصنوعی خودش با R2 توپ رو به بهترین شکل براتون میگرفت از حریف ولی توی 15 شما بهتره خودتون برید توپو بگیرید چون بازیکن کمکی کاملن هویج میزنه.
اگرم L رو نزنید حریف براحتی از کنارشون رد میشه و خوده هوش مصنوعی دفاع ها تعطیله.
کیه لینی و ... هم نداره وضع همه همین طوره خودت باید با دقت و مهارت توپو بگیری.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان یه سوال داشتم
خواهشا کمک کنید

مشکلاته فیفا در حالت آفلاین:سرعتی مانور دادن ....باگ گلرها گاهی نه همیشه...پنالتی بد گرفتن....همه مشکلات بازی از گوره ی چیز وقتی توپو ورمیداری دور میگیری دفاع روبروت سر این ریتم سرعتی و مانوری گیج میشه و جا میمانه اگه نه دفاع خوبه مشکل اینجاست این ویژگی رو همه بازیکناش دارن این بالانس میشد بازی بهتر هم میشد سر این موضوع دفاع منگ میشه......

ی راه خوب بهت میگم اونم خطا به کسی نگو البته:> تو هر بازی 6 تا کارت زرد بگیری تضمین میکنم گل نمیخوری ی گل بزن بکش بازیو وقتشو:>...دفاع افسار گسیخته این حالت تو بازی آفلاین دو نفره بیشتر حس میشه ......تو آفلاین بازی باcpu هم شما خوب گل میخوری هم خوب میزنی چون دفاع ها بالانس نیستن با سرعت بازیکنا تو جا گیری ...البته الان من خودم بهتر شده اوضام و کم میخورم اما با داشم ی لیگ بازی کردم 131 زدم 58 خوردم با اورتون با لوکاکو 47 تا زدم:d:xولی بازم طرفدار بازیم چون هر چیزی بالا پایین داره اما از ی چیز راضیم تنها فیفاییه که میتونم مثل بارسا و مادرید پاسکازی کنم روان و به سانتر که مورد علاقم هست کمتر فک کنم و مثل مادریدی ها به همه حریفها 3 تا حداقل بزنم...

شما هم زیادی به این خوب یا بد بودن بازی که اینجا جلوه میدن دقت نکن اینجا ی عده میگن ما بازی دوستیم و فیفا و پی اس نداره ی عده مثل من میگن فیفا خوبه ی عده هم پی اس رو دوست دارن ی عده هم میگن تاریخ عضویت نماده اعتباره ی عده هم میگن رنک من بالاست من هرچی بگم همونه ی عده هم از احترام میگن ی عده هم تیکه میان کلا 30 روزه عضو تاپیک شدین ... اینجا شده محله تو نمیفهمی من میفهمم یا تو نوبی یا من سنم بالاست نه راجبه بازی و تصویه حس ....شما هم لذت ببر بازیی که 8 گرفته میانگین تو اکثر سایتها حتما چیزی داشته و اگر هم کمتر گرفته چیزی کم داشته....

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
سلام بچه ها راهی هست که بشه گزارشگر رو عوض کرد؟؟؟؟ یا مثلا گزارشگر عربی رو دانلود کرد...
از گزارشگر خسته میشیم گفتیم یه تنوعی ایجاد کنیم :d

chaos.theory

کاربر سایت
Apr 1, 2014
60
نام
Amir
سلام من نمی دونم چرا بعضی ها می خوان بازی رو عالی جلوه بدن اقا فیفا 15 یک بازی نیست بلکه یک باگ هست بدترین فیفای 5 سال اخیر بدون شک

سلام ،دوست عزیز کسی قصد نداره بازی رو عالی جلوه بده،حتی فیفا فن ها هم باش مشکل دارن،اما دوستان بیشتر از 100صفحس ک دارن راجب مشکلات بازی حرف می‌زنن، هیشکی از بردش اونقد خوشحال نمیشه چون ی جورایی با بازی خودش نبرده،از باختم همه عصبی میشن چون ب بازی طرف نباختن
اما با همه اینا اونقد از ی مشکل حرف میزنن ک دیگه نخنما شده ب قول دوستمون،
الله وکیلی 100صفحه مشکلات بازی گفته شد بس نیس؟دیگه فکر نمیکنم مشکلی یا باگی از قلم انداخته باشن دوستان،اجازه بدین جو تاپیک اروم بشه
من خودم واسه این میام این تاپیک ک سوالامو مطرح کنم یا اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم،خبرای جدید رو دنبال کنم
اما وقتی میام فقد باید ترول کردن و بدگفتن و.... رو بخونم
(از همه دوستان عذرخواهی میکنم ک رفتم بالای منبر،همچین ادمی نیستم معمولا،امیدوارم ب کسی برنخورده باشه)

ادم میاد تو این تاپیک دپ میشه :d
دوستانی که میخوان حال کنن با بازی اصلا نیان تو این تاپیک

باید حرفتو طلا گرفت...
اصلا دیگه بازی مثل اول بم حال نمیده بس ک دوستان بازی رو کوبیدن:(
سلام بچه ها راهی هست که بشه گزارشگر رو عوض کرد؟؟؟؟ یا مثلا گزارشگر عربی رو دانلود کرد...
از گزارشگر خسته میشیم گفتیم یه تنوعی ایجاد کنیم :d

اره میشه
ب ترتیب برو ب این مسیر:
customise->setting->game setting->audio ->commentary language
سه تا زبون مختلف هست،انگیلیسی،فرانسوی،مکزیکی اسپانیایی
عربی هم باید بازیت ریجن 2امارات باشه ک عربی داشته باشه

آخرین ویرایش:

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
روی آیکون تورنمنت میتونی با R3 گزینه ی load رو پیدا کنی...

- - -ویرایش - - -

دیشب با یکی از بچه ها بازی میکردیم گل های خوبی زدیم که یادم رفت سیو کنم...ولی در کل گل های درست حسابی کم زده میشه...

R3 رو ميبينم
اون گوشه سمت راست صفحه هستش
اما با چه كليدي بايد برم روش ok كنم

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
R3 رو ميبينم
اون گوشه سمت راست صفحه هستش
اما با چه كليدي بايد برم روش ok كنم

عزیز نه اینکه رو R3 بخوای اوکی کنی ... روی تورنمنت که میری جویستیک سمت راست رو رو حرکت بدی، اون علامت R3 حرکت میکنه رو گزینه های بعدیش (گزینه اولش شروع تورنمنت جدید هست و گزینه های بعدی لود و ... هستن)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اوضاع این تاپیک خیلی خراب شده . قفلشم نمیشه کرد .
اگر همینجوری ادامه بدید ، قطعاً چند نفر مرخصی های طولانی مدت عایدشون میشه .
خودتون رعایت و اوضاع تاپیک رو درست کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر