FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
این فیفا 15 در بخش گیم پلی پر از مشکلات هستش حالا طرفدار های متعصبش بیان هی از بازی تعریف کنن و چشماشون رو ببندن

مشکلات دفاعی سی پی یو واقعا باعث شگفتی من شده و عدم بالانس نبودن بازیکن های بزرگ با بازیکن های معمولی ، همچنین واقعا این تفاوت پای بازیکنان اصلا در این فیفا هیچ اهمیتی بهش داده نمیشه

آره دفاع های بازیساز در فوتبال واقعی داریم مثل مت هوملس و پیکه و خیلی بازیکنای دیگه ولی دوستان برن با دفاع های دیگه هم برن پاس های بلند بدن هیچ فرقی با بازیکنانی مثل هوملس ندارن .......

این فیفا 15 اگه این اتمسفر و صدا گذاری و صحنه های آهستش نبود واقعا من نمیدونم باید امسال چی کار میکردم همین طور اسلایدر ها که تا حدودی میشه یه سری از مشکلات رو کم تر کرد و لی بعضی از مشکلات بازی کاملا ریشه ای و اساسی هستش مثل بازیکن های سرعتی که در فیفا 15 واقعا یه جوک به تمام معنا هستن و خیلی مشکلات دیگه گیم پلی بازی که تمومی نداره .............

من نمیدونم تیم فیفا در این یه سال واقعا داشت چی کار میکرد هوش مصنوعی بازی هیچ پیشرفتی نکرده مثلا بازی فیفا 15 نسل بعدی بود و میخواستیم یه هوش مصنوعی پیشرفته داشته باشیم و شاهد یه تحولی باشیم .
حالا بیاین از بازی تعریف و به به و چه چه کنین و لی چیزی که مشخص هستش متای این بازی داره در این یکی دو سال اخیر پایین و پایین تر میاد و منی که عاشق بازی های فوتبالی هستم واقعا برام خبر ناراحت کننده ای هستش که فیفا داره در اصلی ترین بخشش اونم گیم پلی بازی درجا میزنه ..........

pes 2015 هم نسخه اصلیش بیاد ببینیم چیه !! هر چند که اونم ...........ولش کن حوصله بحثی نیست فقط خوش به حال بسکتبال باز ها که این NBA 2K15 واقعا شاهکاریه برای خودش و و اقعا یه بازی کاملا نسل بعدی در تمامی بخش ها هستش .........

آخرین ویرایش:

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
مقایسه کردن فیفا 15 با دنیای واقعی فکر نمیکنم کار چندان عاقلانه ای باشه مثل این میمونه که بازی sims رو بخوایم با یک زندگی واقعی مقایسه کنیم درسته شباهت هایی این وسط هست ولی وقتی پای انسان به وسط میاد گیم و واقعیت رو نمیشه با هم مقایسه کرد چون هوش و عقل پر نوسان انسان با هوش خطی یک برنامه کامپیوتری اصلا قابل قیاس نیست به نظر من باید بازی هایی مثل ریسنگ رو با دنیای واقعی مقایسه کرد اونم نه راننده و نوع رانندگیشو بلکه ماشین ها و نوع و شکل اتومبیل هارو باید باهم مقایسه کنیم یا مثلا نوع و صدای اسلحه ها توی کال آف رو با اسلحه های مشابه توی دنیای واقعی (در ضمن همین نویر هم یه بار تو شالکه که بود از منچستر 7 تا خورد و پارسال هم از رئال 4 گل تو یه بازی دریافت کرد که مطمئناً از نظر بعضیها اونم باگ بوده ،باگ خلقت:))رونالدو هم که امسال تو هر بازی داره گل میزنه یه نوع باگ محسوب میشه تازه مسی پریشب روبروی آژاکس یک یه پا دوپای سریعی زد که دوربین جا موند و اون داور پشت دروازه نتونست جلوی خندش رو با دیدن اون حرکت بگیره که احتمالاً اونم یه باگه بالاخره واسه خودش )از شوخی گذشته دنیای واقعی هم نوسان زیاد داره و با وجود همه این شباهت ها بازم مقایسش با یک بازی کامپیوتری اشتباه هست به نظر من

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
اغراقه بگین مارسلو دفاع چپ باشگاه با اون بزرگی با پای مخالف پاس نمیتونه بده پاسو الان با پای مخالف تو سطح لیگ های ازوپایی بازیکن باید بتونه بده الان شما ی بازیکن آماتور هم باشی خیلی فلج باشی نتونی با پای دیگت پاس زمینی بدی این مثال خوبی نبود..... و نمونه های داخلی هم تا ی حدی به این سطح تو لیگ ایران رسیدن البته نه همشون پاس هوایی و شوت چون دقت میخواد سخته و کار باید کرد....الان بحث نکنید دوستان بازی آمده و رفته و تمام شده خوبو بدیش جای جدل نداره یکی بدش میاد یکی خوشش نباید سرش بحث کرد تا همش به هم بگیم من بیشتر سر در میارم...
بازیای خوبه دیگه در راهه به اونا فک کنین تا کمتر از 20 روز دیگه 4 5 تا بازی عالی میاد اینجا بهم احترام بزاریم...آره دفاع وسط کم پاس عمقی میده اما گاهی هم میده فیفا چون بازیه قلق داره چون هوش آدم همیشه از بازی بهتره اما چون شما با ی هوش محدود سر و کار دارین راحت میشه راه هرچیزیو پیدا کرد....
ی فیلسوف فرانسوی میگفت با ی هوش محدود نمیشه به چیزهای نا محدود که منظورش خدا هست رسید....اینجا هم همینه بازی ی هوشه محدوده در قباله هوش آدمی که جلوی ی بازی که بهش برنامه فقط دادن ..
شما زیاد بازی کنی راه هرچیزیو پیدا میکنی من از گل ضربه سر لذت میبرم اوایل این سری برام سخت بود سر زدن و نمیتونستم بزنم خوب اما الان انقدر کار کردم تا فهمیدم چحور میشه سر راحت زد....منم کاملا موافقم راجب هوش مصنو عی انتظار بیشتر بود اما خوب گزینه دیگری نداریم اما من که راضیم بازی از شباهت 12 13 14 بیرون آمد...حالا باید منتظر 16 و 17 بود خودشون که میگن رو 17 هم دارن کار میکنن چه رسد 16 سران ea...این 15 یکم حالت فوتبال دهه 90 داره یعنی ی پارچه حمله بعد دفاع و سازمان دفاعیش کمتره که من از این راضیم بس که سریای قبلی کم خوب میشد ضد حمله زد و کند بود ریتم آهنگ ضد حمله...

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
آپدیت 1.03 بازی واسه ریجن 1 قابل نصب واسه نسخه ریجن All هست ؟؟ ( بازی من نسخه all هست)

من که بازیم ریجن آل و psn uk هم ساختم قابله دانلود بود و دانلود کردم...مگه مشکلی داری؟؟؟ربطی نداره این آپدیتا تا اونجا که من میدونم به ریجن بازی یا دستگاه...من هر بازی با هر ریجنی گذاشتم آپدیتاش دانلود میشه

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
اپدیت باز یکم بهترش کرده ولی خداییش نمیشه از واکنش دروازبان ها و چمن بازی گذشت که من لذت بردم از این دوتا ولی الباقیش که هیچی من کلان 4 دست بازی کردم انلاین طرف همش از کوش چپ راست میومد شوت میزد دروازبان میخابید توپ میرفت تو گل و حر وقتم بازیکن با تکل شوت میزد میرفت تو گل

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آپدیت 1.03 بازی واسه ریجن 1 قابل نصب واسه نسخه ریجن All هست ؟؟ ( بازی من نسخه all هست)
شما بازیت هر ریجنی باشه اکانتتم هر ریجنی باشه راحت میتونی با وصل شدن به اینترنت اپدیتش کنی کار خاصی هم لازم نیست فقط کنسولو روشن کن و فیفا رو نصب کن نصب کردن فیفا هم فقط کافیه دیسکو بذاری تو کنسول و روشن کنی کنسولو وقتی که بازی نصب شد حتی اگه بازی رو توی کنسول نذاری فقط فایل نصب شده شو بذاری اپدیت بازیو دانلود میکنه فقط واسه اجرا باید حتما دیسک توی کنسول باشه

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,773
نام
مارشال
خوب از اون موقع (بعد از پست قبلیم که آپدیت کردم) تا حالا داشتم بازی میکردم.
میشه گفت کمی بهتر شده. فقط کمی.
دروازه بان ها (تو این مورد Bravo دروازه بان بارسا) یکم بهتر واکنش نشون میدن. 2-3تا صحنه بود که قبلا مثل خیار فقط نگاه میکردن ولی تو این چندتا بازی که الان انجام دادم تونستن توپ رو دفع کنن.
اشتباهات دفاع هم یخورده کمتر شده.
رونالدو یه مقدار قابل مهار شده. هرچند هنوز هم ممکنه شاهد باشیم که با گرت بیل گازشو بگیرن و هیشکی بهشون نرسه.
درکل یکم کمتر رو اعصاب میره.
ولی خوب نمیشه از این 171 مگ زیاد انتظار داشت.
من حاضرم 2 گیگ آپدیت دانلود کنم ولی دیگه شاهد این صحنه که پاس اول رو میدن و شروع میکنن به دویدن طرف دروازه و هیشکی نمیتونه بگیرشون نباشم. )x (تنها چیزی که میتونه خوشحالی بعد از گل زدنت رو در عرض 5 ثانیه نابود کنه.)
امروز یه ابدیت171 مگی اومد دیشبم برا من یه ابدیت140 مگی اومد:|
کسی هست دوبار ابدیت کرده باشه یا فقط برا من اینطوریه؟
واسه من که فقط همین امروز یه 171 مگ اومد.
کلا قرار بوده یه آپدیت بیاد.

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
شما بازیت هر ریجنی باشه اکانتتم هر ریجنی باشه راحت میتونی با وصل شدن به اینترنت اپدیتش کنی کار خاصی هم لازم نیست فقط کنسولو روشن کن و فیفا رو نصب کن نصب کردن فیفا هم فقط کافیه دیسکو بذاری تو کنسول و روشن کنی کنسولو وقتی که بازی نصب شد حتی اگه بازی رو توی کنسول نذاری فقط فایل نصب شده شو بذاری اپدیت بازیو دانلود میکنه فقط واسه اجرا باید حتما دیسک توی کنسول باشه

اره دوست عزیز اینو میدونم، منتها خب سرعت دانلود با دستگاه به نسبت IDM قدری پائین تره.. منظورم این بود که من فایل رو از طریق کامپیوتر دانلود کرد، و ماله نسخه ریجن 1 هست، و اینو میخوام نصب کنم..

حالا پرسش اینه، نسخه ریجن یک واسه بازی ریجن all قاعدتا جواب میده دیگه ؟

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
آقا يكي به من ميگه كه چطوري تو فرندلي كاستوم فرميشن ها مو بيارم؟
:-----------------------------------------
بچه ها من نمي خوام وارد بحث خوب بودن يا بد بودن فيفا بشم. وليتو چند شب گذشته با دوتا از دوستان بازي كردم و واقعا از نوع بازي كردنشون و نوع دفاع كردنشسون لذت بردم. واقعا اين فيفا اونقدرها هم بد نيست ايراداتي داره ولي اكر با دقت و تمركز بازي كنيم مي تونيم خيلي از گل هايي كه به ام باگ ازشون نام ميبريم رو نخوريم پيشنهاد مي كنيم حتما با دوستمون <كيامي> بازي كنيد خيلي هيجان براي من داشت

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر