FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
تاپیک فیفا امسال خیلی جالب شده یه گروه دور هم جمع شدن اگه یکی شون خوب بگه همه باهاش موافقن اگه بد بگه بازم همه موافقن حالا یه نفر خارج از این گروه اگه بر خلاف دوستان نظری بده همه بهش حمله میکنن ماشالا همه ام کارشناس ارشد صنعت گیم!!! در ضمن این حرفام اصلا دفاع از فیفا 15 نیست انتقاد از نوع رفتار بعضی از اعضای این تاپیکه خواهشا نیاید بگید خوش به حالت که عیب های بازی رو نمیبینی و نوبی و از این حرفا:-*

- - -ویرایش - - -

پیرلو که تو فینال جام جهانی ۲۰۰۶ گل نزد! کرنر زد ماتراتزی با سر زد تو گل.... البته یکی از پنالتی ها رو پیرلو زد...شاید منظورت گلش به غنا تو مرحله گروهی بود

آخ گفتی ایتالیای 2006 تمام خاطراتم زنده شد یعنی میشه آتزوری به روزهای اوج خودش برگرده، من از جام جهانی 90 و فقط و فقط به خاطر روبرتو باجو:x طرفدار ایتالیا شدم و هنوزم هستم و خواهم بود:bighug:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
تاپیک فیفا امسال خیلی جالب شده یه گروه دور هم جمع شدن اگه یکی شون خوب بگه همه باهاش موافقن اگه بد بگه بازم همه موافقن حالا یه نفر خارج از این گروه اگه بر خلاف دوستان نظری بده همه بهش حمله میکنن ماشالا همه ام کارشناس ارشد صنعت گیم!!! در ضمن این حرفام اصلا دفاع از فیفا 15 نیست انتقاد از نوع رفتار بعضی از اعضای این تاپیکه خواهشا نیاید بگید خوش به حالت که عیب های بازی رو نمیبینی و نوبی و از این حرفا:-*
انقدر بد گفتن از بازی که من یه دست هم حالم به هم میخوره بازی کنم . کاش توی این تاپیک از اول نمیومدم
همچین به متا هم گیر میدن بعضیا که انگار شده 30-40 . کلا بازی با متای 70 به بالا یعنی خوب .

دوستانی که توی دفاع یا حمله اینا ضعف دارن برن فیلمای یوتیوب رو ببینن همه چی دستشون میاد .
من الان یاد گرفتم تا داور سوت شروع بازی رو میزنه گل بزنم 100% :d

™ BURGER KING

کاربر سایت
Dec 21, 2013
12
نام
میلاد
انقدر بد گفتن از بازی که من یه دست هم حالم به هم میخوره بازی کنم . کاش توی این تاپیک از اول نمیومدم
همچین به متا هم گیر میدن بعضیا که انگار شده 30-40 . کلا بازی با متای 70 به بالا یعنی خوب .

دوستانی که توی دفاع یا حمله اینا ضعف دارن برن فیلمای یوتیوب رو ببینن همه چی دستشون میاد .
من الان یاد گرفتم تا داور سوت شروع بازی رو میزنه گل بزنم 100% :d

رسالت بازی امسال همینه که دور هم بخندیم و گل بزنیم . حالا شوت میزنی یا همرو دریبل میدی اقا ؟

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
انصافا باگ های بازی خیلی زیاده خدا کنه یه آپدیت بدن که این باگها برطرف بشه

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

متاسفانه در بازی های فوتبال به دلیل داشتن طرفدار زیاد و زیاد بازی کردن توسط گیمر، راه ساده گلزنی سریعاً پیدا میشه.
مثلاً فیفا ۱۱ و ۱۲ و ۱۳ مشکل پاس در عمق هوایی و شوت زدن با RB رو داشتند.
الآن من فیفا ۱۵ رو ندارم و ۱۴ رو هم نداشتم (نسخه اصلیشون منظورمه). باگ فیفا ۱۵ چیه؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
متاسفانه در بازی های فوتبال به دلیل داشتن طرفدار زیاد و زیاد بازی کردن توسط گیمر، راه ساده گلزنی سریعاً پیدا میشه.
مثلاً فیفا ۱۱ و ۱۲ و ۱۳ مشکل پاس در عمق هوایی و شوت زدن با RB رو داشتند.
الآن من فیفا ۱۵ رو ندارم و ۱۴ رو هم نداشتم (نسخه اصلیشون منظورمه). باگ فیفا ۱۵ چیه؟
باگ زیاد داره اما چیزی که واقعا رو مخه اینه که راحت توپ رو میشه از وسط زمین برداشت و گل زد وقتی آنلاین بازی میکنی واقعا تو مخه

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
باگ زیاد داره اما چیزی که واقعا رو مخه اینه که راحت توپ رو میشه از وسط زمین برداشت و گل زد وقتی آنلاین بازی میکنی واقعا تو مخه

حساس نشو :d
شرایط برای همه برابره شما هم اینطوری کثیف گل بزن :d

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,773
نام
مارشال
واقعا رو اعصاب ترین چیزه.
یعنی من همیشه از این مدل "گازشو گرفتن و دویدن" و "خرکی همه رو دریبل کردن" تو PES ایراد میگرفتم، آخرش سرمون اومد. :|
بعد این مورد تنها نیست.
پرت و پلا بازی کردن دفاع (که به قول یکی از دوستان مثل پنیر سوئیسی از هم باز میشن) و از اون بدتر برداشتن سیستم man marking (اونم دقیقا تو این نسخه که دفاع انقدر تعطیله) باعث میشه یه وقتایی بخوای دسته رو بکوبی تو دیوار و با سر بری تو تلویزیون. )x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر